Ranking Jugats Consecutius Guanyant - 2ªB

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PG Temporada
1
XurxoXurxo Bouzo Estévez
26/03/1978 Maceda 15 1999-01
2
RodriJosé Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 14 1993-95
3
Maikel PadrónMaiquel Jesús Padrón Arbelo
11/01/1984 Arrecife 14 2002-04
4
UrizVicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 14 1993-95
5
Patxi SalinasFrancisco Salinas Fernández
17/11/1963 Bilbao 14 1981-83
6
UrzaizIsmael Marín Marín
05/01/1990 Caravaca de la Cruz 14 2010-13
7
MasnouJordi Masnou Margarit
22/02/1971 Barcelona 13 1993-95
8
GallegoDavid Gallego Rodríguez
26/01/1972 Súria 13 1994-95
9
FabadoVicente Fabado Lerma
25/10/1968 Oviedo 13 1994-95
10
PacoFrancisco José García Enrique
16/03/1967 Barbadillo 13 1987-88
11
Eloy JiménezJosé Eloy Jiménez Moreno
14/06/1971 Hellín 13 1993-95
12
OnofreOnofre del Rosario Oliva
09/02/1967 Gáldar 13 1994-95
13
HerreroManuel Herrero Maestre
10/10/1967 Villena 12 1994-95
14
BalbinoBalbino García Puerto
09/08/1955 Cabañas Raras 12 1987-88
15
MinaFrancisco Javier Mina Mariñelarena
24/11/1954 Pamplona 12 1987-88
16
AbajoTeófilo Abajo González
02/11/1960 Cilleruelo de Abajo 12 1987-88
17
TejeroAntonio Tejero Gimeno
01/01/1969 Tauste 12 1994-96
18
TienzaJosé Antonio González Tienza
16/12/1956 Badajoz 12 1983-84
19
ÁlvarezJuan José Álvarez Rubio
11/05/1964 Zumaia 12 1987-88
20
FalomirJosé Luis Falomir Sanz
12/05/1957 Castelló de la Plana 12 1987-89
21
NinoMarcelino Navarro Muñoz
15/04/1959 Madrid 12 1987-88
22
VerdúRamón Verdú Montes
07/05/1984 Jerez de la Frontera 12 2013-15
23
Pablo MaríPablo Marí Villar
31/08/1993 Almussafes 11 2013-15
24
CalderéRamón María Calderé del Rey
16/01/1959 Vila-rodona 11 1992-93
25
TorresJosé Miguel Torres Orenga
31/03/1962 La Vall d'Uixó 11 1994-95
26
MazaSergio Maza Salamero
04/06/1960 Binéfar 11 1986-90
27
BaltaBaltasar Sánchez Martín
09/05/1962 Santander 11 1987-88
28
JuanjoJuan José García Martínez
16/05/1987 Murcia 11 2013-14
29
MurúaEdorta Murúa Zenarruzabeitia
22/02/1963 Barakaldo 11 1982-83
30
Iban GuereñuIban Díaz de Guereñu Ruiz de Arbulo
12/05/1976 Vitoria-Gasteiz 11 2007-09
31
MoyanoJavier Moyano Lujano
23/02/1986 Jaén 11 2007-09
32
AspiazuJon Iñaki Aspiazu San Emeterio
05/11/1962 Bilbao 11 1982-83
33
Toño FernándezAntonio Fernández Villanueva
20/10/1977 Santa Lucía de Gordón 11 1997-99
34
LlorensCarles Llorens Mestre
01/09/1969 Valencia 11 1994-95
35
AndrinúaGenar Andrinúa Kortabarría
09/05/1964 Getxo 11 1982-83
36
VivancoÓscar Vivanco Arco
30/09/1962 Bilbao 11 1982-83
37
SitoJosé Agustín Cenzual Coca
06/11/1965 Pereña 11 1987-88
38
Salva TerraSalvador Terra Medina
30/09/1970 Tortosa 11 1994-95
39
KortajarenaJon Andoni Kortajarena Intxaurraga
25/05/1963 Lemona 11 1982-83
40
ArroyoRubén Arroyo Lloret
22/11/1983 Madrid 11 2001-06
41
González EtxebarriaFernando Javier González Etxebarria
21/05/1964 Bilbao 11 1987-88
42
IruFrancisco Javier Iruarrizaga Amarika
04/10/1962 Areatza 11 1982-83
43
EkaitzEkaitz Jiménez Astigarraga
15/03/1996 Donostia/San Sebastián 11 2020-22
44
Adri CuevasAdrián Cuevas Algeciras
10/01/1990 Jerez de la Frontera 11 2013-14
45
BiotaAlberto Biota Lejarza
18/03/1960 Bilbao 10 1987-88
46
Pau MiguélezPaulino Miguélez Fernández
23/01/1999 Noja 10 2016-18
47
MayoralBorja Mayoral Moya
05/04/1997 Parla 10 2015-16
48
Lago JuniorJunior Wakalible Lago
31/12/1990 Abidjan 10 2013-14
49
EmilioEmilio Gómez Gallardo
14/01/1958 Tarragona 10 1978-81
50
Marc JiménezMarc Jiménez de la Espada Martín
03/11/1985 Pollença 10 2013-14
51
CristóbalCristóbal Gil Martín
05/09/1992 Málaga 10 2016-17
52
ArpónÓscar Arpón Ochoa
09/04/1975 Calahorra 10 2005-06
53
AbadManuel Abad Francés
24/08/1960 La Almunia de Doña Godina 10 1984-85
54
SastreJuan Sastre Vanrell
30/04/1997 Palma 10 2016-18
55
MáyorAlfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 10 2009-10
56
TarradellasPere Tarradellas Cámara
25/11/1979 Mollet del Vallès 10 2009-10
57
Xisco CamposFrancisco Javier Campos Coll
10/03/1982 Binissalem 10 2013-15
58
AstilleroEsteban Astillero Puente
05/10/1963 Bilbao 10 1982-83
59
Pablo SánchezPablo Sánchez Rodríguez
14/01/1969 Madrid 10 1993-94
60
XacoJoaquín Gómez Cela
09/01/1978 A Coruña 10 2003-04
61
CastilloDiego Castillo Marchena
15/03/1979 Jerez de la Frontera 10 2006-08
62
ZamoranoFrancisco Javier Zamorano Gallego
05/09/1979 Madrid 10 2010-11
63
LusoLuis Eduardo Delgado Pacheco
04/12/1984 Zaragoza 10 2009-10
64
MarioMario Espinosa de los Monteros Llorens
09/01/1968 Valencia 10 1987-89
65
MoralesJosé Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 10 2009-10
66
PazóAdrián Pazó Alonso
10/11/1989 Vigo 10 2009-11
67
SilleroJon Sillero Monreal
24/05/1998 Durango 10 2017-19
68
Rafa GarcíaRafael García García
14/01/1986 Ciudad Real 10 2015-17
69
PraderaIgnacio Miguel Pradera Azkune
30/09/1962 Basauri 10 1987-88
70
MeloCésar Melo Sánchez
07/12/1962 Gandia 10 1987-88
71
Manolo ReinaManuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 10 2013-14
72
Dani AguirreDaniel Aguirre Lekumberri
06/12/1975 Pamplona 10 1996-97
73
González EtxebarriaFernando Javier González Etxebarria
21/05/1964 Bilbao 10 1982-83
74
Álex FernándezAlejandro Fernández Iglesias
15/10/1992 Alcalá de Henares 10 2010-11
75
DuránAntonio Durán Durán
17/01/1966 Badajoz 10 1991-98
76
ElgezabalJuan José Elgezabal Bustinza
21/12/1963 Bakio 10 1982-83
77
PolloCarlos Prieto Santos
30/09/1972 Salamanca 10 1992-94
78
JuandeJuan de Dios Jiménez Periche
01/08/1967 Barcelona 10 1992-93
79
RodríguezLuis Fernando Rodríguez Astigarraga
09/04/1964 Elgoibar 10 1987-88
80
ZafraFrancisco Javier Zafra Niño
05/11/1968 Rota 10 2000-01
81
GonzálezSilvestre González Diago
08/12/1958 La Vall d'Uixó 10 1987-89
82
GallegoMiguel Gallego Domínguez
16/07/1953 Mérida 10 1977-81
83
Jorge SánchezJorge Sánchez Pérez
11/01/1973 Barakaldo 10 1999-01
84
AndrésAndrés González Brito
10/11/1960 Santa Cruz de Tenerife 10 1992-93
85
MorataÁlvaro Borja Morata Martín
23/10/1992 Madrid 10 2010-11
86
Jesús FernándezJesús Fernández Collado
11/06/1988 Madrid 10 2010-12
87
ParadaPedro Parada García
04/02/1965 Albacete 10 1989-90
88
AdolfoAdolfo Domínguez Cendón
03/11/1971 San Cristóbal de Ribadavia 10 1999-01
89
Oier OlazábalOier Olazábal Paredes
14/09/1989 Irun 10 2009-10
90
LarrazabalGaizka Larrazabal Goikoetxea
17/12/1997 Bilbao 10 2017-19
91
Javi GómezFrancisco Javier Gómez Romero
08/02/1997 Jerez de la Frontera 10 2018-20
92
Luis GarcíaLuis García Conde
23/04/1979 Toledo 10 2000-01
93
FusterManuel Fuster Puig
05/02/1955 Buñol 9 1977-79
94
SambrunoAntonio Sambruno Aragón
15/07/1978 Cádiz 9 2000-01
95
Unai SimónUnai Simón Mendibil
11/06/1997 Murgia 9 2017-18
96
SagarduyAlejandro Sagarduy Sarriá
17/05/1961 Erandio 9 1994-99
97
ParedesJavier Paredes Arango
05/07/1982 Oviedo 9 2003-05
98
RomeroRoberto Rodolfo Romero Sebastianelli
11/06/1951 La Plata 9 1977-78
99
CifuentesDaniel Cifuentes Alfaro
13/07/1980 Madrid 9 2003-04
100
GimenoCarles Gimeno Cabezas
09/08/1975 Barcelona 9 1996-98
101
BrauVicente Brau Martínez
24/09/1966 Alicante 9 1990-92
102
BadiaGerard Badia Cortés
18/10/1989 Tortosa 9 2010-14
103
Sergio RuizSergio Ruiz Alonso
16/12/1994 El Astillero 9 2016-18
104
IbarrondoImanol Ibarrondo Garay
27/03/1967 Bilbao 9 1993-95
105
EladioEladio Pérez Elizaga
01/02/1968 Estella 9 1994-95
106
OmgbaEmmanuel Franck Omgba Opono Edoa
01/06/1992 Yaoundé 9 2014-15
107
RuedaAntonio Rueda Galera
24/10/1963 Granollers 9 1995-96
108
ServandoServando Sánchez Barahona
02/06/1984 San Fernando 9 2014-15
109
HugoFrancisco José Rosa Martín
29/05/1969 Badalona 9 1994-95
110
Moisés PereiroMoisés Pereiro Pérez
24/02/1980 Ourense 9 2001-02
111
Álex GarciaÀlex Garcia Borau
05/10/1965 Barcelona 9 1994-95
112
CerrudoMarcos Cerrudo Andújar
11/09/1988 Madrid 9 2010-11
113
LanzaroteManuel Lanzarote Bruno
20/01/1984 Barcelona 9 2009-10
114
CodinaJordi Codina Rodríguez
27/04/1982 Barcelona 9 2002-04
115
Del CuraJuan José Gómez del Cura
26/04/1953 Madrid 9 1980-81
116
JuanmaJuan Manuel Hernández Sánchez
22/07/1986 Jaén 9 2008-09
117
AngeloJosé Ángel Ros González
07/03/1983 Valencia 9 2002-05
118
VelázquezJesús López Velázquez
26/03/1979 Cádiz 9 2000-02
119
Marco GarcíaMarco Antonio García Ruiz
14/08/1978 Sevilla 9 2004-06
120
SisoNarciso Amigó de Bonet Ibáñez
02/09/1988 Barcelona 9 2008-09
121
ArbeloaÁlvaro Arbeloa Coca
17/01/1983 Salamanca 9 2003-05
122
DavidDavid Castelao Vázquez
01/05/1968 Vigo 9 1991-93
123
NaixesVicente Naixes Lara
28/02/1966 Nules 9 1990-94
124
SaizarMikel Saizar Soroa
18/01/1983 Ibarra 9 2010-18
125
RaiRaimundo Martínez Pérez
25/12/1967 Cartagena 9 1990-92
126
QuecoJuan Carlos Fraile Benito
27/05/1965 Salamanca 9 1990-92
127
Jonatan SorianoJonathan Soriano Casas
24/09/1985 El Pont de Vilomara i Rocafort 9 2009-10
128
David FernándezDavid Fernández Cortázar
06/04/1985 Madrid 9 2010-13
129
CristianCristian García Ramos
27/12/1981 Terrassa 9 2008-09
130
JothaJonathan Pérez Olivero
06/06/1982 Tinajo 9 2003-05
131
SilvaRafael Javier Silva Comeras
18/01/1964 Zaragoza 9 1987-88
132
CórcolesJosé Antonio Serrallés Córcoles
18/02/1972 Torrevieja 9 1992-94
133
PachónValentín Sergio Pachón Mosquero
05/02/1977 Madrid 9 2007-11
134
ColinasJulen Colinas Olaizola
16/04/1988 Donostia/San Sebastián 9 2015-17
135
ArrietaOdei Arrieta Etxeberria
02/02/1996 Tolosa 9 2017-19
136
David SánchezDavid Sánchez Rodríguez
25/07/1982 Sevilla 9 2001-02
137
ViqueiraAntonio Ramos Viqueira
12/10/1947 Sevilla 9 1977-79
138
David MartínDavid Martín Vargas
06/06/1974 Valladolid 9 1996-99
139
NagoreAlberto Gómez Fernández
27/12/1980 Madrid 9 2002-03
140
JeroJerónimo de Haro Jordán
24/02/1973 Águilas 9 1994-96
141
KitokoRitchie Kitoko
11/06/1988 Kinshasa 9 2011-18
142
PatriPatricio González Fernández
29/04/1963 Donostia/San Sebastián 9 1988-90
143
Dani MartíDaniel Martí Varela
12/10/1982 Mataró 9 2009-10
144
HéctorHéctor Bueno Ávila
15/11/1977 Barcelona 9 2009-10
145
MachadoFrancisco Javier Machado Ramos
29/03/1984 Armilla 9 2014-15
146
DiamankaPape Maly Diamanka
10/01/1990 Dakar 9 2013-14
147
DavidDavid Capdevila Guiu
24/08/1965 Montoliu de Lleida 9 1986-87
148
PascualJuan Pascual Garrido
14/02/1967 Jaén 9 1995-96
149
David RochaDavid Mateos Rocha
07/02/1985 Cáceres 9 2013-14
150
LasherasJuan Carlos Lasheras Mendía
03/01/1966 Beasain 9 1994-95
151
SantoméJesús Santomé Gestido
31/03/1955 Moaña 9 1980-81
152
RechaJosé María Álvarez de la Rosa
07/06/1967 Córdoba 9 1994-96
153
ErnestoErnesto Gómez Gómez
26/04/1985 Madrid 9 2004-08
154
MoyanoIsmael Moyano Navas
13/04/1983 Mollet del Vallès 9 2009-10
155
PiojoJesús Hernández de la Torre
29/06/1989 Salamanca 9 2013-14
156
BiniFrancisco Javier Gómez Crespo
03/02/1976 Santander 9 1994-98
157
Del MoralAntonio del Moral Baena
24/04/1957 Jaén 9 1983-84
158
JuanfranJuan Francisco Torres Belén
09/01/1985 Crevillent 9 2003-05
159
HolsgroveJordan William Holsgrove
10/09/1999 Edinburgh 9 2019-20
160
DoménechLuis Doménech Becerra
02/02/1985 Elda 9 2011-12
161
Carlos GómezJosé Carlos Gómez Tafur
25/10/1972 Granada 9 1995-96
162
AsensioSalvador Asencio Prieto
29/11/1972 Las Palmas de Gran Canaria 9 1996-99
163
Raúl LópezRaúl López Gutiérrez
17/09/1976 Jerez de la Frontera 9 2000-01
164
MorenoAlfonso Moreno Fernández
14/08/1966 Ermua 9 1992-93
165
QuiniJoaquín Béjar Martínez
25/03/1968 Linares 9 1993-95
166
JuradoJosé Manuel Jurado Marín
29/06/1986 Sanlúcar de Barrameda 9 2003-05
167
IzquierdoAgustín Izquierdo Tena
12/03/1970 Lorca 9 1995-96
168
MemoJesús David Abrante Lorenzo
22/01/1979 Santa Cruz de La Palma 9 2001-02
169
Julio RicoJulio Alberto Rico Pardillo
11/06/1989 El Rubio 9 2016-18
170
JofreJofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 9 2001-02
171
QuerolDavid Querol Blanco
25/02/1989 Reus 9 2013-14
172
BeitiaJoseba Beitia Agirregomezkorta
29/09/1990 Donostia/San Sebastián 9 2015-17
173
RaudonaLuis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 9 1990-92
174
Manolo HerreroManuel Herrero Galaso
28/06/1970 Andújar 9 1995-96
175
CrespíJosé Crespí Fernández
02/01/1966 Lyon 9 1992-95
176
NanoFernando Macedo da Silva Rodilla
20/04/1982 A Coruña 9 2001-02
177
Iñigo VicenteIñigo Vicente Elorduy
06/01/1998 Derio 9 2017-19
178
BusaJuan Carlos Bustillo Busalacchi
06/03/1969 Oviedo 9 1993-94
179
ParadaPedro Parada García
04/02/1965 Albacete 9 1987-88
180
HiginioHiginio García Fernández
11/01/1956 Valverdejo 9 1987-89
181
BorjaBorja Fernández Fernández
16/08/1995 Vigo 9 2015-17
182
UríaJokin Uria Lekuona
12/02/1965 Lezo 9 1985-86
183
CarrilloFermín Carrillo Martínez
09/06/1966 Eskoriatza 9 1987-88
184
López RekarteJosé Ignacio López Rekarte
08/02/1965 Arrasate 9 1987-90
185
Pedro DíazPedro Díaz Muñoz
18/06/1977 Talavera de la Reina 9 2006-07
186
PabloPablo López Hernández
13/10/1980 Ferrol 9 1997-98
187
GaritanoGaizka Garitano Aguirre
09/07/1975 Derio 9 1999-01
188
MarzáJosé Miguel Rodríguez Marzá
11/04/1962 Castelló de la Plana 9 1987-89
189
Asier BenitoAsier Benito Sasiain
11/02/1995 Amurrio 9 2017-19
190
GranadaJonathan Martín Golpe
09/04/1980 Laudio/Llodio 9 2009-10
191
MiguélezDavid Miguélez Miguel
05/05/1981 Gijón 9 2009-10
192
LambeaJon Ander Lambea Aranguiz
15/08/1973 Bilbao 9 1999-06
193
ReguilónSergio Reguilón Rodríguez
16/12/1996 Collado Villalba 9 2015-17
194
EderEder Díez Sánchez
15/07/1987 Barakaldo 9 2018-20
195
RubiatoBorja Rubiato Martínez
13/11/1984 Madrid 9 2008-09
196
AñibarroJosé María Añibarro Astondoa
26/07/1979 Zeberio 9 2006-07
197
Roberto RodríguezRoberto Rodríguez Puertas
29/11/1976 Barakaldo 9 1999-01
198
CasadoJorge Casado Rodríguez
26/06/1989 Madrid 9 2010-11
199
César GallegoCésar Gallego Vázquez
22/04/1964 Vitoria-Gasteiz 9 1987-88
200
César CanedaCésar Fernández de las Heras Caneda
10/05/1978 Vitoria-Gasteiz 9 2016-18
201
ElgezabalUnai Elgezabal Udondo
25/04/1993 Urduliz 9 2015-16
202
Raúl BravoRaúl Bravo Sanfélix
14/04/1981 Gandia 9 2001-02
203
Adri CastellanoAdrián Rafael Castellano Cobacho
26/06/1994 Córdoba 9 2016-17
204
AzcárateFederico Xavier Azcárate Ochoa
15/06/1984 Mar del Plata 9 2009-11
205
EcheverríaEduardo Echeverría Jauregui
23/09/1959 Pamplona 9 1978-79
206
ToninoDaniel Pérez Moreno
17/07/1981 Guardamar del Segura 9 2008-09
207
CarreroRicardo Carrero Gómez
10/09/1971 Madrid 9 1993-95
208
FranciscoFrancisco Miguel Gutiérrez Jiménez
03/12/1973 Lebrija 9 1996-99
209
IniestaAndrés Iniesta Luján
11/05/1984 Fuentealbilla 9 2001-02
210
Nacho AznarIgnacio Aznar Torrente
25/05/1983 Melilla 9 2010-11
211
ArenasAntonio Arenas Baena
11/02/1949 Algeciras 9 1977-78
212
Roberto ÁlvarezRoberto Álvarez Redondo
04/01/1980 Segovia 9 2005-06
213
TrashorrasRoberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 9 2001-02
214
SantiagoManuel Santiago Santiago
05/04/1962 Alcantarilla 9 1987-89
215
QuicoFrancisco Javier Mata Álvarez
12/11/1961 A Coruña 9 1987-89
216
TapiaBernardo Tapia Montiel
07/07/1962 Terrassa 9 1991-92
217
Fernando NavarroFernando Navarro Corbacho
25/06/1982 Barcelona 9 2001-02
218
Eneko RomoEneko Romo Arangoa
19/01/1979 Pamplona 9 2008-09
219
TrashorrasRoberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 9 2003-05
220
MorgadoPablo Morgado Blanco
31/05/1989 Valencia 9 2011-13
221
ToninoDaniel Pérez Moreno
17/07/1981 Guardamar del Segura 9 2011-13
222
Víctor ValdésVíctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 9 2001-02
223
BilbaoIker Bilbao Mendiguren
20/03/1996 Larrabetzu 9 2017-18
224
Álex SánchezAlejandro Sánchez López
06/06/1989 Zaragoza 9 2014-16
225
GeniEugenio Martínez de las Heras
01/09/1965 Madrid 9 1989-90
226
Carles SalvadorCarles Salvador Vidal
17/09/1990 Castelló de la Plana 9 2016-18
227
Álex MartínezAlejandro Martínez Sánchez
12/08/1990 Sevilla 9 2011-12
228
Guille RoldánGuillermo Roldán Méndez
23/06/1981 Córdoba 8 2010-13
229
ElorriagaAsier Elorriaga Ortiz de Guinea
30/06/1981 Bilbao 8 2006-07
230
CatanhaHenrique Guedes da Silva
06/03/1972 Recife 8 2006-07
231
SufianSufian Mimun Enbark
24/09/1986 Melilla 8 2014-15
232
PerisJosé Gabriel Peris Sornosa
11/06/1989 Valencia 8 2019-20
233
JulioJulio García Fernández
02/05/1965 Sevilla 8 1994-98
234
PucheJosé Puche Vicente
13/03/1968 Yecla 8 1998-02
235
AntonioAntonio García Jiménez
21/01/1986 Banyeres de Mariola 8 2008-10
236
VladimirÓscar Vladimir Ramos Afonso
31/01/1982 Las Palmas de Gran Canaria 8 2005-07
237
RotetaMiguel Ángel Roteta Lopetegui
16/01/1970 Donostia/San Sebastián 8 1988-89
238
ToñecaAntonio Ángel Martín Medina
04/03/1970 Santa Cruz de Tenerife 8 1994-95
239
YagoYago González López
06/11/1979 Vigo 8 2006-07
240
JuanfranJuan Francisco Torres Belén
09/01/1985 Crevillent 8 2002-04
241
UbisEduardo Ubis Alesanco
10/04/1988 Logroño 8 2013-15
242
IzurzaPedro María Izurza Moreno
08/06/1982 Durango 8 2006-07
243
MurúaAndoni Murúa Zenarruzabeitia
20/03/1953 Barakaldo 8 1978-79
244
CanteroJames Cantero Coitiño
07/02/1967 Tacuarembó 8 1992-97
245
Paco SánchezFrancisco Sánchez González
17/06/1963 Cartagena 8 1990-92
246
NemesioNemesio Alonso Álvarez
28/09/1949 San Cristóbal de La Laguna 8 1977-78
247
ChinoJosé María García Orgaz
12/07/1961 Valdelacasa 8 1990-91
248
CasadoCarlos Casado Ilundain
22/03/1972 Pamplona 8 1995-97
249
RedondoManuel Redondo García
11/01/1985 Sevilla 8 2006-10
250
GeniEugenio Martínez de las Heras
01/09/1965 Madrid 8 1992-93
En actiu la temporada 2021-22