Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Lara

Nom complet
José Alonso Lara
Data de naixement
07/03/2000 (26 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter
Altura
161 cm
Pes
60 kg
José Alonso Lara
07/03/2000 (26 anys)
Davanter
161 cm
60 kg
Top 10
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED G5 EURO
Temporades 1153162110
Temporades seguides al mateix equip --22------
Equips 1142252110
Partits Jugats 1229694231193310
Partits complets 0615146210100
Partits titular 018566118743200
Partits suplent 144033(#207)5450110
Partits substituit 0124145(#132)12533100
Partits incomplets 1168178(#132)17983210
Partits convocat 6111107180065
Partits convocat total 723107104301373375
Guanyats 1430245351110
Empatats 0231182330100
Perduts 0163552(#40)16512100
Minuts 91467461652241476609219917890
Gols 0277290200
Gols de suplent 0220240000
Partits Marcant algun Gol 0277290100
Promig golejador 0,000,090,070,070,090,080,000,670,000,00
Doblets 0000000100
Gols pròpia porta 0000000000
Gols penalty 0001000000
Targetes grogues 011922(#162)12014(#106)00
Targetes vermelles 0022(#100)0201(#71)00
Edat primer partit 181718211717202518-
Edat últim partit 181826251826252518-
Edat primer partit en marcar -1818211818-25--
Edat últim partit en marcar -1825241825-25--
Enfrontaments amb més equips 118603719773310
Gols a més equips 0277290100
Gols amb més equips 0132130100
Gols en una temporada 0235230200
Promig golejador en una temporada 0,000,090,160,150,090,160,000,670,000,00
Amonestacions en una temporada 01691614(#59)00
Partits substituit en una temporada 0121420(#174)12142100
Partits suplent en una temporada 1414174140110
Partits incomplets en una temporada 116232916232210
Descensos 010213--0-
Jornades consecutives jugat 11524181324----
Jornades consecutives titular 071115711----
Jornades consecutives complet 022422----
Jornades consecutives suplent 1146(#237)14----
Jornades consecutives substituit 045545----
Jornades consecutives partit incomplet 141215(#183)412----
Jornades consecutives guanyant 114214----
Jornades consecutives empatant 013313----
Jornades consecutives perdent 010(#7)36(#61)10(#11)10(#42)----
Jornades consecutives no guanyant 010871010----
Jornades consecutives no empatant 114991313----
Jornades consecutives no perdent 118618----
Jornades consecutives marcant 011111----
Jornades consecutives sense marcar 11510121313----
Jugats consecutius titular 0711187113100
Jugats consecutius complet 0224220100
Jugats consecutius suplent 1178170110
Jugats consecutius substituit 0488(#170)483100
Jugats consecutius partit incomplet 1537(#218)32(#150)5373210
Jugats consecutius guanyant 1242241110
Jugats consecutius empatant 0133130100
Jugats consecutius perdent 010(#38)36(#142)10(#65)10(#249)2100
Jugats consecutius no guanyant 0128812122200
Jugats consecutius no empatant 114919(#43)14143110
Jugats consecutius no perdent 1296291210
Jugats consecutius marcant 0111110100
Jugats consecutius sense marcar 117393417393210

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2017-18 19/05/2018 Sevilla - Alavés

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2017-18 03/12/2017 Sevilla Atlético - Lugo

Gol

# Temporada Data Partit
1 2017-18 28/04/2018 Sevilla Atlético - Alcorcón

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2020-21 17/12/2020 Deportivo de La Coruña - El Ejido
Col·labora amb BDFutbol!