Ranking Jugats Consecutius Guanyant - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PG Temporada
1
Xurxo Xurxo Bouzo Estévez
26/03/1978 Maceda 15 1999-01
2
Uriz Vicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 14 1993-95
3
Rodri José Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 14 1993-95
4
Patxi Salinas Francisco Salinas Fernández
17/11/1963 Bilbao 14 1981-83
5
Maikel Padrón Maiquel Jesús Padrón Arbelo
11/01/1984 Arrecife 14 2002-04
6
Urzaiz Ismael Marín Marín
05/01/1990 Caravaca de la Cruz 14 2010-13
7
Fabado Vicente Fabado Lerma
25/10/1968 Oviedo 13 1994-95
8
Paco Francisco José García Enrique
16/03/1967 Barbadillo 13 1987-88
9
Eloy Jiménez José Eloy Jiménez Moreno
14/06/1971 Hellín 13 1993-95
10
Onofre Onofre del Rosario Oliva
09/02/1967 Gáldar 13 1994-95
11
Masnou Jordi Masnou Margarit
22/02/1971 Barcelona 13 1993-95
12
Gallego David Gallego Rodríguez
26/01/1972 Súria 13 1994-95
13
Verdú Ramón Verdú Montes
07/05/1984 Jerez de la Frontera 12 2013-15
14
Tienza José Antonio González Tienza
16/12/1956 Badajoz 12 1983-84
15
Abajo Teófilo Abajo González
02/11/1960 Cilleruelo de Abajo 12 1987-88
16
Nino Marcelino Navarro Muñoz
15/04/1959 Madrid 12 1987-88
17
Herrero Manuel Herrero Maestre
10/10/1967 Villena 12 1994-95
18
Álvarez Juan José Álvarez Rubio
11/05/1964 Zumaia 12 1987-88
19
Falomir José Luis Falomir Sanz
12/05/1957 Castelló de la Plana 12 1987-89
20
Mina Francisco Javier Mina Mariñelarena
24/11/1954 Pamplona 12 1987-88
21
Tejero Antonio Tejero Gimeno
01/01/1969 Tauste 12 1994-96
22
Balbino Balbino García Puerto
09/08/1955 Cabañas Raras 12 1987-88
23
Murúa Edorta Murúa Zenarruzabeitia
22/02/1963 Barakaldo 11 1982-83
24
Maza Sergio Maza Salamero
04/06/1960 Binéfar 11 1986-90
25
Torres José Miguel Torres Orenga
31/03/1962 La Vall d'Uixó 11 1994-95
26
Toño Fernández Antonio Fernández Villanueva
20/10/1977 Santa Lucía de Gordón 11 1997-99
27
Arroyo Rubén Arroyo Lloret
22/11/1983 Madrid 11 2001-06
28
Iban Guereñu Iban Díaz de Guereñu Ruiz de Arbulo
12/05/1976 Vitoria-Gasteiz 11 2007-09
29
Juanjo Juan José García Martínez
16/05/1987 Murcia 11 2013-14
30
Adri Cuevas Adrián Cuevas Algeciras
10/01/1990 Jerez de la Frontera 11 2013-14
31
Balta Baltasar Sánchez Martín
09/05/1962 Santander 11 1987-88
32
Kortajarena Jon Andoni Kortajarena Intxaurraga
25/05/1963 Lemona 11 1982-83
33
Aspiazu Jon Iñaki Aspiazu San Emeterio
05/11/1962 Bilbao 11 1982-83
34
González Etxebarria Fernando Javier González Etxebarria
21/05/1964 Bilbao 11 1987-88
35
Iru Francisco Javier Iruarrizaga Amarika
04/10/1962 Areatza 11 1982-83
36
Calderé Ramón María Calderé del Rey
16/01/1959 Vila-rodona 11 1992-93
37
Sito José Agustín Cenzual Coca
06/11/1965 Pereña 11 1987-88
38
Llorens Carles Llorens Mestre
01/09/1969 Valencia 11 1994-95
39
Pablo Marí Pablo Marí Villar
31/08/1993 Almussafes 11 2013-15
40
Andrinúa Genar Andrinúa Kortabarría
09/05/1964 Bilbao 11 1982-83
41
Moyano Javier Moyano Lujano
23/02/1986 Jaén 11 2007-09
42
Vivanco Óscar Vivanco Arco
30/09/1962 Bilbao 11 1982-83
43
Salva Terra Salvador Terra Medina
30/09/1970 Tortosa 11 1994-95
44
González Silvestre González Diago
08/12/1958 La Vall d'Uixó 10 1987-89
45
Zamorano Francisco Javier Zamorano Gallego
05/09/1979 Madrid 10 2010-11
46
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 10 2009-10
47
Tarradellas Pere Tarradellas Cámara
25/11/1979 Mollet del Vallès 10 2009-10
48
Mayoral Borja Mayoral Moya
05/04/1997 Parla 10 2015-16
49
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 10 2009-10
50
Biota Alberto Biota Lejarza
18/03/1960 Bilbao 10 1987-88
51
Jesús Fernández Jesús Fernández Collado
11/06/1988 Madrid 10 2010-12
52
Melo César Melo Sánchez
07/12/1962 Gandia 10 1987-88
53
González Etxebarria Fernando Javier González Etxebarria
21/05/1964 Bilbao 10 1982-83
54
Xaco Joaquín Gómez Cela
09/01/1978 A Coruña 10 2003-04
55
Lago Junior Junior Wakalible Lago
31/12/1990 Abidjan 10 2013-14
56
Manolo Reina Manuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 10 2013-14
57
Pradera Iñaki Pradera Azkune
30/09/1962 Basauri 10 1987-88
58
Mario Mario Espinosa de los Monteros Llorens
09/01/1968 Valencia 10 1987-89
59
Jorge Sánchez Jorge Sánchez Pérez
11/01/1973 Barakaldo 10 1999-01
60
Morata Álvaro Borja Morata Martín
23/10/1992 Madrid 10 2010-11
61
Luso Luis Eduardo Delgado Pacheco
04/12/1984 Zaragoza 10 2009-10
62
Andrés Andrés González Brito
10/11/1960 Santa Cruz de Tenerife 10 1992-93
63
Rodríguez Luis Fernando Rodríguez Astigarraga
09/04/1964 Elgoibar 10 1987-88
64
Álex Alejandro Fernández Iglesias
15/10/1992 Alcalá de Henares 10 2010-11
65
Parada Pedro Parada García
04/02/1965 Albacete 10 1989-90
66
Juande Juan de Dios Jiménez Periche
01/08/1967 Barcelona 10 1992-93
67
Pollo Carlos Prieto Santos
30/09/1972 Salamanca 10 1992-94
68
Emilio Emilio Gómez Gallardo
14/01/1958 Tarragona 10 1978-81
69
Durán Antonio Durán Durán
17/01/1966 Badajoz 10 1991-98
70
Adolfo Adolfo Domínguez Cendón
03/11/1971 San Cristóbal de Ribadavia 10 1999-01
71
Dani Aguirre Daniel Aguirre Lekumberri
06/12/1975 Pamplona 10 1996-97
72
Castillo Diego Castillo Marchena
15/03/1979 Jerez de la Frontera 10 2006-08
73
Sastre Juan Sastre Vanrell
30/04/1997 Palma 10 2016-18
74
Rafa García Rafael García García
14/01/1986 Ciudad Real 10 2015-17
75
Xisco Campos Francisco Javier Campos Coll
10/03/1982 Binissalem 10 2013-15
76
Astillero Esteban Astillero Puente
05/10/1963 Bilbao 10 1982-83
77
Cristóbal Cristóbal Gil Martín
05/09/1992 Málaga 10 2016-17
78
Sillero Jon Sillero Monreal
24/05/1998 Durango 10 2017-19
79
Luis García Luis García Conde
23/04/1979 Toledo 10 2000-01
80
Oier Olazábal Oier Olazábal Paredes
14/09/1989 Irun 10 2009-10
81
Pazó Adrián Pazó Alonso
10/11/1989 Vigo 10 2009-11
82
Arpón Óscar Arpón Ochoa
09/04/1975 Calahorra 10 2005-06
83
Pablo Sánchez Pablo Sánchez Rodríguez
14/01/1969 Madrid 10 1993-94
84
Larrazabal Gaizka Larrazabal Goikoetxea
17/12/1997 Bilbao 10 2017-19
85
Abad Manuel Abad Francés
24/08/1960 La Almunia de Doña Godina 10 1984-85
86
Elgezábal Juan José Elgezábal Bustinza
21/12/1963 Bakio 10 1982-83
87
Pau Miguélez Paulino Miguélez Fernández
23/01/1999 Noja 10 2016-18
88
Marc Jiménez Marc Jiménez de la Espada Martín
03/11/1985 Pollença 10 2013-14
89
Zafra Francisco Javier Zafra Niño
05/11/1968 Rota 10 2000-01
90
Javi Gómez Francisco Javier Gómez Romero
08/02/1997 Jerez de la Frontera 10 2018-20
91
Piojo Jesús Hernández de la Torre
29/06/1989 Salamanca 9 2013-14
92
Parada Pedro Parada García
04/02/1965 Albacete 9 1987-88
93
Dani Martí Daniel Martí Varela
12/10/1982 Mataró 9 2009-10
94
Borja Borja Fernández Fernández
16/08/1995 Vigo 9 2015-17
95
Carrillo Fermín Carrillo Martínez
09/06/1966 Eskoriatza 9 1987-88
96
Jurado José Manuel Jurado Marín
29/06/1986 Sanlúcar de Barrameda 9 2003-05
97
David Sánchez David Sánchez Rodríguez
25/07/1982 Sevilla 9 2001-02
98
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 9 1990-92
99
Álex Martínez Alejandro Martínez Sánchez
12/08/1990 Sevilla 9 2011-12
100
Moisés Pereiro Moisés Pereiro Pérez
24/02/1980 Ourense 9 2001-02
101
Eder Eder Díez Sánchez
15/07/1987 Barakaldo 9 2018-20
102
Asier Benito Asier Benito Sasiain
11/02/1995 Amurrio 9 2017-19
103
Pachón Valentín Sergio Pachón Mosquero
05/02/1977 Madrid 9 2007-11
104
Julio Rico Julio Alberto Rico Pardillo
11/06/1989 El Rubio 9 2016-18
105
Hugo Francisco José Rosa Martín
29/05/1969 Badalona 9 1994-95
106
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 9 2001-02
107
Jero Jerónimo de Haro Jordán
24/02/1973 Águilas 9 1994-96
108
Servando Servando Sánchez Barahona
02/06/1984 San Fernando 9 2014-15
109
Moyano Ismael Moyano Navas
13/04/1983 Mollet del Vallès 9 2009-10
110
Francisco Francisco Miguel Gutiérrez Jiménez
03/12/1973 Lebrija 9 1996-99
111
David David Capdevila Guiu
24/08/1965 Montoliu de Lleida 9 1986-87
112
Querol David Querol Blanco
25/02/1989 Reus 9 2013-14
113
David Martín David Martín Vargas
06/06/1974 Valladolid 9 1996-99
114
Trashorras Roberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 9 2001-02
115
Silva Rafael Javier Silva Comeras
18/01/1964 Zaragoza 9 1987-88
116
Lanzarote Manuel Lanzarote Bruno
20/01/1984 Barcelona 9 2009-10
117
Angelo José Ángel Ros González
07/03/1983 Valencia 9 2002-05
118
Trashorras Roberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 9 2003-05
119
Ibarrondo Imanol Ibarrondo Garay
27/03/1967 Bilbao 9 1993-95
120
Del Moral Antonio del Moral Baena
24/04/1957 Jaén 9 1983-84
121
Nagore Alberto Gómez Fernández
27/12/1980 Madrid 9 2002-03
122
Ernesto Ernesto Gómez Gómez
26/04/1985 Madrid 9 2004-08
123
Carles Salvador Carles Salvador Vidal
17/09/1990 Castelló de la Plana 9 2016-18
124
Siso Narciso Amigó de Bonet Ibáñez
02/09/1988 Barcelona 9 2008-09
125
Crespí José Crespí Fernández
02/01/1966 Lyon 9 1992-95
126
Omgba Emmanuel Franck Omgba Opono Edoa
01/06/1992 Yaoundé 9 2014-15
127
Doménech Luis Doménech Becerra
02/02/1985 Elda 9 2011-12
128
Rai Raimundo Martínez Pérez
25/12/1967 Cartagena 9 1990-92
129
Bini Francisco Javier Gómez Crespo
03/02/1976 Santander 9 1994-98
130
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 9 2001-02
131
Córcoles José Antonio Serrallés Córcoles
18/02/1972 Torrevieja 9 1992-94
132
Santiago Manuel Santiago Santiago
05/04/1962 Alcantarilla 9 1987-89
133
Pascual Juan Pascual Garrido
14/02/1967 Jaén 9 1995-96
134
Uría Jokin Uria Lekuona
12/02/1965 Lezo 9 1985-86
135
Pablo Pablo López Hernández
13/10/1980 Ferrol 9 1997-98
136
Sagarduy Alejandro Sagarduy Sarriá
17/05/1961 Erandio 9 1994-99
137
Garitano Gaizka Garitano Aguirre
09/07/1975 Derio 9 1999-01
138
Eladio Eladio Pérez Elizaga
01/02/1968 Estella 9 1994-95
139
Lasheras Juan Carlos Lasheras Mendía
03/01/1966 Beasain 9 1994-95
140
Queco Juan Carlos Fraile Benito
27/05/1965 Salamanca 9 1990-92
141
Jotha Jonathan Pérez Olivero
06/06/1982 Tinajo 9 2003-05
142
Saizar Mikel Saizar Soroa
18/01/1983 Ibarra 9 2010-18
143
Raúl Bravo Raúl Bravo Sanfélix
14/04/1981 Gandia 9 2001-02
144
Busa Juan Carlos Bustillo Busalacchi
06/03/1969 Oviedo 9 1993-94
145
Nacho Aznar Ignacio Aznar Torrente
25/05/1983 Melilla 9 2010-11
146
Roberto Álvarez Roberto Álvarez Redondo
04/01/1980 Segovia 9 2005-06
147
Jonathan Soriano Jonathan Soriano Casas
24/09/1985 Pont de Vilomara i Rocafort 9 2009-10
148
Raúl López Raúl López Gutiérrez
17/09/1976 Jerez de la Frontera 9 2000-01
149
Cifuentes Daniel Cifuentes Alfaro
13/07/1980 Madrid 9 2003-04
150
Izquierdo Agustín Izquierdo Tena
12/03/1970 Lorca 9 1995-96
151
Machado Francisco Javier Machado Ramos
29/03/1984 Armilla 9 2014-15
152
López Rekarte José Ignacio López Rekarte
08/02/1965 Arrasate 9 1987-90
153
Velázquez Jesús López Velázquez
26/03/1979 Cádiz 9 2000-02
154
Del Cura Juan José Gómez del Cura
26/04/1953 Madrid 9 1980-81
155
Quico Francisco Javier Mata Álvarez
12/11/1961 A Coruña 9 1987-89
156
Pedro Díaz Pedro Díaz Muñoz
18/06/1977 Talavera de la Reina 9 2006-07
157
Unai Simón Unai Simón Mendibil
11/06/1997 Murgia 9 2017-18
158
David Fernández David Fernández Cortázar
06/04/1985 Madrid 9 2010-13
159
Arbeloa Álvaro Arbeloa Coca
17/01/1983 Salamanca 9 2003-05
160
Añibarro José María Añibarro Astondoa
26/07/1979 Zeberio 9 2006-07
161
Naixes Vicente Naixes Lara
28/02/1966 Nules 9 1990-94
162
Fernando Navarro Fernando Navarro Corbacho
25/06/1982 Barcelona 9 2001-02
163
David David Castelao Vázquez
01/05/1968 Vigo 9 1991-93
164
Roberto Rodríguez Roberto Rodríguez Puertas
29/11/1976 Barakaldo 9 1999-01
165
Morgado Pablo Morgado Blanco
31/05/1989 Valencia 9 2011-13
166
Echeverría Eduardo Echeverría Jauregui
23/09/1959 Pamplona 9 1978-79
167
Álex Garcia Àlex Garcia Borau
05/10/1965 Barcelona 9 1994-95
168
Moreno Alfonso Moreno Fernández
14/08/1966 Ermua 9 1992-93
169
Álex Sánchez Alejandro Sánchez López
06/06/1989 Zaragoza 9 2014-16
170
Marco García Marco Antonio García Ruiz
14/08/1978 Sevilla 9 2004-06
171
Higinio Higinio García Fernández
11/01/1956 Valverdejo 9 1987-89
172
Santomé Jesús Santomé Gestido
31/03/1955 Moaña 9 1980-81
173
Patri Patricio González Fernández
29/04/1963 Donostia/San Sebastián 9 1988-90
174
Diamanka Pape Maly Diamanka
10/01/1990 Dakar 9 2013-14
175
Carlos Gómez José Carlos Gómez Tafur
25/10/1972 Granada 9 1995-96
176
Iñigo Vicente Iñigo Vicente Elorduy
06/01/1998 Derio 9 2017-19
177
Holsgrove Jordan William Holsgrove
10/09/1999 Edinburgh 9 2019-20
178
Casado Jorge Casado Rodríguez
26/06/1989 Madrid 9 2010-11
179
Memo Jesús David Abrante Lorenzo
22/01/1979 Santa Cruz de La Palma 9 2001-02
180
Marzá José Miguel Rodríguez Marzá
11/04/1962 Castelló de la Plana 9 1987-89
181
Manolo Herrero Manuel Herrero Galaso
28/06/1970 Andújar 9 1995-96
182
Nano Fernando Macedo da Silva Rodilla
20/04/1982 A Coruña 9 2001-02
183
Codina Jordi Codina Rodríguez
27/04/1982 Barcelona 9 2002-04
184
Bilbao Iker Bilbao Mendiguren
20/03/1996 Bilbao 9 2017-18
185
Kitoko Ritchie Kitoko
11/06/1988 Kinshasa 9 2011-18
186
Tapia Bernardo Tapia Montiel
07/07/1962 Terrassa 9 1991-92
187
César Caneda César Fernández de las Heras Caneda
10/05/1978 Vitoria-Gasteiz 9 2016-18
188
Colinas Julen Colinas Olaizola
16/04/1988 Donostia/San Sebastián 9 2015-17
189
Elgezabal Unai Elgezabal Udondo
25/04/1993 Urduliz 9 2015-16
190
Cerrudo Marcos Cerrudo Andújar
11/09/1988 Madrid 9 2010-11
191
César Gallego César Gallego Vázquez
22/04/1964 Vitoria-Gasteiz 9 1987-88
192
Rubiato Borja Rubiato Martínez
13/11/1984 Madrid 9 2008-09
193
Geni Eugenio Martínez de las Heras
01/09/1965 Madrid 9 1989-90
194
Eneko Romo Eneko Romo Arangua
19/01/1979 Pamplona 9 2008-09
195
Arrieta Odei Arrieta Etxeberria
02/02/1996 Tolosa 9 2017-19
196
Rueda Antonio Rueda Galera
24/10/1963 Granollers 9 1995-96
197
Badia Gerard Badia Cortés
18/10/1989 Tortosa 9 2010-14
198
Brau Vicente Brau Martínez
24/09/1966 Alicante 9 1990-92
199
Asensio Salvador Asencio Prieto
29/11/1972 Las Palmas de Gran Canaria 9 1996-99
200
Sergio Ruiz Sergio Ruiz Alonso
16/12/1994 El Astillero 9 2016-18
201
Azcárate Federico Xavier Azcárate Ochoa
15/06/1984 Mar del Plata 9 2009-11
202
Granada Jonathan Martín Golpe
09/04/1980 Laudio/Llodio 9 2009-10
203
Tonino Daniel Pérez Moreno
17/07/1981 Guardamar del Segura 9 2011-13
204
David Rocha David Mateos Rocha
07/02/1985 Cáceres 9 2013-14
205
Quini Joaquín Béjar Martínez
25/03/1968 Linares 9 1993-95
206
Sambruno Antonio Sambruno Aragón
15/07/1978 Cádiz 9 2000-01
207
Lambea Jon Ander Lambea Aranguiz
15/08/1973 Bilbao 9 1999-06
208
Tonino Daniel Pérez Moreno
17/07/1981 Guardamar del Segura 9 2008-09
209
Héctor Héctor Bueno Ávila
15/11/1977 Barcelona 9 2009-10
210
Reguilón Sergio Reguilón Rodríguez
16/12/1996 Collado Villalba 9 2015-17
211
Juanma Juan Manuel Hernández Sánchez
22/07/1986 Jaén 9 2008-09
212
Iniesta Andrés Iniesta Luján
11/05/1984 Fuentealbilla 9 2001-02
213
Paredes Javier Paredes Arango
05/07/1982 Oviedo 9 2003-05
214
Carrero Ricardo Carrero Gómez
10/09/1971 Madrid 9 1993-95
215
Gimeno Carles Gimeno Cabezas
09/08/1975 Barcelona 9 1996-98
216
Adri Castellano Adrián Rafael Castellano Cobacho
26/06/1994 Córdoba 9 2016-17
217
Miguélez David Miguélez Miguel
05/05/1981 Gijón 9 2009-10
218
Juanfran Juan Francisco Torres Belén
09/01/1985 Crevillent 9 2003-05
219
Cristian Cristian García Ramos
27/12/1981 Terrassa 9 2008-09
220
Beitia Joseba Beitia Agirregomezkorta
29/09/1990 Donostia/San Sebastián 9 2015-17
221
Recha José María Álvarez de la Rosa
07/06/1967 Córdoba 9 1994-96
222
Tomás Tomás Fernández Gutiérrez
12/12/1977 San Vicente de la Barquera 8 2003-04
223
Antonio Moreno Antonio Moreno Sánchez
13/02/1983 Puerto Real 8 2008-10
224
Julio Julio García Fernández
02/05/1965 Sevilla 8 1994-98
225
Fran Francisco José Figueroa Alonso
22/06/1972 Valencia 8 1994-95
226
Juanfran Juan Francisco Torres Belén
09/01/1985 Crevillent 8 2002-04
227
Ferreras Juan Carlos Ferreras González
08/06/1961 San Cipriano del Condado 8 1980-81
228
Benito Alberto Benito Castañeda
17/06/1972 Madrid 8 2000-01
229
Noria Antonio Noria Villegas
23/01/1971 Sevilla 8 1996-98
230
Gerardo Gerardo Rodríguez Morán
27/10/1951 León 8 1980-81
231
Fuentes Juan Luis Fuentes Azpiroz
19/10/1965 Donostia/San Sebastián 8 1993-94
232
Salillas Francisco Javier García Ruiz
07/01/1966 Alagón 8 1987-88
233
Luis Delgado Luis Delgado Vargas
25/08/1965 Adeje 8 1994-95
234
Aitor Bouzo Aitor Bouzo Guerenabarrena
04/01/1967 Ermua 8 1993-94
235
Pelu Manuel Piñero Padilla
20/03/1981 Albacete 8 2001-04
236
Luluaga José María Luluaga Altuna
16/04/1962 Lizartza 8 1987-88
237
Masqué Ramón Masqué Rodón
26/07/1960 Reus 8 1982-83
238
Kevin Vázquez Kevin Vázquez Comesaña
23/03/1993 Nigrán 8 2016-17
239
Socorro Juan Carlos Socorro Vera
13/05/1972 Caracas 8 1994-95
240
Javi Peña Francisco Javier González Peña
16/09/1972 Jerez de la Frontera 8 1996-98
241
Sabino Sabino Sánchez Parra
14/02/1978 Los Santos de Maimona 8 1997-06
242
Deville José Manuel Deville-Bellechasse Sánchez
01/10/1957 Trobajo del Camino 8 1980-81
243
Antonio Antonio Fernández García
26/12/1952 Mondariz 8 1980-81
244
Torres Antonio José García Muñoz
01/05/1974 Linares 8 1995-96
245
Albístegui Alexander Albístegui Revilla
01/07/1987 Eibar 8 2017-18
246
Uribarri Iñigo Uribarri Aberasturi
17/08/1972 Gernika-Lumo 8 1997-98
247
Celso Celso Laiz García
15/09/1953 Naredo de Fenar 8 1980-81
248
Macarro Juan Antonio Macarro Carmona
02/12/1965 Badajoz 8 1990-91
249
Paco Peña Francisco de Asís Peña Sevilla
25/11/1971 Jerez de la Frontera 8 1996-97
250
Quim Boadas Joaquim Boadas Esparch
29/10/1976 Cassà de la Selva 8 2011-12
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error