Ranking Jugats Consecutius Perdent - 1ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PP Temporada
1
CabalEnrique Cabal Solís
15/01/1929 Gijón 13 1953-58
2
IñigoIñigo Vélez de Mendizabal Fernández de Garaialde
15/03/1982 Vitoria-Gasteiz 13 2007-09
3
GobernaEduardo Goberna Iglesias
21/09/1928 San Pelaio 13 1951-54
4
VillarroyaFrancisco Javier Pérez Villarroya
06/08/1966 Zaragoza 13 1997-98
5
Fede VicoFederico Vico Villegas
04/07/1994 Córdoba 12 2014-15
6
AparicioErnesto Aparicio Betancort
06/04/1936 Las Palmas de Gran Canaria 12 1959-60
7
Miguel ÁngelMiguel Ángel Santana García
01/11/1953 Las Palmas de Gran Canaria 12 1977-81
8
LarrazJorge Roberto Larraz Camardelli
12/04/1934 Avellaneda 11 1959-60
9
PepínJosé Casas Gris
16/11/1931 Valencia 11 1959-60
10
David SimónDavid Simón Rodríguez Santana
16/12/1988 Las Palmas de Gran Canaria 11 2016-18
11
JosemaJosé María López Echevarria
16/01/1969 Donostia/San Sebastián 11 1995-96
12
FeloRafael Batista Hernández
24/10/1936 Las Palmas de Gran Canaria 11 1959-60
13
BigasPedro Bigas Rigo
15/05/1990 Palma 11 2016-18
14
AgboHenry Uche Agbo
04/12/1995 Kano 11 2016-17
15
Miguel ÁngelMiguel Ángel Lozano Ayala
16/09/1978 Sabadell 11 2006-08
16
CamiloAntonio Camilo Casal Fernández
26/05/1963 Ferrol 11 1985-86
17
DulceJesús Dulce Prado
22/03/1971 Barakaldo 10 1994-96
18
AlarcónEsteban Alarcón Sánchez
06/05/1930 Ceuta 10 1951-57
19
ViqueiraEmilio José Viqueira Moure
20/09/1974 Pontepedriña 10 2007-10
20
SamuJosé Samu Pancsics
23/09/1924 Szeged 10 1952-53
21
SuárezJosé Suárez Miramontes
15/12/1928 A Coruña 10 1950-51
22
EspinoSantiago Espino Domínguez
19/02/1938 Las Palmas de Gran Canaria 10 1959-60
23
SoroEduardo Soro Terol
21/12/1921 Castelló 10 1948-51
24
MedinaArmando Menéndez Medina
30/09/1932 Gijón 10 1953-54
25
HérizLuis Hériz Tellería
05/08/1927 Arrasate 10 1947-53
26
BebéTiago Manuel Dias Correia
12/07/1990 Agualva-Cacém 10 2014-15
27
RuizEmilio Ruiz Toro
07/10/1926 Madrid 10 1953-57
28
NelliAlberto César Nelli Scarzo
10/09/1934 Córdoba 10 1959-60
29
SáenzBernabé Sáenz Moragues
07/10/1922 Valencia 10 1945-51
30
HernánHernán Daniel Santana Trujillo
26/08/1990 Breña Baja 10 2016-18
31
Sergio FernándezSergio Fernández González
23/05/1977 Avilés 10 1997-98
32
MedinaÁngel Pedro Medina Ruiz
06/04/1967 Madrid 10 1995-96
33
LassAlhassane Bangoura
30/03/1992 Conakry 10 2011-12
34
WellingtonWellington Alves da Silva
06/01/1993 Rio de Janeiro 10 2014-15
35
GámizEmilio Gámiz Cuixart
24/10/1933 Badalona 10 1959-60
36
SiónManuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 10 1953-54
37
IrastorzaPedro Irastorza Ayerbe
22/04/1918 Zaldibia 10 1934-36
38
LemosJosé Lemos Rodríguez
01/02/1962 Salvaterra de Miño 10 1985-86
39
LorenLorenzo Jesús Morón García
30/12/1993 Marbella 10 2019-21
40
IngasonSverrir Ingi Ingason
05/08/1993 Kópavogur 10 2016-17
41
Santi DeniaSantiago Denia Sánchez
09/03/1974 Albacete 10 2004-05
42
ValeraJuan Valera Espín
21/12/1984 Murcia 9 2003-06
43
MarceloMarcelo Régulo Lafuente Ortega
16/06/1968 Jerez de la Frontera 9 1989-90
44
GeñupiEugenio Rodrigo Rojo
02/01/1950 Valladolid 9 1978-79
45
CataVicente Balaguer Pascual
08/05/1926 Alicante 9 1950-51
46
TeránFernando Terán Escribano
15/08/1915 Donostia/San Sebastián 9 1934-42
47
AzcárateMiguel Azcárate Iceta
19/10/1938 Añorga 9 1964-66
48
Benito SánchezBenito Sánchez Postigo
17/09/1963 Segovia 9 1988-91
49
Moi GómezMoisés Gómez Bordonado
23/06/1994 Rojales 9 2015-16
50
SotoJosé Luis Soto María
04/08/1972 Fradelo 9 1996-98
51
AndoneFlorin Andone
11/04/1993 Joldești 9 2014-15
52
Dos SantosJorge Domingo Álvarez dos Santos
04/08/1954 Asunción 9 1975-77
53
CoboJosé Cobo Antoranz
06/01/1917 Madrid 9 1949-51
54
IdeyeAide Brown Ideye
10/10/1988 Lagos 9 2017-18
55
José MariJosé María Romero Poyón
10/12/1978 Sevilla 9 2006-07
56
LombánDavid Rodríguez Lombán
05/06/1987 Avilés 9 2016-18
57
PatriPatricio Eguidazu Altuna
08/11/1919 Arrasate 9 1941-42
58
OntoriaSebastián Ontoria Escolaza
20/01/1920 Donostia/San Sebastián 9 1940-44
59
ChavesAvelino Chaves Couto
26/01/1931 Verín 9 1949-53
60
GeijoAlexandre Geijo Pazos
11/03/1982 Genève 9 2007-08
61
QuerejetaJosé María Querejeta Alberro
17/05/1919 Donostia/San Sebastián 9 1941-42
62
TomásTomás Alberto Hervás Girón
25/11/1970 Ponferrada 9 1997-98
63
PedroPedro Santa Cecilia García
10/03/1984 Gijón 9 2008-09
64
SobrinoRubén Sobrino Pozuelo
01/06/1992 Daimiel 9 2017-18
65
NikiforovYuri Valeryevich Nikiforov
16/09/1970 Odesa 9 1997-98
66
KrhinRene Krhin
21/05/1990 Maribor 9 2016-17
67
Glaría IJosé Glaría Jordán
21/07/1929 Villafranca 9 1953-54
68
RivasJosé Antonio Rivas Espada
23/04/1963 Málaga 9 1988-90
69
PedrazaAlfonso Pedraza Sag
09/04/1996 San Sebastián de los Ballesteros 9 2014-18
70
MoránFernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 9 2000-01
71
TrashorrasRoberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 9 2011-12
72
DátoloJesús Alberto Dátolo
19/05/1984 Carlos Spegazzini 9 2010-12
73
AbadíaAgustín Abadía Plana
15/04/1962 Binéfar 9 1996-97
74
Atienza IIÁngel Atienza Landeta
16/03/1931 Madrid 9 1951-53
75
GhilasNabil Ghilas
20/04/1990 Marseille 9 2014-15
76
BayoJosé Bayo Bernad
08/12/1917 Barcelona 9 1944-45
77
CrespoJosé Ángel Crespo Rincón
09/02/1987 Sevilla 9 2014-15
78
SánchezFrancisco Sánchez Puente
02/08/1926 Gijón 9 1953-54
79
AizkorretaJorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 9 1996-97
80
Óscar FerreroÓscar Ferrero Águila
03/05/1955 Campana 9 1981-82
81
SagradoRafael Sagrado Azurmendi
09/12/1921 Hondarribia 9 1941-42
82
CheryshevDmitri Nikolayevich Cheryshev
11/05/1969 Gorki 9 1997-98
83
MercaderJosep Mercader Bosch
06/08/1957 Vidreres 9 1982-86
84
CapaAnder Capa Rodríguez
08/02/1992 Portugalete 9 2014-15
85
KlimowiczDiego Fernando Klimowicz
06/07/1974 Quilmes 9 1998-99
86
CobeñoDavid Cobeño Iglesias
06/04/1982 Móstoles 9 2011-12
87
RusiñolLuis Rusiñol Costa
25/06/1933 Terrassa 9 1959-60
88
UrbanoUrbano Ortega Cuadros
22/12/1961 Beas de Segura 9 1992-94
89
OrtizJosé Luis Ortiz Peláez
19/03/1931 Gijón 9 1953-54
90
Rubén SosaRubén Sosa Ardáiz
25/04/1966 Montevideo 9 1996-97
91
TanaPedro Tanausú Domínguez Placeres
20/09/1990 Las Palmas de Gran Canaria 9 2016-18
92
RoldánJulián Rodríguez Roldán
15/11/1943 Pontevedra 8 1969-70
93
GeijoAlexandre Geijo Pazos
11/03/1982 Genève 8 2011-12
94
MarinaRoberto Simón Marina
28/08/1961 Villanueva de la Serena 8 1991-92
95
RobertsPatrick John Joseph Roberts
05/02/1997 Kingston upon Thames 8 2018-19
96
MurilloAnder Murillo García
22/07/1983 Donostia/San Sebastián 8 2004-06
97
GarbayoFrancisco Javier Garbayo Abascal
02/09/1933 Tudela 8 1958-59
98
MansillaMariano Mansilla Cuevas
22/07/1954 Córdoba 8 1978-79
99
CallejaJosé Díez Calleja
25/09/1962 Ortuella 8 1987-88
100
Manuel PabloManuel Pablo García Díaz
25/01/1976 Bañaderos 8 2009-10
101
FerrerJosé Ferrer Selma
19/08/1950 Castelló de la Plana 8 1981-82
102
IzagaJosé María Izaga Guereta
08/09/1916 Deba 8 1941-42
103
Ruiz SosaManuel Ruiz Sosa
10/04/1937 Coria del Río 8 1957-58
104
VerginiSantiago Vergini
03/08/1988 Máximo Paz 8 2015-16
105
PedrínPedro Sanz Vivar
01/04/1920 Sestao 8 1941-42
106
TelechiaFrancisco Labrado Telechia
15/08/1945 Sevilla 8 1967-68
107
MomoJerónimo Figueroa Cabrera
15/07/1982 Las Palmas de Gran Canaria 8 2016-18
108
PaquitoFrancisco García Gómez
14/02/1938 Oviedo 8 1965-66
109
Javi CastellanoJavier Castellano Betancor
02/11/1987 Las Palmas de Gran Canaria 8 2015-18
110
Álvaro VázquezÁlvaro Vázquez García
27/04/1991 Badalona 8 2012-15
111
CortésJosé Antonio Cortés Carretero
27/06/1960 Madrid 8 1985-86
112
Paco PeñaFrancisco Peña Romero
25/07/1978 Jerez de los Caballeros 8 2004-05
113
StorariMarco Storari
07/01/1977 Pisa 8 2007-08
114
AmunárrizFrancisco Amunárriz
1910 Hondarribia 8 1934-35
115
PaquitoFrancisco Pavón Orihuela
22/10/1960 San Fernando 8 1980-81
116
Delfín ÁlvarezDelfín Álvarez Yáñez
14/09/1936 Ourense 8 1960-61
117
CasadoJosé Manuel Casado Bizcocho
09/08/1986 Coria del Río 8 2008-10
118
FornerisJuan Carlos Forneris Ocampo
03/10/1932 La Plata 8 1960-61
119
PintorLuis Pintor González
07/09/1925 A Coruña 8 1950-51
120
AgustínAgustín Jarabo Domínguez
11/10/1911 Ourense 8 1942-44
121
PignolStephane Jean François Pignol
03/01/1977 Aubagne 8 2004-05
122
GraneroEsteban Félix Granero Molina
02/07/1987 Pozuelo de Alarcón 8 2018-19
123
LeiWu Lei
19/11/1991 Pinyin 8 2019-20
124
AníbalJulián Aníbal Pérez Miers
19/06/1944 Itá 8 1973-75
125
Marc RocaMarc Roca Junqué
26/11/1996 La Granada 8 2019-20
126
Luis SierraJosé Luis Sierra Mediavilla
07/12/1965 Alba de los Cardaños 8 1993-94
127
DarderSergi Darder Moll
22/12/1993 Artà 8 2019-20
128
Pichi LucasArgimiro Pérez García
14/03/1959 Camponaraya 8 1985-86
129
BotellaFrancisco Botella Montes
17/02/1963 Valencia 8 1987-89
130
JugoJuan Jugo Larrauri
15/03/1920 Galdakao 8 1951-53
131
OtiñanoLuis María Otiñano Sáenz
18/05/1943 Laudio/Llodio 8 1969-71
132
ManelJosé Manuel Menéndez Erimia
07/01/1971 Avilés 8 1997-98
133
AquilaniAlberto Aquilani
07/07/1984 Roma 8 2017-18
134
MarcialMarcial Sánchez de Egea
24/03/1929 Calasparra 8 1959-60
135
AdroverMiguel Adrover Torregrosa
25/04/1922 Alicante 8 1941-42
136
Javi LaraJavier Lara Grande
04/12/1985 Montoro 8 2014-15
137
ArechavaletaJaime Arechavaleta Martínez de Quel
12/11/1960 Arnedo 8 1982-84
138
Luis ManuelLuis Manuel Arias Vega
29/03/1967 Oviedo 8 1995-96
139
HalilovićAlen Halilović
18/06/1996 Dubrovnik 8 2017-18
140
ManéManuel Cosano Bernal
11/01/1955 Cádiz 8 1977-78
141
SílvioSílvio César Ferreira da Costa
06/02/1970 Niterói 8 1994-95
142
Gastón SilvaGastón Alexis Silva Perdomo
05/03/1994 Salto 8 2016-17
143
TatonoJuan Antonio Pérez Rodríguez
14/12/1915 Las Palmas de Gran Canaria 8 1941-42
144
PuenteJosé Antonio Puente Ramírez
15/12/1956 Granada 8 1975-89
145
EcharriIgnacio Echarri Isasti
15/03/1932 Donostia/San Sebastián 8 1957-59
146
EugenioEugenio Sánchez Martínez
03/02/1967 Torre Pacheco 8 1988-89
147
PetreñasCarlos Petreñas Llorente
15/08/1909 Cardejón 8 1934-36
148
RačićDragomir Račić
05/04/1946 Beograd 8 1981-82
149
JuanmaJuan Manuel Gómez Sánchez
29/05/1981 Don Benito 8 2007-08
150
TamargoBernardino Ángel Tamargo García
01/02/1915 Gijón 8 1946-49
151
RolánDiego Alejandro Rolán Silva
24/03/1993 Montevideo 8 2017-18
152
CalleriJonathan Calleri
23/09/1993 Buenos Aires 8 2017-18
153
AlveloJosé Manuel Alvelo Berredo
04/05/1962 Lugo 8 1985-86
154
QuiscoFrancisco Fernández Serrano
23/01/1917 Molina de Segura 8 1950-51
155
CalleriJonathan Calleri
23/09/1993 Buenos Aires 8 2019-21
156
Santa CruzRoque Luis Santa Cruz Cantero
16/08/1981 Asunción 8 2011-12
157
TormoJosé Tormo Sanjuán
15/12/1915 Alicante 8 1941-42
158
GoyenecheIgnacio Goyeneche Altuna
30/06/1912 Errenteria 8 1934-36
159
EscrigSamuel Narciso Escrig Lliberós
29/10/1907 Vistabella del Maestrat 8 1929-30
160
ZafraFrancisco Javier Zafra Niño
05/11/1968 Rota 8 1988-91
161
Quique SetiénEnrique Setién Solar
27/09/1958 Santander 8 1978-79
162
MesaLeandro Mesa Fernández
27/08/1917 Madrid 8 1941-42
163
MoyanoHoracio Abel Moyano Cuello
12/08/1956 Santa Fe 8 1984-87
164
David CanoDavid Sánchez Cano
09/10/1974 Madrid 8 1997-98
165
PalominoJosé Antonio Palomino Ortiz
22/07/1973 Alicante 8 1996-97
166
David LópezDavid López Silva
09/10/1989 Barcelona 8 2019-20
167
ManolínManuel Fernández Tabernero
16/02/1914 Barakaldo 8 1935-36
168
DubovskýPeter Dubovský
07/05/1972 Bratislava 8 1997-98
169
PitarchPascual Pitarch Orenga
05/08/1919 Castelló de la Plana 8 1950-51
170
AlexisAlexis Ruano Delgado
04/08/1985 Málaga 8 2004-05
171
Juan AntonioJuan Antonio López Gallego
20/11/1943 Murcia 8 1974-75
172
MarreroManuel Marrero Rosales
05/04/1955 Las Palmas de Gran Canaria 8 1979-81
173
EmbarbaAdrián Embarba Blázquez
07/05/1992 Azuqueca de Henares 8 2019-20
174
TorónJulián Torón López
30/01/1904 Santander 8 1928-29
175
Bergara IIAlberto Daniel Bergara de Medina
24/07/1942 Montevideo 8 1967-68
176
MatéJavier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 8 1982-86
177
ZuculiniBruno Zuculini
02/04/1993 Belén de Escobar 8 2014-15
178
AmaviscaEmilio Amavisca Albo
06/06/1946 Laredo 8 1969-70
179
Cristian ÁlvarezCristian Osvaldo Álvarez Reyes
09/01/1978 Buenos Aires 8 2003-07
180
BurguiJorge Franco Alviz
29/10/1993 Burguillos del Cerro 8 2017-18
181
LunariRicardo Gabriel Lunari Federico
06/02/1970 Santa Fe 8 1998-99
182
OlcinaLuis Olcina Llin
01/01/1926 Alcoi 8 1950-51
183
TamudoRaúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 8 2011-12
184
PompeiRoberto Fabián Pompei
14/03/1970 Buenos Aires 8 1997-99
185
MaciáManuel Maciá Sempere
17/08/1913 Santa Pola 8 1941-42
186
Diego LópezDiego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 8 2019-20
187
FelipeFelipe Alberto Luis
13/12/1936 Santa Cruz de Tenerife 8 1959-62
188
LunaFrancisco Javier Aguilera Blanco
23/09/1971 Jerez de la Frontera 8 1997-98
189
ZambranoManuel Zambrano Díaz
08/03/1960 Huelva 8 1978-79
190
José LuisJosé Luis Benítez Portillo
23/03/1962 Alcalá de Guadaíra 8 1986-88
191
OchoaFrancisco Guillermo Ochoa Magaña
13/07/1985 Guadalajara 8 2016-17
192
BeauvueClaudio Benoit Beauvue
16/04/1988 Saint-Claude 8 2016-18
193
BalmanyaDomingo Balmanya Perera
29/12/1914 Girona 8 1941-42
194
PantićAleksandar Pantić
11/04/1992 Aranđelovac 8 2015-17
195
QueroJuan Quero Barraso
17/10/1984 Madrid 8 2008-09
196
LoraAlberto Lora Ramos
25/03/1987 Móstoles 8 2015-16
197
ValbuenaRaúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 8 2004-05
198
ZubillagaEustaquio Zubillaga Iraola
26/10/1933 Donostia/San Sebastián 8 1959-60
199
PortilloJavier García Portillo
30/03/1982 Aranjuez 8 2007-08
200
WoméPierre Nlend Womé
26/03/1979 Douala 8 2003-04
201
UrizVicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 8 1996-97
202
JokinJokin Arcaya Esparza
15/06/1988 Pamplona 8 2007-10
203
PantićAleksandar Pantić
11/04/1992 Aranđelovac 8 2014-15
204
AgustíEnrique Agustí Ferrandis
31/08/1921 Benimàmet 8 1945-46
205
PachecoAntonio Pacheco D'Agosti
11/04/1976 Montevideo 8 2004-05
206
RamosGustavo Adrián Ramos Vásquez
22/01/1986 Santander de Quilichao 8 2016-17
207
TiradoJosé Tirado Castilla
04/11/1965 Sevilla 8 1986-97
208
CallejaEduardo Chicharro Calleja
16/03/1937 Alcalá de Henares 8 1969-70
209
VoroSalvador González Marco
09/10/1963 Valencia 8 1996-97
210
BellóLuis Belló Martínez
07/01/1929 Cieza 8 1951-53
211
EdúLuis Eduardo Schmidt
10/01/1979 Jaú 8 2003-04
212
PeiróJaime Peiró Arbonés
09/08/1931 Barcelona 8 1953-57
213
CanalsRicardo Vicente Canals Vila
26/09/1970 Montevideo 8 1996-97
214
EmbarbaAdrián Embarba Blázquez
07/05/1992 Azuqueca de Henares 8 2018-19
215
RincónHipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid 8 1984-85
216
Baltasar AlbénizBaltasar Albéniz Martínez
06/01/1905 Eibar 8 1934-35
217
AltisentRogelio Altisent Prats
24/10/1930 Torrelameu 8 1953-54
218
GrauRafael Grau Ferrer
24/09/1927 Barcelona 8 1953-54
219
TomyTomás López Blazquez
18/08/1969 Palma 8 1988-89
220
Martín EsperanzaIgnacio Martín-Esperanza Tejada
05/06/1936 Verín 8 1969-70
221
CarniceroAbraham Carnicero Higuera
25/04/1919 Bilbao 8 1944-49
222
Del PinoJavier del Pino González
10/07/1980 Madrid 8 2008-09
223
CoronaJosé Llopis Corona
04/06/1918 Alicante 8 1941-42
224
DevaEsteban Arrizabalo Echevarria
03/08/1910 Deba 8 1929-32
225
BidegainIgnacio Bidegain Barcaíztegui
06/04/1917 Errenteria 8 1941-42
226
WakasoMubarak Wakaso
25/07/1990 Tamale 8 2016-18
227
ArgentaJuan Carlos Fernández Argenta
24/09/1962 Villafranca de la Sierra 8 1989-90
228
BarreraPablo Edson Barrera Acosta
21/06/1987 Tlalnepantla de Baz 8 2011-12
229
MarigilJulio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 8 1964-65
230
VillarJosé Villar Fernández
20/08/1928 Vigo 8 1958-59
231
Abdón PratsAbdón Roger Prats Bastidas
07/12/1992 Artà 8 2019-20
232
EstebanEsteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 8 2004-07
233
VenysJuan Venys Bojado
15/03/1919 Barcelona 7 1950-52
234
Gorka BritGorka Brit Gallego
19/04/1978 Donostia/San Sebastián 7 2008-09
235
CondeCarlos Conde Guardino
16/09/1961 Burriana 7 1981-82
236
RoigCamilo Roig Zamora
30/07/1920 Santa Cruz de Tenerife 7 1949-50
237
Diego RivasDiego Rivas Gutiérrez
27/04/1980 Ciudad Real 7 2006-07
238
MartínMariano Martín Alonso
20/10/1919 Dueñas 7 1941-42
239
AntonioAntonio López Martínez
02/10/1943 Marín 7 1969-70
240
LinaresJesús María Linares Loaiza
04/04/1958 Cádiz 7 1986-87
241
OyarzabalJosé Francisco Oyarzabal Erro
04/03/1951 Hernani 7 1971-73
242
LacenMehdi Gregory Giuseppe Lacen
15/03/1984 Paris 7 2013-14
243
MarañónAlejandro Marañón Pérez
15/05/1980 Cartaya 7 2003-08
244
CondeCarlos Conde Guardino
16/09/1961 Burriana 7 1986-87
245
NakamuraShunsuke Nakamura
24/06/1978 Yokohama 7 2009-10
246
CarrascoJuan Ramón Carrasco Torres
15/09/1956 Durazno 7 1986-87
247
Vicente GómezJosé Vicente Gómez Umpiérrez
31/08/1988 Las Palmas de Gran Canaria 7 2017-18
248
KellyClesly Evandro Guimaraes
28/04/1975 Barra Bonita 7 1996-97
249
Àlex FernándezÀlex Fernández Sánchez
14/02/1974 Palamós 7 2001-03
250
RodríguezSergio Rodríguez Viera
04/04/1928 Colonia del Sacramento 7 1955-56
En actiu la temporada 2020-21