Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Adri Cuevas

Nom complet
Adrián Cuevas Algeciras
Data de naixement
10/01/1990 (36 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Altura
183 cm
Pes
70 kg
Adrián Cuevas Algeciras
10/01/1990 (36 anys)
Migcampista
183 cm
70 kg
Top 100
Top 250
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP
Temporades 194105
Temporades seguides al mateix equip -22-2
Equips 19394
Partits Jugats 35256832918
Partits complets 15129101440
Partits titular 22195482175
Partits suplent 136135(#183)743
Partits substituit 76638(#192)735
Partits incomplets 2012773(#154)1478
Partits convocat 451090
Partits convocat total 39261933008
Guanyats 11103251143
Empatats 107628861
Perduts 147730914
Minuts 218017773409819953411
Gols 4256290
Gols de suplent 01110
Partits Marcant algun Gol 3216240
Promig golejador 0,110,100,070,100,00
Doblets 14050
Gols pròpia porta 00000
Gols penalty 03030
Targetes grogues 54616512
Targetes vermelles 00000
Edat primer partit 3021312120
Edat últim partit 3130353133
Edat primer partit en marcar 30213121-
Edat últim partit en marcar 31293331-
Enfrontaments amb més equips 2191421077
Gols a més equips 3175200
Gols amb més equips 18(#126)280
Gols en una temporada 46560
Promig golejador en una temporada 0,110,230,170,230,00
Amonestacions en una temporada 59791
Partits substituit en una temporada 71020(#160)102
Partits suplent en una temporada 131317131
Partits incomplets en una temporada 201927203
Ascensos 0101-
Descensos 2002-
Jornades consecutives jugat 14491649-
Jornades consecutives titular 430730-
Jornades consecutives complet 420320-
Jornades consecutives suplent 456(#236)5-
Jornades consecutives substituit 2555-
Jornades consecutives partit incomplet 51514(#234)15-
Jornades consecutives guanyant 210(#25)310(#106)-
Jornades consecutives empatant 2525-
Jornades consecutives perdent 3646-
Jornades consecutives no guanyant 418(#39)718(#65)-
Jornades consecutives no empatant 1011511-
Jornades consecutives no perdent 410610-
Jornades consecutives marcant 1212-
Jornades consecutives sense marcar 8301630-
Jugats consecutius titular 64510452
Jugats consecutius complet 4203200
Jugats consecutius suplent 49691
Jugats consecutius substituit 2510(#65)52
Jugats consecutius partit incomplet 71627(#250)168
Jugats consecutius guanyant 211(#43)411(#224)2
Jugats consecutius empatant 35351
Jugats consecutius perdent 367(#61)62
Jugats consecutius no guanyant 521(#193)7213
Jugats consecutius no empatant 132015(#163)205
Jugats consecutius no perdent 71912192
Jugats consecutius marcant 13130
Jugats consecutius sense marcar 213636368
Col·labora amb BDFutbol!