Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Fran Pérez

Nom complet
Francisco Pérez Martínez
Data de naixement
09/09/2002 (24 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Davanter
Altura
176 cm
Pes
68 kg
Francisco Pérez Martínez
09/09/2002 (24 anys)
Migcampista
Davanter
176 cm
68 kg
Top 1
Top 5
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ªB 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5 EURO
Temporades 526451
Temporades seguides al mateix equip 3--33-
Equips 213221
Partits Jugats 992912814998
Partits complets 213321
Partits titular 4418629446
Partits suplent 5511665552
Partits substituit 4217596425
Partits incomplets 972812511977
Partits convocat 345390340
Partits convocat total 13334167141338
Guanyats 3284010326
Empatats 3310430331
Perduts 3411454341
Minuts 4133144855818124133486
Gols 336332
Gols de suplent 101010
Partits Marcant algun Gol 336132
Promig golejador 0,030,100,050,210,030,25
Doblets 000100
Hat-tricks 000100
Gols pròpia porta 000000
Gols penalty 011000
Targetes grogues 122142120
Targetes vermelles 101010
Edat primer partit 191818201922
Edat últim partit 242024232423
Edat primer partit en marcar 212020232123
Edat últim partit en marcar 232023232323
Enfrontaments amb més equips 27184514277
Gols a més equips 336132
Gols amb més equips 213121
Gols en una temporada 233322
Promig golejador en una temporada 0,070,380,380,750,070,25
Amonestacions en una temporada 424140
Partits substituit en una temporada 25(#27)1025(#137)325(#99)5
Partits suplent en una temporada 22(#105)11223222
Partits incomplets en una temporada 30(#149)21304307
Descensos 011-0-
Jornades consecutives jugat 321032---
Jornades consecutives titular 899---
Jornades consecutives complet 111---
Jornades consecutives suplent 18(#1)518(#5)---
Jornades consecutives substituit 59(#190)9---
Jornades consecutives partit incomplet 20(#35)1020(#187)---
Jornades consecutives guanyant 434---
Jornades consecutives empatant 323---
Jornades consecutives perdent 244---
Jornades consecutives no guanyant 899---
Jornades consecutives no empatant 757---
Jornades consecutives no perdent 10410---
Jornades consecutives marcant 122---
Jornades consecutives sense marcar 211021---
Jugats seguits 32103214328
Jugats consecutius titular 81713983
Jugats consecutius complet 111211
Jugats consecutius suplent 18(#57)718(#228)5(#162)18(#242)1
Jugats consecutius substituit 513(#66)13(#95)253
Jugats consecutius partit incomplet 80(#5)2580(#15)780(#15)5
Jugats consecutius guanyant 434343
Jugats consecutius empatant 323031
Jugats consecutius perdent 545151
Jugats consecutius no guanyant 899181
Jugats consecutius no empatant 1061114104
Jugats consecutius no perdent 104103105
Jugats consecutius marcant 122111
Jugats consecutius sense marcar 48224810482

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2020-21 17/10/2020 Atzeneta - Valencia Mestalla

Gol

# Temporada Data Partit
1 2022-23 25/09/2022 Olot - Valencia Mestalla

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 21/08/2025 Neman - Rayo Vallecano

Gol

# Temporada Data Partit
1 2025-26 02/10/2025 Rayo Vallecano - Shkëndija

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 03/01/2023 La Nucía - Valencia

Gol

# Temporada Data Partit
1 2025-26 29/10/2025 Yuncos - Rayo Vallecano

Hat-trick

# Temporada Data Partit
1 2025-26 29/10/2025 Yuncos - Rayo Vallecano
Col·labora amb BDFutbol!