Ranking Jornades Consecutives Guanyant - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PG Temporada
1
Uriz Vicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 14 1993-95
2
Rodri José Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 14 1993-95
3
Gallego David Gallego Rodríguez
26/01/1972 Súria 13 1994-95
4
Fabado Vicente Fabado Lerma
25/10/1968 Oviedo 13 1994-95
5
Eloy Jiménez José Eloy Jiménez Moreno
14/06/1971 Hellín 12 1994-95
6
Masnou Jordi Masnou Margarit
22/02/1971 Barcelona 12 1994-95
7
Balbino Balbino García Puerto
09/08/1955 Cabañas Raras 12 1987-88
8
Nino Marcelino Navarro Muñoz
15/04/1959 Madrid 12 1987-88
9
Paco Francisco José García Enrique
16/03/1967 Barbadillo 12 1987-88
10
Abajo Teófilo Abajo González
02/11/1960 Cilleruelo de Abajo 12 1987-88
11
Kortajarena Jon Andoni Kortajarena Intxaurraga
25/05/1963 Lemona 11 1982-83
12
Sito José Agustín Cenzual Coca
06/11/1965 Pereña 11 1987-88
13
Andrinúa Genar Andrinúa Kortabarría
09/05/1964 Bilbao 11 1982-83
14
Aspiazu Jon Iñaki Aspiazu San Emeterio
05/11/1962 Bilbao 11 1982-83
15
Murúa Edorta Murúa Zenarruzabeitia
22/02/1963 Barakaldo 11 1982-83
16
Vivanco Óscar Vivanco Arco
30/09/1962 Bilbao 11 1982-83
17
Patxi Salinas Francisco Salinas Fernández
17/11/1963 Bilbao 11 1982-83
18
Iru Francisco Javier Iruarrizaga Amarika
04/10/1962 Areatza 11 1982-83
19
Elgezábal Juan José Elgezábal Bustinza
21/12/1963 Bakio 10 1982-83
20
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 10 2009-10
21
González Etxebarria Fernando Javier González Etxebarria
21/05/1964 Bilbao 10 1987-88
22
González Etxebarria Fernando Javier González Etxebarria
21/05/1964 Bilbao 10 1982-83
23
Pablo Marí Pablo Marí Villar
31/08/1993 Almussafes 10 2013-14
24
Jorge Sánchez Jorge Sánchez Pérez
11/01/1973 Barakaldo 10 1999-01
25
Lago Junior Junior Wakalible Lago
31/12/1990 Abidjan 10 2013-14
26
González Silvestre González Diago
08/12/1958 La Vall d'Uixó 10 1987-89
27
Herrero Manuel Herrero Maestre
10/10/1967 Villena 10 1994-95
28
Marc Jiménez Marc Jiménez de la Espada Martín
03/11/1985 Pollença 10 2013-14
29
Juanjo Juan José García Martínez
16/05/1987 Murcia 10 2013-14
30
Adri Cuevas Adrián Cuevas Algeciras
10/01/1990 Jerez de la Frontera 10 2013-14
31
Mario Mario Espinosa de los Monteros Llorens
09/01/1968 Valencia 10 1987-89
32
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 10 2009-10
33
Adolfo Adolfo Domínguez Cendón
03/11/1971 San Cristóbal de Ribadavia 10 1999-01
34
Xurxo Xurxo Bouzo Estévez
26/03/1978 Maceda 10 1999-01
35
David Sánchez David Sánchez Rodríguez
25/07/1982 Sevilla 9 2001-02
36
Mina Francisco Javier Mina Mariñelarena
24/11/1954 Pamplona 9 1987-88
37
Córcoles José Antonio Serrallés Córcoles
18/02/1972 Torrevieja 9 1992-94
38
Rueda Antonio Rueda Galera
24/10/1963 Granollers 9 1995-96
39
Pascual Juan Pascual Garrido
14/02/1967 Jaén 9 1995-96
40
Lanzarote Manuel Lanzarote Bruno
20/01/1984 Barcelona 9 2009-10
41
Fernando Navarro Fernando Navarro Corbacho
25/06/1982 Barcelona 9 2001-02
42
Moisés Pereiro Moisés Pereiro Pérez
24/02/1980 Ourense 9 2001-02
43
Biota Alberto Biota Lejarza
18/03/1960 Bilbao 9 1987-88
44
Izquierdo Agustín Izquierdo Tena
12/03/1970 Lorca 9 1995-96
45
Manolo Herrero Manuel Herrero Galaso
28/06/1970 Andújar 9 1995-96
46
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 9 2001-02
47
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 9 2001-02
48
Verdú Ramón Verdú Montes
07/05/1984 Jerez de la Frontera 9 2013-14
49
Nano Fernando Macedo da Silva Rodilla
20/04/1982 A Coruña 9 2001-02
50
Recha José María Álvarez de la Rosa
07/06/1967 Córdoba 9 1994-96
51
Llorens Carles Llorens Mestre
01/09/1969 Valencia 9 1994-95
52
Brau Vicente Brau Martínez
24/09/1966 Alicante 9 1990-92
53
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 9 1990-92
54
Iniesta Andrés Iniesta Luján
11/05/1984 Fuentealbilla 9 2001-02
55
Carlos Gómez José Carlos Gómez Tafur
25/10/1972 Granada 9 1995-96
56
Beitia Joseba Beitia Agirregomezkorta
29/09/1990 Donostia/San Sebastián 9 2015-17
57
Sambruno Antonio Sambruno Aragón
15/07/1978 Cádiz 9 2000-01
58
Rai Raimundo Martínez Pérez
25/12/1967 Cartagena 9 1990-92
59
Patri Patricio González Fernández
29/04/1963 Donostia/San Sebastián 9 1988-90
60
Trashorras Roberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 9 2001-02
61
Haro David Haro Iniesta
17/07/1990 L'Ametlla del Vallès 8 2019-20
62
Sillero Jon Sillero Monreal
24/05/1998 Durango 8 2017-19
63
Salas Raúl Salas García
13/05/1980 Alaquàs 8 2003-04
64
Deville José Manuel Deville-Bellechasse Sánchez
01/10/1957 Trobajo del Camino 8 1980-81
65
Arruabarrena Mikel Arruabarrena Arambide
09/02/1983 Tolosa 8 2012-13
66
Aitor Bouzo Aitor Bouzo Guerenabarrena
04/01/1967 Ermua 8 1993-94
67
Tomás Tomás Fernández Gutiérrez
12/12/1977 San Vicente de la Barquera 8 2003-04
68
Arroyo Rubén Arroyo Lloret
22/11/1983 Madrid 8 2012-13
69
Querol David Querol Blanco
25/02/1989 Reus 8 2013-14
70
Rovirola Marc Rovirola Moreno
12/09/1992 Cornellà de Terri 8 2019-20
71
Torres Antonio José García Muñoz
01/05/1974 Linares 8 1995-96
72
Holsgrove Jordan William Holsgrove
10/09/1999 Edinburgh 8 2019-20
73
Benito Alberto Benito Castañeda
17/06/1972 Madrid 8 2000-01
74
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 8 1994-95
75
Hernández Miguel Ángel Hernández Moreno
12/12/1969 Madrid 8 1992-93
76
Hontecillas Pedro Hontecillas Zamora
21/11/1959 Madrid 8 1983-84
77
Lasaosa Agustín Lasaosa Laliena
02/12/1958 Huesca 8 1982-83
78
Gabarre Antonio Gabarre Ballarín
26/05/1990 Huesca 8 2019-20
79
Roteta Miguel Ángel Roteta Lopetegui
16/01/1970 Donostia/San Sebastián 8 1995-96
80
Marzá José Miguel Rodríguez Marzá
11/04/1962 Castelló de la Plana 8 1987-88
81
Chino José María García Orgaz
12/07/1961 Valdelacasa 8 1990-91
82
Añibarro José María Añibarro Astondoa
26/07/1979 Zeberio 8 2006-07
83
Villapalos Alberto Villapalos Muñoz
27/01/1995 Madrid 8 2019-20
84
López José Luis López Rodríguez
28/05/1957 Reinosa 8 1983-84
85
Chiqui Pedro Aguilar Rodríguez
02/09/1966 Quart de Poblet 8 1987-88
86
Ferreras Juan Carlos Ferreras González
08/06/1961 San Cipriano del Condado 8 1980-81
87
Kubala Juan Carlos Plaza Gómez
1959 Salamanca 8 1983-84
88
Rodríguez Eduardo Rodríguez Fernández
08/06/1966 Sanlúcar de Barrameda 8 1990-91
89
Falomir José Luis Falomir Sanz
12/05/1957 Castelló de la Plana 8 1987-88
90
Izurza Pedro María Izurza Moreno
08/06/1982 Durango 8 2006-07
91
César De Loma César de Loma Atienza
14/07/1975 Madrid 8 1995-96
92
Calderé Ramón María Calderé del Rey
16/01/1959 Vila-rodona 8 1992-93
93
González José Luis González Vázquez
27/08/1964 Elgoibar 8 1996-97
94
Gerardo Gerardo Rodríguez Morán
27/10/1951 León 8 1980-81
95
Rueda Antonio Rueda Galera
24/10/1963 Granollers 8 1992-93
96
Ibarrondo Imanol Ibarrondo Garay
27/03/1967 Bilbao 8 1993-94
97
Álvarez José Antonio Álvarez Benítez
11/09/1960 Arcos de la Frontera 8 1987-88
98
Álvarez José Antonio Álvarez Benítez
11/09/1960 Arcos de la Frontera 8 1983-84
99
Alberto Alberto García Padrón
15/11/1955 Puerto de la Cruz 8 1982-83
100
Aarón Bueno Aarón Bueno Gómez
21/08/1983 Sabadell 8 2012-13
101
Nico Francisco José Nicolás González
06/11/1988 Molina de Segura 8 2010-12
102
Roberto Rodríguez Roberto Rodríguez Puertas
29/11/1976 Barakaldo 8 1999-01
103
Jonathan Soriano Jonathan Soriano Casas
24/09/1985 Pont de Vilomara i Rocafort 8 2009-10
104
Gallastegi José Félix Gallastegi Bilbao
07/07/1966 Abadiño 8 1993-94
105
Somavilla José Javier Gómez Somavilla
07/10/1968 Erandio 8 1995-96
106
Cornago Francisco Javier Cornago Redrado
16/12/1969 Madrid 8 1992-93
107
Edu García Eduardo García León
13/07/1969 Sevilla 8 1995-96
108
Fernando Campos Fernando Campos Cuesta
27/06/1964 Jaén 8 1983-84
109
Peris José Gabriel Peris Sornosa
11/06/1989 Valencia 8 2019-20
110
Virgilio Virgilio Hernández Paesa
05/09/1968 Chalons 8 1987-88
111
Compains José Luis Rodríguez Compains
1957 Madrid 8 1983-84
112
Jorge Ortiz Jorge Ortiz Mendoza
25/04/1992 Villacañas 8 2019-20
113
Palomeque Manuel Sánchez Palomeque
01/01/1967 Cartagena 8 1990-92
114
Espasandín Víctor Manuel Espasandín Facal
16/03/1985 Santa Comba 8 2009-10
115
Elorriaga Asier Elorriaga Ortiz de Guinea
30/06/1981 Bilbao 8 2006-07
116
Velázquez Jesús López Velázquez
26/03/1979 Cádiz 8 2000-01
117
Arzubiaga Iker Arzubiaga Irusta
28/06/1977 Bilbao 8 2006-07
118
Fuentes Juan Luis Fuentes Azpiroz
19/10/1965 Donostia/San Sebastián 8 1993-94
119
Santi Santiago Martínez Ramos
23/12/1968 Vitoria-Gasteiz 8 1992-93
120
Puncho Gaspar López Rogles
25/05/1965 Villajoyosa 8 1992-93
121
Abadal Eduard Abadal Almendros
21/08/1967 Barcelona 8 1992-93
122
Fernández Cuesta Pedro Fernández Cuesta
20/04/1969 Fuenlabrada 8 1995-96
123
Karmona Antonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 8 1993-94
124
Muñoz Iñigo Muñoz Cuevas
16/12/1996 Bilbao 8 2017-19
125
Hans Hans Schönhöfer Martí
12/04/1962 Sant Cugat del Vallès 8 1992-93
126
Larrazábal Ibón Larrazábal Landa
22/01/1980 Mungia 8 2006-07
127
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 8 1982-83
128
Eduardo Ramos Eduardo José Ramos Verde
10/12/1966 San Cristóbal de La Laguna 8 1994-95
129
Sese Ramón Sese Martínez
28/01/1971 Vitoria-Gasteiz 8 1993-94
130
Serafín Serafín de la Torre Torregrosa
19/03/1962 Jaén 8 1992-94
131
Celso Celso Laiz García
15/09/1953 Naredo de Fenar 8 1980-81
132
Vallori Guillermo Juan Vallori Grimalt
24/06/1982 Palma 8 2019-20
133
Adriano Adriano García García
22/12/1965 Piñar 8 1987-88
134
Salillas Francisco Javier García Ruiz
07/01/1966 Alagón 8 1987-88
135
Mini Maximino González Pérez
13/04/1958 Buenavista del Norte 8 1982-83
136
Tejero Jesús Tejero Gimeno
19/12/1965 Tauste 8 1987-88
137
Kevin Vázquez Kevin Vázquez Comesaña
23/03/1993 Nigrán 8 2016-17
138
Geni Eugenio Martínez de las Heras
01/09/1965 Madrid 8 1992-93
139
Juan Pedro Juan Pedro González Domínguez
14/05/1959 Nogales 8 1990-91
140
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 8 1993-94
141
Honorio Honorio Gómez Clavell
22/10/1962 Alfondeguilla 8 1987-88
142
Goti Asier Goti Llona
03/05/1989 Bilbao 8 2015-17
143
Rubén Pérez Rubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 8 2012-13
144
Gotzon Gotzon Beristain Munitiz
12/07/1971 Bermeo 8 1993-94
145
Alende Diego Alende López
25/08/1997 Santiago de Compostela 8 2016-17
146
Vizcaíno Juan Vizcaíno Morcillo
06/08/1966 La Pobla de Mafumet 8 1987-88
147
Gai Assulin Gai Yigaal Assulin Hazan
09/04/1991 Nahariya 8 2009-10
148
Eleder Juan Eleder Acedo Elorriaga
08/09/1968 Getxo 8 1994-95
149
Onofre Onofre del Rosario Oliva
09/02/1967 Gáldar 8 1994-95
150
Antonio Antonio Fernández García
26/12/1952 Mondariz 8 1980-81
151
Recha José María Álvarez de la Rosa
07/06/1967 Córdoba 8 1995-96
152
Matxon Pedro María Matxon Franco
23/01/1969 Portugalete 8 1994-95
153
Tarradellas Pere Tarradellas Cámara
25/11/1979 Mollet del Vallès 8 2009-10
154
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 8 2000-01
155
Hicham Hicham Khaloua Khaloua
07/05/1995 San Javier 8 2016-17
156
Rodri Juan Antonio Rodríguez Caro
27/02/1966 Badajoz 8 1990-91
157
Aquilino Aquilino Lencina Olivares
24/05/1970 Jumilla 8 1992-94
158
Marc Jiménez Marc Jiménez de la Espada Martín
03/11/1985 Pollença 8 2012-13
159
Dani García Daniel García Carrillo
24/05/1990 Zumarraga 8 2012-13
160
Cifuentes Daniel Cifuentes Alfaro
13/07/1980 Madrid 8 2003-04
161
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 8 1992-93
162
Koldo Koldo Garcés Velasco
14/10/1979 Bilbao 8 2006-07
163
Mínguez Jorge Luis Mínguez Parreño
21/01/1967 Sevilla 8 1990-91
164
Noly Manuel Afonso Mederos
27/06/1949 Las Palmas de Gran Canaria 8 1982-83
165
Brais Méndez Brais Méndez Portela
07/01/1997 Mos 8 2016-17
166
Navarro Antonio Navarro Soriano
05/08/1983 Novelda 8 2011-13
167
Raúl López Raúl López Gutiérrez
17/09/1976 Jerez de la Frontera 8 2000-01
168
Villanova Isidro Villanova Abadía
11/11/1965 Zaragoza 8 1987-88
169
Borja Iglesias Borja Iglesias Quintas
17/01/1993 Santiago de Compostela 8 2016-17
170
Álvaro Martínez Álvaro Martínez Aginaga
09/02/1979 Aiegi 8 2006-07
171
Irazusta Joseba Irazusta Otaño
29/03/1972 Lasarte-Oria 8 1996-98
172
Luis Delgado Luis Delgado Vargas
25/08/1965 Adeje 8 1994-95
173
Paco Francisco Ramón Brito Arceo
22/01/1958 Santa Cruz de Tenerife 8 1982-83
174
Pampín Roberto Pampín López
05/01/1984 Barakaldo 8 2006-07
175
Jero Jerónimo de Haro Jordán
24/02/1973 Águilas 8 1994-95
176
Paco Peña Francisco de Asís Peña Sevilla
25/11/1971 Jerez de la Frontera 8 1996-97
177
Jordi López Jordi López Felpeto
28/02/1981 Cardedeu 8 2002-04
178
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 8 1987-88
179
Glaría Jesús Glaría Yetano
27/10/1961 Villafranca 8 1992-93
180
Pozo Rafael Pozo Reinoso
25/04/1967 Barcelona 8 1990-91
181
David Amaral David Amaral Rodríguez
12/10/1958 Arico 8 1982-83
182
Rubén Cano Rubén Andrés Cano Martínez
05/02/1951 San Rafael 8 1982-83
183
Primi Primitivo Soto Sáez
24/08/1955 Portugalete 8 1980-81
184
Edu Oriol Eduard Oriol Gracia
05/11/1986 Cambrils 8 2009-10
185
Codina Jordi Codina Rodríguez
27/04/1982 Barcelona 8 2002-04
186
Florido Jordi Florido Gandullo
24/02/1968 Sant Pere de Torelló 8 1987-88
187
Santiago Manuel Santiago Santiago
05/04/1962 Alcantarilla 8 1987-88
188
Dopi Jon Ander González Dopico
18/03/1995 Erandio 8 2017-19
189
Jotha Jonathan Pérez Olivero
06/06/1982 Tinajo 8 2003-05
190
Masqué Ramón Masqué Rodón
26/07/1960 Reus 8 1982-83
191
Arregui Aitor Arregui Arrieta
19/05/1990 Bergara 8 2012-13
192
Perera José Jesús Perera López
12/04/1980 Olivenza 8 2012-13
193
Guerrero Carlos Guerrero Santiago
08/09/1967 Madrid 8 1995-96
194
Lucas Viale Lucas Agustín Viale Ochoa
09/03/1985 Córdoba 8 2012-13
195
Chicha Carlos Rodríguez Peña
13/03/1976 Jerez de la Frontera 8 1996-97
196
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 8 1987-88
197
Del Olmo Joseba del Olmo García
20/06/1981 Barakaldo 8 2006-07
198
Olalla Juan José Olalla Fernández
13/01/1980 Madrid 8 2002-04
199
Gustavo Gustavo García Eugenio
13/03/1979 Arrecife 8 2003-04
200
Mejía Álvaro Mejía Pérez
18/01/1982 Madrid 8 2002-04
201
Nolito Manuel Agudo Durán
15/10/1986 Sanlúcar de Barrameda 8 2009-10
202
Molina José Antonio Rodríguez Molina
04/03/1970 Granada 8 1992-93
203
Toñeca Antonio Ángel Martín Medina
04/03/1970 Santa Cruz de Tenerife 8 1994-95
204
Toño Antonio Martínez Germán
17/01/1967 Zaragoza 8 1987-88
205
Asensio Salvador Asencio Prieto
29/11/1972 Las Palmas de Gran Canaria 8 1996-97
206
Queco José García Pacheco
22/08/1964 Jerez de la Frontera 8 1992-93
207
Álvarez Antonio Álvarez Giráldez
04/04/1955 Marchena 8 1992-93
208
Raúl Raúl Mármol López
23/07/1971 Barcelona 8 1995-96
209
Pablo Suárez Pablo Suárez Álvarez
19/09/1979 Oviedo 8 2003-04
210
Nando Fernando Álvarez Llamas
21/07/1971 Ávila 7 1997-98
211
Tonino Daniel Pérez Moreno
17/07/1981 Guardamar del Segura 7 2011-13
212
Ángel Ángel Rivera Rodríguez
16/05/1966 Algeciras 7 1992-93
213
San Miguel Xabier San Miguel Jaureguizar
07/05/1971 Bilbao 7 1993-94
214
Glaría Jesús Glaría Yetano
27/10/1961 Villafranca 7 1986-87
215
Tonino Daniel Pérez Moreno
17/07/1981 Guardamar del Segura 7 2008-09
216
Piojo Jesús Hernández de la Torre
29/06/1989 Salamanca 7 2013-14
217
Dani Daniel Barroso Alcubilla
03/06/1966 Barakaldo 7 1988-89
218
Cantudo Manuel Cantudo Gavira
14/09/1965 Gaucín 7 1990-91
219
Chispas Jorge del Río Fernández
05/12/1976 Torrelavega 7 1997-98
220
Velayos Javier Velayos Rodríguez
06/04/1987 Madrid 7 2007-08
221
Sergio Mora Sergio Mora Sánchez
30/08/1979 Madrid 7 2008-09
222
Azkargorta Juan Ignacio Azkargorta Uriarte
10/09/1956 Azpeitia 7 1982-83
223
Castañeda Julen Castañeda Nuin
14/11/1990 Donostia/San Sebastián 7 2018-19
224
Carrión Manuel Carrión Rodríguez
19/07/1978 Ibi 7 2008-09
225
Fuentes Juan Luis Fuentes Azpiroz
19/10/1965 Donostia/San Sebastián 7 1988-89
226
Quico Francisco de Asís Álvarez Fernández
04/10/1955 Avilés 7 1987-88
227
Toni Antonio Joaquín Sánchez López
06/03/1968 Guadix 7 1987-88
228
Julián Rubio Julián Rubio Sánchez
28/01/1952 Montealegre del Castillo 7 1982-83
229
Lolo Emmanuel González Rodríguez
22/07/1991 Sanlúcar de Barrameda 7 2016-17
230
Scardina Francesco Scardina
11/12/1981 Torino 7 2014-15
231
Idígoras Santiago Idígoras Bilbao
24/07/1953 Oñati 7 1984-85
232
Ortí Jorge Ortí Gracia
28/04/1993 Zaragoza 7 2016-17
233
Villalba II Juan Villalba Arana
Rota 7 1982-83
234
Ateca Alberto Ateca Cano
22/12/1974 Santander 7 1997-98
235
Jandri Alejandro Arenales Marchena
09/02/1968 Laguna de Duero 7 1992-93
236
Chacopino José Alejandro Chacopino Luchoro
05/11/1988 Alicante 7 2016-17
237
Ahumada Manuel Jesús Ahumada Servant
15/10/1969 San Fernando 7 1997-98
238
Rojas José Manuel Rojas Olmedo
10/04/1987 Sevilla 7 2014-15
239
Rivo Julio González Rivo
13/05/1956 Ourense 7 1980-81
240
Regalón Francisco Regalón Cerezo
19/02/1987 Algallarín 7 2016-18
241
Salva Salvador García Puig
04/03/1961 Sant Adrià de Besòs 7 1981-82
242
Alaba Iñaki Álaba Trueba
14/11/1966 Donostia/San Sebastián 7 1988-89
243
Samuel Llorca Samuel Llorca Ripoll
26/04/1985 Alicante 7 2016-17
244
Martínez Juan Martínez López
28/10/1958 Caravaca de la Cruz 7 1981-82
245
Diego Diego Zurita Márquez
1963 Alcorcón 7 1988-89
246
Alcelay Iñaki Alcelay Larrión
05/08/1961 Legazpi 7 1986-87
247
Altuna Iñaki Altuna Zinkunegi
13/09/1958 Lizartza 7 1987-88
248
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 7 1992-93
249
Patón Pedro Patón Montilla
18/10/1963 Linares 7 1987-88
250
Olabe Roberto Olabe Aranzábal
20/10/1967 Vitoria-Gasteiz 7 1992-93
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error