Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Jorquera

Nom complet
Joel Jorquera Romero
Data de naixement
19/08/2000 (26 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter
Altura
171 cm
Pes
65 kg
Joel Jorquera Romero
19/08/2000 (26 anys)
Davanter
171 cm
65 kg
Top 100
Top 250
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED Primeira
Temporades 2335312
Temporades seguides al mateix equip 22222-2
Equips 1223211
Partits Jugats 4170371116216
Partits complets 012812300
Partits titular 13502563504
Partits suplent 282012481212
Partits substituit 13381751204
Partits incomplets 415729983216
Partits convocat 210821008
Partits convocat total 6270451326224
Guanyats 14221636316
Empatats 12191131004
Perduts 15291044316
Minuts 152542112219573646281458
Gols 2597011
Gols de suplent 0020010
Partits Marcant algun Gol 2476011
Promig golejador 0,050,070,240,060,000,500,06
Doblets 0121000
Gols pròpia porta 0000000
Gols penalty 0101000
Targetes grogues 717124100
Targetes vermelles 0101000
Edat primer partit 23202220202624
Edat últim partit 24222624242625
Edat primer partit en marcar 24202220-2624
Edat últim partit en marcar 24222624-2624
Enfrontaments amb més equips 234429666213
Gols a més equips 2476011
Gols amb més equips 1223011
Gols en una temporada 2252011
Promig golejador en una temporada 0,130,130,290,130,000,500,08
Amonestacions en una temporada 5717100
Partits substituit en una temporada 8191419104
Partits suplent en una temporada 209920128
Partits incomplets en una temporada 252617261212
Ascensos 0011---
Descensos 1102--0
Jornades consecutives jugat 12161416--10
Jornades consecutives titular 10101110--4
Jornades consecutives complet 0545--0
Jornades consecutives suplent 5225--6
Jornades consecutives substituit 10(#86)57(#163)10(#155)--4
Jornades consecutives partit incomplet 1210912--10
Jornades consecutives guanyant 2444--1
Jornades consecutives empatant 344(#133)4--1
Jornades consecutives perdent 1323--2
Jornades consecutives no guanyant 5610(#132)6--5
Jornades consecutives no empatant 48108--3
Jornades consecutives no perdent 3676--4
Jornades consecutives marcant 1121--1
Jornades consecutives sense marcar 912612--9
Jugats consecutius titular 12101812504
Jugats consecutius complet 0545200
Jugats consecutius suplent 20(#34)4720(#133)128
Jugats consecutius substituit 12(#43)512(#22)12(#149)104
Jugats consecutius partit incomplet 41(#93)2214421216
Jugats consecutius guanyant 2545214
Jugats consecutius empatant 3444001
Jugats consecutius perdent 2626112
Jugats consecutius no guanyant 68108115
Jugats consecutius no empatant 6111011625
Jugats consecutius no perdent 6613(#198)6215
Jugats consecutius marcant 1121011
Jugats consecutius sense marcar 272510356111

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 28/08/2023 Eldense - Eibar

Gol

# Temporada Data Partit
1 2024-25 01/09/2024 Eldense - FC Cartagena

Gol

# Temporada Data Partit
1 2020-21 13/02/2021 L'Hospitalet - Cornellà

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2022-23 22/10/2022 Cádiz Mirandilla - Vélez

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 28/01/2023 Eldense - Osasuna B

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2025-26 16/05/2026 Juventud de Torremolinos - Murcia

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2020-21 16/12/2020 L'Hospitalet - Almería
Col·labora amb BDFutbol!