Ranking Jugats Consecutius Perdent - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1930-31, de 2ªB des de la 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PP Temporada
1
Canario
1979 24 1998-99
2
Vázquez José Vázquez
21 1998-99
3
Andrés Andrés Pérez Marco
05/08/1971 Villajoyosa 21 1996-99
4
Cumbreño Ángel Cumbreño Grao
1982 Isla Cristina 21 1998-99
5
Llano Vicente Llano
21 1998-99
6
Jacobo
20 1998-99
7
Enriquito Juan Enrique Álvarez Madroñal
Isla Cristina 19 1998-99
8
Dudi Eduardo Rodríguez Canseco
20/12/1980 Oviedo 18 2001-08
9
Juan Simón Juan Simón Viñas García
10/10/1978 Oviedo 17 2001-02
10
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 17 1998-99
11
Manolo
17 1998-99
12
Hernán Hernán Pérez Cuesta
02/10/1981 Oviedo 16 2001-04
13
Héctor Peláez Héctor Peláez Valdés
20/01/1978 Cangas del Narcea 16 2001-02
14
Félix Bayón Félix Bayón Lancharro
14/02/1953 Monesterio 16 1982-83
15
Guillermo Guillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 16 2001-02
16
Jon Carrera Jon Carrera Fernández
08/03/1981 Ponferrada 16 2001-06
17
Jaime Jaime Hernández Salgado
02/09/1969 Huelva 16 1998-99
18
Santi Arribas Santiago Arribas Montero
18/03/1976 Valencia 15 1996-98
19
Konyk Mariano Konyk Goba
15/02/1998 Buenos Aires 15 2017-19
20
Valdés Ángel Valdés Puente
13/09/1953 Valdecuna 15 1978-79
21
Nacho Ignacio Cabet del Castillo
23/07/1980 Sevilla 15 1998-99
22
Villarroya Francisco Javier Pérez Villarroya
06/08/1966 Zaragoza 15 1997-99
23
David Menéndez David González Menéndez
13/02/1979 Cangas del Narcea 15 2001-02
24
Fran
15 1998-99
25
Sarriegi Oier Sarriegi Isasa
17/05/1997 Donostia/San Sebastián 14 2016-18
26
Latorre Antonio Latorre Bolea
17/01/1972 Valencia 14 1996-97
27
Rober Roberto López
14 1998-99
28
Stevens Stevens Barreto Sánchez
21/11/1992 Navalcarnero 14 2018-19
29
Lobato Juan Manuel Lobato Lobato
10/05/1988 La Línea de la Concepción 14 2006-07
30
Pichi José Carlos Rodríguez Alonso
15/12/1968 Ourense 14 1998-99
31
Roberto Roberto Rodríguez Tejera
13/02/1962 Las Palmas de Gran Canaria 14 1992-93
32
Sergio Torres Sergio Torres Guardeño
02/03/1984 Córdoba 14 2009-12
33
Lucendo Jesús Julián Lucendo Heredia
19/04/1970 Pedro Muñoz 14 1997-98
34
Armand Godoy Armando Godoy Venturi
05/03/1976 Murcia 14 1997-98
35
Iñigo Iñigo Vélez de Mendizabal Fernández de Garaialde
15/03/1982 Vitoria-Gasteiz 13 2007-09
36
Diego Diego Barcena Álvarez
14/02/1977 Oviedo 13 2001-02
37
Genís Genís Garcia Iscla
18/05/1978 Encamp 13 1997-98
38
Goberna Eduardo Goberna Iglesias
21/09/1928 San Pelaio 13 1951-54
39
Truchado Borja Truchado Bartolomé
27/03/1986 Madrid 13 2006-08
40
Rimun Raimundo Gómez del Pulgar Ramírez de Arellano
04/09/1961 Daimiel 13 1987-88
41
Sánchez Manuel Sánchez Martínez
03/01/1964 Madrid 13 1990-91
42
João João Paulo Ramalho Ribeiro
08/11/1974 13 1997-98
43
Jorge Jorge Cordobés Espeja
01/09/1983 Soria 13 2006-07
44
Karim Karim Manuel Bouhit Huertas
01/02/1987 Las Palmas de Gran Canaria 13 2010-11
45
Ador Salvador Jiménez Marfil
02/09/1985 Málaga 13 2006-08
46
Castillo Antonio Castillo Naranjo
23/07/1974 Ciudad Real 13 1994-95
47
Samuel Samuel Goñi Adrián
19/04/1996 Falces 13 2017-20
48
Luisja Luis Javier Santamaría González
29/01/1984 Málaga 13 2006-07
49
Yago Yago González López
06/11/1979 Vigo 13 1999-05
50
Pedrero Jesús María Pérez-Pedrero Loro
1965 Daimiel 13 1987-88
51
Cañadas Antonio Cañadas Zapata
13/06/1979 San Javier 13 2015-17
52
Nacho Fradejas Ignacio Fradejas García
10/12/1979 Gijón 13 2001-02
53
Magdaleno Marcos Fernández Magdaleno
08/12/1981 León 12 2001-02
54
Raúl Raúl Villazala Fraile
29/10/1976 Santander 12 2001-02
55
Javi Marchena Javier González Rodríguez
14/11/1987 Granadilla de Abona 12 2007-13
56
Edu Eduardo Pérez-Villamil Fernández
01/10/1976 Oviedo 12 2001-02
57
Matías Matías Ramis Mas
18/06/1964 Maria de la Salut 12 1993-94
58
Aparicio Ernesto Aparicio Betancort
06/04/1936 Las Palmas de Gran Canaria 12 1959-60
59
Sergi Guardiola Sergio Guardiola Navarro
29/05/1991 Manacor 12 2010-11
60
Tasio Tasio Rafael Abad Llorens
31/10/1987 Alcoi 12 2010-11
61
Perarnau Ramón Perarnau Morera
26/08/1978 Campdevànol 12 1997-98
62
Ángel Ángel Trujillo Pérez
05/11/1989 Granadilla de Abona 12 2008-09
63
Rafa Rafael Cano
12 1987-88
64
Eulate José Antonio Gómez Álvarez de Eulate
10/05/1955 Salamanca 12 1981-82
65
Cabal Enrique Cabal Solís
15/01/1929 Gijón 12 1953-55
66
Fran Francisco Gonzalo Brito
19/07/1970 Santa Cruz de Tenerife 12 1989-91
67
Amuriza Juan Miguel Amuriza Redín
12 1960-62
68
Willy Barroso Jesús Bruno González Barroso
06/12/1973 Santa Cruz de Tenerife 12 1992-93
69
Fede Vico Federico Vico Villegas
04/07/1994 Córdoba 12 2014-15
70
Cabrera Emilio Cabrera Cabrera
26/10/1974 Las Palmas de Gran Canaria 12 1998-99
71
Amoedo Roberto Casto Amoedo Couñago
16/02/1983 Redondela 12 2005-07
72
Ariel Viqueira Pablo Ariel Viqueira Ruso
20/11/1966 Buenos Aires 12 1992-93
73
Ollora Jon Ollora Ezenarro
31/07/1983 Vitoria-Gasteiz 12 2006-07
74
Pepelu José Luis Villar Alcañiz
21/04/1990 Elda 12 2010-11
75
Cárcaba Javier Cárcaba Estébanez
09/04/1975 Oviedo 12 2001-02
76
Viqueira Emilio José Viqueira Moure
20/09/1974 Pontepedriña 12 2007-08
77
Palacios Alejandro Javier Palacios Chocarro
14/04/1980 Pamplona 12 2005-07
78
Manu Torres Manuel Torres Caturla
14/08/1989 Torremolinos 12 2010-12
79
Salcedo Manuel Salcedo Domingo
20/04/1977 Sagunt 12 1997-98
80
Esteban Esteban Trujillo Moreno
19/08/1968 Algodonales 12 1995-96
81
Bacete Vicente Javier Bacete Comes
29/08/1966 Torrent 12 1996-97
82
Luariz Gorka Luariz-Ayerdi Rona
20/12/1992 Zaragoza 12 2017-18
83
Alex Alejandro García Monte
07/01/1979 Langreo 12 2001-02
84
Loren Lorenzo del Pino Morales
17/06/1974 Sevilla 12 1995-96
85
Xiker Xiker Ozerinjauregi Mendikoetxea
30/01/1997 Zalla 12 2016-18
86
Suay Juan Claudio Suay Larzabal
08/04/1974 Bahía Blanca 12 1996-97
87
Francolí Marc Francolí Santaugini
28/04/1984 Vic 11 2010-11
88
Serret Ramón Serret Llibre
1932 Vallfogona de Balaguer 11 1956-57
89
Rubén Pérez Rubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 11 1999-00
90
Raúl Hernández Raúl Hernández Grados
11/09/1994 Madrid 11 2018-20
91
Aloisio Mohamed Hamed Al-lal
25/03/1979 Melilla 11 2006-07
92
Agbo Henry Uche Agbo
04/12/1995 Kano 11 2016-17
93
Pérez Zabala Alberto Pérez Zabala
06/04/1925 Bilbao 11 1943-50
94
Sito Alfonso Talavera Expósito
28/08/1969 Albacete 11 1991-92
95
Djurdjević Ivan Djurdjević
05/02/1977 Beograd 11 1997-99
96
Miguel Ángel Miguel Ángel Lozano Ayala
16/09/1978 Sabadell 11 2006-08
97
Ibón Ibón Uriarte Maguregui
01/04/1971 Bermeo 11 1996-98
98
Víctor Álvarez Víctor Álvarez Martín
02/06/1973 Santa Cruz de Tenerife 11 1989-90
99
Camilo Antonio Camilo Casal Fernández
26/05/1963 Ferrol 11 1985-86
100
Valera Juan Valera Espín
21/12/1984 Murcia 11 2003-05
101
Gárate Jaime Gárate Andrés
28/02/1914 Barakaldo 11 1944-47
102
Alvaro Álvaro Sáenz Ibáñez
21/06/1978 Vitoria-Gasteiz 11 2006-07
103
Lacruz Diego Lacruz Coloma
14/11/1993 Pamplona 11 2017-18
104
José Mari José María Isaac Béjar
01/09/1985 Mérida 11 2006-07
105
Bigas Pedro Bigas Rigo
15/05/1990 Palma 11 2016-18
106
David Simón David Simón Rodríguez Santana
16/12/1988 Las Palmas de Gran Canaria 11 2016-18
107
Lino José Miguel Lino Taberner
30/01/1973 Torrent 11 1990-93
108
Mallé Aly Mallé
03/04/1998 Bamako 11 2016-18
109
Álex Godoy Alejandro Godoy Venturi
30/10/1971 Las Palmas de Gran Canaria 11 1997-98
110
Onofre Onofre Riera Montserrat
30/11/1963 Manacor 11 1993-94
111
Alemán Beñat Alemán Ollo
29/08/1988 Pamplona 11 2015-16
112
Uriz Fermín Uriz Gómez
21/05/1988 Pamplona 11 2013-18
113
Ferretjans Juan Ferretjans García
09/04/1931 Llucmajor 11 1953-54
114
Gómez Juan José Gómez Cuervo
30/07/1961 São Paulo 11 1981-82
115
Virgilio Virgilio Fumero Reverón
23/12/1972 Santa Cruz de Tenerife 11 1992-93
116
Álex Godoy Alejandro Godoy Venturi
30/10/1971 Las Palmas de Gran Canaria 11 1997-98
117
Mut Jaume Mut Riera
31/01/1985 Manacor 11 2011-12
118
Nico Nicolás Rubio Sánchez
02/11/1987 Manacor 11 2011-13
119
Padín Carlos Padín Busto
15/10/1974 Catoira 11 2006-10
120
Roberto
11 1998-99
121
Josema José María López Echevarria
16/01/1969 Donostia/San Sebastián 11 1995-96
122
Monóvar Francisco Navarro Martínez
04/07/1939 Elda 11 1964-68
123
Pomares Carlos Pomares Rayo
05/12/1992 Valencia 11 2017-18
124
De Lerma Carlos Tornero López de Lerma
07/10/1984 San Vicente de Alcántara 11 2010-11
125
Desserne Robin Georges Sauveur Desserne
01/03/1984 Nice 11 2006-07
126
Txiki Daniel Rodríguez Pérez
27/03/1977 Donostia/San Sebastián 11 1997-98
127
Larraz Jorge Roberto Larraz Camardelli
12/04/1934 Avellaneda 11 1959-60
128
Pepín José Casas Gris
16/11/1931 Valencia 11 1959-60
129
Cruz Heredia Pedro Ángel Cruz Heredia
08/05/1961 Ciudad Real 11 1987-88
130
Santolaria Antonio Santolaria Balaguer
21/02/1912 Ribesalbes 11 1932-35
131
Ramírez Ramírez Cocera
11 1978-79
132
Vinuesa Juan Carlos Martínez Vinuesa
25/06/1974 Úbeda 11 1999-01
133
Madrid Francisco García-Madrid Silva
26/11/1961 Daimiel 11 1987-88
134
Menchón Juan Antonio Menchón Barreras
28/08/1979 Murcia 11 2010-11
135
Manolo Jiménez Manuel Jiménez Soria
12/08/1976 Andorra la Vella 11 1997-98
136
Lima Ildefons Lima Solà
10/12/1979 Barcelona 11 1997-98
137
Kiko de Diego Francisco Javier de Diego Díaz
20/02/1962 Granadilla de Abona 11 1992-93
138
Adrià Adrià Granell Artal
13/03/1986 Valencia 11 2010-11
139
Javi Bolo Javier Martínez López
08/07/1989 La Roda 11 2016-18
140
Mortera Benjamín Mortera Argüelles
17/01/1950 Lada 11 1980-81
141
Vera Diego Vera Idoate
08/03/1983 Pamplona 11 2005-08
142
Emiliano Emiliano González Arqués
20/09/1969 Santander 11 1997-98
143
Juancris Juan Cristóbal Jiménez Ramos
18/07/1978 Jumilla 11 2010-11
144
Felo Rafael Batista Hernández
24/10/1936 Las Palmas de Gran Canaria 11 1959-60
145
Maeztu Miguel Maeztu Resa
01/09/1986 Valtierra 11 2015-18
146
Dulce Jesús Dulce Prado
22/03/1971 Barakaldo 10 1994-96
147
Petcoff Damián Ezequiel Petcoff Kailer
24/05/1990 Buenos Aires 10 2010-11
148
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 10 1953-54
149
Marzo Alberto Marzo Navarro
21/05/1970 Ejea de los Caballeros 10 1997-98
150
Carrasco Juan de Dios Carrasco Hidalgo
06/11/1960 Granada 10 1992-93
151
Gonzalo Gonzalo Guardiola Abellán
14/01/1989 Jumilla 10 2010-11
152
Arana Joaquín Arana Díez
05/06/1936 Irun 10 1956-61
153
Lara José Alonso Lara
07/03/2000 Sevilla 10 2017-18
154
Ceberio Jon Ceberio Mutuberria
21/09/1996 Donostia/San Sebastián 10 2017-18
155
Medina Ángel Pedro Medina Ruiz
06/04/1967 Madrid 10 1995-96
156
González José Luis González Vázquez
27/08/1964 Elgoibar 10 1995-97
157
Lass Alhassane Bangoura
30/03/1992 Conakry 10 2011-12
158
Quevedo Ismael Quevedo Rieiro
04/07/1995 Ourense 10 2016-17
159
Medina Armando Menéndez Medina
30/09/1932 Gijón 10 1953-54
160
Benito Sánchez Benito Sánchez Postigo
17/09/1963 Segovia 10 1988-90
161
Sito Castro Luis Castro Rodríguez
21/05/1980 A Coruña 10 2010-11
162
Archilés Pedro Archilés Ramos
14/11/1904 Castelló de la Plana 10 1932-33
163
Coromina David Coromina Pararols
09/09/1974 Santa Pau 10 1995-98
164
Paco Pepe Francisco José Potenciano Moreno
04/11/1963 Valencia 10 1988-89
165
Nenu Luis Alberto Martínez Peláez
30/07/1980 Puente San Miguel 10 2007-08
166
Sergio Fernández Sergio Fernández González
23/05/1977 Avilés 10 1997-98
167
Altuna José Altuna Echegoyen
26/12/1910 Hondarribia 10 1928-31
168
Quico Francisco Javier Mata Álvarez
12/11/1961 A Coruña 10 1990-91
169
Tamayo Jesús Ángel Tamayo Riaño
02/03/1964 Miranda de Ebro 10 1981-88
170
Cholo José Ángel Ruiz López
02/04/1962 Burgos 10 1993-94
171
Currás Fernando Currás Gallego
19/02/1977 Ourense 10 2006-07
172
Koldo Jesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 10 1997-98
173
Txiki Asier Fernández Sáez de Asteasu
13/09/1981 Vitoria-Gasteiz 10 2005-06
174
Garde Carlos Garde Garde
23/04/1986 Pamplona 10 2005-07
175
Ingason Sverrir Ingi Ingason
05/08/1993 Kópavogur 10 2016-17
176
Fran Mérida Francisco Mérida Pérez
04/03/1990 Barcelona 10 2010-13
177
Bastida Jacinto Bastida García
1931 Bilbao 10 1955-57
178
Juanjo Juan José Gracia Izquierdo
18/01/1990 Ciudad Real 10 2016-17
179
Dani Moreno Juan Daniel Moreno Andersson
25/08/1975 Sandviken 10 1992-93
180
Goku Francisco Javier Martín Medina
01/04/1990 Almuñécar 10 2011-12
181
Echeverria Imanol Echeverria Busto
09/12/1994 Arroitz 10 2015-16
182
Marc Martínez Marcos Martínez Castillero
11/04/1986 Navarcles 10 2009-10
183
Gavilán Manuel Gavilán Morales
12/07/1991 Mairena del Aljarafe 10 2014-17
184
Óscar Martínez Óscar Martínez Cid
09/03/1979 Ourense 10 2006-07
185
Quique Setién Enrique Setién Solar
27/09/1958 Santander 10 1978-80
186
Rafa
10 1987-88
187
Mardones I José Mardones Llorente
04/02/1914 Vitoria-Gasteiz 10 1933-34
188
Iago Bouzón Iago Bouzón Amoedo
16/06/1983 Redondela 10 2012-13
189
Kike López Enrique López Delgado
12/01/1988 Salamanca 10 2010-11
190
Nano Fernando Jiménez García
02/08/1973 Madrid 10 1994-96
191
Solachi Santiago Solachi Ocerín
10 1941-44
192
Luismi Luis Miguel Correa Mora
19/02/1969 Santa Cruz de Tenerife 10 1988-90
193
Lemos José Lemos Rodríguez
01/02/1962 Salvaterra de Miño 10 1985-86
194
Tiago Portuga Tiago Venâncio Alves Pires
20/10/1991 Braga 10 2017-18
195
Joya David Rodríguez Sánchez
16/11/1990 Navalcarnero 10 2018-19
196
Pipaón Jorge Pipaón del Val
19/06/1974 Alicante 10 1997-98
197
Diego López Diego Miguel López Santos
14/03/1974 Málaga 10 1991-94
198
Arias José Antonio Alonso Arias
12/11/1961 La Torre 10 1991-92
199
Javi Bernal José Javier Bernal Abellán
10/07/1984 Jumilla 10 2010-11
200
Bebé Tiago Manuel Dias Correia
12/07/1990 Agualva-Cacém 10 2014-15
201
Santaella Juan Antonio Santaella Rando
03/06/1974 Ceuta 10 2004-05
202
Mota Santos Mota Rugama
1964 10 1984-85
203
César Remón César Jesús Remón Aguirre
02/10/1985 Logroño 10 2005-06
204
Manu José Manuel Rambla Bort
25/02/1968 Vilanova d'Alcolea 10 1990-94
205
Seguín Aitor Seguín Cid
27/02/1995 Eibar 10 2015-16
206
Mercadé Juan María Mercadé Figueroa
08/06/1942 Torredembarra 10 1968-69
207
Richard Richard Imbernón Ríos
31/12/1974 Andorra la Vella 10 1997-98
208
Colina Fernando Colina Cruz
01/01/1977 Castro-Urdiales 10 2011-12
209
Wellington Wellington Alves da Silva
06/01/1993 Rio de Janeiro 10 2014-15
210
Borja Francisco de Borja Benegas Alarcón
03/07/1962 Córdoba 10 1984-86
211
Pérez Juan Antonio Pérez Gordo
10 1982-83
212
Cristóbal Cristóbal Pérez Domínguez
05/02/1952 Villarrobledo 10 1978-79
213
Geñupi Eugenio Rodrigo Rojo
02/01/1950 Valladolid 10 1978-80
214
Irureta Pedro Iruretagoyena Echániz
18/06/1912 Azkoitia 10 1933-34
215
Pedrosa Daniel Pedrosa Loureiro
04/09/1996 Ribadeo 10 2017-18
216
Borja Navarro Borja Navarro García
14/05/1990 Gijón 10 2017-18
217
Carlos Fernández Carlos Fernández Luna
22/05/1996 Castilleja de Guzmán 10 2017-18
218
Eusko Eusko Olaitz Yarza
23/06/1977 Astigarraga 10 1997-98
219
Bruno Bruno Herrero Arias
13/02/1985 Jerez de la Frontera 10 2012-13
220
Laraudo Unai Laraudogoitia Ramos
02/05/1975 Getxo 10 1997-99
221
Suárez José Suárez Miramontes
15/12/1928 A Coruña 10 1950-51
222
Charlie Charlie Took Essome
25/05/1993 Douala 10 2015-17
223
Fernández José Fernández Pelaz
10 1933-34
224
Nelli Alberto César Nelli Scarzo
10/09/1934 Córdoba 10 1959-60
225
Perico Pinazo Pedro José Pinazo Arias
18/01/1985 Málaga 10 2010-11
226
Espino Santiago Espino Domínguez
19/02/1938 Las Palmas de Gran Canaria 10 1959-60
227
Hernán Hernán Daniel Santana Trujillo
26/08/1990 Breña Baja 10 2016-18
228
Moya Miguel Ángel Díaz Moya
09/10/1969 10 1990-91
229
Dorronsoro Francisco Ramón Dorronsoro Sánchez
22/05/1985 Santander 10 2017-18
230
Juan Cruz Juan Cruz Díaz Espósito
25/04/2000 Quilmes 10 2017-19
231
Pablo Pablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 10 1994-96
232
Samu José Samu Pancsics
23/09/1924 Szeged 10 1952-53
233
Richard Richard Imbernón Ríos
31/12/1974 Andorra la Vella 10 1997-98
234
Báez Jorge Báez Aranda
23/04/1972 Gießen 10 1998-99
235
Ruiz David Ruiz Pascual
20/08/1997 Guadassuar 10 2016-17
236
Gámiz Emilio Gámiz Cuixart
24/10/1933 Badalona 10 1959-60
237
Medina Alfonso Medina Moreno
10/01/1962 10 1980-82
238
Fede San Emeterio Federico San Emeterio Díaz
16/03/1997 Sierra de Ibio 10 2017-18
239
Carrillo José Carrillo Mancilla
04/03/1995 Granada 10 2015-16
240
Torrejón Claudio Torrejón Tineo
14/04/1993 Lima 10 2017-18
241
Soto David Soto Sánchez
16/10/1993 Ourense 10 2017-18
242
Quinito Joaquín Abad Sánchez
09/07/1949 Pola de Laviana 10 1978-79
243
Jorge Rodríguez Jorge Eugenio Rodríguez Álvarez
15/08/1980 Cee 10 2006-07
244
Corbalán Armando Corbalán Domingo
30/03/1994 Valencia 10 2017-18
245
Teto Eusebio Elvira Cabrera
01/03/1963 Santa Cruz de Tenerife 10 1992-93
246
Txetxu Jesús Martínez Gómez
11/08/1976 Irun 10 1997-00
247
Santi Denia Santiago Denia Sánchez
09/03/1974 Albacete 10 2004-05
248
Pillado Pablo Santiago Pillado
27/08/1989 Pontevedra 10 2010-12
249
Rúa Celestino Rúa Quintairos
06/10/1958 Estivadas 10 1980-82
250
Juan Pedro Juan Pedro García Fernández
06/07/1971 Santa Cruz de Tenerife 10 1992-93
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error