Ranking Jornades Consecutives Perdent - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1930-31, de 2ªB des de la 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PP Temporada
1
Juan Simón Juan Simón Viñas García
10/10/1978 Oviedo 17 2001-02
2
Dudi Eduardo Rodríguez Canseco
20/12/1980 Oviedo 17 2001-02
3
Guillermo Guillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 16 2001-02
4
Jaime Jaime Hernández Salgado
02/09/1969 Huelva 15 1998-99
5
Jacobo
13 1998-99
6
Pepelu José Luis Villar Alcañiz
21/04/1990 Elda 12 2010-11
7
Xiker Xiker Ozerinjauregi Mendikoetxea
30/01/1997 Zalla 12 2016-18
8
Tasio Tasio Rafael Abad Llorens
31/10/1987 Alcoi 12 2010-11
9
Sergi Guardiola Sergio Guardiola Navarro
29/05/1991 Manacor 12 2010-11
10
Cumbreño Ángel Cumbreño Grao
1982 Isla Cristina 12 1998-99
11
Manolo
12 1998-99
12
Palacios Alejandro Javier Palacios Chocarro
14/04/1980 Pamplona 12 2005-07
13
Llano Vicente Llano
12 1998-99
14
Larraz Jorge Roberto Larraz Camardelli
12/04/1934 Avellaneda 11 1959-60
15
Emiliano Emiliano González Arqués
20/09/1969 Santander 11 1997-98
16
Aloisio Mohamed Hamed Al-lal
25/03/1979 Melilla 11 2006-07
17
Hernán Hernán Pérez Cuesta
02/10/1981 Oviedo 11 2001-02
18
Pepín José Casas Gris
16/11/1931 Valencia 11 1959-60
19
Aparicio Ernesto Aparicio Betancort
06/04/1936 Las Palmas de Gran Canaria 11 1959-60
20
Felo Rafael Batista Hernández
24/10/1936 Las Palmas de Gran Canaria 11 1959-60
21
Salcedo Manuel Salcedo Domingo
20/04/1977 Sagunt 11 1997-98
22
Luariz Gorka Luariz-Ayerdi Rona
20/12/1992 Zaragoza 11 2017-18
23
Rimun Raimundo Gómez del Pulgar Ramírez de Arellano
04/09/1961 Daimiel 11 1987-88
24
Canario
1979 11 1998-99
25
Héctor Peláez Héctor Peláez Valdés
20/01/1978 Cangas del Narcea 11 2001-02
26
Lima Ildefons Lima Solà
10/12/1979 Barcelona 11 1997-98
27
Fran
11 1998-99
28
Lacruz Diego Lacruz Coloma
14/11/1993 Pamplona 11 2017-18
29
Rober Roberto López
10 1998-99
30
Konyk Mariano Konyk Goba
15/02/1998 Buenos Aires 10 2017-18
31
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 10 1953-54
32
Bebé Tiago Manuel Dias Correia
12/07/1990 Agualva-Cacém 10 2014-15
33
Kiko de Diego Francisco Javier de Diego Díaz
20/02/1962 Granadilla de Abona 10 1992-93
34
Dorronsoro Francisco Ramón Dorronsoro Sánchez
22/05/1985 Santander 10 2017-18
35
César Remón César Jesús Remón Aguirre
02/10/1985 Logroño 10 2005-06
36
Suárez José Suárez Miramontes
15/12/1928 A Coruña 10 1950-51
37
Txiki Asier Fernández Sáez de Asteasu
13/09/1981 Vitoria-Gasteiz 10 2005-06
38
Fede San Emeterio Federico San Emeterio Díaz
16/03/1997 Sierra de Ibio 10 2017-18
39
Perico Pinazo Pedro José Pinazo Arias
18/01/1985 Málaga 10 2010-11
40
Pomares Carlos Pomares Rayo
05/12/1992 Valencia 10 2017-18
41
Óscar Martínez Óscar Martínez Cid
09/03/1979 Ourense 10 2006-07
42
Sito Castro Luis Castro Rodríguez
21/05/1980 A Coruña 10 2010-11
43
Sergio Torres Sergio Torres Guardeño
02/03/1984 Córdoba 10 2011-12
44
Lara José Alonso Lara
07/03/2000 Sevilla 10 2017-18
45
Soto David Soto Sánchez
16/10/1993 Ourense 10 2017-18
46
Magdaleno Marcos Fernández Magdaleno
08/12/1981 León 10 2001-02
47
Tiago Portuga Tiago Venâncio Alves Pires
20/10/1991 Braga 10 2017-18
48
Kike López Enrique López Delgado
12/01/1988 Salamanca 10 2010-11
49
Quico Francisco Javier Mata Álvarez
12/11/1961 A Coruña 10 1990-91
50
Sarmiento Brian Óscar Sarmiento
20/04/1990 Rosario 10 2010-11
51
Willy Barroso Jesús Bruno González Barroso
06/12/1973 Santa Cruz de Tenerife 10 1992-93
52
Colina Fernando Colina Cruz
01/01/1977 Castro-Urdiales 10 2011-12
53
Martín Domínguez José Antonio Martín Domínguez
04/04/1964 Sant Joan Despí 9 1995-96
54
Ceberio Jon Ceberio Mutuberria
21/09/1996 Donostia/San Sebastián 9 2017-18
55
Patri Patricio Eguidazu Altuna
08/11/1919 Arrasate 9 1941-42
56
Santi Santiago Montesdeoca Gutiérrez
25/07/1970 Santa Cruz de Tenerife 9 1989-90
57
Pablo Suárez Pablo Suárez Suárez
14/09/1990 Guimarán 9 2014-15
58
Quevedo Antonio Díaz Sánchez
24/09/1971 Cieza 9 1993-94
59
Gil Fernando Cárcel Gil
05/07/1918 Buñol 9 1949-50
60
Herrero Juan Herrero García
23/06/1966 Benissanó 9 1996-97
61
Fabregat Juan Carlos Fabregat Beltrán
26/01/1953 Castelló de la Plana 9 1981-82
62
Abadía Agustín Abadía Plana
15/04/1962 Binéfar 9 1996-97
63
Marcos Márquez Marcos Márquez Lebrero
23/07/1977 Sevilla 9 2010-11
64
Esteban Esteban Trujillo Moreno
19/08/1968 Algodonales 9 1995-96
65
Óscar Óscar Benito Godoy
08/10/1973 9 1996-97
66
Sagrado Rafael Sagrado Azurmendi
09/12/1921 Hondarribia 9 1941-42
67
Jon Carrera Jon Carrera Fernández
08/03/1981 Ponferrada 9 2001-02
68
Eulate José Antonio Gómez Álvarez de Eulate
10/05/1955 Salamanca 9 1981-82
69
Arozarena Pedro Arozarena Redín
24/02/1966 Pamplona 9 1995-96
70
David Menéndez David González Menéndez
13/02/1979 Cangas del Narcea 9 2001-02
71
Txiki Cristian Urbistondo López
14/08/1979 Barcelona 9 2010-12
72
Cabrera Emilio Cabrera Cabrera
26/10/1974 Las Palmas de Gran Canaria 9 1998-99
73
Marzo Alberto Marzo Navarro
21/05/1970 Ejea de los Caballeros 9 1997-98
74
Olaizola Javier Olaizola Rodríguez
28/11/1969 Donostia/San Sebastián 9 1993-94
75
Andrés Andrés Pérez Marco
05/08/1971 Villajoyosa 9 1998-99
76
Herreros Javier Herreros Gorría
18/12/1984 Logroño 9 2005-06
77
Martínez Cea José Manuel Martínez Cea
22/12/1972 Valencia 9 1996-97
78
Benigno Sánchez Benigno Sánchez Yepes
30/03/1970 Lorca 9 1993-94
79
Javi Bolo Javier Martínez López
08/07/1989 La Roda 9 2016-18
80
Tarsi Tarsicio Aguado Arriazu
16/10/1994 Murchante 9 2018-20
81
Santi Arribas Santiago Arribas Montero
18/03/1976 Valencia 9 1996-97
82
Nené Ballina José Antonio Ballina Avilés
29/04/1964 Santa Isabel 9 1993-94
83
Konaré Baba Draman Konaré
27/06/1995 Bamako 9 2014-15
84
Montes Miguel Montes García
12/12/1943 Melilla 9 1965-66
85
Gámiz Emilio Gámiz Cuixart
24/10/1933 Badalona 9 1959-60
86
Espino Santiago Espino Domínguez
19/02/1938 Las Palmas de Gran Canaria 9 1959-60
87
Nelli Alberto César Nelli Scarzo
10/09/1934 Córdoba 9 1959-60
88
Corbalán Armando Corbalán Domingo
30/03/1994 Valencia 9 2017-18
89
Armand Godoy Armando Godoy Venturi
05/03/1976 Murcia 9 1997-98
90
Roberto Rodríguez Roberto Rodríguez Puertas
29/11/1976 Barakaldo 9 2003-04
91
Rubén Sosa Rubén Sosa Ardáiz
25/04/1966 Montevideo 9 1996-97
92
Rivas Marino Rivas Lamas
02/12/1959 Ferrol 9 1978-80
93
Stevens Stevens Barreto Sánchez
21/11/1992 Navalcarnero 9 2018-19
94
Chema José Manuel García Luena
04/12/1974 Donostia/San Sebastián 9 1997-98
95
Adams Layonel Rasakovich Adams
09/08/1994 Sankt Peterburg 9 2017-18
96
Adrián Adrián Rodrigues Gonçalves
14/08/1988 Andorra la Vella 9 2014-15
97
Vera Diego Vera Idoate
08/03/1983 Pamplona 9 2005-06
98
Fran García Francisco García Santano
13/09/1993 Madrid 9 2018-19
99
Álex Godoy Alejandro Godoy Venturi
30/10/1971 Las Palmas de Gran Canaria 9 1997-98
100
Parés Pere Parés Serradell
26/03/1935 L'Ametlla del Vallès 9 1956-57
101
Céspedes Pedro Céspedes Vázquez
24/12/1935 Berja 9 1956-57
102
Antón José María Antón Samper
19/03/1989 Casas del Señor 9 2016-17
103
Atienza II Ángel Atienza Landeta
16/03/1931 Madrid 9 1951-53
104
Quiroga José Antonio Quiroga Fernández
02/01/1969 Gijón 9 1993-94
105
Jaimez Manuel Jaimez Nieto
24/04/1989 Madrid 9 2018-19
106
Pedro Gaspar Pedro Gaspar López Lucas
21/12/1963 Cieza 9 1993-94
107
Montes José Antonio Montes Alcaraz
05/09/1968 Sentmenat 9 1988-89
108
Querejeta José María Querejeta Alberro
17/05/1919 Donostia/San Sebastián 9 1941-42
109
Borja Francisco de Borja Benegas Alarcón
03/07/1962 Córdoba 9 1984-86
110
Fuentes José Luis Fuentes del Pino
28/07/1940 Algeciras 9 1965-66
111
Serret Ramón Serret Llibre
1932 Vallfogona de Balaguer 9 1956-57
112
Enriquito Juan Enrique Álvarez Madroñal
Isla Cristina 9 1998-99
113
Raúl Ferrer Raúl Ferrer Gayán
29/02/1972 Huesca 9 1991-92
114
Troiteiro Jorge Troiteiro Carrasco
09/04/1984 Almansa 9 2011-12
115
Míchel Miguel Ángel Salas Ojeda
16/05/1980 Zaragoza 9 1999-00
116
Buigues Vicente Alfonso Buigues Torres
09/05/1970 Teulada 9 1990-91
117
Edu Eduardo Vélez Díez
28/08/1967 Torrepadre 9 1993-94
118
Nono Antonio Rueda Piñero
22/11/1954 Lebrija 9 1987-88
119
Guillén Emilio Guillén Seguer
1925 Tortosa 9 1949-50
120
Toni Antonio Rodrigo
1959 Valencia 9 1981-82
121
Omar Omar Álvarez Burgos
29/08/1990 Oviedo 9 2014-15
122
Camacho Juan Antonio Camacho Climent
17/06/1964 Xàtiva 9 1990-91
123
Mut Jaume Mut Riera
31/01/1985 Manacor 9 2011-12
124
Juan Pedro Juan Pedro García Fernández
06/07/1971 Santa Cruz de Tenerife 9 1992-93
125
Nico Nicolás Rubio Sánchez
02/11/1987 Manacor 9 2011-12
126
Germà Josep Maria Germà Galí
15/05/1962 Castellar del Vallès 9 1988-89
127
Dua Carles Duacastella Serracanta
15/05/1963 Barcelona 9 1988-89
128
Isaac Isaac Burgos Closa
13/08/1984 Manresa 9 2010-11
129
Koldo Jesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 9 1997-98
130
Koldo Jesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 9 1997-98
131
Rico Manuel Rico Álvarez
20/03/1941 Alcalá de Guadaíra 9 1965-66
132
Sierra Fernando Sierra Fuster
28/04/1950 Alzira 9 1981-82
133
Juanjo Juan José Gracia Izquierdo
18/01/1990 Ciudad Real 9 2016-17
134
Merino Jorge Merino Mazón
10/06/1991 Santander 9 2014-15
135
Landeira Marcos Landeira Álvarez
02/05/1987 Gijón 9 2009-10
136
Ormad Alejandro Ormad Pérez
13/09/1976 Zaragoza 9 1999-00
137
Esteban Esteban de las Heras Rusiñol
12/05/1960 Terrassa 9 1983-84
138
Anta Francisco Fernández Garrido
17/05/1938 Ceuta 9 1965-66
139
Aizkorreta Jorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 9 1996-97
140
Bengoetxea Javier Bengoetxea Iparraguirre
13/12/1965 Usurbil 9 1993-94
141
Óscar Óscar Villarón Casales
07/09/1961 Zaragoza 9 1981-82
142
Dudi Eduardo Rodríguez Canseco
20/12/1980 Oviedo 9 2014-15
143
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 9 1998-99
144
Curro Francisco José Sánchez Rodríguez
03/01/1996 La Palma del Condado 9 2017-18
145
Paco Francisco Sanz Tudanca
22/01/1958 Calzada de Bureba 9 1982-83
146
Vázquez José Vázquez
9 1998-99
147
Pachi Francisco Javier Mancebo Moreno
Ayamonte 9 1998-99
148
Cantín Jesús Cantín Alberó
05/02/1968 Zaragoza 9 1991-92
149
Cumbreño Ángel Cumbreño Grao
1982 Isla Cristina 9 1998-99
150
Lozano Pablo Lozano Berlanga
1922 9 1949-50
151
Nieto Carlos Nieto Herrero
06/05/1996 Zaragoza 9 2017-18
152
Toa José Luis Toa Puyuelo
19/04/1961 Lalueza 9 1991-92
153
César César Lucas Benítez García
18/07/1969 Santa Cruz de Tenerife 9 1989-90
154
Adrián Martín Adrián Martín Cardona
10/10/1982 Las Palmas de Gran Canaria 8 2009-10
155
Dieguito Diego Sánchez Montoya
04/05/1990 Murcia 8 2010-11
156
Yebra Borja Yebra González
04/07/1983 Chantada 8 2006-07
157
Calleja Eduardo Chicharro Calleja
16/03/1937 Alcalá de Henares 8 1969-70
158
Camps Pedro Camps Bau
1947 Sant Joan de Vilatorrada 8 1968-69
159
Leva Rafael Leva Molano
27/09/1981 Barcelona 8 2010-11
160
Epi Epifanio Terradellas Balañá
1934 Reus 8 1959-60
161
Ekhi Ekhi Senar Rekondo
26/04/1990 Pamplona 8 2012-13
162
Marc Roca Marc Roca Junqué
26/11/1996 La Granada 8 2019-20
163
Raúl Navas Raúl Navas Paúl
03/05/1978 Cádiz 8 2012-13
164
Grasa Joan Grasa Comas
12/12/1991 Barcelona 8 2018-19
165
Gaizko Gaizko Arzubiaga Irusta
15/06/1971 Bilbao 8 1997-99
166
Carlos Ruiz Carlos Ruiz Aranega
20/07/1983 Baza 8 2013-15
167
Carlocho Carlos García Hermida
20/05/1977 Ferrol 8 2004-05
168
Herrero Vicente Herrero Linares
05/04/1938 Sagunt 8 1964-66
169
Zalaya Pedro Alejandro Zalaya Galardón
29/04/1998 Zaragoza 8 2017-18
170
Fer Ruiz Fernando Ruiz Izaguirre
11/07/1991 Madrid 8 2019-20
171
Maciá Manuel Maciá Sempere
17/08/1913 Santa Pola 8 1941-42
172
Valbuena Raúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 8 2004-05
173
Ortiz Vicente Ortiz Albiach
01/02/1929 Puçol 8 1955-56
174
Juancris Juan Cristóbal Jiménez Ramos
18/07/1978 Jumilla 8 2010-11
175
Canals Ricardo Vicente Canals Vila
26/09/1970 Montevideo 8 1996-97
176
Galán Juan Galán Bayarri
16/07/1941 Almàssera 8 1968-69
177
Magunazelaia Gorka Magunazelaia Garrido
02/03/1992 Bilbao 8 2017-18
178
De Diego Juan Carlos de Diego Rica
07/08/1966 Burgos 8 1986-87
179
Sito Severino Abascal Cobo
21/07/1933 Heras 8 1956-57
180
Lobato Juan Manuel Lobato Lobato
10/05/1988 La Línea de la Concepción 8 2006-07
181
Cristian Cristian Ferreiro Argüelles
23/01/1987 Sama de Langreo 8 2017-18
182
Marc Martínez Marcos Martínez Castillero
11/04/1986 Navarcles 8 2009-10
183
Sarriegi Oier Sarriegi Isasa
17/05/1997 Donostia/San Sebastián 8 2017-18
184
Roggero Miguel Ángel Roggero González
1954 8 1984-85
185
Pablo García Pablo García Moreno
31/05/1985 Albacete 8 2016-17
186
Medina Armando Menéndez Medina
30/09/1932 Gijón 8 1953-54
187
Juanito Juan Gómez Gómez
1965 8 1984-85
188
Pichi Lucas Argimiro Pérez García
14/03/1959 Camponaraya 8 1985-86
189
Aranguren Adrián Aranguren Ollo
09/02/1998 Aranguren 8 2017-18
190
Diego Diego Barcena Álvarez
14/02/1977 Oviedo 8 2001-02
191
Amavisca Emilio Amavisca Albo
06/06/1946 Laredo 8 1969-70
192
Lander Leandro Jáuregui Regúlez
1966 8 1984-85
193
Mota Santos Mota Rugama
1964 8 1984-85
194
Capa Ander Capa Rodríguez
08/02/1992 Portugalete 8 2014-15
195
Connor Connor James Ruane
15/11/1993 Culcheth 8 2016-17
196
Lei Wu Lei
19/11/1991 Pinyin 8 2019-20
197
Tato Jesús Rodríguez Tato
12/07/1983 Murcia 8 2010-11
198
Deco Fernando Pérez Quijada
25/01/1996 Puebla de Argeme 8 2018-19
199
Martín Esperanza Ignacio Martín-Esperanza Tejada
05/06/1936 Verín 8 1969-70
200
Javi Prendes Francisco Javier Prendes Arango
18/09/1969 Cudillero 8 1991-92
201
Tistu Bautista Álvarez Rodríguez
01/03/1959 San Martín del Rey Aurelio 8 1980-81
202
Karamoko Aboubakar Karamoko
15/10/1999 Abidjan 8 2018-19
203
Jandrín Alejandro Blanco González
19/08/1990 Oviedo 8 2017-18
204
Quirós José Luis Quirós Sánchez
01/02/1946 Mieres 8 1978-79
205
Zubillaga Eustaquio Zubillaga Iraola
26/10/1933 Donostia/San Sebastián 8 1959-60
206
Baltasar Albéniz Baltasar Albéniz Martínez
06/01/1905 Eibar 8 1934-35
207
Padín Carlos Padín Busto
15/10/1974 Catoira 8 2006-07
208
Hugo Hugo Rodríguez Romero
30/12/1989 Jerez de la Frontera 8 2012-13
209
Zuculini Bruno Zuculini
02/04/1993 Belén de Escobar 8 2014-15
210
Hervás José Hervás del Hoyo
19/03/1928 Sagunt 8 1949-50
211
Coke José Antonio Almazán Moreno
13/09/1984 Sueca 8 2006-07
212
Mesa Leandro Mesa Fernández
27/08/1917 Madrid 8 1941-42
213
Flores Ricardo Rodríguez Flores
25/10/1956 Val de Santo Domingo 8 1984-86
214
Tatono Juan Antonio Pérez Rodríguez
14/12/1915 Las Palmas de Gran Canaria 8 1941-42
215
Mendoza Francisco Javier Mendoza Pérez
29/03/1952 Llanes 8 1978-79
216
Peraza Eduardo Peraza Hernández
23/09/1972 Santa Cruz de Tenerife 8 1993-94
217
Polaco David Álvarez Vázquez
19/02/1990 Jerez de la Frontera 8 2017-18
218
Perales Óscar Perales Rodríguez
30/12/1974 Donostia/San Sebastián 8 1995-97
219
Lito Manuel Montilla Díaz
11/05/1968 Moreda 8 1996-97
220
Aizpurúa Roberto Aizpurúa Prada
01/03/1962 Bilbao 8 1984-85
221
Paulino Paulino Martínez Soria
14/08/1973 Albacete 8 1998-99
222
Amarildo José Luis Figares González
23/03/1950 Oviedo 8 1978-79
223
Dani Fernández Daniel Fernández Iglesias
01/11/1972 Avilés 8 1996-97
224
Froilán José Froilán González Palacios
08/10/1972 Oviedo 8 1996-97
225
Mario Mario Cartoy Suárez
15/05/1970 Candás 8 1996-97
226
Richard Ricardo Gómez Varela
12/10/1954 Melide 8 1978-80
227
Oliveros Manuel Oliveros Font
11/05/1923 Barcelona 8 1948-49
228
Addison Addison Alves de Oliveira
20/03/1981 Brasilia 8 2011-12
229
Juanpe Juan Pedro Rico Domínguez
24/05/1984 Tarifa 8 2018-19
230
Mansilla Mariano Mansilla Cuevas
22/07/1954 Córdoba 8 1982-83
231
Ricardo Ricardo García Sánchez
22/01/1977 Sevilla 8 1995-96
232
Basilio Basilio Betancor Espino
11/09/1967 8 1993-94
233
Darder Sergi Darder Moll
22/12/1993 Artà 8 2019-20
234
Zurita José Miguel Zurita Vicioso
04/05/1980 Granada 8 2002-03
235
Bani Urbano García Vallina
23/01/1955 Siero 8 1978-79
236
Uriz Fermín Uriz Gómez
21/05/1988 Pamplona 8 2017-18
237
Gavilán Manuel Gavilán Morales
12/07/1991 Mairena del Aljarafe 8 2016-17
238
Manjón Isaac Manjón Chaparro
10/02/1991 Pamplona 8 2015-16
239
Jordán Jordán Javier Gaspar Estrada
28/07/1995 Guayaquil 8 2017-18
240
Ayala II Eduardo Ayala Callejón
05/04/1934 La Línea de la Concepción 8 1965-66
241
Francolí Marc Francolí Santaugini
28/04/1984 Vic 8 2010-11
242
Vázquez Francisco Joaquín Vázquez Fernández
06/11/1980 Olivares 8 2009-10
243
Miguel Ángel Miguel Ángel Lozano Ayala
16/09/1978 Sabadell 8 2007-08
244
Nacho Ignacio Javier García González
25/09/1967 La Peral 8 1991-92
245
Adrover Miguel Adrover Torregrosa
25/04/1922 Alicante 8 1941-42
246
Pedrín Pedro Casabona Casabona
1908 Los Corrales de Buelna 8 1932-34
247
Javier Campos Antonio Javier Campos Cabrera
13/05/1963 Las Palmas de Gran Canaria 8 1993-94
248
Arellano Imanol Arellano Amador
02/08/1994 Mutilva 8 2017-18
249
Porta Manuel Portas Piñeiro
02/04/1919 San Mateo de Trasancos 8 1948-49
250
Adam Vicente Adam Carrasco
21/11/1954 Algemesí 8 1982-83
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error