Ranking Jornades Consecutives Perdent - 1ª + 2ª + 2ªB

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PP Temporada
1
Juan SimónJuan Simón Viñas García
10/10/1978 Oviedo 17 2001-02
2
DudiEduardo Rodríguez Canseco
20/12/1980 Oviedo 17 2001-02
3
GuillermoGuillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 16 2001-02
4
JaimeJaime Hernández Salgado
02/09/1969 Huelva 15 1998-99
5
Jacobo
13 1998-99
6
LlanoVicente Llano
12 1998-99
7
CumbreñoÁngel Cumbreño Grao
1982 Isla Cristina 12 1998-99
8
XikerXiker Ozerinjauregi Mendikoetxea
30/01/1997 Zalla 12 2016-18
9
PepeluJosé Luis Villar Alcañiz
21/04/1990 Elda 12 2010-11
10
TasioTasio Rafael Abad Llorens
31/10/1987 Alcoi 12 2010-11
11
Sergi GuardiolaSergio Guardiola Navarro
29/05/1991 Manacor 12 2010-11
12
PalaciosAlejandro Javier Palacios Chocarro
14/04/1980 Pamplona 12 2005-07
13
Manolo
12 1998-99
14
LarrazJorge Roberto Larraz Camardelli
12/04/1934 Avellaneda 11 1959-60
15
LacruzDiego Lacruz Coloma
14/11/1993 Pamplona 11 2017-18
16
Héctor PeláezHéctor Peláez Valdés
20/01/1978 Cangas del Narcea 11 2001-02
17
Fran
11 1998-99
18
FeloRafael Batista Hernández
24/10/1936 Las Palmas de Gran Canaria 11 1959-60
19
AparicioErnesto Aparicio Betancort
06/04/1936 Las Palmas de Gran Canaria 11 1959-60
20
AloisioMohamed Hamed Al-lal
25/03/1979 Melilla 11 2006-07
21
PepínJosé Casas Gris
16/11/1931 Valencia 11 1959-60
22
Canario
1979 11 1998-99
23
SalcedoManuel Salcedo Domingo
20/04/1977 Sagunt 11 1997-98
24
RimunRaimundo Gómez del Pulgar Ramírez de Arellano
04/09/1961 Daimiel 11 1987-88
25
LuarizGorka Patricio Luariz-Ayerdi Rona
20/12/1992 Zaragoza 11 2017-18
26
HernánHernán Pérez Cuesta
02/10/1981 Oviedo 11 2001-02
27
LimaIldefons Lima Solà
10/12/1979 Barcelona 11 1997-98
28
EmilianoEmiliano González Arqués
20/09/1969 Santander 11 1997-98
29
Kiko de DiegoFrancisco Javier de Diego Díaz
20/02/1962 Granadilla de Abona 10 1992-93
30
MagdalenoMarcos Fernández Magdaleno
08/12/1981 León 10 2001-02
31
DorronsoroFrancisco Ramón Dorronsoro Sánchez
22/05/1985 Santander 10 2017-18
32
SuárezJosé Suárez Miramontes
15/12/1928 A Coruña 10 1950-51
33
SiónManuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 10 1953-54
34
Sito CastroLuis Castro Rodríguez
21/05/1980 A Coruña 10 2010-11
35
RoberRoberto López
10 1998-99
36
Perico PinazoPedro José Pinazo Arias
18/01/1985 Málaga 10 2010-11
37
Fede San EmeterioFederico San Emeterio Díaz
16/03/1997 Sierra de Ibio 10 2017-18
38
César RemónCésar Jesús Remón Aguirre
02/10/1985 Logroño 10 2005-06
39
TxikiAsier Fernández Sáez de Asteasu
13/09/1981 Vitoria-Gasteiz 10 2005-06
40
SarmientoBrian Óscar Sarmiento
20/04/1990 Rosario 10 2010-11
41
BebéTiago Manuel Dias Correia
12/07/1990 Agualva-Cacém 10 2014-15
42
LaraJosé Alonso Lara
07/03/2000 Sevilla 10 2017-18
43
KonykMariano Konyk Goba
15/02/1998 Buenos Aires 10 2017-18
44
Óscar MartínezÓscar Martínez Cid
09/03/1979 Ourense 10 2006-07
45
Tiago PortugaTiago Venâncio Alves Pires
20/10/1991 Braga 10 2017-18
46
ColinaFernando Colina Cruz
01/01/1977 Castro-Urdiales 10 2011-12
47
Kike LópezEnrique López Delgado
12/01/1988 Salamanca 10 2010-11
48
SotoDavid Soto Sánchez
16/10/1993 Ourense 10 2017-18
49
QuicoFrancisco Javier Mata Álvarez
12/11/1961 A Coruña 10 1990-91
50
Willy BarrosoJesús Bruno González Barroso
06/12/1973 Santa Cruz de Tenerife 10 1992-93
51
PomaresCarlos Pomares Rayo
05/12/1992 Valencia 10 2017-18
52
Sergio TorresSergio Torres Guardeño
02/03/1984 Córdoba 10 2011-12
53
David MenéndezDavid González Menéndez
13/02/1979 Cangas del Narcea 9 2001-02
54
HerrerosJavier Herreros Gorría
18/12/1984 Autol 9 2005-06
55
AdamsLayonel Rasakovich Adams
09/08/1994 Sankt Peterburg 9 2017-18
56
AndrésAndrés Pérez Marco
05/08/1971 La Vila Joiosa 9 1998-99
57
PacoFrancisco Sanz Tudanca
22/01/1958 Calzada de Bureba 9 1982-83
58
GuillénEmilio Guillén Seguer
1925 Tortosa 9 1949-50
59
ToaJosé Luis Toa Puyuelo
19/04/1961 Lalueza 9 1991-92
60
NonoAntonio Rueda Piñero
22/11/1954 Lebrija 9 1987-88
61
RaudonaLuis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 9 1998-99
62
AdriánAdrián Rodrigues Gonçalves
14/08/1988 Andorra la Vella 9 2014-15
63
Nené BallinaJosé Antonio Ballina Avilés
29/04/1964 Santa Isabel 9 1993-94
64
EduEduardo Vélez Díez
28/08/1967 Torrepadre 9 1993-94
65
NicoNicolás Rubio Sánchez
02/11/1987 Manacor 9 2011-12
66
KoldoJesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 9 1997-98
67
KoldoJesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 9 1997-98
68
BorjaFrancisco de Borja Benegas Alarcón
03/07/1962 Córdoba 9 1984-86
69
SantiSantiago Montesdeoca Gutiérrez
25/07/1970 Santa Cruz de Tenerife 9 1989-90
70
CantínJesús Cantín Alberó
05/02/1968 Zaragoza 9 1991-92
71
EstebanEsteban de las Heras Rusiñol
12/05/1960 Terrassa 9 1983-84
72
Benigno SánchezBenigno Sánchez Yepes
30/03/1970 Lorca 9 1993-94
73
MontesMiguel Montes García
12/12/1943 Melilla 9 1965-66
74
OlaizolaJavier Olaizola Rodríguez
28/11/1969 Donostia/San Sebastián 9 1993-94
75
CéspedesPedro Céspedes Vázquez
24/12/1935 Berja 9 1956-57
76
Raúl FerrerRaúl Ferrer Gayán
29/02/1972 Huesca 9 1991-92
77
ÓscarÓscar Villarón Casales
07/09/1961 Zaragoza 9 1981-82
78
Pedro GasparPedro Gaspar López Lucas
21/12/1963 Cieza 9 1993-94
79
David FernándezDavid Fernández Cortázar
06/04/1985 Madrid 9 2020-21
80
OrmadAlejandro Ormad Pérez
13/09/1976 Zaragoza 9 1999-00
81
Atienza IIÁngel Atienza Landeta
16/03/1931 Madrid 9 1951-53
82
NietoCarlos Nieto Herrero
06/05/1996 Zaragoza 9 2017-18
83
MontesJosé Antonio Montes Alcaraz
05/09/1968 Sentmenat 9 1988-89
84
JaimezManuel Jaimez Nieto
24/04/1989 Madrid 9 2018-19
85
DudiEduardo Rodríguez Canseco
20/12/1980 Oviedo 9 2014-15
86
CeberioJon Ceberio Mutuberria
21/09/1996 Donostia/San Sebastián 9 2017-18
87
Juan PedroJuan Pedro García Fernández
06/07/1971 Santa Cruz de Tenerife 9 1992-93
88
PatxiFrancisco Javier Mancebo Moreno
30/03/1976 Ayamonte 9 1998-99
89
TxikiCristian Urbistondo López
14/08/1979 Barcelona 9 2010-12
90
RivasMarino Rivas Lamas
02/12/1959 Ferrol 9 1978-80
91
AizkorretaJorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 9 1996-97
92
Marcos MárquezMarcos Márquez Lebrero
23/07/1977 Sevilla 9 2010-11
93
Fran GarcíaFrancisco García Santano
13/09/1993 Madrid 9 2018-19
94
StevensStevens Barreto Sánchez
21/11/1992 Navalcarnero 9 2018-19
95
CumbreñoÁngel Cumbreño Grao
1982 Isla Cristina 9 1998-99
96
VázquezJosé Vázquez
9 1998-99
97
QuevedoAntonio Díaz Sánchez
24/09/1971 Cieza 9 1993-94
98
Javi BoloJavier Martínez López
08/07/1989 La Roda 9 2016-18
99
MíchelMiguel Ángel Salas Ojeda
16/05/1980 Zaragoza 9 1999-00
100
Rubén SosaRubén Sosa Ardáiz
25/04/1966 Montevideo 9 1996-97
101
ArozarenaPedro Arozarena Redín
24/02/1966 Pamplona 9 1995-96
102
GilFernando Cárcel Gil
05/07/1918 Buñol 9 1949-50
103
Hugo FraileHugo Fraile Martín
16/03/1987 Huelva 9 2020-21
104
EnriquitoJuan Enrique Álvarez Madroñal
Isla Cristina 9 1998-99
105
TroiteiroJorge Troiteiro Carrasco
09/04/1984 Almansa 9 2011-12
106
IsaacIsaac Burgos Closa
13/08/1984 Manresa 9 2010-11
107
MutJaume Mut Riera
31/01/1985 Manacor 9 2011-12
108
SagradoRafael Sagrado Azurmendi
09/12/1921 Hondarribia 9 1941-42
109
EstebanEsteban Trujillo Moreno
19/08/1968 Algodonales 9 1995-96
110
ChemaJosé Manuel García Luena
04/12/1974 Donostia/San Sebastián 9 1997-98
111
Álex GodoyAlejandro Godoy Venturi
30/10/1971 Las Palmas de Gran Canaria 9 1997-98
112
RicoManuel Rico Álvarez
20/03/1941 Alcalá de Guadaíra 9 1965-66
113
OmarOmar Álvarez Burgos
29/08/1990 Oviedo 9 2014-15
114
Martín DomínguezJosé Antonio Martín Domínguez
04/04/1964 Sant Joan Despí 9 1995-96
115
Pablo SuárezPablo Suárez Suárez
14/09/1990 Guimarán 9 2014-15
116
Santi ArribasSantiago Arribas Montero
18/03/1976 Valencia 9 1996-97
117
AntaFrancisco Fernández Garrido
17/05/1938 Ceuta 9 1965-66
118
EulateJosé Antonio Gómez Álvarez de Eulate
10/05/1955 Salamanca 9 1981-82
119
ÓscarÓscar Benito Godoy
08/10/1973 9 1996-97
120
CésarCésar Lucas Benítez García
18/07/1969 Santa Cruz de Tenerife 9 1989-90
121
Martínez CeaJosé Manuel Martínez Cea
22/12/1972 Valencia 9 1996-97
122
QuirogaJosé Antonio Quiroga Fernández
02/01/1969 Gijón 9 1993-94
123
CabreraEmilio Cabrera Cabrera
26/10/1974 Las Palmas de Gran Canaria 9 1998-99
124
Armand GodoyArmando Godoy Venturi
05/03/1976 Murcia 9 1997-98
125
GermàJosep Maria Germà Galí
15/05/1962 Castellar del Vallès 9 1988-89
126
DuaCarles Duacastella Serracanta
15/05/1963 Barcelona 9 1988-89
127
GámizEmilio Gámiz Cuixart
24/10/1933 Badalona 9 1959-60
128
FabregatJuan Carlos Fabregat Beltrán
26/01/1953 Castelló de la Plana 9 1981-82
129
KonaréBaba Draman Konaré
27/06/1995 Bamako 9 2014-15
130
Roberto RodríguezRoberto Rodríguez Puertas
29/11/1976 Barakaldo 9 2003-04
131
BuiguesVicente Alfonso Buigues Torres
09/05/1970 Teulada 9 1990-91
132
LaureLaureano Sanabria Ruiz
22/03/1985 Madrid 9 2020-21
133
LozanoPablo Lozano Berlanga
1922 9 1949-50
134
NelliAlberto César Nelli Scarzo
10/09/1934 Córdoba 9 1959-60
135
BengoetxeaJavier Bengoetxea Iparraguirre
13/12/1965 Usurbil 9 1993-94
136
FuentesJosé Luis Fuentes del Pino
28/07/1940 Algeciras 9 1965-66
137
VeraDiego Vera Idoate
08/03/1983 Pamplona 9 2005-06
138
ToniAntonio Rodrigo Sanchis
19/07/1957 Valencia 9 1981-82
139
CamachoJuan Antonio Camacho Climent
17/06/1964 Xàtiva 9 1990-91
140
PatriPatricio Eguidazu Altuna
08/11/1919 Arrasate 9 1941-42
141
ArribasÓscar Arribas Pasero
22/10/1998 Parla 9 2020-21
142
EspinoSantiago Espino Domínguez
19/02/1938 Las Palmas de Gran Canaria 9 1959-60
143
Jon CarreraJon Carrera Fernández
08/03/1981 Ponferrada 9 2001-02
144
CorbalánArmando Corbalán Domingo
30/03/1994 Valencia 9 2017-18
145
ParésPere Parés Serradell
26/03/1935 L'Ametlla del Vallès 9 1956-57
146
CurroFrancisco José Sánchez Rodríguez
03/01/1996 La Palma del Condado 9 2017-18
147
MarzoAlberto Marzo Navarro
10/05/1969 Ejea de los Caballeros 9 1997-98
148
MerinoJorge Merino Mazón
10/06/1991 Santander 9 2014-15
149
SierraFernando Sierra Fuster
28/04/1950 Alzira 9 1981-82
150
SerretRamón Serret Llibre
1932 Vallfogona de Balaguer 9 1956-57
151
JuanjoJuan José Gracia Izquierdo
18/01/1990 Ciudad Real 9 2016-17
152
AntónJosé María Antón Samper
19/03/1989 Casas del Señor 9 2016-17
153
AbadíaAgustín Abadía Plana
15/04/1962 Binéfar 9 1996-97
154
TarsiTarsicio Aguado Arriazu
16/10/1994 Murchante 9 2018-20
155
QuerejetaJosé María Querejeta Alberro
17/05/1919 Donostia/San Sebastián 9 1941-42
156
HerreroJuan Herrero García
23/06/1966 Benissanó 9 1996-97
157
LandeiraMarcos Landeira Álvarez
02/05/1987 Gijón 9 2009-10
158
Dani JiménezDaniel Jiménez López
05/03/1990 Lebrija 9 2020-21
159
VichAntonio Vich Cloquell
01/09/1966 Palma 8 1988-89
160
PadínCarlos Padín Busto
15/10/1974 Catoira 8 2006-07
161
ValbuenaRaúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 8 2004-05
162
MegíasAntonio Megías Gaspar
03/07/1984 Murcia 8 2016-17
163
Pedro AntonioPedro Antonio Talavera García
30/07/1962 Badajoz 8 1988-89
164
OrtizVicente Ortiz Albiach
01/02/1929 Puçol 8 1955-56
165
Paco PeñaFrancisco Peña Romero
25/07/1978 Jerez de los Caballeros 8 2004-05
166
YebraBorja Yebra González
04/07/1983 Chantada 8 2006-07
167
Marcos SuárezMarcos Suárez Fernández
19/10/1977 Santiago de Compostela 8 2004-05
168
TeoTeófilo Castedo Escudero
16/05/1962 Andratx 8 1988-89
169
OliverosManuel Oliveros Font
11/05/1923 Barcelona 8 1948-49
170
SarriegiOier Sarriegi Isasa
17/05/1997 Donostia/San Sebastián 8 2017-18
171
JordánJordán Javier Gaspar Estrada
28/07/1995 Guayaquil 8 2017-18
172
Pablo GarcíaPablo García Moreno
31/05/1985 Albacete 8 2016-17
173
StorariMarco Storari
07/01/1977 Pisa 8 2007-08
174
José LuisJosé Luis Fernández García
22/07/1956 San Martín del Rey Aurelio 8 1980-81
175
MarioMario Cartoy Suárez
15/05/1970 Candás 8 1996-97
176
FroilánJosé Froilán González Palacios
08/10/1972 Oviedo 8 1996-97
177
CapiMiguel Ángel Moreno Capitán
13/11/1975 San Juan de Aznalfarache 8 1995-96
178
GavilánManuel Gavilán Morales
12/07/1991 Mairena del Aljarafe 8 2016-17
179
Aizpurúa IIRoberto Aizpurúa Prada
01/03/1962 Bilbao 8 1984-85
180
PaulinoPaulino Martínez Soria
14/08/1973 Albacete 8 1998-99
181
ZubillagaEustaquio Zubillaga Iraola
26/10/1933 Donostia/San Sebastián 8 1959-60
182
FrancolíMarc Francolí Santaugini
28/04/1984 Vic 8 2010-11
183
RaíRaí Nascimento de Oliveira
18/05/1998 Rio de Janeiro 8 2017-18
184
LevaRafael Leva Molano
27/09/1981 Barcelona 8 2010-11
185
ComéndezRubén Coméndez Arranz
27/07/1972 Valladolid 8 2000-02
186
CrespoJosé Ángel Crespo Rincón
09/02/1987 Sevilla 8 2014-15
187
RivillaFeliciano Muñoz Rivilla
21/08/1936 Ávila 8 1956-57
188
De DiosDavid de Dios García
03/03/1975 Sevilla 8 1995-96
189
José CarlosJosé Carlos Ramírez Suárez
10/05/1996 Paradas 8 2020-21
190
SalcedoManuel Salcedo Domingo
20/04/1977 Sagunt 8 1997-98
191
RosJoan Ros Mangrané
21/02/1961 Reus 8 1982-83
192
PedrínPedro Casabona Casabona
1908 Los Corrales de Buelna 8 1932-34
193
VarelaDaniel Varela Keilholz
07/02/1964 Palma 8 1988-89
194
RubénRubén Valverde Paredes
06/06/1987 Móstoles 8 2019-20
195
ManjónIsaac Manjón Chaparro
10/02/1991 Pamplona 8 2015-16
196
PeralesÓscar Perales Rodríguez
30/12/1974 Donostia/San Sebastián 8 1995-97
197
JoséJosé Díaz Vázquez
31/10/1951 Corrales 8 1981-82
198
LorenteJesús Lorente Ducún
28/09/1930 Barasoain 8 1959-60
199
SitoSeverino Abascal Cobo
21/07/1933 Heras 8 1956-57
200
ClemenClementino Delgado Pozo
26/08/1924 Castrillo Solarana 8 1950-51
201
Carlos RuizCarlos Ruiz Aranega
20/07/1983 Baza 8 2013-15
202
BaniUrbano García Vallina
23/01/1955 Siero 8 1978-79
203
NachoIgnacio Javier García González
25/09/1967 La Peral 8 1991-92
204
Marculeta IIJosé María Marculeta Barbería
27/02/1920 Donostia/San Sebastián 8 1941-42
205
JulitoJulio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 8 1950-51
206
OnofreOnofre Riera Montserrat
30/11/1963 Manacor 8 1993-94
207
AmarildoJosé Luis Figares González
23/03/1950 Oviedo 8 1978-79
208
PichiJosé Carlos Rodríguez Alonso
15/12/1968 Ourense 8 1998-99
209
BalánJosé Antonio Fernández Balán
10/11/1959 Proaza 8 1991-92
210
DecoFernando Pérez Quijada
25/01/1996 Puebla de Argeme 8 2018-19
211
RicardoRicardo García Sánchez
22/01/1977 Sevilla 8 1995-96
212
PabloPablo Jesús García Sagarna
17/08/1963 Bilbao 8 1984-85
213
CanalsRicardo Vicente Canals Vila
26/09/1970 Montevideo 8 1996-97
214
VelillaLuis Velilla Gregorio
Madrid 8 1950-51
215
SoroEduardo Soro Terol
21/12/1921 Castelló 8 1950-51
216
CristianCristian Ferreiro Argüelles
23/01/1987 Sama de Langreo 8 2017-18
217
TatonoJuan Antonio Pérez Rodríguez
14/12/1915 Las Palmas de Gran Canaria 8 1941-42
218
BellóLuis Belló Martínez
07/01/1929 Cieza 8 1951-53
219
MorenoÁngel Moreno Morcillo
02/12/1997 La Roda 8 2020-22
220
Carlos ÁlvarezCarlos Álvarez Sánchez
23/04/1986 Oviedo 8 2009-10
221
LemosJosé Lemos Rodríguez
01/02/1962 Salvaterra de Miño 8 1985-86
222
Baltasar AlbénizBaltasar Albéniz Martínez
06/01/1905 Eibar 8 1934-35
223
ArellanoImanol Arellano Amador
02/08/1994 Mutilva 8 2017-18
224
BasilioBasilio Betancor Espino
11/09/1967 8 1993-94
225
AridaneAridane Jesús Santana Cabrera
31/03/1987 Vecindario 8 2013-15
226
Diego LópezDiego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 8 2019-20
227
Tolo MuñozBartolomé Muñoz Sitges
07/10/1972 8 1993-94
228
OrueVíctor Orue Antón
08/05/1960 Donostia/San Sebastián 8 1983-84
229
MesaLeandro Mesa Fernández
27/08/1917 Madrid 8 1941-42
230
DarderSergi Darder Moll
22/12/1993 Artà 8 2019-20
231
Juanma BravoJuan Manuel Bravo Alcántara
10/02/1998 Murcia 8 2020-21
232
CamochuJavier López Iglesias
13/04/1989 Boal 8 2017-18
233
TormoJosé Tormo Sanjuán
15/12/1915 Alicante 8 1941-42
234
Marc MartínezMarcos Martínez Castillero
11/04/1986 Navarcles 8 2009-10
235
AguilarJosé Miguel Aguilar Lariño
16/09/1966 Terrassa 8 1988-89
236
GrasaJoan Grasa Comas
12/12/1991 Barcelona 8 2018-19
237
JoaquínJoaquín Martínez García
23/11/1961 Grado 8 1991-92
238
ZuritaJosé Miguel Zurita Vicioso
04/05/1980 Granada 8 2002-03
239
QuirósJosé Luis Quirós Sánchez
01/02/1946 Mieres 8 1978-79
240
MiguelMiguel Ángel García Suárez
17/03/1982 Avilés 8 2003-05
241
AznarJosé Aznar Beltrán
21/04/1932 Barcelona 8 1955-56
242
OmisteMiguel Omiste Sauras
29/09/1960 Chimillas 8 1983-84
243
LinoJosé Miguel Lino Taberner
30/01/1973 Torrent 8 1990-91
244
AddisonAddison Alves de Oliveira
20/03/1981 Brasilia 8 2011-12
245
TistuBautista Álvarez Rodríguez
01/03/1959 San Martín del Rey Aurelio 8 1980-81
246
MarcialMarcial Sánchez de Egea
24/03/1929 Calasparra 8 1959-60
247
CampsPedro Camps Bau
1947 Sant Joan de Vilatorrada 8 1968-69
248
GeijoAlexandre Geijo Pazos
11/03/1982 Genève 8 2007-08
249
PitarchPascual Pitarch Orenga
05/08/1919 Castelló de la Plana 8 1950-51
250
JuanpeJuan Pedro Rico Domínguez
24/05/1984 Tarifa 8 2018-19
En actiu la temporada 2021-22