Ranking Jugats Consecutius Perdent - 1ª + 2ª

De 2ª es compten dades des de la temporada 1939-40
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PP Temporada
1
Villarroya Francisco Javier Pérez Villarroya
06/08/1966 Zaragoza 15 1997-99
2
Pichi José Carlos Rodríguez Alonso
15/12/1968 Ourense 14 1998-99
3
Iñigo Iñigo Vélez de Mendizabal Fernández de Garaialde
15/03/1982 Vitoria-Gasteiz 13 2007-09
4
Konyk Mariano Konyk Goba
15/02/1998 Buenos Aires 13 2017-18
5
Goberna Eduardo Goberna Iglesias
21/09/1928 San Pelaio 13 1951-54
6
Eulate José Antonio Gómez Álvarez de Eulate
10/05/1955 Salamanca 12 1981-82
7
Esteban Esteban Trujillo Moreno
19/08/1968 Algodonales 12 1995-96
8
Aparicio Ernesto Aparicio Betancort
06/04/1936 Las Palmas de Gran Canaria 12 1959-60
9
Amuriza Juan Miguel Amuriza Redín
12 1960-62
10
Cabal Enrique Cabal Solís
15/01/1929 Gijón 12 1953-55
11
Manu Torres Manuel Torres Caturla
14/08/1989 Torremolinos 12 2010-12
12
Fede Vico Federico Vico Villegas
04/07/1994 Córdoba 12 2014-15
13
Viqueira Emilio José Viqueira Moure
20/09/1974 Pontepedriña 12 2007-08
14
Agbo Henry Uche Agbo
04/12/1995 Kano 11 2016-17
15
Bigas Pedro Bigas Rigo
15/05/1990 Palma 11 2016-18
16
Miguel Ángel Miguel Ángel Lozano Ayala
16/09/1978 Sabadell 11 2006-08
17
Mallé Aly Mallé
03/04/1998 Bamako 11 2016-18
18
Serret Ramón Serret Llibre
1932 Vallfogona de Balaguer 11 1956-57
19
Pepín José Casas Gris
16/11/1931 Valencia 11 1959-60
20
De Lerma Carlos Tornero López de Lerma
07/10/1984 San Vicente de Alcántara 11 2010-11
21
Gárate Jaime Gárate Andrés
Barakaldo 11 1944-47
22
Djurdjević Ivan Djurdjević
05/02/1977 Beograd 11 1997-99
23
Valera Juan Valera Espín
21/12/1984 Murcia 11 2003-05
24
Ferretjans Juan Ferretjans García
09/04/1931 Llucmajor 11 1953-54
25
Felo Rafael Batista Hernández
24/10/1936 Las Palmas de Gran Canaria 11 1959-60
26
Pomares Carlos Pomares Rayo
05/12/1992 Valencia 11 2017-18
27
Adrià Adrià Granell Artal
13/03/1986 Valencia 11 2010-11
28
Pérez Zabala Alberto Pérez Zabala
06/04/1925 Bilbao 11 1943-50
29
Larraz Jorge Roberto Larraz Camardelli
12/04/1934 Avellaneda 11 1959-60
30
David Simón David Simón Rodríguez Santana
16/12/1988 Las Palmas de Gran Canaria 11 2016-18
31
Monóvar Francisco Navarro Martínez
04/07/1939 Elda 11 1964-68
32
Josema José María López Echevarria
16/01/1969 Donostia/San Sebastián 11 1995-96
33
Gómez Juan José Gómez Cuervo
30/07/1961 11 1981-82
34
Camilo Antonio Camilo Casal Fernández
26/05/1963 Ferrol 11 1985-86
35
Dorronsoro Francisco Ramón Dorronsoro Sánchez
22/05/1985 Santander 10 2017-18
36
Solachi Santiago Solachi
10 1941-44
37
Rafa García Rafael García García
14/01/1986 Ciudad Real 10 2011-13
38
Ingason Sverrir Ingi Ingason
05/08/1993 Kópavogur 10 2016-17
39
Bastida Jacinto Bastida García
1931 Bilbao 10 1955-57
40
Seguín Aitor Seguín Cid
27/02/1995 Eibar 10 2015-16
41
Perico Pinazo Pedro José Pinazo Arias
18/01/1985 Málaga 10 2010-11
42
Pablo Pablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 10 1994-96
43
Nelli Alberto César Nelli Scarzo
10/09/1934 Córdoba 10 1959-60
44
Mercadé Juan María Mercadé Figueroa
08/06/1942 Torredembarra 10 1968-69
45
Cholo José Ángel Ruiz López
02/04/1962 Burgos 10 1993-94
46
Gámiz Emilio Gámiz Cuixart
24/10/1933 Badalona 10 1959-60
47
Tell Julián Tell Pérez
Hondarribia 10 1928-42
48
Fran Mérida Francisco Mérida Pérez
04/03/1990 Barcelona 10 2010-13
49
Arana Joaquín Arana Díez
05/06/1936 Irun 10 1956-61
50
Luque Julián Luque Conde
27/03/1992 Torrelavega 10 2011-15
51
Irastorza Pedro Irastorza Ayerbe
22/04/1918 Zaldibia 10 1934-36
52
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 10 1953-54
53
Fede San Emeterio Federico San Emeterio Díaz
16/03/1997 Torrelavega 10 2017-18
54
Wellington Wellington Alves da Silva
06/01/1993 Rio de Janeiro 10 2014-15
55
Sergio Fernández Sergio Fernández González
23/05/1977 Avilés 10 1997-98
56
Quique Setién Enrique Setién Solar
27/09/1958 Santander 10 1978-80
57
Espino Santiago Espino Domínguez
19/02/1938 Las Palmas de Gran Canaria 10 1959-60
58
Medina Armando Menéndez Medina
30/09/1932 Gijón 10 1953-54
59
Lemos José Lemos Rodríguez
01/02/1962 Salvaterra de Miño 10 1985-86
60
Hernán Hernán Daniel Santana Trujillo
26/08/1990 Breña Baja 10 2016-18
61
Bebé Tiago Manuel Dias Correia
12/07/1990 Agualva-Cacém 10 2014-15
62
Lara José Alonso Lara
07/03/2000 Sevilla 10 2017-18
63
Dulce Jesús Dulce Prado
22/03/1971 Barakaldo 10 1994-96
64
Iago Bouzón Iago Bouzón Amoedo
16/06/1983 Redondela 10 2012-13
65
Benito Sánchez Benito Sánchez Postigo
17/09/1963 Segovia 10 1988-90
66
Esteve Enrique Esteve Tortajada
02/10/1922 Algemesí 10 1945-51
67
Medina Ángel Pedro Medina Ruiz
06/04/1967 Madrid 10 1995-96
68
Sito Castro Luis Castro Rodríguez
21/05/1980 A Coruña 10 2010-11
69
Santi Denia Santiago Denia Sánchez
09/03/1974 Albacete 10 2004-05
70
Samu José Samu Pancsics
23/09/1924 Szeged 10 1952-53
71
Lass Alhassane Bangoura
30/03/1992 Conakry 10 2011-12
72
González José Luis González Vázquez
27/08/1964 Elgoibar 10 1995-98
73
Kike López Enrique López Delgado
12/01/1988 Salamanca 10 2010-11
74
Geñupi Eugenio Rodrigo Rojo
02/01/1950 Valladolid 10 1978-80
75
Montoro Ángel Montoro Sánchez
25/06/1988 Valencia 10 2009-13
76
Bruno Bruno Herrero Arias
13/02/1985 Jerez de la Frontera 10 2012-13
77
Suárez José Suárez Miramontes
15/12/1928 A Coruña 10 1950-51
78
Carlos Fernández Carlos Fernández Luna
22/05/1996 Castilleja de Guzmán 10 2017-18
79
Sarmiento Brian Óscar Sarmiento
20/04/1990 Rosario 10 2010-11
80
Emilio José Emilio Blanco Cabezón
09/01/1965 Avilés 9 1993-94
81
Cobeño David Cobeño Iglesias
06/04/1982 Móstoles 9 2011-12
82
Nando Fernando García Puchades
13/06/1994 Valencia 9 2017-18
83
Ontoria Sebastián Ontoria Escolaza
20/01/1920 Donostia/San Sebastián 9 1940-43
84
Yosu Josu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 9 1993-95
85
Aythami Aythami Artiles Oliva
02/04/1986 Arguineguín 9 2006-08
86
Céspedes Pedro Céspedes Vázquez
24/12/1935 Berja 9 1956-57
87
Oswaldo Oswaldo Daniel Dalla Buona
22/01/1960 Buenos Aires 9 1982-83
88
Ramón Ramón Alberola Sirvent
9 1942-43
89
Fuentes José Luis Fuentes del Pino
28/07/1940 Algeciras 9 1965-66
90
Lozano Pablo Lozano Berlanga
1922 9 1949-50
91
Atienza II Ángel Atienza Landeta
16/03/1931 Madrid 9 1951-53
92
Ruiz Ángel Ruiz Sola
01/04/1925 Zaragoza 9 1950-53
93
Ortiz José Luis Ortiz Peláez
19/03/1931 Gijón 9 1953-54
94
Crespo José Ángel Crespo Rincón
09/02/1987 Sevilla 9 2014-15
95
Iriondo Urtzi Iriondo Petralanda
30/01/1995 Zeberio 9 2015-16
96
Cata Vicente Balaguer Pascual
08/05/1926 Alicante 9 1950-51
97
Anta Francisco Fernández Garrido
17/05/1938 Ceuta 9 1965-66
98
Geijo Alexandre Geijo Pazos
11/03/1982 Genève 9 2007-08
99
Rivas José Antonio Rivas Espada
23/04/1963 Málaga 9 1988-90
100
Fabregat Juan Carlos Fabregat Beltrán
26/01/1953 Castelló de la Plana 9 1981-82
101
Juanjo Juan José Expósito Ruiz
28/10/1985 Santander 9 2010-11
102
Krhin Rene Krhin
21/05/1990 Maribor 9 2016-17
103
Soro Eduardo Soro Terol
21/12/1921 Villanueva de Castellón 9 1949-51
104
Trashorras Roberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 9 2011-12
105
Otiñano Luis María Otiñano Sáenz
18/05/1943 Laudio/Llodio 9 1969-71
106
Emery Román Emery Alza
05/01/1931 Irun 9 1955-57
107
Dos Santos Jorge Domingo Álvarez dos Santos
14/07/1954 Asunción 9 1975-77
108
Escalza Jesús María Escalza Ellacuria
21/11/1941 Arrankudiaga 9 1967-69
109
Rubén Sosa Rubén Sosa Ardáiz
25/04/1966 Montevideo 9 1996-97
110
Emilio Emilio José Gutiérrez González
04/01/1971 Avilés 9 1995-96
111
Zuculini Bruno Zuculini
02/04/1993 Belén de Escobar 9 2014-17
112
Andone Florin Andone
11/04/1993 Joldești 9 2014-15
113
Nikiforov Yuri Valeryevich Nikiforov
16/09/1970 Odesa 9 1997-98
114
Mentxaka Juan Antonio Mentxaka Lorente
03/01/1963 Bilbao 9 1992-93
115
Rico Manuel Rico Álvarez
20/03/1941 Alcalá de Guadaíra 9 1965-66
116
Capa Ander Capa Rodríguez
08/02/1992 Portugalete 9 2014-15
117
Ghilas Nabil Ghilas
20/04/1990 Marseille 9 2014-15
118
Marcelo Marcelo Régulo Lafuente Ortega
16/06/1968 Jerez de la Frontera 9 1989-90
119
Tomás Tomás Alberto Hervás Girón
25/11/1970 Ponferrada 9 1997-98
120
Urbano Urbano Ortega Cuadros
22/12/1961 Beas de Segura 9 1992-94
121
Sobrino Rubén Sobrino Pozuelo
01/06/1992 Daimiel 9 2017-18
122
Patri Patricio Eguidazu Altuna
08/11/1919 Arrasate 9 1941-42
123
Rastrojo Teodoro Rastrojo Méndez
05/04/1961 Madrid 9 1980-81
124
Glaría I José Glaría Jordán
21/07/1929 Villafranca 9 1953-54
125
Marcos Márquez Marcos Márquez Lebrero
23/07/1977 Sevilla 9 2010-11
126
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 9 1992-96
127
Aizkorreta Jorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 9 1996-97
128
Aranalde Zigor Aranalde Sarasola
28/02/1973 Ibarra 9 1995-96
129
Sánchez Juan Sánchez Espada
03/01/1932 Ares 9 1958-60
130
Ideye Aide Brown Ideye
10/10/1988 Lagos 9 2017-18
131
Parés Pere Parés Serradell
26/03/1935 L'Ametlla del Vallès 9 1956-57
132
Soto José Luis Soto María
04/08/1972 Fradelo 9 1996-98
133
Gual Marc Gual Huguet
13/03/1996 Badalona 9 2017-18
134
Carmelo Carmelo Manresa Balboa
21/01/1977 Cox 9 1996-00
135
Sánchez Francisco Sánchez Puente
02/08/1926 Gijón 9 1953-54
136
Carlos Peña Carlos González Peña
28/07/1983 Salamanca 9 2017-18
137
Dátolo Jesús Alberto Dátolo
19/05/1984 Carlos Spegazzini 9 2010-12
138
Carbonell Antonio Carbonell Rovira
11/06/1945 Figueres 9 1967-70
139
Lombán David Rodríguez Lombán
05/06/1987 Avilés 9 2016-18
140
Mesa Leandro Mesa Fernández
27/08/1917 Madrid 9 1941-43
141
Morro Juan Morro Albertí
03/02/1933 Selva 9 1953-54
142
Morgado Juan Morgado Dorado
24/10/1952 Fregenal de la Sierra 9 1988-89
143
Sagrado Rafael Sagrado Azurmendi
09/12/1921 Hondarribia 9 1941-42
144
Toni Antonio Rodrigo
1959 Valencia 9 1981-82
145
José José Díaz Vázquez
31/10/1951 Corrales 9 1981-82
146
Parés Pere Parés Serradell
26/03/1935 L'Ametlla del Vallès 9 1956-57
147
Sierra Fernando Sierra Fuster
28/04/1950 Alzira 9 1981-82
148
Carreras Juan Carlos Carreras Domingo
17/11/1963 Burjassot 9 1988-89
149
Cachón
9 1940-41
150
Guillén Emilio Guillén Seguer
1925 Tortosa 9 1949-50
151
Óscar Ferrero Óscar Ferrero Águila
03/05/1955 Campana 9 1981-82
152
Rivero José Francisco Rivero González
17/08/1924 Aranguren 9 1950-52
153
Pozo Alejandro Pozo Pozo
22/02/1999 Huévar del Aljarafe 9 2017-18
154
Klimowicz Diego Fernando Klimowicz
06/07/1974 Quilmes 9 1998-99
155
Curro Francisco José Sánchez Rodríguez
03/01/1996 La Palma del Condado 9 2017-18
156
Palomeras Juan Palomeras
9 1950-52
157
Bayo José Bayo Bernad
08/12/1917 Barcelona 9 1944-45
158
Lax Luis Lax Lavilla
08/12/1935 Tamarite de Litera 9 1956-57
159
Martín Domínguez José Antonio Martín Domínguez
04/04/1964 Sant Joan Despí 9 1995-96
160
Bengoetxea Javier Bengoetxea Iparraguirre
13/12/1965 Usurbil 9 1993-94
161
Pedro Pedro Santa Cecilia García
10/03/1984 Gijón 9 2008-09
162
Cheryshev Dmitri Nikolayevich Cheryshev
11/05/1969 Gorki 9 1997-98
163
Nené Ballina José Antonio Ballina Avilés
29/04/1964 Santa Isabel 9 1993-94
164
Verona Francisco Javier Verona Ruiz
02/12/1966 El Aaiun 9 1991-92
165
Edu Eduardo Vélez Díez
28/08/1967 Torrepadre 9 1993-94
166
Bengoechea José Luis Yaben Bengoechea
1935 Izurdiaga 9 1959-60
167
José Mari José María Romero Poyón
10/12/1978 Sevilla 9 2006-07
168
Quiroga José Antonio Quiroga Fernández
02/01/1969 Gijón 9 1993-94
169
Marañón Alejandro Marañón Pérez
15/05/1980 Cartaya 9 2006-09
170
Garriga Juan Garriga Montells
9 1948-50
171
Gorka García Gorka García Zubikarai
08/02/1975 Antzuola 9 2006-07
172
Tana Pedro Tanausú Domínguez Placeres
20/09/1990 Las Palmas de Gran Canaria 9 2016-18
173
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 9 2000-01
174
Thiaw Pape Bouna Thiaw
05/02/1981 Dakar 9 2004-06
175
Eugenio Eugenio Sánchez Martínez
03/02/1967 Torre Pacheco 9 1988-90
176
Abadía Agustín Abadía Plana
15/04/1962 Binéfar 9 1996-97
177
Arozarena Pedro Arozarena Redín
24/02/1966 Pamplona 9 1995-96
178
Amaya Iván Amaya Carazo
03/09/1978 Madrid 9 2007-09
179
Argoitia Alberto Argoitia Urquiola
27/10/1947 Eibar 9 1966-71
180
Óscar Óscar Villarón Casales
07/09/1961 Zaragoza 9 1981-82
181
Cuéllar Crescencio Cuéllar Tainta
02/01/1970 Pamplona 9 1997-99
182
Olaizola Javier Olaizola Rodríguez
28/11/1969 Donostia/San Sebastián 9 1993-94
183
Yuste Héctor Yuste Cantón
12/01/1988 Balsapintada 9 2010-11
184
Querejeta José María Querejeta Alberro
17/05/1919 Donostia/San Sebastián 9 1941-42
185
Rusiñol Luis Rusiñol Costa
25/06/1933 Terrassa 9 1959-60
186
Moi Gómez Moisés Gómez Bordonado
23/06/1994 Rojales 9 2015-16
187
Azcárate Miguel Azcárate Iceta
19/10/1938 Añorga 9 1964-66
188
Roteta Joseba Roteta Lopetegi
22/08/1968 Oiartzun 9 1988-89
189
Nolito Manuel Alonso
9 1949-50
190
Goikoetxea Alexander Goikoetxea Urkiaga
08/03/1983 Artea 9 2010-11
191
Berrocal Juan Berrocal González
05/02/1999 Jerez de la Frontera 9 2017-18
192
Cano
9 1939-41
193
Gascón Joaquín Gascón Romeu
26/02/1925 Barcelona 9 1956-57
194
Txiki Cristian Urbistondo López
14/08/1979 Barcelona 9 2010-12
195
Blanco Vila José Benito Blanco Vila
04/09/1963 Maceda 9 1984-87
196
Gil Fernando Cárcel Gil
05/07/1918 Buñol 9 1949-50
197
Marculeta José María Marculeta Barbería
27/02/1920 Donostia/San Sebastián 9 1941-42
198
Montes Miguel Montes García
12/12/1943 Melilla 9 1965-66
199
Ríos Reina José Antonio Ríos Reina
10/05/1990 Sevilla 9 2008-09
200
Iván Bolado Iván Bolado Palacios
03/07/1989 Santander 9 2010-12
201
Cobo José Cobo Antoranz
06/01/1917 Madrid 9 1949-51
202
Andrés Andrés Ramos Sánchez
03/03/1977 Marbella 9 1995-96
203
Arbilla Anaitz Arbilla Zabala
15/05/1987 Pamplona 9 2010-11
204
Pica Luis Lejarraga Blanco
06/11/1961 Alcorcón 8 1985-86
205
Halilović Alen Halilović
18/06/1996 Dubrovnik 8 2017-18
206
Edu García Eduardo García León
13/07/1969 Sevilla 8 1990-92
207
Rincón Hipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid 8 1984-85
208
Sito Severino Abascal Cobo
21/07/1933 Heras 8 1956-57
209
Bergara II Alberto Daniel Bergara de Medina
24/07/1942 Montevideo 8 1967-68
210
Balmanya Domingo Balmanya Perera
29/12/1914 Girona 8 1941-42
211
Manu Emmanuel Apeh
25/10/1996 Kaduna 8 2017-18
212
De las Heras José Ángel de Las Heras García
27/10/1963 Lillo 8 1986-87
213
Cazaurang Antonio Cazaurang Company
20/06/1961 Benetússer 8 1981-82
214
Manel José Manuel Menéndez Erimia
07/01/1971 Avilés 8 1997-98
215
Alarcón Esteban Alarcón Sánchez
06/05/1930 Ceuta 8 1956-57
216
Javi Lara Javier Lara Grande
04/12/1985 Montoro 8 2014-15
217
Keita Sidi Yaya Keita
20/03/1985 Bamako 8 2012-13
218
Barragán Sergio Barragán Carrasco
17/03/1930 Madrid 8 1950-51
219
José Luis José Luis Benítez Portillo
23/03/1962 Alcalá de Guadaíra 8 1986-88
220
Mateo José Manuel Mateo Azcona
23/01/1975 Pamplona 8 1998-99
221
Escudero Sergio Ariel Escudero
10/02/1964 Buenos Aires 8 1987-88
222
Meléndez Juan Luis Meléndez Alberdi
03/04/1950 Durango 8 1968-69
223
Luis Merino Luis Moreno Merino
20/08/1968 Málaga 8 1995-96
224
Pichi Lucas Argimiro Pérez García
14/03/1959 Camponaraya 8 1985-86
225
Maldonado Francisco José Maldonado Collante
02/06/1981 San Fernando 8 2010-12
226
Meca José Manuel Meca García
19/01/1978 Águilas 8 2004-05
227
Calleri Jonathan Calleri
23/09/1993 Buenos Aires 8 2017-18
228
Fran Cruz Francisco de Paula Cruz Torres
22/06/1991 Córdoba 8 2017-18
229
Chando Alejandro Torres Román
18/06/1982 Palma 8 2011-12
230
Carlos Ruiz Carlos Ruiz Aranega
20/07/1983 Baza 8 2013-15
231
Tomy Tomás López Blazquez
18/08/1969 Palma 8 1988-89
232
Bolado Enrique Bolado Pineda
17/10/1931 Erandio 8 1955-58
233
Floro Garrido Florencio Garrido Ajenjo
12/10/1952 Villanueva de Alcardete 8 1981-82
234
Adolfo Muñoz Adolfo Muñoz Mora
01/12/1961 Pueblonuevo del Guadiana 8 1980-82
235
García Verdugo Francisco Javier García Verdugo Garrido
06/07/1934 Madrid 8 1959-60
236
Aitor Sanz Aitor Sanz Martín
13/09/1984 Madrid 8 2013-15
237
Fenoll Emilio Ángel Fenoll Mora
02/08/1964 Torrent 8 1993-94
238
Alvelo José Manuel Alvelo Berredo
04/05/1962 Lugo 8 1985-86
239
Javi Castellano Javier Castellano Betancor
02/11/1987 Las Palmas de Gran Canaria 8 2015-18
240
Tano Cayetano Bartolomé Bonnín Vásquez
30/06/1990 Palma 8 2016-18
241
Botella Francisco Botella Montes
17/02/1963 Valencia 8 1987-89
242
Zambrano Manuel Zambrano Díaz
08/03/1960 Huelva 8 1978-79
243
Javi Muñoz Javier Muñoz Jiménez
28/02/1995 Parla 8 2017-18
244
Uriz Vicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 8 1996-97
245
Julito Julio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 8 1950-51
246
Roldán Julián Rodríguez Roldán
15/11/1943 Pontevedra 8 1969-70
247
Basaras Carmelo Basaras Mendiola
01/01/1943 Eibar 8 1966-69
248
Figueirido Manuel Figueirido Jiménez
07/11/1944 Sagunt 8 1968-69
249
Cabello Antonio Cabello Velasco
1946 8 1965-68
250
Camps Pedro Camps Bau
1947 Sant Joan de Vilatorrada 8 1968-69
En actiu la temporada 2019-20