Ranking Jornades Consecutives Suplent - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1930-31, de 2ªB des de la 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PS Temporada
1
Tariq Tariq Spezie Sevilla
21/06/1980 Sharjah 20 2002-03
2
Chema José Manuel Jiménez Sancho
09/05/1976 Pamplona 19 2009-10
3
Uribe Carlos Luis Uribe del Prado
23/02/1978 Bilbao 17 1998-99
4
Fran Álvarez Francisco Álvarez Alonso
08/09/1976 Oviedo 16 1997-98
5
Pandiani Walter Gerardo Pandiani Urquiza
27/04/1976 Montevideo 16 2006-07
6
Manucho Mateus Alberto Contreiras Gonçalves
07/03/1983 Luanda 16 2014-15
7
Acorán Acorán Barrera Reyes
31/01/1983 Santa Cruz de Tenerife 16 2002-03
8
Álvaro Pérez Álvaro Pérez Florentino
13/10/1975 Donostia/San Sebastián 15 1997-98
9
Oriol Riera Oriol Riera Magem
03/07/1986 Vic 15 2011-12
10
Huegun Aitor Huegun Etxebarria
09/08/1972 Donostia/San Sebastián 15 2006-07
11
Dopi Jon Ander González Dopico
18/03/1995 Erandio 15 2017-19
12
Kiko Femenía Francisco Femenía Far
02/02/1991 Sanet y Negrals 15 2009-10
13
Yelul Sergio Yelul Barcia
10/09/1981 Mieres 15 2001-02
14
Xumetra Jordi Xumetra Feliu
24/10/1985 L'Estartit 14 2007-08
15
De María José María Rodríguez Corbacho
12/09/1979 Ronda 14 2000-01
16
Javi Ballesteros Javier Ballesteros Tomás
21/08/1984 Montamarta 14 2013-14
17
Sanginés Iago Sanginés Francisco
15/11/1988 Ourense 14 2012-13
18
Juanjo Juan José Serrano Macías
03/10/1981 Calamonte 14 2014-15
19
Miralles Oriol Miralles Gironella
17/03/1987 Barcelona 14 2010-11
20
Josemi José Miguel Pérez Ruiz
28/01/1976 Palma 13 1997-98
21
Albino Albino Piñeiro Rodríguez
24/06/1954 Sanxenxo 13 1979-81
22
Membri José Pedro Membrive Mira
23/04/1967 Novelda 13 1990-91
23
Bodipo Rodolfo Bodipo Díaz
25/10/1977 Dos Hermanas 13 2000-01
24
Matías Fernández Matías Fernández Granado
08/05/1988 Riaño 13 2013-14
25
Guille Guillermo Alejandro Escribano Carrillo
10/01/1984 Jerez de la Frontera 13 2009-10
26
Javi Bolo Javier Martínez López
08/07/1989 La Roda 13 2015-16
27
Moisés Moisés Carrasco Vallespín
25/09/1973 Badalona 13 1996-98
28
Cala Sergio Calatayud Lebrón
02/03/1990 Antequera 13 2014-16
29
Iniesta Andrés Iniesta Luján
11/05/1984 Fuentealbilla 13 2004-05
30
Oliver Oliver Medina Filgueiro
26/07/1974 Caracas 13 1995-96
31
Kike García Enrique García Martínez
25/11/1989 Motilla del Palancar 13 2009-10
32
Fran Sol Francisco Sol Ortiz
13/03/1992 Madrid 13 2013-14
33
Luis Pérez Luis Pérez Pascual
09/02/1971 Donostia/San Sebastián 13 1992-93
34
Diego García Diego García Menéndez
10/04/1991 Avilés 13 2011-12
35
Pino Antonio del Pino Chica
21/07/1969 Cádiz 13 1997-98
36
Juan Carlos Juan Carlos Pérez Frías
27/07/1956 Madrid 13 1981-82
37
Ángel Ángel Luis Rodríguez Díaz
26/04/1987 San Cristóbal de La Laguna 13 2009-10
38
Craioveanu Gheorghe Craioveanu
14/02/1968 Hunedoara 13 2004-05
39
Gurría Óscar Gurría Guerra
04/03/1973 Tudela 13 2005-06
40
Rojo Fernando Rojo Abellán
12/12/1968 Miranda de Ebro 12 1990-91
41
Torres Francisco Javier Torres Huéscar
23/05/1990 Madrid 12 2012-13
42
Suárez Daniel Suárez Etxebarría
16/04/1990 Logroño 12 2011-12
43
Lezaun Javier Lezaun Ezpeleta
06/08/1979 Peralta 12 2006-07
44
David Moreno Francisco David Moreno Maldonado
15/02/1994 Granada 12 2016-17
45
Arteta Mikel Arteta Amatriain
26/03/1982 Donostia/San Sebastián 12 2004-05
46
Markuleta Mikel Markuleta Arrula
19/01/1983 Pamplona 12 2005-07
47
Antonio Antonio Carnero Saavedra
24/07/1979 Navàs 12 1998-99
48
Matamala Roger Matamala Font
03/04/1988 Granollers 12 2007-08
49
Jorge Jorge Barco Zorita
11/07/1973 12 1995-96
50
Puigdesens Josep Puigdesens Aregall
28/08/1981 Vic 12 2000-01
51
Raúl Ibáñez Raúl Ibáñez Galdón
10/11/1972 Tous 12 1990-91
52
Batista José Luis Batista Espino
05/05/1973 Arguineguín 12 2000-01
53
Cordero Juan Carlos Cordero Sánchez
17/10/1974 Cartagena 12 1996-97
54
Raúl Ibáñez Raúl Ibáñez Galdón
10/11/1972 Tous 12 1991-92
55
Santamarina Manuel Rodríguez Santamarina
17/04/1960 Fuentesnuevas 12 1990-91
56
Sangroniz Iñigo Sangroniz Barcena
16/11/1971 Bilbao 12 1997-98
57
Villalibre Asier Villalibre Molina
30/09/1997 Gernika-Lumo 12 2014-16
58
Jorge Fernández Jorge Ramón Fernández López
26/11/1977 Vigo 11 2006-07
59
Albarracín Nicolás Gabriel Albarracín Basil
11/06/1993 Montevideo 11 2017-18
60
Richi Ricardo Pérez de Zabalza Goytre
14/04/1977 Madrid 11 2000-01
61
Jesé Jesé Rodríguez Ruiz
26/02/1993 Las Palmas de Gran Canaria 11 2014-15
62
Felipe Felipe Miñambres Fernández
29/04/1965 Astorga 11 1990-91
63
Dani Martínez Daniel Martínez Celigueta
24/01/1972 Pamplona 11 1990-91
64
Borja Prieto Borja Prieto Ruiz
10/02/1987 Barakaldo 11 2006-07
65
Sanou Youssouf Sanou
03/02/1987 Bobo-Dioulasso 11 2009-10
66
Luke Francisco Javier Luke Bermúdez
20/02/1968 Barakaldo 11 1991-92
67
Xabi Gutiérrez Javier Gutiérrez Granado
23/03/1980 Donostia/San Sebastián 11 2000-01
68
Humberto Humberto José Ramírez Santiago
19/07/1985 Vecindario 11 2008-09
69
De la Cruz Francisco Javier de la Cruz García
26/07/1979 Talavera de la Reina 11 2005-06
70
Huegun Aitor Huegun Etxebarria
09/08/1972 Donostia/San Sebastián 11 2007-08
71
Joan Tomàs Joan Tomàs Campasol
17/05/1985 Girona 11 2009-10
72
Rebollo
11 1988-89
73
Imaz Jesús Imaz Ballesté
26/09/1990 Lleida 11 2010-11
74
Bianchi Santiago Agustín Bianchi Paredes
29/09/1984 Buenos Aires 11 2007-08
75
Benito Benito Ballent Rodrigo
09/03/1963 Valtierra 11 1984-85
76
Zárate Cristian José Zárate
29/09/1979 Córdoba 11 2003-04
77
Benito Benito Ballent Rodrigo
09/03/1963 Valtierra 11 1984-85
78
Kortajarena Jon Andoni Kortajarena Intxaurraga
25/05/1963 Lemona 11 1987-88
79
Piquero Diego Ruiz Piquero
10/10/1988 Puente San Miguel 11 2015-16
80
Del Pino Javier del Pino González
10/07/1980 Madrid 11 2010-11
81
Endika Endika Mendizabal Salaberria
30/10/1978 Tolosa 11 2005-06
82
Sergio Sergio Arias Rodríguez
12/09/1985 Portomarín 11 2006-07
83
Fran Francisco José de la Guerra González
09/10/1977 Madrid 11 2000-01
84
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 11 1999-00
85
Samu Saiz Samuel Saiz Alonso
22/01/1991 Madrid 11 2015-16
86
Álex Alejandro Fernández Iglesias
15/10/1992 Alcalá de Henares 11 2013-14
87
Molist Xavier Molist Berga
06/02/1977 Girona 11 1997-98
88
Carmona José Carmona Rodríguez
21/07/1995 Jerez de la Frontera 11 2019-20
89
Christiansen Thomas Christiansen Tarín
11/03/1973 København 11 1996-97
90
Masqué Ramón Masqué Rodón
26/07/1960 Reus 11 1982-83
91
Ruiz Antonio Ruiz González
23/11/1963 Zaragoza 11 1982-83
92
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 11 2015-16
93
Miguel José Miguel Figueira Domínguez
16/04/1974 Mazaricos 11 1999-00
94
Christiansen Thomas Christiansen Tarín
11/03/1973 København 11 1996-97
95
Toché José Verdú Nicolás
01/01/1983 Santomera 11 2005-06
96
Eloy Eloy Jiménez Sánchez
30/01/1995 Hellín 11 2017-18
97
Juan Carlos Juan Carlos Pérez Frías
27/07/1956 Madrid 11 1980-81
98
Akinsola Kabiru Akinsola Olarewaju
21/01/1991 Imo State 11 2008-10
99
Cubillas David Cubillas Peña
19/06/1990 Castelló de la Plana 11 2016-17
100
Anselmo Anselmo Regueiro González
Mugardos 11 1982-83
101
Ortiz José Ortiz Bernal
04/08/1977 Almería 11 2008-09
102
Aldana Adolfo Aldana Torres
05/01/1966 San Roque 10 1990-91
103
Llorente Francisco Llorente Gento
21/05/1965 Valladolid 10 1989-90
104
Hervías Pablo Hervías Ruiz
08/03/1993 Logroño 10 2011-12
105
Xavi Jiménez Xavier Jiménez Santafé
21/01/1979 Santa Coloma de Gramenet 10 2002-03
106
Nata Natanael Bueloha Borengue
23/04/1979 Madrid 10 2000-01
107
Nata Natanael Bueloha Borengue
23/04/1979 Madrid 10 2004-05
108
Paco Francisco Sanz Tudanca
22/01/1958 Calzada de Bureba 10 1980-81
109
Dani Segovia Daniel Lucas Segovia
04/05/1985 Madrid 10 2009-10
110
Míner Iván García Cortés
03/06/1971 Gijón 10 2005-06
111
Lombardero Alejandro Lombardero Menéndez
01/03/1979 Arteixo 10 1998-99
112
Juli Julián Cerdà Vicente
09/08/1981 Alcoi 10 2018-19
113
Rudy Rudy Alberto Manso Torres
16/03/1984 Marbella 10 2006-07
114
Nacho Sierra Ignacio Sierra Garfia
21/08/1972 Valencia 10 1998-00
115
Salva Salvador González Azkarate
24/06/1973 10 1995-96
116
Javi Delgado Javier Delgado López
03/07/1972 Santa Coloma de Gramenet 10 2003-04
117
Kofi Ishmael Kofi Antwi
04/09/1992 Accra 10 2014-15
118
Molina Sergio Molina Rivero
14/11/1983 Málaga 10 2013-14
119
Jito Juan José Silvestre Cantó
02/03/1980 Barcelona 10 2011-13
120
Torres Francisco Javier Torres Huéscar
23/05/1990 Madrid 10 2012-13
121
Ramos Gustavo Adrián Ramos Vásquez
22/01/1986 Santander de Quilichao 10 2018-20
122
Tonono Manuel Rodríguez Marrero
20/04/1959 Arucas 10 1983-84
123
Camilo Antonio Camilo Casal Fernández
26/05/1963 Ferrol 10 1981-82
124
Medford Hernán Evaristo Medford Bryant
23/05/1968 San José 10 1991-92
125
Javi García Javier García Almendro
01/10/1969 Sabadell 10 1995-96
126
Gorostiza Mariano Lucini Gorostiza
03/02/1983 Alejo Ledesma 10 2004-05
127
Entrialgo Fernando Entrialgo Vega
28/02/1975 Gijón 10 1998-99
128
Miljanović Nemanja Miljanović
04/08/1971 Pribinić 10 1996-98
129
Jito Juan José Silvestre Cantó
02/03/1980 Barcelona 10 2010-11
130
Sergio García Sergio García de la Fuente
09/06/1983 Barcelona 10 2017-18
131
Orozco Iñigo Orozco Andonegi
16/07/1993 Donostia/San Sebastián 10 2018-19
132
Rubio Juan José Rubio Jiménez
28/08/1956 Madrid 10 1984-86
133
Waldo Waldo Otero Fernández
30/01/1955 Sanxenxo 10 1976-77
134
Onésimo Onésimo Sánchez González
14/08/1968 Valladolid 10 1991-92
135
Esaú Esaú Francisco Gómez Gómez
11/03/1977 Madrid 10 2001-03
136
Antonio Hidalgo Antonio Hidalgo Morilla
06/02/1979 Granollers 10 2005-06
137
Assoubre Jean Luc Gbayara Assoubre
08/08/1992 Lakota 10 2014-15
138
Generelo David Generelo Miranda
11/08/1982 Badajoz 10 2000-01
139
Moreira Manuel Moreira Vicente
26/06/1989 Salamanca 10 2014-15
140
Pablo Niño Juan Pablo Niño Castellano
15/05/1978 Rota 10 1997-98
141
Quini Joaquín Béjar Martínez
25/03/1968 Linares 10 2001-02
142
Pichi Lucas Argimiro Pérez García
14/03/1959 Camponaraya 10 1984-85
143
Modrego Javier Modrego Casado
19/01/1988 Soria 10 2007-08
144
Ferreiro David Ferreiro Quiroga
01/04/1988 Ourense 10 2007-08
145
Latorre Diego Fernando Latorre
04/08/1969 Buenos Aires 10 1995-96
146
Malsa Mickaël Ramon Malsa
12/10/1995 Paris 10 2018-19
147
Ismael Ismael García López
30/09/1996 Murcia 10 2018-19
148
Lázaro Armando Napoleón García Lázaro
22/10/1967 Vitoria-Gasteiz 10 1986-87
149
Moisés Moisés García León
10/07/1971 Sevilla 10 2008-09
150
Quero Juan Carlos Quero Porras
12/08/1972 Fuengirola 10 1993-94
151
Módigo Hugo Alberto Módigo Gordillo
31/07/1956 Córdoba 10 1982-83
152
Christian Santos Christian Robert Santos Kwasnieswki
24/03/1988 Ciudad Guayana 10 2019-20
153
Biagini Leonardo Ángel Biagini
13/04/1977 Arroyo Seco 10 2006-07
154
Víctor Pérez Víctor Pérez Alonso
12/01/1988 Albacete 10 2008-09
155
Ramiro Ramiro Guerra Pereyra
21/03/1997 Montevideo 10 2015-16
156
Julià Francesc Xavier Julià Fontané
11/07/1961 Sant Gregori 10 1988-89
157
Aitor Santos Aitor Santos Primo
12/04/1976 Pamplona 10 1996-97
158
Carlos Álvarez Carlos Álvarez Sánchez
23/04/1986 Oviedo 10 2016-17
159
Otín Héctor Otín Lafuente
19/01/1996 Zaragoza 10 2017-19
160
César César Rodríguez Casas
26/12/1980 Vigo 10 2004-05
161
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 10 2014-15
162
Sotelo Juan Manuel Sotelo Lorenzo
28/03/1956 Buenos Aires 10 1979-81
163
Luis Fernández Luis Fernández Teijeiro
27/09/1993 Burela 10 2013-14
164
Soto José Luis Soto María
04/08/1972 Fradelo 10 1999-00
165
Antonio Antonio Carnero Saavedra
24/07/1979 Navàs 10 2000-01
166
Romagnoli Juan Bautista Romagnoli
20/06/1996 Buenos Aires 10 2017-18
167
Van Nistelrooy Rutgerus Johannes Martinus van Nistelrooy
01/07/1976 Oss 10 2011-12
168
Eliseu Eliseu Pereira dos Santos
01/10/1983 Angra do Heroísmo 10 2007-08
169
Wellington Wellington Alves da Silva
06/01/1993 Rio de Janeiro 10 2013-14
170
Toquero Gaizka Toquero Pinedo
09/08/1984 Vitoria-Gasteiz 10 2011-12
171
Cabarcos David Cabarcos González
07/02/1977 Oviedo 10 2001-02
172
Nélson Oliveira Nélson Miguel Castro Oliveira
08/08/1991 Barcelos 10 2012-13
173
Chicha Carlos Rodríguez Peña
13/03/1976 Jerez de la Frontera 10 1994-96
174
Apraiz Oxel Apraiz Gallastegi
04/12/1976 Arrasate 10 2003-04
175
Fali Rafael Benítez Vela
25/05/1969 Chiclana de la Frontera 10 1992-93
176
Parente José Manuel Parente Fernández
17/04/1972 Mieres 10 2005-06
177
Carrasco Iñaki Carrasco Blanco
29/07/1977 Bilbao 10 1996-97
178
Julio Abando Julio Abando García
29/12/1982 Santander 10 2002-03
179
Brais Brais Abelenda Negreira
27/10/1995 A Coruña 10 2016-17
180
Carlos Calvo Carlos Calvo Sobrado
18/09/1985 Madrid 10 2010-11
181
Ador Salvador Jiménez Marfil
02/09/1985 Málaga 10 2007-08
182
Rubén Suárez Rubén Suárez Estrada
19/02/1979 Gijón 10 2003-04
183
Rubén Suárez Rubén Suárez Estrada
19/02/1979 Gijón 10 2012-13
184
Javi Bolo Javier Martínez López
08/07/1989 La Roda 10 2017-18
185
Saúl Saúl Álvarez Gulin
23/03/1977 Ribadavia 10 1996-97
186
Rubio Alberto Rubio Serna
26/02/1997 Elx 10 2018-19
187
César De Loma César de Loma Atienza
14/07/1975 Madrid 10 1996-97
188
Rodríguez Eduardo Rodríguez Fernández
08/06/1966 Sanlúcar de Barrameda 10 1997-98
189
Hemed Tomer Hemed
02/05/1987 Haifa 10 2013-14
190
Javito Francisco Javier Peral Perianes
04/11/1983 Plasencia 10 2005-06
191
Ahumada Manuel Jesús Ahumada Servant
15/10/1969 San Fernando 10 1997-98
192
Abraham Abraham González Casanova
16/07/1985 Cornellà de Llobregat 10 2006-07
193
Chema Núñez José Manuel Núñez Martín
16/09/1997 La Puebla del Río 10 2018-19
194
Aragón
10 1991-92
195
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 10 2001-02
196
Ibrahima Ibrahima Baldé
04/09/1989 Dakar 10 2018-19
197
Carlos Carlos García Cuello
07/01/1989 Oviedo 10 2007-08
198
Begiristain Aitor Begiristain Mújika
12/08/1964 Olaberria 10 1983-84
199
Matías Alonso Matías Damián Alonso Vallejo
16/04/1985 Montevideo 10 2006-07
200
Berro Sergio Berro Pérez
05/10/1979 Sevilla 10 2009-10
201
Pedro José Pedro José Lorenzo Galán
19/11/1967 Torremejía 10 2003-04
202
Gerardo Gerardo Carrera Piñera
05/03/1987 Gijón 10 2010-11
203
Bayona Francisco Javier Bayona Ruiz
18/09/1956 Olite 10 1979-80
204
César César Carlos Suárez González
17/07/1962 Candás 10 1981-82
205
Raúl Raúl González Blanco
27/06/1977 Madrid 10 2009-10
206
David Pérez David Pérez Collado
28/10/1977 Vitoria-Gasteiz 10 1997-98
207
Toño Ruiz Juan Antonio Ruiz Bustillo
26/10/1968 Moudon 10 1998-99
208
Víctor Casadesús Víctor Manuel Casadesús Castaño
28/02/1985 S'Arenal 10 2007-09
209
Chrisantus Macauley Chrisantus
20/08/1990 Abuja 10 2012-13
210
Salcedo Raúl Salcedo Borrega
11/01/1985 Vitoria-Gasteiz 10 2012-13
211
Joseba Aguirre Joseba Aguirre López
17/03/1964 Ortuella 10 1995-96
212
Javi Ballesteros Javier Ballesteros Tomás
21/08/1984 Montamarta 9 2004-05
213
Sosa Emilio José García Sosa
21/05/1977 Almadén 9 2005-06
214
Sequeiros Marcos Sequeiros Estévez
12/12/1973 Sevilla 9 1999-00
215
Dani Martínez Daniel Martínez Quesada
31/01/1984 Jaén 9 2006-07
216
César Brito César Gonçalves de Brito Duarte
21/10/1964 Covilhã 9 1996-97
217
Benito Alberto Benito Castañeda
17/06/1972 Madrid 9 1995-96
218
Ion García Ion García Hernández
29/05/1980 Estella 9 2006-07
219
Sebas Sebastián Esparza Hernández
29/09/1983 Murcia 9 2008-09
220
Villanueva José Antonio Villanueva Muñoz
16/08/1985 Cartagena 9 2007-08
221
Urrutia Javier Urrutia Ruiz
07/08/1976 Bilbao 9 2001-02
222
Quico Francisco Javier Rey García
14/06/1967 Viveiro 9 1994-96
223
Moncho Ramón Díaz
1968 9 1984-85
224
Manjarín Javier Manjarín Pereda
31/12/1969 Gijón 9 1989-90
225
Troiteiro Jorge Troiteiro Carrasco
09/04/1984 Almansa 9 2007-08
226
Villalibre Asier Villalibre Molina
30/09/1997 Gernika-Lumo 9 2019-20
227
Jonathan Rey Jonathan Rey Fernández
16/09/1979 Gijón 9 1999-00
228
Grasa Joan Grasa Comas
12/12/1991 Barcelona 9 2011-13
229
Rivera Alberto Rivera Pizarro
19/02/1978 Puertollano 9 1999-00
230
Nan Ribera Joan Ribera Masó
22/04/1975 Girona 9 2003-04
231
Benzema Karim Mostafa Benzema
19/12/1987 Lyon 9 2009-11
232
Fonsi Juan Alfonso Rodríguez Teijeiro
24/10/1973 Vigo 9 1996-97
233
Carlos Castro Carlos Castro García
01/06/1995 Ujo 9 2015-16
234
Espino Alberto Espino Gutiérrez
14/05/1980 Madrid 9 2005-06
235
Zúñiga Manuel Zúñiga Fernández
29/06/1960 Luciana 9 1989-90
236
Iván Sales Iván Sales Pastor
25/11/1993 Castelló de la Plana 9 2015-16
237
Héctor Héctor Vicente Quintanilla Alfaraz
24/01/1981 Avilés 9 2000-01
238
Amoroso Marcio Amoroso dos Santos
05/07/1974 Brasilia 9 2004-05
239
Soler Antonio Soler Mulet
23/03/1992 L'Eliana 9 2011-12
240
Cenamor José Cenamor Guijarro
02/03/1976 Fuenlabrada 9 1995-96
241
Menudo Juan Carlos Menudo Domínguez
18/06/1991 Sevilla 9 2013-14
242
Moha Traoré Mohamady Traoré Diarra
29/11/1994 Barcelona 9 2013-14
243
Guti Manuel Antonio Gutiérrez Gómez
26/01/1973 Camas 9 1995-96
244
Sequeiros Antonio Sequeiros Montes
16/06/1966 Ourense 9 1993-94
245
Palanca Miquel Palanca Fernández
18/12/1987 Tarragona 9 2013-14
246
Perona Jorge Perona García
01/04/1982 Enguera 9 2014-15
247
Abel Abel Jesús Luque Aparcero
31/05/1978 Sanlúcar de Barrameda 9 2000-01
248
Dieguito Diego Sánchez Montoya
04/05/1990 Murcia 9 2011-12
249
Escalante José Tomás Escalante Bermejo
31/03/1950 Córdoba 9 1972-73
250
Cuevas Roberto Cuevas Martín
30/01/1981 Abadiño 9 2002-03
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error