Ranking Jornades Consecutives Perdent - 1ª + 2ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PP Temporada
1
AparicioErnesto Aparicio Betancort
06/04/1936 Las Palmas de Gran Canaria 11 1959-60
2
PepínJosé Casas Gris
16/11/1931 Valencia 11 1959-60
3
LarrazJorge Roberto Larraz Camardelli
12/04/1934 Avellaneda 11 1959-60
4
FeloRafael Batista Hernández
24/10/1936 Las Palmas de Gran Canaria 11 1959-60
5
BebéTiago Manuel Dias Correia
12/07/1990 Agualva-Cacém 10 2014-15
6
SarmientoBrian Óscar Sarmiento
20/04/1990 Rosario 10 2010-11
7
Kike LópezEnrique López Delgado
12/01/1988 Salamanca 10 2010-11
8
KonykMariano Konyk Goba
15/02/1998 Buenos Aires 10 2017-18
9
Perico PinazoPedro José Pinazo Arias
18/01/1985 Málaga 10 2010-11
10
SiónManuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 10 1953-54
11
DorronsoroFrancisco Ramón Dorronsoro Sánchez
22/05/1985 Santander 10 2017-18
12
SuárezJosé Suárez Miramontes
15/12/1928 A Coruña 10 1950-51
13
Fede San EmeterioFederico San Emeterio Díaz
16/03/1997 Sierra de Ibio 10 2017-18
14
LaraJosé Alonso Lara
07/03/2000 Sevilla 10 2017-18
15
PomaresCarlos Pomares Rayo
05/12/1992 Valencia 10 2017-18
16
Sito CastroLuis Castro Rodríguez
21/05/1980 A Coruña 10 2010-11
17
EstebanEsteban Trujillo Moreno
19/08/1968 Algodonales 9 1995-96
18
NelliAlberto César Nelli Scarzo
10/09/1934 Córdoba 9 1959-60
19
TxikiCristian Urbistondo López
14/08/1979 Barcelona 9 2010-12
20
GámizEmilio Gámiz Cuixart
24/10/1933 Badalona 9 1959-60
21
ArribasÓscar Arribas Pasero
22/10/1998 Parla 9 2020-21
22
GuillénEmilio Guillén Seguer
1925 Tortosa 9 1949-50
23
EduEduardo Vélez Díez
28/08/1967 Torrepadre 9 1993-94
24
FuentesJosé Luis Fuentes del Pino
28/07/1940 Algeciras 9 1965-66
25
CéspedesPedro Céspedes Vázquez
24/12/1935 Berja 9 1956-57
26
AntaFrancisco Fernández Garrido
17/05/1938 Ceuta 9 1965-66
27
AbadíaAgustín Abadía Plana
15/04/1962 Binéfar 9 1996-97
28
QuirogaJosé Antonio Quiroga Fernández
02/01/1969 Gijón 9 1993-94
29
Rubén SosaRubén Sosa Ardáiz
25/04/1966 Montevideo 9 1996-97
30
Martín DomínguezJosé Antonio Martín Domínguez
04/04/1964 Sant Joan Despí 9 1995-96
31
SierraFernando Sierra Fuster
28/04/1950 Alzira 9 1981-82
32
RicoManuel Rico Álvarez
20/03/1941 Alcalá de Guadaíra 9 1965-66
33
PatriPatricio Eguidazu Altuna
08/11/1919 Arrasate 9 1941-42
34
GilFernando Cárcel Gil
05/07/1918 Buñol 9 1949-50
35
Nené BallinaJosé Antonio Ballina Avilés
29/04/1964 Santa Isabel 9 1993-94
36
OlaizolaJavier Olaizola Rodríguez
28/11/1969 Donostia/San Sebastián 9 1993-94
37
Dani JiménezDaniel Jiménez López
05/03/1990 Lebrija 9 2020-21
38
BengoetxeaJavier Bengoetxea Iparraguirre
13/12/1965 Usurbil 9 1993-94
39
ArozarenaPedro Arozarena Redín
24/02/1966 Pamplona 9 1995-96
40
QuerejetaJosé María Querejeta Alberro
17/05/1919 Donostia/San Sebastián 9 1941-42
41
LozanoPablo Lozano Berlanga
1922 9 1949-50
42
David FernándezDavid Fernández Cortázar
06/04/1985 Madrid 9 2020-21
43
Atienza IIÁngel Atienza Landeta
16/03/1931 Madrid 9 1951-53
44
ÓscarÓscar Villarón Casales
07/09/1961 Zaragoza 9 1981-82
45
AizkorretaJorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 9 1996-97
46
ParésPere Parés Serradell
26/03/1935 L'Ametlla del Vallès 9 1956-57
47
SagradoRafael Sagrado Azurmendi
09/12/1921 Hondarribia 9 1941-42
48
EspinoSantiago Espino Domínguez
19/02/1938 Las Palmas de Gran Canaria 9 1959-60
49
ToniAntonio Rodrigo Sanchis
19/07/1957 Valencia 9 1981-82
50
CurroFrancisco José Sánchez Rodríguez
03/01/1996 La Palma del Condado 9 2017-18
51
FabregatJuan Carlos Fabregat Beltrán
26/01/1953 Castelló de la Plana 9 1981-82
52
SerretRamón Serret Llibre
1932 Vallfogona de Balaguer 9 1956-57
53
MontesMiguel Montes García
12/12/1943 Melilla 9 1965-66
54
EulateJosé Antonio Gómez Álvarez de Eulate
10/05/1955 Salamanca 9 1981-82
55
Marcos MárquezMarcos Márquez Lebrero
23/07/1977 Sevilla 9 2010-11
56
LaureLaureano Sanabria Ruiz
22/03/1985 Madrid 9 2020-21
57
Hugo FraileHugo Fraile Martín
16/03/1987 Huelva 9 2020-21
58
ValbuenaRaúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 8 2004-05
59
FiestasÁngel Fiestas Herrero
1921 Madrid 8 1950-52
60
AdamVicente Adam Carrasco
21/11/1954 Algemesí 8 1982-83
61
MaletMiguel Núñez Vila
04/02/1922 Vigo 8 1948-49
62
MoránFernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 8 1998-99
63
GalánJuan Galán Bayarri
16/07/1941 Almàssera 8 1968-69
64
José CarlosJosé Carlos Ramírez Suárez
10/05/1996 Paradas 8 2020-21
65
PortaManuel Portas Piñeiro
02/04/1919 San Mateo de Trasancos 8 1948-49
66
Raúl NavasRaúl Navas Paúl
03/05/1978 Cádiz 8 2012-13
67
OliverosManuel Oliveros Font
11/05/1923 Barcelona 8 1948-49
68
JulitoJulio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 8 1950-51
69
DarderSergi Darder Moll
22/12/1993 Artà 8 2019-20
70
ZubillagaEustaquio Zubillaga Iraola
26/10/1933 Donostia/San Sebastián 8 1959-60
71
RodriRodrigo Ángel Gil Torres
24/04/1985 Cehegín 8 2007-09
72
UrizVicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 8 1996-97
73
OrtizVicente Ortiz Albiach
01/02/1929 Puçol 8 1955-56
74
CalleriJonathan Calleri
23/09/1993 Buenos Aires 8 2017-18
75
MarquésJosé Marqués Abril
29/12/1922 Valencia 8 1950-51
76
BarragánSergio Barragán Carrasco
17/03/1930 Madrid 8 1950-51
77
GualMarc Gual Huguet
13/03/1996 Badalona 8 2017-18
78
PérezFélix Pérez Medrano
8 1941-42
79
PaulinoPaulino Martínez Soria
14/08/1973 Albacete 8 1998-99
80
RivasFelipe Romero Rivas
20/01/1956 Calañas 8 1982-83
81
CapaAnder Capa Rodríguez
08/02/1992 Portugalete 8 2014-15
82
TatoJesús Rodríguez Tato
12/07/1983 Murcia 8 2010-11
83
HervásJosé Hervás del Hoyo
19/03/1928 Sagunt 8 1949-50
84
LorenteJesús Lorente Ducún
28/09/1930 Barasoain 8 1959-60
85
Pedro DíazPedro Antonio Díaz González
20/07/1964 Ciempozuelos 8 1985-86
86
MarcialMarcial Sánchez de Egea
24/03/1929 Calasparra 8 1959-60
87
Marc RocaMarc Roca Junqué
26/11/1996 La Granada 8 2019-20
88
CurrásFernando Currás Gallego
19/02/1977 Ourense 8 1998-99
89
BizarroJosé Manuel Fernandes da Silva Sykes Bizarro
11/01/1970 Matosinhos 8 1998-99
90
BellóLuis Belló Martínez
07/01/1929 Cieza 8 1951-53
91
EpiEpifanio Terradellas Balañá
1934 Reus 8 1959-60
92
AznarJosé Aznar Beltrán
21/04/1932 Barcelona 8 1955-56
93
PichiJosé Carlos Rodríguez Alonso
15/12/1968 Ourense 8 1998-99
94
Paco PeñaFrancisco Peña Romero
25/07/1978 Jerez de los Caballeros 8 2004-05
95
García VerdugoFrancisco Javier García Verdugo Garrido
06/07/1934 Madrid 8 1959-60
96
ZuculiniBruno Zuculini
02/04/1993 Belén de Escobar 8 2014-15
97
AdroverMiguel Adrover Torregrosa
25/04/1922 Alicante 8 1941-42
98
Bergara IIAlberto Daniel Bergara de Medina
24/07/1942 Montevideo 8 1967-68
99
Pichi LucasArgimiro Pérez García
14/03/1959 Camponaraya 8 1985-86
100
Ayala IIEduardo Ayala Callejón
05/04/1934 La Línea de la Concepción 8 1965-66
101
CoronaJosé Llopis Corona
04/06/1918 Alicante 8 1941-42
102
AranaldeZigor Aranalde Sarasola
28/02/1973 Ibarra 8 1995-96
103
Biel RibasGabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 8 2010-11
104
SamuJosé Samu Pancsics
23/09/1924 Szeged 8 1952-53
105
VelillaLuis Velilla Gregorio
Madrid 8 1950-51
106
CampsPedro Camps Bau
1947 Sant Joan de Vilatorrada 8 1968-69
107
MezquitaMiguel Mezquita Ros
30/06/1931 Nules 8 1955-56
108
RichardRicardo Gómez Varela
12/10/1954 Melide 8 1978-80
109
MaciáManuel Maciá Sempere
17/08/1913 Santa Pola 8 1941-42
110
Baltasar AlbénizBaltasar Albéniz Martínez
06/01/1905 Eibar 8 1934-35
111
TatonoJuan Antonio Pérez Rodríguez
14/12/1915 Las Palmas de Gran Canaria 8 1941-42
112
RivillaFeliciano Muñoz Rivilla
21/08/1936 Ávila 8 1956-57
113
MesaLeandro Mesa Fernández
27/08/1917 Madrid 8 1941-42
114
MoyanoJavier Moyano Lujano
23/02/1986 Jaén 8 2013-15
115
OchoaFrancisco Guillermo Ochoa Magaña
13/07/1985 Guadalajara 8 2016-17
116
SitoSeverino Abascal Cobo
21/07/1933 Heras 8 1956-57
117
LeiWu Lei
19/11/1991 Pinyin 8 2019-20
118
JuanirriJuan Tornel Cánovas
10/03/1940 Melilla 8 1964-66
119
RuizÁngel Ruiz Sola
01/04/1925 Zaragoza 8 1950-51
120
AquilaniAlberto Aquilani
07/07/1984 Roma 8 2017-18
121
ArbillaAnaitz Arbilla Zabala
15/05/1987 Pamplona 8 2010-11
122
HerreroVicente Herrero Linares
05/04/1938 Sagunt 8 1964-66
123
Marculeta IIJosé María Marculeta Barbería
27/02/1920 Donostia/San Sebastián 8 1941-42
124
OnwuManuel Onwu Villafranca
11/01/1988 Tudela 8 2017-18
125
Javi LaraJavier Lara Grande
04/12/1985 Montoro 8 2014-15
126
Juanma BravoJuan Manuel Bravo Alcántara
10/02/1998 Murcia 8 2020-21
127
AridaneAridane Jesús Santana Cabrera
31/03/1987 Vecindario 8 2013-15
128
Aitor SanzAitor Sanz Martín
13/09/1984 Madrid 8 2013-15
129
MansillaMariano Mansilla Cuevas
22/07/1954 Córdoba 8 1982-83
130
Glaría IJosé Glaría Jordán
21/07/1929 Villafranca 8 1953-54
131
StorariMarco Storari
07/01/1977 Pisa 8 2007-08
132
Carlos RuizCarlos Ruiz Aranega
20/07/1983 Baza 8 2013-15
133
CanalsRicardo Vicente Canals Vila
26/09/1970 Montevideo 8 1996-97
134
ClemenClementino Delgado Pozo
26/08/1924 Castrillo Solarana 8 1950-51
135
AgboHenry Uche Agbo
04/12/1995 Kano 8 2016-17
136
SoroEduardo Soro Terol
21/12/1921 Castelló 8 1950-51
137
PedrínPedro Casabona Casabona
1908 Los Corrales de Buelna 8 1932-34
138
Iago BouzónIago Bouzón Amoedo
16/06/1983 Redondela 8 2012-13
139
CallejaEduardo Chicharro Calleja
16/03/1937 Alcalá de Henares 8 1969-70
140
David LópezDavid López Silva
09/10/1989 Barcelona 8 2019-20
141
PitarchPascual Pitarch Orenga
05/08/1919 Castelló de la Plana 8 1950-51
142
Diego LópezDiego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 8 2019-20
143
TormoJosé Tormo Sanjuán
15/12/1915 Alicante 8 1941-42
144
MedinaArmando Menéndez Medina
30/09/1932 Gijón 8 1953-54
145
AmaviscaEmilio Amavisca Albo
06/06/1946 Laredo 8 1969-70
146
Martín EsperanzaIgnacio Martín-Esperanza Tejada
05/06/1936 Verín 8 1969-70
147
Miguel ÁngelMiguel Ángel Lozano Ayala
16/09/1978 Sabadell 8 2007-08
148
De DiegoJuan Carlos de Diego Rica
07/08/1966 Burgos 8 1986-87
149
Santi DeniaSantiago Denia Sánchez
09/03/1974 Albacete 8 2004-05
150
JoséJosé Díaz Vázquez
31/10/1951 Corrales 8 1981-82
151
JuanmaJuan Manuel Gómez Sánchez
29/05/1981 Don Benito 8 2007-08
152
CrespoJosé Ángel Crespo Rincón
09/02/1987 Sevilla 8 2014-15
153
LemosJosé Lemos Rodríguez
01/02/1962 Salvaterra de Miño 8 1985-86
154
GeijoAlexandre Geijo Pazos
11/03/1982 Genève 8 2007-08
155
GirónFernando Girón de la Fuente
07/01/1939 San Marcial 7 1964-65
156
PepínJosé Casas Gris
16/11/1931 Valencia 7 1964-65
157
LiceranzuJesús Iñigo Liceranzu Otxoa
13/03/1959 Bilbao 7 1980-81
158
Iván IglesiasIván Iglesias Corteguera
16/12/1971 Gijón 7 1997-98
159
MarigilJulio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 7 1964-65
160
LaloEduardo Gómez García-Barbón
14/03/1936 Oviedo 7 1960-61
161
Pantaleón IIManuel Quevedo Vernetta
11/04/1937 Las Palmas de Gran Canaria 7 1963-64
162
Álvaro CerveraÁlvaro Cervera Díaz
20/09/1965 Santa Isabel 7 1991-92
163
Sornichero IIIJosé Sornichero Hernández
1929 Alcantarilla 7 1956-57
164
SantistebanJosé Manuel Santisteban González
27/09/1967 Barakaldo 7 1990-91
165
LizarraldeJosé María Lizarralde Madina
05/02/1941 Legazpi 7 1969-70
166
AndradeAntonio Andrade Gilsanz
15/11/1913 Sevilla 7 1941-42
167
RobertoRoberto Elvira Estrany
09/05/1963 Barcelona 7 1982-83
168
Dani BarrioDaniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 7 2019-20
169
VillanovaIsidro Villanova Abadía
11/11/1965 Zaragoza 7 1994-96
170
MatosasGustavo Cristián Matosas Paidón
25/05/1967 Buenos Aires 7 1989-90
171
Baltasar AlbénizBaltasar Albéniz Martínez
06/01/1905 Eibar 7 1933-34
172
João CanceloJoão Pedro Cavaco Cancelo
27/05/1994 Barreiro 7 2015-17
173
DauderVicente Dauder Guardiola
25/11/1924 Valencia 7 1949-50
174
RosalesRoberto José Rosales Altuve
20/11/1988 Caracas 7 2017-18
175
MaikelMaikel Hermann Naujoks García
18/03/1976 Iserlohn 7 2006-07
176
YodaAbdoul Karim Yoda
25/10/1988 Annemasse 7 2015-16
177
GuaitaVicente Guaita Panadero
18/02/1987 Valencia 7 2015-16
178
MonrealAntonio Monreal Rodríguez
04/04/1969 Estepona 7 1998-99
179
Míchel MacedoMíchel Macedo Rocha Machado
15/02/1990 Rio de Janeiro 7 2010-11
180
Míchel MacedoMíchel Macedo Rocha Machado
15/02/1990 Rio de Janeiro 7 2017-18
181
Roberto MartínezRoberto Martínez Celigueta
21/02/1966 Pamplona 7 1986-87
182
VoroSalvador González Marco
09/10/1963 Valencia 7 1996-97
183
Gorka BritGorka Brit Gallego
19/04/1978 Donostia/San Sebastián 7 2008-09
184
AmbrosioAmbrosio Lázaro Moreno
Albacete 7 1950-51
185
RobertRoberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 7 1998-99
186
Álvaro GarcíaÁlvaro García Rivera
27/10/1992 Utrera 7 2018-19
187
PeñaManuel Peña Escontrela
18/12/1965 Lugo 7 1993-94
188
MascarellOmar Mascarell González
02/02/1993 Santa Cruz de Tenerife 7 2013-14
189
Lucas VázquezLucas Vázquez Iglesias
01/07/1991 Curtis 7 2013-14
190
Moi GómezMoisés Gómez Bordonado
23/06/1994 Rojales 7 2015-16
191
IturraManuel Rolando Iturra Urrutia
23/06/1984 Temuco 7 2017-18
192
PedrazaÁngel Pedraza Lamilla
04/10/1962 La Rinconada 7 1991-92
193
Ricardo GarcíaRicardo García Sanchis
18/02/1934 Carlet 7 1962-63
194
ŠćepovićStefan Šćepović
10/01/1990 Beograd 7 2015-16
195
GarcíaManuel García Marzá
Castelló de la Plana 7 1949-50
196
RobertoRoberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 7 2017-18
197
ProugenesCarlos Alberto Prougenes Ijuia
20/02/1947 Santa Fe 7 1969-70
198
DoroBlas Armero Gallego
17/02/1936 Socuéllamos 7 1969-70
199
DomínguezErnesto Domínguez Hernández
09/03/1941 Móra d'Ebre 7 1969-70
200
AranaJoaquín Arana Díez
05/06/1936 Irun 7 1956-57
201
FelipeFelipe Guréndez Aldanondo
18/11/1975 Vitoria-Gasteiz 7 1995-96
202
Álex SolaAlejandro Sola López-Ocaña
09/06/1999 Donostia/San Sebastián 7 2019-20
203
Felipe HerreroFelipe Herrero Baeza
18/06/1970 Madrid 7 1994-96
204
RecaldePablo Recalde Berastegui
10/03/1936 Pamplona 7 1963-65
205
RuizMiguel Ángel Ruiz García
05/01/1955 Toledo 7 1989-90
206
JosechuJosé Santiago Rey
25/02/1927 A Coruña 7 1949-50
207
PaquitoJosé Francisco Sánchez González
04/01/1964 Madrid 7 1989-90
208
MonchoRamón Cordero Gómez
Vigo 7 1949-50
209
CarranzaRamón Sergio Carranza Semprini
28/07/1931 Rosario 7 1960-61
210
MartínezVicente Martínez Alama
12/01/1925 Barcelona 7 1948-50
211
NikiforovYuri Valeryevich Nikiforov
16/09/1970 Odesa 7 1997-98
212
Imanol EtxeberriaImanol Etxeberria Egaña
27/03/1973 Bergara 7 1995-96
213
IdeyeAide Brown Ideye
10/10/1988 Lagos 7 2017-18
214
OnopkoViktor Savelyevich Onopko
14/10/1969 Luhansk 7 1997-98
215
ParraAntonio Joaquín Parra Fernández
17/06/1961 Sevilla 7 1984-85
216
MariatgesJosé Mariatges Atienza
25/11/1923 Barcelona 7 1949-50
217
PalomerasJuan Palomeras
7 1940-41
218
PueyoPablo Pueyo Guillén
29/07/1926 Tauste 7 1951-52
219
MorenoCarlos Moreno Sánchez
7 1951-52
220
GordejuelaFermín Gordejuela Roncal
26/08/1933 Pamplona 7 1959-60
221
ChiarroniRoberto Chiarroni Pérez
22/05/1928 Vigo 7 1949-50
222
RabaValentín Raba Ortiz
19/01/1941 Santander 7 1965-66
223
GómezGuillermo Gómez Casais
25/02/1932 Vigo 7 1949-50
224
BatallaManuel Batalla Jordá
31/08/1935 Amposta 7 1963-65
225
Santi MinaSantiago Mina Lorenzo
07/12/1995 Vigo 7 2015-17
226
Martín EsperanzaIgnacio Martín-Esperanza Tejada
05/06/1936 Verín 7 1963-65
227
RibónPedro Ribón Carlón
12/08/1937 Valladolid 7 1964-65
228
FraderaEsteve Fradera Serrat
07/05/1963 Santa Coloma de Farners 7 1991-92
229
EmilioEmilio José Gutiérrez González
04/01/1971 Avilés 7 1995-96
230
PulidoJorge Pulido Mayoral
08/04/1991 Castillo de Bayuela 7 2013-14
231
García CastanyJosé Pablo García Castany
30/08/1948 Girona 7 1975-76
232
GonzálezJosé González González
06/12/1945 Tocina 7 1975-76
233
GonzálezJosé Manuel González López
26/05/1943 Granada 7 1975-76
234
RicoJosé Luis Rico Ibáñez
14/02/1944 Melgar de Fernamental 7 1975-76
235
VacunínGilberto González Lavilla
11/06/1934 Zaragoza 7 1963-64
236
HernándezJosé Hernández Egido
13/12/1937 Madrid 7 1963-64
237
Kalu UcheKalu Tongololiki Mawakavamba Jawarapawara Uche
15/11/1982 Aba 7 2010-11
238
PoliHipólito Esteban Gusano
22/02/1951 Benavente 7 1974-75
239
SimarroJuan Manuel García Simarro
03/09/1951 Valdepeñas 7 1975-76
240
Jordi AmatJordi Amat Maas
21/03/1992 Canet de Mar 7 2018-19
241
YosuJosu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 7 1993-94
242
JorgeJorge Luis Díaz Gutiérrez
28/06/1989 Montevideo 7 2014-15
243
BernardelloHernán Darío Bernardello
03/08/1986 Rosario 7 2010-11
244
PoulsenLeif Eigil Poulsen Frederiksen
31/01/1939 København 7 1963-64
245
AquinoDaniel Aquino Pintos
27/07/1990 Murcia 7 2007-09
246
BernardiBernardino Jiménez Reyes
11/08/1936 Puente Genil 7 1956-57
247
TiradoJosé Tirado Castilla
04/11/1965 Sevilla 7 1996-97
248
Edu RamosEduardo Ramos Gómez
17/02/1992 Málaga 7 2014-15
249
TancoJosé Francisco Gómez Tanco
22/04/1953 Valverde de Leganés 7 1982-83
250
PaniaguaRafael Paniagua Molina
07/08/1953 Cantillana 7 1980-81
En actiu la temporada 2020-21