Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Toni Villa

Nom complet
Laureano Antonio Villa Suárez
Data de naixement
07/01/1995 (31 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter
Migcampista
Altura
171 cm
Pes
61 kg
Laureano Antonio Villa Suárez
07/01/1995 (31 anys)
Davanter
Migcampista
171 cm
61 kg
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5
Temporades 543191285
Temporades seguides al mateix equip 322-6633
Equips 22213542
Partits Jugats 989111051892992398
Partits complets 79630167967
Partits titular 625510541172221762
Partits suplent 3636517277636
Partits substituit 5646424102144(#207)1156
Partits incomplets 91824751732201791
Partits convocat 4052109293240
Partits convocat total 138143111528139225138
Guanyats 2544502691191325
Empatats 30222725279030
Perduts 4325331681011043
Minuts 50804639897533897191869415185080
Gols 57122122445
Gols de suplent 11002201
Partits Marcant algun Gol 57111122335
Promig golejador 0,050,080,110,400,060,080,170,05
Doblets 00110110
Gols pròpia porta 00000000
Gols penalty 00000010
Targetes grogues 12141802644112
Targetes vermelles 00000000
Edat primer partit 2322193122192123
Edat últim partit 2930223130303029
Edat primer partit en marcar 2323193123192523
Edat últim partit en marcar 2827223128283028
Enfrontaments amb més equips 263733552812126
Gols a més equips 56101102035
Gols amb més equips 21212422
Gols en una temporada 25525532
Promig golejador en una temporada 0,100,140,140,400,140,140,750,10
Amonestacions en una temporada 45905914
Partits substituit en una temporada 1725(#72)18425(#93)25(#124)317
Partits suplent en una temporada 1212311212212
Partits incomplets en una temporada 2433(#158)20533(#193)33324
Ascensos -21023--
Descensos 200022-2
Jornades consecutives jugat 16175932359--
Jornades consecutives titular 1174721147--
Jornades consecutives complet 13110311--
Jornades consecutives suplent 432144--
Jornades consecutives substituit 576210(#102)10(#183)--
Jornades consecutives partit incomplet 15(#125)14631515--
Jornades consecutives guanyant 447147--
Jornades consecutives empatant 234134--
Jornades consecutives perdent 334134--
Jornades consecutives no guanyant 655166--
Jornades consecutives no empatant 689289--
Jornades consecutives no perdent 7111621116--
Jornades consecutives marcant 221122--
Jornades consecutives sense marcar 131742(#114)21742--
Jugats seguits 161759323592316
Jugats consecutius titular 16126241662716
Jugats consecutius complet 1311031131
Jugats consecutius suplent 78218827
Jugats consecutius substituit 10(#69)8(#248)6410(#174)10310
Jugats consecutius partit incomplet 62(#12)216543(#180)43862(#48)
Jugats consecutius guanyant 44714734
Jugats consecutius empatant 33413403
Jugats consecutius perdent 8(#164)3416638
Jugats consecutius no guanyant 125521010312
Jugats consecutius no empatant 91192111123(#70)9
Jugats consecutius no perdent 711172111737
Jugats consecutius marcant 22112212
Jugats consecutius sense marcar 362942338421036

Efemèrides

Gol

# Temporada Data Partit
1 2017-18 12/05/2018 Valladolid - Albacete

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2026-27 29/08/2026 Algeciras - FC Cartagena

Gol

# Temporada Data Partit
1 2026-27 03/10/2026 FC Cartagena - Águilas FC

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2026-27 03/10/2026 FC Cartagena - Águilas FC

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2016-17 31/08/2016 Laredo - Cultural Leonesa

Gol

# Temporada Data Partit
1 2020-21 15/12/2020 Cantolagua - Valladolid

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2020-21 15/12/2020 Cantolagua - Valladolid
Col·labora amb BDFutbol!