Ranking Jugats Consecutius Perdent - 1ª

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PP Temporada
1
Cabal Enrique Cabal Solís
15/01/1929 Gijón 13 1953-58
2
Goberna Eduardo Goberna Iglesias
21/09/1928 San Pelaio 13 1951-54
3
Iñigo Iñigo Vélez de Mendizabal Fernández de Garaialde
15/03/1982 Vitoria-Gasteiz 13 2007-09
4
Villarroya Francisco Javier Pérez Villarroya
06/08/1966 Zaragoza 13 1997-98
5
Aparicio Ernesto Aparicio Betancort
06/04/1936 Las Palmas de Gran Canaria 12 1959-60
6
Miguel Ángel Miguel Ángel Santana García
01/11/1953 Las Palmas de Gran Canaria 12 1977-81
7
Fede Vico Federico Vico Villegas
04/07/1994 Córdoba 12 2014-15
8
David Simón David Simón Rodríguez Santana
16/12/1988 Las Palmas de Gran Canaria 11 2016-18
9
Pepín José Casas Gris
16/11/1931 Valencia 11 1959-60
10
Felo Rafael Batista Hernández
24/10/1936 Las Palmas de Gran Canaria 11 1959-60
11
Miguel Ángel Miguel Ángel Lozano Ayala
16/09/1978 Sabadell 11 2006-08
12
Camilo Antonio Camilo Casal Fernández
26/05/1963 Ferrol 11 1985-86
13
Josema José María López Echevarria
16/01/1969 Donostia/San Sebastián 11 1995-96
14
Agbo Henry Uche Agbo
04/12/1995 Kano 11 2016-17
15
Bigas Pedro Bigas Rigo
15/05/1990 Palma 11 2016-18
16
Larraz Jorge Roberto Larraz Camardelli
12/04/1934 Avellaneda 11 1959-60
17
Hernán Hernán Daniel Santana Trujillo
26/08/1990 Breña Baja 10 2016-18
18
Samu José Samu Pancsics
23/09/1924 Szeged 10 1952-53
19
Sergio Fernández Sergio Fernández González
23/05/1977 Avilés 10 1997-98
20
Alarcón Esteban Alarcón Sánchez
06/05/1930 Ceuta 10 1951-57
21
Soro Eduardo Soro Terol
21/12/1921 Villanueva de Castellón 10 1948-51
22
Bebé Tiago Manuel Dias Correia
12/07/1990 Agualva-Cacém 10 2014-15
23
Suárez José Suárez Miramontes
15/12/1928 A Coruña 10 1950-51
24
Viqueira Emilio José Viqueira Moure
20/09/1974 Pontepedriña 10 2007-10
25
Sáenz Bernabé Sáenz Moragues
07/10/1922 Valencia 10 1945-51
26
Medina Armando Menéndez Medina
30/09/1932 Gijón 10 1953-54
27
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 10 1953-54
28
Santi Denia Santiago Denia Sánchez
09/03/1974 Albacete 10 2004-05
29
Irastorza Pedro Irastorza Ayerbe
22/04/1918 Zaldibia 10 1934-36
30
Lass Alhassane Bangoura
30/03/1992 Conakry 10 2011-12
31
Gámiz Emilio Gámiz Cuixart
24/10/1933 Badalona 10 1959-60
32
Lemos José Lemos Rodríguez
01/02/1962 Salvaterra de Miño 10 1985-86
33
Wellington Wellington Alves da Silva
06/01/1993 Rio de Janeiro 10 2014-15
34
Medina Ángel Pedro Medina Ruiz
06/04/1967 Madrid 10 1995-96
35
Dulce Jesús Dulce Prado
22/03/1971 Barakaldo 10 1994-96
36
Ruiz Emilio Ruiz Toro
07/10/1926 Madrid 10 1953-57
37
Hériz Luis Hériz Tellería
05/08/1927 Arrasate 10 1947-53
38
Nelli Alberto César Nelli Scarzo
10/09/1934 Córdoba 10 1959-60
39
Ingason Sverrir Ingi Ingason
05/08/1993 Kópavogur 10 2016-17
40
Espino Santiago Espino Domínguez
19/02/1938 Las Palmas de Gran Canaria 10 1959-60
41
Cobeño David Cobeño Iglesias
06/04/1982 Móstoles 9 2011-12
42
Aizkorreta Jorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 9 1996-97
43
Urbano Urbano Ortega Cuadros
22/12/1961 Beas de Segura 9 1992-94
44
Tomás Tomás Alberto Hervás Girón
25/11/1970 Ponferrada 9 1997-98
45
Dátolo Jesús Alberto Dátolo
19/05/1984 Carlos Spegazzini 9 2010-12
46
Tana Pedro Tanausú Domínguez Placeres
20/09/1990 Las Palmas de Gran Canaria 9 2016-18
47
Sagrado Rafael Sagrado Azurmendi
09/12/1921 Hondarribia 9 1941-42
48
Patri Patricio Eguidazu Altuna
08/11/1919 Arrasate 9 1941-42
49
Ontoria Sebastián Ontoria Escolaza
20/01/1920 Donostia/San Sebastián 9 1940-44
50
José Mari José María Romero Poyón
10/12/1978 Sevilla 9 2006-07
51
Querejeta José María Querejeta Alberro
17/05/1919 Donostia/San Sebastián 9 1941-42
52
Pedraza Alfonso Pedraza Sag
09/04/1996 San Sebastián de los Ballesteros 9 2014-18
53
Glaría I José Glaría Jordán
21/07/1929 Villafranca 9 1953-54
54
Capa Ander Capa Rodríguez
08/02/1992 Portugalete 9 2014-15
55
Chaves Avelino Chaves Couto
26/01/1931 Verín 9 1949-53
56
Dos Santos Jorge Domingo Álvarez dos Santos
14/07/1954 Asunción 9 1975-77
57
Krhin Rene Krhin
21/05/1990 Maribor 9 2016-17
58
Klimowicz Diego Fernando Klimowicz
06/07/1974 Quilmes 9 1998-99
59
Geñupi Eugenio Rodrigo Rojo
02/01/1950 Valladolid 9 1978-79
60
Terán Fernando Terán Escribano
15/08/1915 Donostia/San Sebastián 9 1934-42
61
Ortiz José Luis Ortiz Peláez
19/03/1931 Gijón 9 1953-54
62
Geijo Alexandre Geijo Pazos
11/03/1982 Genève 9 2007-08
63
Marcelo Marcelo Régulo Lafuente Ortega
16/06/1968 Jerez de la Frontera 9 1989-90
64
Andone Florin Andone
11/04/1993 Joldești 9 2014-15
65
Rivas José Antonio Rivas Espada
23/04/1963 Málaga 9 1988-90
66
Mercader Josep Mercader Bosch
06/08/1957 Vidreres 9 1982-86
67
Sobrino Rubén Sobrino Pozuelo
01/06/1992 Daimiel 9 2017-18
68
Sánchez Francisco Sánchez Puente
02/08/1926 Gijón 9 1953-54
69
Lombán David Rodríguez Lombán
05/06/1987 Avilés 9 2016-18
70
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 9 2000-01
71
Rubén Sosa Rubén Sosa Ardáiz
25/04/1966 Montevideo 9 1996-97
72
Crespo José Ángel Crespo Rincón
09/02/1987 Sevilla 9 2014-15
73
Rusiñol Luis Rusiñol Costa
25/06/1933 Terrassa 9 1959-60
74
Cata Vicente Balaguer Pascual
08/05/1926 Alicante 9 1950-51
75
Cheryshev Dmitri Nikolayevich Cheryshev
11/05/1969 Gorki 9 1997-98
76
Pedro Pedro Santa Cecilia García
10/03/1984 Gijón 9 2008-09
77
Bayo José Bayo Bernad
08/12/1917 Barcelona 9 1944-45
78
Cobo José Cobo Antoranz
06/01/1917 Madrid 9 1949-51
79
Ideye Aide Brown Ideye
10/10/1988 Lagos 9 2017-18
80
Óscar Ferrero Óscar Ferrero Águila
03/05/1955 Campana 9 1981-82
81
Azcárate Miguel Azcárate Iceta
19/10/1938 Añorga 9 1964-66
82
Valera Juan Valera Espín
21/12/1984 Murcia 9 2003-06
83
Atienza II Ángel Atienza Landeta
16/03/1931 Madrid 9 1951-53
84
Abadía Agustín Abadía Plana
15/04/1962 Binéfar 9 1996-97
85
Trashorras Roberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 9 2011-12
86
Benito Sánchez Benito Sánchez Postigo
17/09/1963 Segovia 9 1988-91
87
Moi Gómez Moisés Gómez Bordonado
23/06/1994 Rojales 9 2015-16
88
Soto José Luis Soto María
04/08/1972 Fradelo 9 1996-98
89
Nikiforov Yuri Valeryevich Nikiforov
16/09/1970 Odesa 9 1997-98
90
Ghilas Nabil Ghilas
20/04/1990 Marseille 9 2014-15
91
Ruiz Sosa Manuel Ruiz Sosa
10/04/1937 Coria del Río 8 1957-58
92
David Cano David Sánchez Cano
09/10/1974 Madrid 8 1997-98
93
Pacheco Antonio Pacheco D'Agosti
11/04/1976 Montevideo 8 2004-05
94
Cortés José Antonio Cortés Carretero
27/06/1960 Madrid 8 1985-86
95
Calleri Jonathan Calleri
23/09/1993 Buenos Aires 8 2017-18
96
Paquito Francisco Pavón Orihuela
22/10/1960 San Fernando 8 1980-81
97
Lora Alberto Lora Ramos
25/03/1987 Móstoles 8 2015-16
98
Balmanya Domingo Balmanya Perera
29/12/1914 Girona 8 1941-42
99
Quero Juan Quero Barraso
17/10/1984 Madrid 8 2008-09
100
Juanma Juan Manuel Gómez Sánchez
29/05/1981 Don Benito 8 2007-08
101
Escrig Samuel Narciso Escrig Lliberós
29/10/1907 Vistabella del Maestrat 8 1929-30
102
Torón Julián Torón López
30/01/1904 Santander 8 1928-29
103
Marcial Marcial Sánchez de Egea
24/03/1929 Calasparra 8 1959-60
104
Villar José Villar Fernández
20/08/1928 Vigo 8 1958-59
105
Garbayo Francisco Javier Garbayo Abascal
02/09/1933 Tudela 8 1958-59
106
Zafra Francisco Javier Zafra Niño
05/11/1968 Rota 8 1988-91
107
Altisent Rogelio Altisent Prats
24/10/1930 Torrelameu 8 1953-54
108
Luis Manuel Luis Manuel Arias Vega
29/03/1967 Oviedo 8 1995-96
109
Uriz Vicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 8 1996-97
110
Mané Manuel Cosano Bernal
11/01/1955 Cádiz 8 1977-78
111
Belló Luis Belló Martínez
07/01/1929 Cieza 8 1951-53
112
Tormo José Tormo Sanjuán
15/12/1915 Alicante 8 1941-42
113
Ferrer José Fernando Ferrer Selma
28/10/1950 Castelló de la Plana 8 1981-82
114
Voro Salvador González Marco
09/10/1963 Valencia 8 1996-97
115
Agustín Agustín Jarabo Domínguez
11/10/1911 Ourense 8 1942-44
116
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 8 2011-12
117
Rolán Diego Alejandro Rolán Silva
24/03/1993 Montevideo 8 2017-18
118
Bidegain Ignacio Bidegain Barcaíztegui
06/04/1917 Errenteria 8 1941-42
119
Valbuena Raúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 8 2004-05
120
Beauvue Claudio Beauvue
16/04/1988 Saint-Claude 8 2016-18
121
Ramos Gustavo Adrián Ramos Vásquez
22/01/1986 Santander de Quilichao 8 2016-17
122
Adrover Miguel Adrover Torregrosa
25/04/1922 Alicante 8 1941-42
123
Argenta Juan Carlos Fernández Argenta
24/09/1962 Villafranca de la Sierra 8 1989-90
124
Lunari Ricardo Gabriel Lunari Federico
06/02/1970 Santa Fe 8 1998-99
125
Canals Ricardo Vicente Canals Vila
26/09/1970 Montevideo 8 1996-97
126
Roberts Patrick John Joseph Roberts
05/02/1997 Kingston upon Thames 8 2018-19
127
Vergini Santiago Vergini
03/08/1988 Máximo Paz 8 2015-16
128
Agustí Enrique Agustí Ferrandis
31/08/1921 Benimàmet 8 1945-46
129
Corona José Llopis Corona
04/06/1918 Alicante 8 1941-42
130
Carnicero Abraham Carnicero Higuera
25/04/1919 Bilbao 8 1944-49
131
Maciá Manuel Maciá Sempere
13/08/1913 Santa Pola 8 1941-42
132
Tamargo Bernardino Ángel Tamargo García
01/02/1915 Gijón 8 1946-49
133
Roldán Julián Rodríguez Roldán
15/11/1943 Pontevedra 8 1969-70
134
Pompei Roberto Fabián Pompei
14/03/1970 Buenos Aires 8 1997-99
135
Juan Antonio Juan Antonio López Gallego
20/11/1943 Murcia 8 1974-75
136
Jokin Jokin Arcaya Esparza
15/06/1988 Pamplona 8 2007-10
137
Aníbal Julián Aníbal Pérez Miers
19/06/1944 Itá 8 1973-75
138
Deva Esteban Arrizabalo Echevarria
03/08/1910 Deba 8 1929-32
139
Izaga José María Izaga Guereta
08/09/1916 Deba 8 1941-42
140
Amunárriz Francisco Amunárriz
1910 Hondarribia 8 1934-35
141
Quisco Francisco Fernández Serrano
23/01/1917 Molina de Segura 8 1950-51
142
Aquilani Alberto Aquilani
07/07/1984 Roma 8 2017-18
143
Bergara II Alberto Daniel Bergara de Medina
24/07/1942 Montevideo 8 1967-68
144
Petreñas Carlos Petreñas Llorente
15/08/1909 Cardejón 8 1934-36
145
Calleja José Díez Calleja
25/09/1962 Ortuella 8 1987-88
146
Otiñano Luis María Otiñano Sáenz
18/05/1943 Laudio/Llodio 8 1969-71
147
Marrero Manuel Marrero Rosales
05/04/1955 Las Palmas de Gran Canaria 8 1979-81
148
Álvaro Vázquez Álvaro Vázquez García
27/04/1991 Badalona 8 2012-15
149
Manolín Manuel Fernández Tabernero
16/02/1914 Barakaldo 8 1935-36
150
Goyeneche Ignacio Goyeneche Altuna
30/06/1912 Errenteria 8 1934-36
151
Paquito Francisco García Gómez
14/02/1938 Oviedo 8 1965-66
152
Dubovský Peter Dubovský
07/05/1972 Bratislava 8 1997-98
153
Pignol Stephane Jean François Pignol
03/01/1977 Aubagne 8 2004-05
154
Arechavaleta Jaime Arechavaleta Martínez de Quel
12/11/1960 Arnedo 8 1982-84
155
Peiró Jaime Peiró Arbonés
09/08/1931 Barcelona 8 1953-57
156
Womé Pierre Nlend Womé
26/03/1979 Douala 8 2003-04
157
Sílvio Sílvio César Ferreira da Costa
06/02/1970 Niterói 8 1994-95
158
Pichi Lucas Argimiro Pérez García
14/03/1959 Camponaraya 8 1985-86
159
Grau Rafael Grau Ferrer
24/09/1927 Barcelona 8 1953-54
160
Olcina Luis Olcina Llin
10/10/1926 Alcoi 8 1950-51
161
Tatono Juan Antonio Pérez Rodríguez
14/12/1915 Las Palmas de Gran Canaria 8 1941-42
162
Mesa Leandro Mesa Fernández
27/08/1917 Madrid 8 1941-42
163
Jugo Juan Jugo Larrauri
15/03/1920 Galdakao 8 1951-53
164
Cristian Álvarez Cristian Osvaldo Álvarez Reyes
09/01/1978 Buenos Aires 8 2003-07
165
Gastón Silva Gastón Alexis Silva Perdomo
05/03/1994 Salto 8 2016-17
166
Telechia Francisco Labrado Telechia
15/08/1945 Sevilla 8 1967-68
167
Račić Dragomir Račić
05/04/1946 Beograd 8 1981-82
168
Pintor Luis Pintor González
07/09/1925 A Coruña 8 1950-51
169
Pitarch Pascual Pitarch Orenga
05/08/1919 Castelló de la Plana 8 1950-51
170
Pedrín Pedro Sanz Vivar
01/04/1920 Sestao 8 1941-42
171
Alexis Alexis Ruano Delgado
04/08/1985 Málaga 8 2004-05
172
Tirado José Tirado Castilla
04/11/1965 Sevilla 8 1986-97
173
Marina Roberto Simón Marina
28/08/1961 Villanueva de la Serena 8 1991-92
174
Portillo Javier García Portillo
30/03/1982 Aranjuez 8 2007-08
175
Felipe Felipe Alberto Luis
13/12/1936 Santa Cruz de Tenerife 8 1959-62
176
Calleja Eduardo Chicharro Calleja
16/03/1937 Alcalá de Henares 8 1969-70
177
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 8 1982-86
178
Moyano Horacio Abel Moyano Cuello
12/08/1956 Santa Fe 8 1984-87
179
Javi Lara Javier Lara Grande
04/12/1985 Montoro 8 2014-15
180
Javi Castellano Javier Castellano Betancor
02/11/1987 Las Palmas de Gran Canaria 8 2015-18
181
Santa Cruz Roque Luis Santa Cruz Cantero
16/08/1981 Asunción 8 2011-12
182
Zubillaga Eustaquio Zubillaga Iraola
26/10/1933 Donostia/San Sebastián 8 1959-60
183
Storari Marco Storari
07/01/1977 Pisa 8 2007-08
184
Palomino José Antonio Palomino Ortiz
22/07/1973 Alicante 8 1996-97
185
José Luis José Luis Benítez Portillo
23/03/1962 Alcalá de Guadaíra 8 1986-88
186
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 8 2004-07
187
Embarba Adrián Embarba Blázquez
07/05/1992 Azuqueca de Henares 8 2018-19
188
Alvelo José Manuel Alvelo Berredo
04/05/1962 Lugo 8 1985-86
189
Zambrano Manuel Zambrano Díaz
08/03/1960 Huelva 8 1978-79
190
Paco Peña Francisco Peña Romero
25/07/1978 Jerez de los Caballeros 8 2004-05
191
Rincón Hipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid 8 1984-85
192
Echarri Ignacio Echarri Isasti
15/03/1932 Donostia/San Sebastián 8 1957-59
193
Edú Luis Eduardo Schmidt
10/01/1979 Jaú 8 2003-04
194
Manuel Pablo Manuel Pablo García Díaz
25/01/1976 Bañaderos 8 2009-10
195
Casado José Manuel Casado Bizcocho
09/08/1986 Coria del Río 8 2008-10
196
Martín Esperanza Ignacio Martín-Esperanza Tejada
05/06/1936 Verín 8 1969-70
197
Del Pino Javier del Pino González
10/07/1980 Madrid 8 2008-09
198
Delfín Álvarez Delfín Álvarez Yáñez
14/09/1936 Ourense 8 1960-61
199
Ochoa Francisco Guillermo Ochoa Magaña
13/07/1985 Guadalajara 8 2016-17
200
Amavisca Emilio Amavisca Albo
06/06/1946 Laredo 8 1969-70
201
Forneris Juan Carlos Forneris Ocampo
03/10/1932 La Plata 8 1960-61
202
Baltasar Albéniz Baltasar Albéniz Martínez
06/01/1905 Eibar 8 1934-35
203
Quique Setién Enrique Setién Solar
27/09/1958 Santander 8 1978-79
204
Luis Sierra José Luis Sierra Mediavilla
07/12/1965 Alba de los Cardaños 8 1993-94
205
Pantić Aleksandar Pantić
11/04/1992 Aranđelovac 8 2014-15
206
Tomy Tomás López Blazquez
18/08/1969 Palma 8 1988-89
207
Granero Esteban Félix Granero Molina
02/07/1987 Pozuelo de Alarcón 8 2018-19
208
Murillo Ander Murillo García
22/07/1983 Donostia/San Sebastián 8 2004-06
209
Marigil Julio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 8 1964-65
210
Barrera Pablo Edson Barrera Acosta
21/06/1987 Tlalnepantla de Baz 8 2011-12
211
Eugenio Eugenio Sánchez Martínez
03/02/1967 Torre Pacheco 8 1988-89
212
Halilović Alen Halilović
18/06/1996 Dubrovnik 8 2017-18
213
Botella Francisco Botella Montes
17/02/1963 Valencia 8 1987-89
214
Wakaso Mubarak Wakaso
25/07/1990 Tamale 8 2016-18
215
Puente José Antonio Puente Ramírez
15/12/1956 Granada 8 1975-89
216
Luna Francisco Javier Aguilera Blanco
23/09/1971 Jerez de la Frontera 8 1997-98
217
Geijo Alexandre Geijo Pazos
11/03/1982 Genève 8 2011-12
218
Burgui Jorge Franco Alviz
29/10/1993 Burguillos del Cerro 8 2017-18
219
Pantić Aleksandar Pantić
11/04/1992 Aranđelovac 8 2015-17
220
Manel José Manuel Menéndez Erimia
07/01/1971 Avilés 8 1997-98
221
Momo Jerónimo Figueroa Cabrera
15/07/1982 Las Palmas de Gran Canaria 8 2016-18
222
Mansilla Mariano Mansilla Cuevas
22/07/1954 Córdoba 8 1978-79
223
Zuculini Bruno Zuculini
02/04/1993 Belén de Escobar 8 2014-15
224
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 7 1997-99
225
Celdrán Juan Antonio Celdrán Montoya
25/03/1936 L'Hospitalet de Llobregat 7 1969-70
226
Pepín José Sánchez Benítez
31/12/1939 Algeciras 7 1964-65
227
Glaucio Glaucio de Jesús Carvalho
11/11/1975 São Paulo 7 2000-02
228
Lalo Eduardo Gómez García-Barbón
14/03/1936 Oviedo 7 1960-61
229
Quiles Eleusis Quiles Rico
04/10/1924 Novelda 7 1950-51
230
Jonathan Viera Jonathan Viera Ramos
21/10/1989 Las Palmas de Gran Canaria 7 2017-18
231
Odriozola José Miguel Odriozola Güezmes
27/08/1941 Santander 7 1969-70
232
Parera Juan Bisbal Parera
30/03/1946 Manacor 7 1969-70
233
Larrivey Joaquín Óscar Larrivey
20/08/1984 Gualeguay 7 2014-15
234
Roig Camilo Roig Zamora
30/07/1920 Santa Cruz de Tenerife 7 1949-50
235
Roig Camilo Roig Zamora
30/07/1920 Santa Cruz de Tenerife 7 1948-49
236
Marañón Ramón de Pablo Marañón
21/04/1938 San Román de la Llanilla 7 1962-65
237
Girón Fernando Girón de la Fuente
07/01/1939 San Marcial 7 1964-65
238
Oliver Felipe Oliver Creus
01/01/1947 Marratxí 7 1969-70
239
Cristóbal Cristóbal Parralo Aguilera
21/08/1967 Priego de Córdoba 7 1999-01
240
Trias José Trias Solé
16/10/1921 Barcelona 7 1951-53
241
Mario Cotelo Mario Gutiérrez Cotelo
10/02/1975 La Felguera 7 1997-98
242
Doro Blas Armero Gallego
17/02/1936 Socuéllamos 7 1969-70
243
N'Diaye Alfred John Momar N'Diaye
06/03/1990 Paris 7 2013-14
244
Kelly Clesly Evandro Guimaraes
28/04/1975 Barra Bonita 7 1996-97
245
Venys Juan Venys Bojado
15/03/1919 Barcelona 7 1950-52
246
Gallardo Rafael Gallardo Muñoz
11/01/1954 Málaga 7 1983-84
247
Manolete Manuel Ríos Quintanilla
26/05/1945 A Coruña 7 1966-69
248
Manolete Manuel Ríos Quintanilla
26/05/1945 A Coruña 7 1964-65
249
Domínguez Ernesto Domínguez Hernández
09/03/1941 Móra d'Ebre 7 1969-70
250
Coque Gerardo Coque Benavente
09/03/1928 Valladolid 7 1953-54
En actiu la temporada 2019-20