Ranking Jornades Consecutives Suplent - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1939-40, de 2ªB des de la 1980-81
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PS Temporada
1
Tariq Tariq Spezie Sevilla
21/06/1980 Sharjah 20 2002-03
2
Chema José Manuel Jiménez Sancho
09/05/1976 Pamplona 19 2009-10
3
Uribe Carlos Luis Uribe del Prado
23/02/1978 Bilbao 17 1998-99
4
Manucho Mateus Alberto Contreiras Gonçalves
07/03/1983 Luanda 16 2014-15
5
Fran Álvarez Francisco Álvarez Alonso
08/09/1976 Oviedo 16 1997-98
6
Acorán Acorán Barrera Reyes
31/01/1983 Santa Cruz de Tenerife 16 2002-03
7
Pandiani Walter Gerardo Pandiani Urquiza
27/04/1976 Montevideo 16 2006-07
8
Oriol Riera Oriol Riera Magem
03/07/1986 Vic 15 2011-12
9
Dopi Jon Ander González Dopico
18/03/1995 Erandio 15 2017-19
10
Álvaro Pérez Álvaro Pérez Florentino
13/10/1975 Donostia/San Sebastián 15 1997-98
11
Yelul Sergio Yelul Barcia
10/09/1981 Mieres 15 2001-02
12
Huegun Aitor Huegun Etxebarria
09/08/1972 Donostia/San Sebastián 15 2006-07
13
Kiko Femenía Francisco Femenía Far
02/02/1991 Sanet y Negrals 15 2009-10
14
Javi Ballesteros Javier Ballesteros Tomás
21/08/1984 Montamarta 14 2013-14
15
Juanjo Juan José Serrano Macías
03/10/1981 Calamonte 14 2014-15
16
De María José María Rodríguez Corbacho
12/09/1979 Ronda 14 2000-01
17
Xumetra Jordi Xumetra Feliu
24/10/1985 L'Estartit 14 2007-08
18
Miralles Oriol Miralles Gironella
17/03/1987 Barcelona 14 2010-11
19
Sanginés Iago Sanginés Francisco
15/11/1988 Ourense 14 2012-13
20
Oliver Oliver Medina Filgueiro
26/07/1974 Caracas 13 1995-96
21
Diego García Diego García Menéndez
10/04/1991 Avilés 13 2011-12
22
Ángel Ángel Luis Rodríguez Díaz
26/04/1987 San Cristóbal de La Laguna 13 2009-10
23
Juan Carlos Juan Carlos Pérez Frías
27/07/1956 Madrid 13 1981-82
24
Josemi José Miguel Pérez Ruiz
28/01/1976 Palma 13 1997-98
25
Pino Antonio del Pino Chica
21/07/1969 Cádiz 13 1997-98
26
Membri José Pedro Membrive Mira
23/04/1967 Novelda 13 1990-91
27
Matías Fernández Matías Fernández Granado
08/05/1988 Riaño 13 2013-14
28
Gurría Óscar Gurría Guerra
04/03/1973 Tudela 13 2005-06
29
Iniesta Andrés Iniesta Luján
11/05/1984 Fuentealbilla 13 2004-05
30
Kike García Enrique García Martínez
25/11/1989 Motilla del Palancar 13 2009-10
31
Bodipo Rodolfo Bodipo Díaz
25/10/1977 Dos Hermanas 13 2000-01
32
Javi Bolo Javier Martínez López
08/07/1989 La Roda 13 2015-16
33
Cala Sergio Calatayud Lebrón
02/03/1990 Antequera 13 2014-16
34
Craioveanu Gheorghe Craioveanu
14/02/1968 Hunedoara 13 2004-05
35
Moisés Moisés Carrasco Vallespín
25/09/1973 Badalona 13 1996-98
36
Albino Albino Piñeiro Rodríguez
24/06/1954 Sanxenxo 13 1979-81
37
Fran Sol Francisco Sol Ortiz
13/03/1992 Madrid 13 2013-14
38
Luis Pérez Luis Pérez Pascual
09/02/1971 Donostia/San Sebastián 13 1992-93
39
Guille Guillermo Alejandro Escribano Carrillo
10/01/1984 Jerez de la Frontera 13 2009-10
40
Markuleta Mikel Markuleta Arrula
19/01/1983 Pamplona 12 2005-07
41
Jorge Jorge Barco Zorita
11/07/1973 12 1995-96
42
Torres Francisco Javier Torres Huéscar
23/05/1990 Madrid 12 2012-13
43
Arteta Mikel Arteta Amatriain
26/03/1982 Donostia/San Sebastián 12 2004-05
44
David Moreno Francisco David Moreno Maldonado
15/02/1994 Granada 12 2016-17
45
Matamala Roger Matamala Font
03/04/1988 Granollers 12 2007-08
46
Suárez Daniel Suárez Etxebarría
16/04/1990 Logroño 12 2011-12
47
Sangroniz Iñigo Sangroniz Barcena
16/11/1971 Bilbao 12 1997-98
48
Puigdesens Josep Puigdesens Aregall
28/08/1981 Vic 12 2000-01
49
Santamarina Manuel Rodríguez Santamarina
17/04/1960 Fuentesnuevas 12 1990-91
50
Cordero Juan Carlos Cordero Sánchez
17/10/1974 Cartagena 12 1996-97
51
Antonio Antonio Carnero Saavedra
24/07/1979 Navàs 12 1998-99
52
Raúl Ibáñez Raúl Ibáñez Galdón
10/11/1972 Tous 12 1990-91
53
Lezaun Javier Lezaun Ezpeleta
06/08/1979 Peralta 12 2006-07
54
Raúl Ibáñez Raúl Ibáñez Galdón
10/11/1972 Tous 12 1991-92
55
Rojo Fernando Rojo Abellán
12/12/1968 Miranda de Ebro 12 1990-91
56
Batista José Luis Batista Espino
05/05/1973 Arguineguín 12 2000-01
57
Villalibre Asier Villalibre Molina
30/09/1997 Gernika 12 2014-16
58
Richi Ricardo Pérez de Zabalza Goytre
14/04/1977 Madrid 11 2000-01
59
Akinsola Kabiru Akinsola Olarewaju
21/01/1991 Imo State 11 2008-10
60
Molist Xavier Molist Berga
06/02/1977 Girona 11 1997-98
61
Piquero Diego Ruiz Piquero
10/10/1988 Puente San Miguel 11 2015-16
62
Samu Saiz Samuel Saiz Alonso
22/01/1991 Madrid 11 2015-16
63
Fran Francisco José de la Guerra González
09/10/1977 Madrid 11 2000-01
64
Álex Alejandro Fernández Iglesias
15/10/1992 Alcalá de Henares 11 2013-14
65
Luke Francisco Javier Luke Bermúdez
20/02/1968 Barakaldo 11 1991-92
66
Christiansen Thomas Christiansen Tarín
11/03/1973 København 11 1996-97
67
Christiansen Thomas Christiansen Tarín
11/03/1973 København 11 1996-97
68
Del Pino Javier del Pino González
10/07/1980 Madrid 11 2010-11
69
Eloy Eloy Jiménez Sánchez
30/01/1995 Hellín 11 2017-18
70
De la Cruz Francisco Javier de la Cruz García
26/07/1979 Talavera de la Reina 11 2005-06
71
Joan Tomàs Joan Tomàs Campasol
17/05/1985 Girona 11 2009-10
72
Juan Carlos Juan Carlos Pérez Frías
27/07/1956 Madrid 11 1980-81
73
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 11 1999-00
74
Zárate Cristian José Zárate
29/09/1979 Córdoba 11 2003-04
75
Felipe Felipe Miñambres Fernández
29/04/1965 Astorga 11 1990-91
76
Toché José Verdú Nicolás
01/01/1983 Santomera 11 2005-06
77
Cubillas David Cubillas Peña
19/06/1990 Castelló de la Plana 11 2016-17
78
Ruiz Antonio Ruiz González
23/11/1963 Zaragoza 11 1982-83
79
Borja Prieto Borja Prieto Ruiz
10/02/1987 Barakaldo 11 2006-07
80
Huegun Aitor Huegun Etxebarria
09/08/1972 Donostia/San Sebastián 11 2007-08
81
Miguel José Miguel Figueira Domínguez
16/04/1974 Mazaricos 11 1999-00
82
Endika Endika Mendizabal Salaberria
30/10/1978 Tolosa 11 2005-06
83
Sanou Youssouf Sanou
03/02/1987 Bobo-Dioulasso 11 2009-10
84
Benito Benito Ballent Rodrigo
09/03/1963 Valtierra 11 1984-85
85
Sergio Sergio Arias Rodríguez
12/09/1985 Portomarín 11 2006-07
86
Masqué Ramón Masqué Rodón
26/07/1960 Reus 11 1982-83
87
Rebollo
11 1988-89
88
Carmona José Carmona Rodríguez
21/07/1995 Jerez de la Frontera 11 2019-20
89
Benito Benito Ballent Rodrigo
09/03/1963 Valtierra 11 1984-85
90
Kortajarena Jon Andoni Kortajarena Intxaurraga
25/05/1963 Lemona 11 1987-88
91
Imaz Jesús Imaz Ballesté
26/09/1990 Lleida 11 2010-11
92
Dani Martínez Daniel Martínez Celigueta
24/01/1972 Pamplona 11 1990-91
93
Albarracín Nicolás Gabriel Albarracín Basil
11/06/1993 Montevideo 11 2017-18
94
Bianchi Santiago Agustín Bianchi Paredes
29/09/1984 Buenos Aires 11 2007-08
95
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 11 2015-16
96
Xabi Gutiérrez Javier Gutiérrez Granado
23/03/1980 Donostia/San Sebastián 11 2000-01
97
Humberto Humberto José Ramírez Santiago
19/07/1985 Vecindario 11 2008-09
98
Ortiz José Ortiz Bernal
04/08/1977 Almería 11 2008-09
99
Anselmo Anselmo Regueiro González
Mugardos 11 1982-83
100
Jesé Jesé Rodríguez Ruiz
26/02/1993 Las Palmas de Gran Canaria 11 2014-15
101
Jorge Fernández Jorge Ramón Fernández López
26/11/1977 Vigo 11 2006-07
102
César César Rodríguez Casas
26/12/1980 Vigo 10 2004-05
103
Xavi Jiménez Xavier Jiménez Santafé
21/01/1979 Santa Coloma de Gramenet 10 2002-03
104
Salcedo Raúl Salcedo Borrega
11/01/1985 Vitoria-Gasteiz 10 2012-13
105
Víctor Pérez Víctor Pérez Alonso
12/01/1988 Albacete 10 2008-09
106
César César Carlos Suárez González
17/07/1962 Candás 10 1981-82
107
Paco Francisco Sanz Tudanca
22/01/1958 Calzada de Bureba 10 1980-81
108
Míner Iván García Cortés
03/06/1971 Gijón 10 2005-06
109
Julià Francesc Xavier Julià Fontané
11/07/1961 Sant Gregori 10 1988-89
110
Saúl Saúl Álvarez Gulin
23/03/1977 Ribadavia 10 1996-97
111
Waldo Waldo Otero Fernández
30/01/1955 Sanxenxo 10 1976-77
112
Carrasco Iñaki Carrasco Blanco
29/07/1977 Bilbao 10 1996-97
113
Ibrahima Ibrahima Baldé
04/09/1989 Dakar 10 2018-19
114
Eliseu Eliseu Pereira dos Santos
01/10/1983 Angra do Heroísmo 10 2007-08
115
Quero Juan Carlos Quero Porras
12/08/1972 Fuengirola 10 1993-94
116
Apraiz Oxel Apraiz Gallastegi
04/12/1976 Arrasate 10 2003-04
117
Javi Bolo Javier Martínez López
08/07/1989 La Roda 10 2017-18
118
Kofi Ishmael Kofi Antwi
04/09/1992 Accra 10 2014-15
119
Chicha Carlos Rodríguez Peña
13/03/1976 Jerez de la Frontera 10 1994-96
120
Gerardo Gerardo Carrera Piñera
05/03/1987 Gijón 10 2010-11
121
Torres Francisco Javier Torres Huéscar
23/05/1990 Madrid 10 2012-13
122
Jito Juan José Silvestre Cantó
02/03/1980 Barcelona 10 2011-13
123
David Pérez David Pérez Collado
28/10/1977 Vitoria-Gasteiz 10 1997-98
124
Camilo Antonio Camilo Casal Fernández
26/05/1963 Ferrol 10 1981-82
125
Gorostiza Mariano Lucini Gorostiza
03/02/1983 Alejo Ledesma 10 2004-05
126
Ador Salvador Jiménez Marfil
02/09/1985 Málaga 10 2007-08
127
Cabarcos David Cabarcos González
07/02/1977 Oviedo 10 2001-02
128
Esaú Esaú Francisco Gómez Gómez
11/03/1977 Madrid 10 2001-03
129
Otín Héctor Otín Lafuente
19/01/1996 Zaragoza 10 2017-19
130
Rubén Suárez Rubén Suárez Estrada
19/02/1979 Gijón 10 2003-04
131
Rubén Suárez Rubén Suárez Estrada
19/02/1979 Gijón 10 2012-13
132
Ramiro Ramiro Guerra Pereyra
21/03/1997 Montevideo 10 2015-16
133
Van Nistelrooy Rutgerus Johannes Martinus van Nistelrooy
01/07/1976 Oss 10 2011-12
134
Hervías Pablo Hervías Ruiz
08/03/1993 Logroño 10 2011-12
135
Toquero Gaizka Toquero Pinedo
09/08/1984 Vitoria-Gasteiz 10 2011-12
136
Sergio García Sergio García de la Fuente
09/06/1983 Barcelona 10 2017-18
137
Jito Juan José Silvestre Cantó
02/03/1980 Barcelona 10 2010-11
138
Orozco Iñigo Orozco Andonegi
16/07/1993 Donostia/San Sebastián 10 2018-19
139
Aldana Adolfo Aldana Torres
05/01/1966 San Roque 10 1990-91
140
Aitor Santos Aitor Santos Primo
12/04/1976 Pamplona 10 1996-97
141
Lombardero Alejandro Lombardero Menéndez
01/03/1979 Arteixo 10 1998-99
142
Hemed Tomer Hemed
02/05/1987 Haifa 10 2013-14
143
Matías Alonso Matías Damián Alonso Vallejo
16/04/1985 Montevideo 10 2006-07
144
Biagini Leonardo Ángel Biagini
13/04/1977 Arroyo Seco 10 2006-07
145
Chema Núñez José Manuel Núñez Martín
16/09/1997 La Puebla del Río 10 2018-19
146
Víctor Casadesús Víctor Manuel Casadesús Castaño
28/02/1985 S'Arenal 10 2007-09
147
Pablo Niño Juan Pablo Niño Castellano
15/05/1978 Rota 10 1997-98
148
Nélson Oliveira Nélson Miguel Castro Oliveira
08/08/1991 Barcelos 10 2012-13
149
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 10 2001-02
150
Moreira Manuel Moreira Vicente
26/06/1989 Salamanca 10 2014-15
151
Ismael Ismael García López
30/09/1996 Murcia 10 2018-19
152
Rodríguez Eduardo Rodríguez Fernández
08/06/1966 Sanlúcar de Barrameda 10 1997-98
153
Nata Natanael Bueloha Borengue
23/04/1979 Madrid 10 2000-01
154
Quini Joaquín Béjar Martínez
25/03/1968 Linares 10 2001-02
155
Malsa Mickaël Ramon Malsa
12/10/1995 Paris 10 2018-19
156
Assoubre Jean Luc Gbayara Assoubre
08/08/1992 Lakota 10 2014-15
157
Carlos Álvarez Carlos Álvarez Sánchez
23/04/1986 Oviedo 10 2016-17
158
Parente José Manuel Parente Fernández
17/04/1972 Mieres 10 2005-06
159
Julio Abando Julio Abando García
29/12/1982 Santander 10 2002-03
160
Molina Sergio Molina Rivero
14/11/1983 Málaga 10 2013-14
161
Raúl Raúl González Blanco
27/06/1977 Madrid 10 2009-10
162
Rubio Juan José Rubio Jiménez
28/08/1956 Madrid 10 1984-86
163
Dani Segovia Daniel Lucas Segovia
04/05/1985 Madrid 10 2009-10
164
Nacho Sierra Ignacio Sierra Garfia
21/08/1972 Valencia 10 1998-00
165
Ahumada Manuel Jesús Ahumada Servant
15/10/1969 San Fernando 10 1997-98
166
Salva Salvador González Azkarate
24/06/1973 10 1995-96
167
Ramos Gustavo Adrián Ramos Vásquez
22/01/1986 Santander de Quilichao 10 2018-20
168
Antonio Antonio Carnero Saavedra
24/07/1979 Navàs 10 2000-01
169
Latorre Diego Fernando Latorre
04/08/1969 Buenos Aires 10 1995-96
170
Módigo Hugo Alberto Módigo Gordillo
31/07/1956 Córdoba 10 1982-83
171
Carlos Calvo Carlos Calvo Sobrado
18/09/1985 Madrid 10 2010-11
172
Antonio Hidalgo Antonio Hidalgo Morilla
06/02/1979 Granollers 10 2005-06
173
Toño Ruiz Juan Antonio Ruiz Bustillo
26/10/1968 Moudon 10 1998-99
174
Fali Rafael Benítez Vela
25/05/1969 Chiclana de la Frontera 10 1992-93
175
Javi García Javier García Almendro
01/10/1969 Sabadell 10 1995-96
176
Medford Hernán Evaristo Medford Bryant
23/05/1968 San José 10 1991-92
177
Chrisantus Macauley Chrisantus
20/08/1990 Abuja 10 2012-13
178
Javi Delgado Javier Delgado López
03/07/1972 Santa Coloma de Gramenet 10 2003-04
179
Rudy Rudy Alberto Manso Torres
16/03/1984 Marbella 10 2006-07
180
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 10 2014-15
181
Pedro José Pedro José Lorenzo Galán
19/11/1967 Torremejía 10 2003-04
182
Sotelo Juan Manuel Sotelo Lorenzo
28/03/1956 Buenos Aires 10 1979-81
183
Berro Sergio Berro Pérez
05/10/1979 Sevilla 10 2009-10
184
Generelo David Generelo Miranda
11/08/1982 Badajoz 10 2000-01
185
César De Loma César de Loma Atienza
14/07/1975 Madrid 10 1996-97
186
Luis Fernández Luis Fernández Teijeiro
27/09/1993 Burela 10 2013-14
187
Soto José Luis Soto María
04/08/1972 Fradelo 10 1999-00
188
Aragón
10 1991-92
189
Entrialgo Fernando Entrialgo Vega
28/02/1975 Gijón 10 1998-99
190
Tonono Manuel Rodríguez Marrero
20/04/1959 Arucas 10 1983-84
191
Nata Natanael Bueloha Borengue
23/04/1979 Madrid 10 2004-05
192
Modrego Javier Modrego Casado
19/01/1988 Soria 10 2007-08
193
Juli Julián Cerdà Vicente
09/08/1981 Alcoi 10 2018-19
194
Joseba Aguirre Joseba Aguirre López
17/03/1964 Ortuella 10 1995-96
195
Lázaro Armando Napoleón García Lázaro
22/10/1967 Vitoria-Gasteiz 10 1986-87
196
Llorente Francisco Llorente Gento
21/05/1965 Valladolid 10 1989-90
197
Wellington Wellington Alves da Silva
06/01/1993 Rio de Janeiro 10 2013-14
198
Miljanović Nemanja Miljanović
04/08/1971 Pribinic 10 1996-98
199
Rubio Alberto Rubio Serna
26/02/1997 Elx 10 2018-19
200
Moisés Moisés García León
10/07/1971 Sevilla 10 2008-09
201
Ferreiro David Ferreiro Quiroga
01/04/1988 Ourense 10 2007-08
202
Onésimo Onésimo Sánchez González
14/08/1968 Valladolid 10 1991-92
203
Javito Francisco Javier Peral Perianes
04/11/1983 Plasencia 10 2005-06
204
Pichi Lucas Argimiro Pérez García
14/03/1959 Camponaraya 10 1984-85
205
Carlos Carlos García Cuello
07/01/1989 Oviedo 10 2007-08
206
Christian Santos Christian Robert Santos Kwasnieswki
24/03/1988 Ciudad Guayana 10 2019-20
207
Romagnoli Juan Bautista Romagnoli
20/06/1996 Buenos Aires 10 2017-18
208
Abraham Abraham González Casanova
16/07/1985 Cornellà de Llobregat 10 2006-07
209
Begiristain Aitor Begiristain Mújika
12/08/1964 Olaberria 10 1983-84
210
Brais Brais Abelenda Negreira
27/10/1995 A Coruña 10 2016-17
211
Bayona Francisco Javier Bayona Ruiz
18/09/1956 Olite 10 1979-80
212
Chota Mustafá Abdesalam Mohand
05/04/1975 Melilla 9 2014-15
213
Palanca Miquel Palanca Fernández
18/12/1987 Tarragona 9 2013-14
214
Infante David Infante Sanz
09/11/1990 Barakaldo 9 2012-13
215
Ibáñez José Alberto Ibáñez Martín
16/11/1963 Pinilla Trasmonte 9 1982-83
216
Ponomarev Anatoli Igorevich Ponomarev
06/12/1982 Bakú 9 2002-03
217
De Paula Óscar Javier de Paula Gamero
31/05/1975 Durango 9 2001-02
218
Sequeiros Antonio Sequeiros Montes
16/06/1966 Ourense 9 1993-94
219
Dani Daniel Hernández Trancho
05/02/1975 Tolosa 9 1998-99
220
Iván Sales Iván Sales Pastor
25/11/1993 Castelló de la Plana 9 2015-16
221
Núñez Miguel Ángel Núñez Acosta
06/04/1979 Las Palmas de Gran Canaria 9 2000-01
222
Dañobeitia Mikel Dañobeitia Martín
05/03/1986 Barakaldo 9 2011-12
223
Milinković Nikola Milinković
19/03/1968 Sanski Most 9 1994-95
224
Miguilla Miguel López Palacios
14/01/1980 Lugo 9 2000-01
225
Dani Cara Daniel Cara Rodríguez
25/04/1990 El Ejido 9 2010-11
226
Fuentes Miguel Ángel Fuentes Azpiroz
06/08/1964 Donostia/San Sebastián 9 1988-89
227
Mista Miguel Ángel Ferrer Martínez
12/11/1978 Caravaca de la Cruz 9 2006-07
228
Susaeta Néstor Susaeta Jaurrieta
11/12/1984 Eibar 9 2009-10
229
Salas Raúl Salas García
13/05/1980 Alaquàs 9 2002-03
230
Juvenal Juvenal Edjogo-Owono Montalbán
03/04/1979 Sabadell 9 2010-11
231
Querol David Querol Blanco
25/02/1989 Reus 9 2013-14
232
Moha Traoré Mohamady Traoré Diarra
29/11/1994 Barcelona 9 2013-14
233
Ricky Ricardo Fargas Roger
24/05/1973 Manresa 9 2000-01
234
Amoroso Marcio Amoroso dos Santos
05/07/1974 Brasilia 9 2004-05
235
Vinuesa Jordi Vinuesa Buitrago
08/01/1981 Barcelona 9 2003-04
236
Ian Ian Gordon Robinson
20/11/1987 Barnsley 9 2009-10
237
Goikoetxea Iñaki Goikoetxea Beristain
06/05/1982 Deba 9 2013-15
238
Ibon Begoña Ibon Begoña Zubiaur
17/11/1973 Bilbao 9 1997-98
239
Urrutia Javier Urrutia Ruiz
07/08/1976 Bilbao 9 2001-02
240
Manolo Manuel López Escámez
25/11/1985 Bullas 9 2010-11
241
Benito Alberto Benito Castañeda
17/06/1972 Madrid 9 1995-96
242
Gálvez José Gálvez Estévez
03/08/1974 Palma 9 1996-97
243
Troiteiro Jorge Troiteiro Carrasco
09/04/1984 Almansa 9 2007-08
244
Gato Antonio Jesús Ramos Rincón
22/02/1989 Loja 9 2013-14
245
Bergdich Zakarya Bergdich
07/01/1989 Compiègne 9 2016-17
246
Yordi Jorge González Díaz
14/09/1974 San Fernando 9 2000-01
247
Perujo Daniel Fernández Gutiérrez
02/06/1988 Cabezón de la Sal 9 2009-10
248
Abel Abel Jesús Luque Aparcero
31/05/1978 Sanlúcar de Barrameda 9 2000-01
249
Ortí Jorge Ortí Gracia
28/04/1993 Zaragoza 9 2016-17
250
Willy Luis Alfonso Ledesma Galán
23/01/1989 Torremejía 9 2018-19
En actiu la temporada 2019-20