Ranking Jugats Consecutius Perdent - 1ª + 2ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PP Temporada
1
VillarroyaFrancisco Javier Pérez Villarroya
06/08/1966 Zaragoza 15 1997-99
2
PichiJosé Carlos Rodríguez Alonso
15/12/1968 Ourense 14 1998-99
3
KonykMariano Konyk Goba
15/02/1998 Buenos Aires 13 2017-18
4
GobernaEduardo Goberna Iglesias
21/09/1928 San Pelaio 13 1951-54
5
IñigoIñigo Vélez de Mendizabal Fernández de Garaialde
15/03/1982 Vitoria-Gasteiz 13 2007-09
6
Fede VicoFederico Vico Villegas
04/07/1994 Córdoba 12 2014-15
7
AmurizaJuan Miguel Amuriza Redín
08/06/1940 Etxebarri 12 1960-62
8
ViqueiraEmilio José Viqueira Moure
20/09/1974 Pontepedriña 12 2007-08
9
EulateJosé Antonio Gómez Álvarez de Eulate
10/05/1955 Salamanca 12 1981-82
10
Manu TorresManuel Torres Caturla
14/08/1989 Torremolinos 12 2010-12
11
EstebanEsteban Trujillo Moreno
19/08/1968 Algodonales 12 1995-96
12
CabalEnrique Cabal Solís
15/01/1929 Gijón 12 1953-55
13
AparicioErnesto Aparicio Betancort
06/04/1936 Las Palmas de Gran Canaria 12 1959-60
14
JosemaJosé María López Echevarria
16/01/1969 Donostia/San Sebastián 11 1995-96
15
ValeraJuan Valera Espín
21/12/1984 Murcia 11 2003-05
16
AgboHenry Uche Agbo
04/12/1995 Kano 11 2016-17
17
MonóvarFrancisco Navarro Martínez
04/07/1939 Elda 11 1964-68
18
LarrazJorge Roberto Larraz Camardelli
12/04/1934 Avellaneda 11 1959-60
19
GárateJaime Gárate Andrés
28/02/1914 Barakaldo 11 1944-47
20
BigasPedro Bigas Rigo
15/05/1990 Palma 11 2016-18
21
CamiloAntonio Camilo Casal Fernández
26/05/1963 Ferrol 11 1985-86
22
MalléAly Mallé
03/04/1998 Bamako 11 2016-18
23
FerretjansJuan Ferretjans García
09/04/1931 Llucmajor 11 1953-54
24
GómezJuan José Gómez Cuervo
30/07/1961 São Paulo 11 1981-82
25
PepínJosé Casas Gris
16/11/1931 Valencia 11 1959-60
26
De LermaCarlos Tornero López de Lerma
07/10/1984 San Vicente de Alcántara 11 2010-11
27
SantolariaAntonio Santolaria Balaguer
21/02/1912 Ribesalbes 11 1932-35
28
FeloRafael Batista Hernández
24/10/1936 Las Palmas de Gran Canaria 11 1959-60
29
David SimónDavid Simón Rodríguez Santana
16/12/1988 Las Palmas de Gran Canaria 11 2016-18
30
Miguel ÁngelMiguel Ángel Lozano Ayala
16/09/1978 Sabadell 11 2006-08
31
Pérez ZabalaAlberto Pérez Zabala
06/04/1925 Bilbao 11 1943-50
32
SerretRamón Serret Llibre
1932 Vallfogona de Balaguer 11 1956-57
33
PomaresCarlos Pomares Rayo
05/12/1992 Valencia 11 2017-18
34
DjurdjevićIvan Djurdjević
05/02/1977 Beograd 11 1997-99
35
AdriàAdrià Granell Artal
13/03/1986 Valencia 11 2010-11
36
UrretavizcayaCándido Urretavizcaya Urruzola
14/01/1909 Tolosa 10 1933-42
37
WellingtonWellington Alves da Silva
06/01/1993 Rio de Janeiro 10 2014-15
38
SuárezJosé Suárez Miramontes
15/12/1928 A Coruña 10 1950-51
39
SarmientoBrian Óscar Sarmiento
20/04/1990 Rosario 10 2010-11
40
Perico PinazoPedro José Pinazo Arias
18/01/1985 Málaga 10 2010-11
41
HernánHernán Daniel Santana Trujillo
26/08/1990 Breña Baja 10 2016-18
42
Fran MéridaFrancisco Mérida Pérez
04/03/1990 Barcelona 10 2010-13
43
SamuJosé Samu Pancsics
23/09/1924 Szeged 10 1952-53
44
Sergio FernándezSergio Fernández González
23/05/1977 Avilés 10 1997-98
45
MontoroÁngel Montoro Sánchez
25/06/1988 Valencia 10 2009-13
46
LassAlhassane Bangoura
30/03/1992 Conakry 10 2011-12
47
Mardones IJosé Mardones Llorente
04/02/1914 Vitoria-Gasteiz 10 1933-34
48
SolachiSantiago Solachi Ocerín
23/07/1916 Zeberio 10 1941-44
49
BebéTiago Manuel Dias Correia
12/07/1990 Agualva-Cacém 10 2014-15
50
Sito CastroLuis Castro Rodríguez
21/05/1980 A Coruña 10 2010-11
51
Iago BouzónIago Bouzón Amoedo
16/06/1983 Redondela 10 2012-13
52
GeñupiEugenio Rodrigo Rojo
02/01/1950 Valladolid 10 1978-80
53
Quique SetiénEnrique Setién Solar
27/09/1958 Santander 10 1978-80
54
MedinaÁngel Pedro Medina Ruiz
06/04/1967 Madrid 10 1995-96
55
IruretaPedro Iruretagoyena Echániz
18/06/1912 Azkoitia 10 1933-34
56
DorronsoroFrancisco Ramón Dorronsoro Sánchez
22/05/1985 Santander 10 2017-18
57
ArchilésPedro Archilés Ramos
14/11/1904 Castelló de la Plana 10 1932-33
58
LuqueJulián Luque Conde
27/03/1992 Torrelavega 10 2011-15
59
SeguínAitor Seguín Cid
27/02/1995 Eibar 10 2015-16
60
CholoJosé Ángel Ruiz López
02/04/1962 Burgos 10 1993-94
61
EsteveEnrique Esteve Tortajada
02/10/1922 Algemesí 10 1945-51
62
MedinaArmando Menéndez Medina
30/09/1932 Gijón 10 1953-54
63
LaraJosé Alonso Lara
07/03/2000 Sevilla 10 2017-18
64
MercadéJuan María Mercadé Figueroa
08/06/1942 Torredembarra 10 1968-69
65
SiónManuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 10 1953-54
66
BastidaJacinto Bastida García
24/12/1930 Bilbao 10 1955-57
67
Carlos FernándezCarlos Fernández Luna
22/05/1996 Castilleja de Guzmán 10 2017-18
68
GámizEmilio Gámiz Cuixart
24/10/1933 Badalona 10 1959-60
69
IrastorzaPedro Irastorza Ayerbe
22/04/1918 Zaldibia 10 1934-36
70
EspinoSantiago Espino Domínguez
19/02/1938 Las Palmas de Gran Canaria 10 1959-60
71
AlvaritoÁlvaro Núñez Marcial
21/12/1912 Vigo 10 1934-40
72
SaizarMikel Saizar Soroa
18/01/1983 Ibarra 10 2013-22
73
Benito SánchezBenito Sánchez Postigo
17/09/1963 Segovia 10 1988-90
74
NelliAlberto César Nelli Scarzo
10/09/1934 Córdoba 10 1959-60
75
PabloPablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 10 1994-96
76
FernándezJosé Fernández Pelaz
10 1933-34
77
BrunoBruno Herrero Arias
13/02/1985 Jerez de la Frontera 10 2012-13
78
Rafa GarcíaRafael García García
14/01/1986 Ciudad Real 10 2011-13
79
Kike LópezEnrique López Delgado
12/01/1988 Salamanca 10 2010-11
80
AranaJoaquín Arana Díez
05/06/1936 Irun 10 1956-61
81
IngasonSverrir Ingi Ingason
05/08/1993 Kópavogur 10 2016-17
82
DulceJesús Dulce Prado
22/03/1971 Barakaldo 10 1994-96
83
LemosJosé Lemos Rodríguez
01/02/1962 Salvaterra de Miño 10 1985-86
84
LorenLorenzo Jesús Morón García
30/12/1993 Marbella 10 2019-21
85
Santi DeniaSantiago Denia Sánchez
09/03/1974 Albacete 10 2004-05
86
Fede San EmeterioFederico San Emeterio Díaz
16/03/1997 Sierra de Ibio 10 2017-18
87
GonzálezJosé Luis González Vázquez
27/08/1964 Elgoibar 10 1995-98
88
TitoAlfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 9 1992-96
89
CoboJosé Cobo Antoranz
06/01/1917 Madrid 9 1949-51
90
TomásTomás Alberto Hervás Girón
25/11/1970 Ponferrada 9 1997-98
91
PokornýPeter Pokorný
08/08/2001 Trenčín 9 2021-22
92
PozoAlejandro Pozo Pozo
22/02/1999 Huévar del Aljarafe 9 2017-18
93
SagradoRafael Sagrado Azurmendi
09/12/1921 Hondarribia 9 1941-42
94
Iván BoladoIván Bolado Palacios
03/07/1989 Santander 9 2010-12
95
CataVicente Balaguer Pascual
08/05/1926 Alicante 9 1950-51
96
Moi GómezMoisés Gómez Bordonado
23/06/1994 Rojales 9 2015-16
97
KlimowiczDiego Fernando Klimowicz
06/07/1974 Quilmes 9 1998-99
98
Mustafá
9 1939-40
99
BengoecheaJosé Luis Yaben Bengoechea
1935 Izurdiaga 9 1959-60
100
DátoloJesús Alberto Dátolo
19/05/1984 Carlos Spegazzini 9 2010-12
101
QuerejetaJosé María Querejeta Alberro
17/05/1919 Donostia/San Sebastián 9 1941-42
102
ParésPere Parés Serradell
26/03/1935 L'Ametlla del Vallès 9 1956-57
103
IriondoUrtzi Iriondo Petralanda
30/01/1995 Zeberio 9 2015-16
104
IdeyeAide Brown Ideye
10/10/1988 Lagos 9 2017-18
105
TrashorrasRoberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 9 2011-12
106
LozanoPablo Lozano Berlanga
1922 9 1949-50
107
OlaizolaJavier Olaizola Rodríguez
28/11/1969 Donostia/San Sebastián 9 1993-94
108
QuirogaJosé Antonio Quiroga Fernández
02/01/1969 Gijón 9 1993-94
109
MesaLeandro Mesa Fernández
27/08/1917 Madrid 9 1941-43
110
SoroEduardo Soro Terol
21/12/1921 Castelló 9 1949-51
111
José MariJosé María Romero Poyón
10/12/1978 Sevilla 9 2006-07
112
FabregatJuan Carlos Fabregat Beltrán
26/01/1953 Castelló de la Plana 9 1981-82
113
GeijoAlexandre Geijo Pazos
11/03/1982 Genève 9 2007-08
114
RivasJosé Antonio Rivas Espada
23/04/1963 Málaga 9 1988-90
115
MarañónAlejandro Marañón Pérez
15/05/1980 Cartaya 9 2006-09
116
LaureLaureano Sanabria Ruiz
22/03/1985 Madrid 9 2020-21
117
VeronaFrancisco Javier Verona Ruiz
02/12/1966 El Aaiún 9 1991-92
118
AndoneFlorin Andone
11/04/1993 Joldești 9 2014-15
119
ToniAntonio Rodrigo Sanchis
19/07/1957 Valencia 9 1981-82
120
JoséJosé Díaz Vázquez
31/10/1951 Corrales 9 1981-82
121
CobeñoDavid Cobeño Iglesias
06/04/1982 Móstoles 9 2011-12
122
Dani JiménezDaniel Jiménez López
05/03/1990 Lebrija 9 2020-21
123
MarceloMarcelo Régulo Lafuente Ortega
16/06/1968 Jerez de la Frontera 9 1989-90
124
OswaldoOswaldo Daniel Dalla Buona
22/01/1960 Buenos Aires 9 1982-83
125
AmayaIván Amaya Carazo
03/09/1978 Madrid 9 2007-09
126
RiveroJosé Francisco Rivero González
17/08/1924 Aranguren 9 1950-52
127
David FernándezDavid Fernández Cortázar
06/04/1985 Madrid 9 2020-21
128
GhilasNabil Ghilas
20/04/1990 Marseille 9 2014-15
129
MontesMiguel Montes García
12/12/1943 Melilla 9 1965-66
130
SotoJosé Luis Soto María
04/08/1972 Fradelo 9 1996-98
131
Atienza IIÁngel Atienza Landeta
16/03/1931 Madrid 9 1951-53
132
BayoJosé Bayo Bernad
08/12/1917 Barcelona 9 1944-45
133
CéspedesPedro Céspedes Vázquez
24/12/1935 Berja 9 1956-57
134
RusiñolLuis Rusiñol Costa
25/06/1933 Terrassa 9 1959-60
135
EugenioEugenio Sánchez Martínez
03/02/1967 Torre Pacheco 9 1988-90
136
ZuculiniBruno Zuculini
02/04/1993 Belén de Escobar 9 2014-17
137
BengoetxeaJavier Bengoetxea Iparraguirre
13/12/1965 Usurbil 9 1993-94
138
UrbanoUrbano Ortega Cuadros
22/12/1961 Beas de Segura 9 1992-94
139
ThiawPape Bouna Thiaw
05/02/1981 Dakar 9 2004-06
140
LombánDavid Rodríguez Lombán
05/06/1987 Avilés 9 2016-18
141
AythamiAythami Artiles Oliva
02/04/1986 Arguineguín 9 2006-08
142
EscalzaJesús María Escalza Ellacuria
21/11/1941 Arrankudiaga 9 1967-69
143
BerrocalJuan Berrocal González
05/02/1999 Jerez de la Frontera 9 2017-18
144
MoránFernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 9 2000-01
145
PalomerasJuan Palomeras
9 1950-52
146
Martín DomínguezJosé Antonio Martín Domínguez
04/04/1964 Sant Joan Despí 9 1995-96
147
CurroFrancisco José Sánchez Rodríguez
03/01/1996 La Palma del Condado 9 2017-18
148
SierraFernando Sierra Fuster
28/04/1950 Alzira 9 1981-82
149
TxikiCristian Urbistondo López
14/08/1979 Barcelona 9 2010-12
150
Dos SantosJorge Domingo Álvarez dos Santos
04/08/1954 Asunción 9 1975-77
151
GoikoetxeaAlexander Goikoetxea Urkiaga
08/03/1983 Artea 9 2010-11
152
EmeryRomán Emery Alza
05/01/1931 Irun 9 1955-57
153
AbadíaAgustín Abadía Plana
15/04/1962 Binéfar 9 1996-97
154
JuanjoJuan José Expósito Ruiz
28/10/1985 Santander 9 2010-11
155
GuillénEmilio Guillén Seguer
1925 Tortosa 9 1949-50
156
LaxLuis Lax Lavilla
08/12/1935 Tamarite de Litera 9 1956-57
157
CarbonellAntonio Carbonell Rovira
11/06/1945 Figueres 9 1967-70
158
NinoJuan Francisco Martínez Modesto
10/06/1980 Vera 9 2020-21
159
RastrojoTeodoro Rastrojo Méndez
05/04/1961 Madrid 9 1980-81
160
EduEduardo Vélez Díez
28/08/1967 Torrepadre 9 1993-94
161
PeñaCarlos González Peña
28/07/1983 Salamanca 9 2017-18
162
CachónJuan José Cachón García
Córdoba 9 1940-41
163
OrtizJosé Luis Ortiz Peláez
19/03/1931 Gijón 9 1953-54
164
Portugués
9 1931-36
165
RuizÁngel Ruiz Sola
01/04/1925 Zaragoza 9 1950-53
166
Gorka GarcíaGorka García Zubikarai
08/02/1975 Antzuola 9 2006-07
167
CanoManuel Cano
9 1939-41
168
CarmeloCarmelo Manresa Balboa
21/01/1977 Cox 9 1996-00
169
Hugo FraileHugo Fraile Martín
16/03/1987 Huelva 9 2020-21
170
Glaría IJosé Glaría Jordán
21/07/1929 Villafranca 9 1953-54
171
YusteHéctor Yuste Cantón
12/01/1988 Balsapintada 9 2010-11
172
ParésPere Parés Serradell
26/03/1935 L'Ametlla del Vallès 9 1956-57
173
KarrikaburuJon Karrikaburu Jaimerena
19/09/2002 Elizondo 9 2021-22
174
CarrerasJuan Carlos Carreras Domingo
17/11/1963 Burjassot 9 1988-89
175
SánchezJuan Sánchez Espada
03/01/1932 Ares 9 1958-60
176
OtiñanoLuis María Otiñano Sáenz
18/05/1943 Laudio/Llodio 9 1969-71
177
MorroJuan Morro Albertí
03/02/1933 Selva 9 1953-54
178
Rubén SosaRubén Sosa Ardáiz
25/04/1966 Montevideo 9 1996-97
179
AizkorretaJorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 9 1996-97
180
MorgadoJuan Morgado Dorado
24/10/1952 Fregenal de la Sierra 9 1988-89
181
RamónRamón Alberola Sirvent
9 1942-43
182
MackayIan Mackay Abad
14/07/1986 A Coruña 9 2011-21
183
ArribasÓscar Arribas Pasero
22/10/1998 Parla 9 2020-21
184
SobrinoRubén Sobrino Pozuelo
01/06/1992 Daimiel 9 2017-18
185
EmilioEmilio José Gutiérrez González
04/01/1971 Avilés 9 1995-96
186
OntoriaSebastián Ontoria Escolaza
20/01/1920 Donostia/San Sebastián 9 1940-43
187
ArbillaAnaitz Arbilla Zabala
15/05/1987 Pamplona 9 2010-11
188
PedroPedro Santa Cecilia García
10/03/1984 Gijón 9 2008-09
189
GascónJoaquín Gascón Romeu
26/02/1925 Barcelona 9 1956-57
190
EmilioJosé Emilio Blanco Cabezón
09/01/1965 Avilés 9 1993-94
191
JoselínJosé Luis Borrego López
27/12/1940 Cádiz 9 1964-68
192
FuentesJosé Luis Fuentes del Pino
28/07/1940 Algeciras 9 1965-66
193
GualMarc Gual Huguet
13/03/1996 Badalona 9 2017-18
194
NikiforovYuri Valeryevich Nikiforov
16/09/1970 Odesa 9 1997-98
195
MentxakaJuan Antonio Mentxaka Lorente
03/01/1963 Bilbao 9 1992-93
196
NolitoManuel Alonso
9 1949-50
197
ArgoitiaAlberto Argoitia Urquiola
27/10/1947 Eibar 9 1966-71
198
AyesaGaizka Ayesa Burgui
02/04/2001 Antsoain 9 2021-22
199
GilFernando Cárcel Gil
05/07/1918 Buñol 9 1949-50
200
Baltasar AlbénizBaltasar Albéniz Martínez
06/01/1905 Eibar 9 1933-35
201
ArozarenaPedro Arozarena Redín
24/02/1966 Pamplona 9 1995-96
202
AranaldeZigor Aranalde Sarasola
28/02/1973 Ibarra 9 1995-96
203
AndrésAndrés Ramos Sánchez
03/03/1977 Marbella 9 1995-96
204
YosuJosu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 9 1993-95
205
SánchezFrancisco Sánchez Puente
02/08/1926 Gijón 9 1953-54
206
TanaPedro Tanausú Domínguez Placeres
20/09/1990 Las Palmas de Gran Canaria 9 2016-18
207
CuéllarCrescencio Cuéllar Tainta
02/01/1970 Pamplona 9 1997-99
208
Marcos MárquezMarcos Márquez Lebrero
23/07/1977 Sevilla 9 2010-11
209
PatriPatricio Eguidazu Altuna
08/11/1919 Arrasate 9 1941-42
210
Óscar FerreroÓscar Ferrero Águila
03/05/1955 Campana 9 1981-82
211
AzcárateMiguel Azcárate Iceta
19/10/1938 Añorga 9 1964-66
212
Nené BallinaJosé Antonio Ballina Avilés
29/04/1964 Santa Isabel 9 1993-94
213
GarrigaJuan Garriga Montells
9 1948-50
214
CheryshevDmitri Nikolayevich Cheryshev
11/05/1969 Gorki 9 1997-98
215
CrespoJosé Ángel Crespo Rincón
09/02/1987 Sevilla 9 2014-15
216
NandoFernando García Puchades
13/06/1994 Valencia 9 2017-18
217
KrhinRene Krhin
21/05/1990 Maribor 9 2016-17
218
Marculeta IIJosé María Marculeta Barbería
27/02/1920 Donostia/San Sebastián 9 1941-42
219
AntaFrancisco Fernández Garrido
17/05/1938 Ceuta 9 1965-66
220
Blanco VilaJosé Benito Blanco Vila
04/09/1963 Maceda 9 1984-87
221
RicoManuel Rico Álvarez
20/03/1941 Alcalá de Guadaíra 9 1965-66
222
ÓscarÓscar Villarón Casales
07/09/1961 Zaragoza 9 1981-82
223
Ríos ReinaJosé Antonio Ríos Reina
10/05/1990 Sevilla 9 2008-09
224
RotetaJoseba Roteta Lopetegi
22/08/1968 Oiartzun 9 1988-89
225
LibertoLiberto Luis Beltrán Martínez
26/12/1996 Castelló de la Plana 9 2016-21
226
CapaAnder Capa Rodríguez
08/02/1992 Portugalete 9 2014-15
227
HervásJosé Hervás del Hoyo
19/03/1928 Sagunt 8 1949-50
228
RincónHipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid 8 1984-85
229
PalominoJosé Antonio Palomino Ortiz
22/07/1973 Alicante 8 1996-97
230
Diego LópezDiego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 8 2019-20
231
Del PinoJavier del Pino González
10/07/1980 Madrid 8 2008-09
232
MorenitoJosé Muñoz Cansinos
21/01/1912 Posadas 8 1939-43
233
De las HerasJosé Ángel de las Heras García
27/10/1963 Lillo 8 1986-87
234
BenitoBenito Martínez Zahonero
8 1949-50
235
AranaJosé Arana Goróstegui
27/04/1911 Deba 8 1933-34
236
Jorge FernándezJorge Fernández Lucas
03/02/1992 Cuenca 8 2020-21
237
StorariMarco Storari
07/01/1977 Pisa 8 2007-08
238
ValbuenaRaúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 8 2004-05
239
NogueraAlberto Noguera Ripoll
24/09/1989 Madrid 8 2017-18
240
Manuel CollazoManuel García Collazo
11/11/1950 Caión 8 1978-79
241
BarreraPablo Edson Barrera Acosta
21/06/1987 Tlalnepantla de Baz 8 2011-12
242
HalilovićAlen Halilović
18/06/1996 Dubrovnik 8 2017-18
243
AgustínAgustín Jarabo Domínguez
11/10/1911 Ourense 8 1942-44
244
SolerJosé Soler Caparrós
05/12/1936 Al Hoceima 8 1965-66
245
TormoJosé Tormo Sanjuán
15/12/1915 Alicante 8 1941-42
246
Edu GarcíaEduardo García León
13/07/1969 Sevilla 8 1990-92
247
VidalAntonio Vidal Deus
17/04/1952 Sada 8 1978-79
248
AltisentRogelio Altisent Prats
24/10/1930 Torrelameu 8 1953-54
249
BotellaFrancisco Botella Montes
17/02/1963 Valencia 8 1987-89
250
FiestasÁngel Fiestas Herrero
15/05/1921 Madrid 8 1950-52
En actiu la temporada 2021-22