Ranking Jornades Consecutives Guanyant - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1980-81
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PG Temporada
1
Rodri José Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 14 1993-95
2
Uriz Vicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 14 1993-95
3
Gallego David Gallego Rodríguez
26/01/1972 Súria 13 1994-95
4
Fabado Vicente Fabado Lerma
25/10/1968 Oviedo 13 1994-95
5
Eloy Jiménez José Eloy Jiménez Moreno
14/06/1971 Hellín 12 1994-95
6
Masnou Jordi Masnou Margarit
22/02/1971 Barcelona 12 1994-95
7
Balbino Balbino García Puerto
09/08/1955 Cabañas Raras 12 1987-88
8
Abajo Teófilo Abajo González
02/11/1960 Cilleruelo de Abajo 12 1987-88
9
Paco Francisco José García Enrique
16/03/1967 Barbadillo 12 1987-88
10
Nino Marcelino Navarro Muñoz
15/04/1959 Madrid 12 1987-88
11
Murúa Edorta Murúa Zenarruzabeitia
22/02/1963 Barakaldo 11 1982-83
12
Vivanco Óscar Vivanco Arco
30/09/1962 Bilbao 11 1982-83
13
Sito José Agustín Cenzual Coca
06/11/1965 Pereña 11 1987-88
14
Andrinúa Genar Andrinúa Kortabarría
09/05/1964 Bilbao 11 1982-83
15
Aspiazu Jon Iñaki Aspiazu San Emeterio
05/11/1962 Bilbao 11 1982-83
16
Iru Francisco Javier Iruarrizaga Amarika
04/10/1962 Areatza 11 1982-83
17
Patxi Salinas Francisco Salinas Fernández
17/11/1963 Bilbao 11 1982-83
18
Kortajarena Jon Andoni Kortajarena Intxaurraga
25/05/1963 Lemona 11 1982-83
19
Pablo Marí Pablo Marí Villar
31/08/1993 Almussafes 10 2013-14
20
Juanjo Juan José García Martínez
16/05/1987 Murcia 10 2013-14
21
Jorge Sánchez Jorge Sánchez Pérez
11/01/1973 Barakaldo 10 1999-01
22
González Etxebarria Fernando Javier González Etxebarria
21/05/1964 Bilbao 10 1987-88
23
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 10 2009-10
24
Mario Mario Espinosa de los Monteros Llorens
09/01/1968 Valencia 10 1987-89
25
Marc Jiménez Marc Jiménez de la Espada Martín
03/11/1985 Pollença 10 2013-14
26
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 10 2009-10
27
Adolfo Adolfo Domínguez Cendón
03/11/1971 San Cristóbal de Ribadavia 10 1999-01
28
Xurxo Xurxo Bouzo Estévez
26/03/1978 Maceda 10 1999-01
29
Elgezábal Juan José Elgezábal Bustinza
21/12/1963 Bakio 10 1982-83
30
Adri Cuevas Adrián Cuevas Algeciras
10/01/1990 Jerez de la Frontera 10 2013-14
31
Herrero Manuel Herrero Maestre
10/10/1967 Villena 10 1994-95
32
Lago Junior Lago Junior Wakalible
31/12/1990 Abidjan 10 2013-14
33
González Etxebarria Fernando Javier González Etxebarria
21/05/1964 Bilbao 10 1982-83
34
González Silvestre González Diago
08/12/1958 La Vall d'Uixó 10 1987-89
35
Iniesta Andrés Iniesta Luján
11/05/1984 Fuentealbilla 9 2001-02
36
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 9 2001-02
37
Patri Patricio González Fernández
29/04/1963 Donostia/San Sebastián 9 1988-90
38
Verdú Ramón Verdú Montes
07/05/1984 Jerez de la Frontera 9 2013-14
39
Sambruno Antonio Sambruno Aragón
15/07/1978 Cádiz 9 2000-01
40
David Sánchez David Sánchez Rodríguez
25/07/1982 Sevilla 9 2001-02
41
Izquierdo Agustín Izquierdo Tena
12/03/1970 Lorca 9 1995-96
42
Mina Francisco Javier Mina Mariñelarena
24/11/1954 Pamplona 9 1987-88
43
Beitia Joseba Beitia Agirregomezkorta
29/09/1990 Donostia/San Sebastián 9 2015-17
44
Lanzarote Manuel Lanzarote Bruno
20/01/1984 Barcelona 9 2009-10
45
Rai Raimundo Martínez Pérez
25/12/1967 Cartagena 9 1990-92
46
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 9 2001-02
47
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 9 1990-92
48
Nano Fernando Macedo da Silva Rodilla
20/04/1982 A Coruña 9 2001-02
49
Fernando Navarro Fernando Navarro Corbacho
25/06/1982 Barcelona 9 2001-02
50
Córcoles José Antonio Serrallés Córcoles
18/02/1972 Torrevieja 9 1992-94
51
Moisés Pereiro Moisés Pereiro Pérez
24/02/1980 Ourense 9 2001-02
52
Llorens Carles Llorens Mestre
01/09/1969 Valencia 9 1994-95
53
Trashorras Roberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 9 2001-02
54
Pascual Juan Pascual Garrido
14/02/1967 Jaén 9 1995-96
55
Rueda Antonio Rueda Galera
24/10/1963 Granollers 9 1995-96
56
Recha José María Álvarez de la Rosa
07/06/1967 Córdoba 9 1994-96
57
Carlos Gómez José Carlos Gómez Tafur
25/10/1972 Granada 9 1995-96
58
Biota Alberto Biota Lejarza
18/03/1960 Bilbao 9 1987-88
59
Manolo Herrero Manuel Herrero Galaso
28/06/1970 Andújar 9 1995-96
60
Brau Vicente Brau Martínez
24/09/1966 Alicante 9 1990-92
61
Villapalos Alberto Villapalos Muñoz
27/01/1995 Madrid 8 2019-20
62
Gabarre Antonio Gabarre Ballarín
26/05/1990 Huesca 8 2019-20
63
Paco Peña Francisco de Asís Peña Sevilla
25/11/1971 Jerez de la Frontera 8 1996-97
64
Toño Antonio Martínez Germán
17/01/1967 Zaragoza 8 1987-88
65
Onofre Onofre del Rosario Oliva
09/02/1967 Gáldar 8 1994-95
66
Santi Santiago Martínez Ramos
23/12/1968 Vitoria-Gasteiz 8 1992-93
67
Adriano Adriano García García
22/12/1965 Piñar 8 1987-88
68
Somavilla José Javier Gómez Somavilla
07/10/1968 Erandio 8 1995-96
69
Pozo Rafael Pozo Reinoso
25/04/1967 Barcelona 8 1990-91
70
Sillero Jon Sillero Monreal
24/05/1998 Barakaldo 8 2017-19
71
Muñoz Iñigo Muñoz Cuevas
16/12/1996 Bilbao 8 2017-19
72
Navarro Antonio Navarro Soriano
05/08/1983 Novelda 8 2011-13
73
González José Luis González Vázquez
27/08/1964 Elgoibar 8 1996-97
74
Eleder Juan Eleder Acedo Elorriaga
08/09/1968 Getxo 8 1994-95
75
Arroyo Rubén Arroyo Lloret
22/11/1983 Madrid 8 2012-13
76
Rodríguez Eduardo Rodríguez Fernández
08/06/1966 Sanlúcar de Barrameda 8 1990-91
77
Ibarrondo Imanol Ibarrondo Garay
27/03/1967 Bilbao 8 1993-94
78
Kevin Vázquez Kevin Vázquez Comesaña
23/03/1993 Nigrán 8 2016-17
79
Arruabarrena Mikel Arruabarrena Arambide
09/02/1983 Tolosa 8 2012-13
80
Tejero Jesús Tejero Gimeno
19/12/1965 Tauste 8 1987-88
81
Vizcaíno Juan Vizcaíno Morcillo
06/08/1966 La Pobla de Mafumet 8 1987-88
82
Álvarez Antonio Álvarez Giráldez
04/04/1955 Marchena 8 1992-93
83
Goti Asier Goti Llona
03/05/1989 Bilbao 8 2015-17
84
Cifuentes Daniel Cifuentes Alfaro
13/07/1980 Madrid 8 2003-04
85
Espasandín Víctor Manuel Espasandín Facal
16/03/1985 Santa Comba 8 2009-10
86
César De Loma César de Loma Atienza
14/07/1975 Madrid 8 1995-96
87
Arregui Aitor Arregui Arrieta
19/05/1990 Bergara 8 2012-13
88
Luis Delgado Luis Delgado Vargas
25/08/1965 Adeje 8 1994-95
89
Rubén Pérez Rubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 8 2012-13
90
Salas Raúl Salas García
13/05/1980 Alaquàs 8 2003-04
91
Virgilio Virgilio Hernández Paesa
05/09/1968 Chalons 8 1987-88
92
Izurza Pedro María Izurza Moreno
08/06/1982 Durango 8 2006-07
93
Elorriaga Asier Elorriaga Ortiz de Guinea
30/06/1981 Bilbao 8 2006-07
94
Gotzon Gotzon Beristain Munitiz
12/07/1971 Bermeo 8 1993-94
95
Eduardo Ramos Eduardo José Ramos Verde
10/12/1966 San Cristóbal de La Laguna 8 1994-95
96
Holsgrove Jordan Wiliam Holsgrove
10/09/1999 Edinburgh 8 2019-20
97
Calderé Ramón María Calderé del Rey
16/01/1959 Vila-rodona 8 1992-93
98
Santiago Manuel Santiago Santiago
05/04/1962 Alcantarilla 8 1987-88
99
Florido Jordi Florido Gandullo
24/02/1968 Sant Pere de Torelló 8 1987-88
100
Chino José María García Orgaz
12/07/1961 Valdelacasa 8 1990-91
101
Edu García Eduardo García León
13/07/1969 Sevilla 8 1995-96
102
Querol David Querol Blanco
25/02/1989 Reus 8 2013-14
103
Recha José María Álvarez de la Rosa
07/06/1967 Córdoba 8 1995-96
104
Fernando Campos Fernando Campos Cuesta
27/06/1964 Jaén 8 1983-84
105
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 8 1987-88
106
Abadal Eduard Abadal Almendros
21/08/1967 Barcelona 8 1992-93
107
Del Olmo Joseba del Olmo García
20/06/1981 Barakaldo 8 2006-07
108
Koldo Koldo Garcés Velasco
14/10/1979 Bilbao 8 2006-07
109
Matxon Pedro María Matxon Franco
23/01/1969 Portugalete 8 1994-95
110
Rodri Juan Antonio Rodríguez Caro
27/02/1966 Badajoz 8 1990-91
111
Dani García Daniel García Carrillo
24/05/1990 Zumarraga 8 2012-13
112
Nolito Manuel Agudo Durán
15/10/1986 Sanlúcar de Barrameda 8 2009-10
113
Rueda Antonio Rueda Galera
24/10/1963 Granollers 8 1992-93
114
Álvarez José Antonio Álvarez Benítez
11/09/1960 Arcos de la Frontera 8 1987-88
115
Álvarez José Antonio Álvarez Benítez
11/09/1960 Arcos de la Frontera 8 1983-84
116
Vallori Guillermo Juan Vallori Grimalt
24/06/1982 Palma 8 2019-20
117
Chiqui Pedro Aguilar Rodríguez
02/09/1966 Quart de Poblet 8 1987-88
118
Molina José Antonio Rodríguez Molina
04/03/1970 Granada 8 1992-93
119
Gustavo Gustavo García Eugenio
13/03/1979 Arrecife 8 2003-04
120
Asensio Salvador Asencio Prieto
29/11/1972 Las Palmas de Gran Canaria 8 1996-97
121
Lucas Viale Lucas Agustín Viale Ochoa
09/03/1985 Córdoba 8 2012-13
122
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 8 1987-88
123
Aarón Bueno Aarón Bueno Gómez
21/08/1983 Sabadell 8 2012-13
124
Perera José Jesús Perera López
12/04/1980 Olivenza 8 2012-13
125
Aquilino Aquilino Lencina Olivares
24/05/1970 Jumilla 8 1992-94
126
Masqué Ramón Masqué Rodón
26/07/1960 Reus 8 1982-83
127
Paco Francisco Ramón Brito Arceo
22/01/1958 Santa Cruz de Tenerife 8 1982-83
128
Glaría Jesús Glaría Yetano
27/10/1961 Villafranca 8 1992-93
129
Nico Francisco José Nicolás González
06/11/1988 Molina de Segura 8 2010-12
130
Álvaro Martínez Álvaro Martínez Aginaga
09/02/1979 Aiegi 8 2006-07
131
Añibarro José María Añibarro Astondoa
26/07/1979 Zeberio 8 2006-07
132
Noly Manuel Afonso Mederos
27/06/1949 Las Palmas de Gran Canaria 8 1982-83
133
Palomeque Manuel Sánchez Palomeque
01/01/1967 Cartagena 8 1990-92
134
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 8 1982-83
135
Primi Primitivo Soto Sáez
24/08/1955 Portugalete 8 1980-81
136
Queco José García Pacheco
22/08/1964 Jerez de la Frontera 8 1992-93
137
Villanova Isidro Villanova Abadía
11/11/1965 Zaragoza 8 1987-88
138
Benito Alberto Benito Castañeda
17/06/1972 Madrid 8 2000-01
139
Marzá José Miguel Rodríguez Marzá
11/04/1962 Castelló de la Plana 8 1987-88
140
Lasaosa Agustín Lasaosa Laliena
02/12/1958 Huesca 8 1982-83
141
Rubén Cano Rubén Andrés Cano Martínez
05/02/1951 San Rafael 8 1982-83
142
Serafín Serafín de la Torre Torregrosa
19/03/1962 Jaén 8 1992-94
143
Codina Jordi Codina Rodríguez
27/04/1982 Barcelona 8 2002-04
144
Haro David Haro Iniesta
17/07/1990 L'Ametlla del Vallès 8 2019-20
145
Peris José Gabriel Peris Sornosa
11/06/1989 Valencia 8 2019-20
146
Larrazábal Ibón Larrazábal Landa
22/01/1980 Mungia 8 2006-07
147
Marc Jiménez Marc Jiménez de la Espada Martín
03/11/1985 Pollença 8 2012-13
148
David Amaral David Amaral Rodríguez
12/10/1958 Arico 8 1982-83
149
Alberto Alberto García Padrón
15/11/1955 Puerto de la Cruz 8 1982-83
150
Geni Eugenio Martínez de las Heras
01/09/1965 Madrid 8 1992-93
151
Alende Diego Alende López
25/08/1997 Santiago de Compostela 8 2016-17
152
Jorge Ortiz Jorge Ortiz Mendoza
25/04/1992 Villacañas 8 2019-20
153
Mínguez Jorge Luis Mínguez Parreño
21/01/1967 Sevilla 8 1990-91
154
Rovirola Marc Rovirola Moreno
12/09/1992 Cornellà de Terri 8 2019-20
155
Chicha Carlos Rodríguez Peña
13/03/1976 Jerez de la Frontera 8 1996-97
156
Gai Assulin Gai Yigaal Assulin Hazan
09/04/1991 Nahariya 8 2009-10
157
Compains José Luis Rodríguez Compains
1957 Madrid 8 1983-84
158
Puncho Gaspar López Rogles
25/05/1965 Villajoyosa 8 1992-93
159
Edu Oriol Eduard Oriol Gracia
05/11/1986 Cambrils 8 2009-10
160
Mini Maximino González Pérez
13/04/1958 Buenavista del Norte 8 1982-83
161
Honorio Honorio Gómez Clavell
22/10/1962 Alfondeguilla 8 1987-88
162
Fernández Cuesta Pedro Fernández Cuesta
20/04/1969 Fuenlabrada 8 1995-96
163
Dopi Jon Ander González Dopico
18/03/1995 Erandio 8 2017-19
164
Jero Jerónimo de Haro Jordán
24/02/1973 Águilas 8 1994-95
165
Brais Méndez Brais Méndez Portela
07/01/1997 Mos 8 2016-17
166
Cornago Francisco Javier Cornago Redrado
16/12/1969 Madrid 8 1992-93
167
Salillas Francisco Javier García Ruiz
07/01/1966 Alagón 8 1987-88
168
Aitor Bouzo Aitor Bouzo Guerenabarrena
04/01/1967 Ermua 8 1993-94
169
Jotha Jonathan Pérez Olivero
06/06/1982 Tinajo 8 2003-05
170
López José Luis López Rodríguez
28/05/1957 Reinosa 8 1983-84
171
Jonathan Soriano Jonathan Soriano Casas
24/09/1985 Pont de Vilomara i Rocafort 8 2009-10
172
Gerardo Gerardo Rodríguez Morán
27/10/1951 León 8 1980-81
173
Celso Celso Laiz García
15/09/1953 Naredo de Fenar 8 1980-81
174
Antonio Antonio Fernández García
26/12/1952 Mondariz 8 1980-81
175
Raúl Raúl Mármol López
23/07/1971 Barcelona 8 1995-96
176
Tarradellas Pere Tarradellas Cámara
25/11/1979 Mollet del Vallès 8 2009-10
177
Irazusta Joseba Irazusta Otaño
29/03/1972 Lasarte-Oria 8 1996-98
178
Kubala Juan Carlos Plaza Gómez
1959 Salamanca 8 1983-84
179
Jordi López Jordi López Felpeto
28/02/1981 Cardedeu 8 2002-04
180
Sese Ramón Sese Martínez
28/01/1971 Vitoria-Gasteiz 8 1993-94
181
Gallastegi José Félix Gallastegi Bilbao
07/07/1966 Abadiño 8 1993-94
182
Hans Hans Schönhöfer Martí
12/04/1962 Sant Cugat del Vallès 8 1992-93
183
Fuentes Juan Luis Fuentes Azpiroz
19/10/1965 Donostia/San Sebastián 8 1993-94
184
Juan Pedro Juan Pedro González Domínguez
14/05/1959 Nogales 8 1990-91
185
Guerrero Carlos Guerrero Santiago
08/09/1967 Madrid 8 1995-96
186
Tomás Tomás Fernández Gutiérrez
12/12/1977 San Vicente de la Barquera 8 2003-04
187
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 8 1993-94
188
Mejía Álvaro Mejía Pérez
18/01/1982 Madrid 8 2002-04
189
Hontecillas Pedro Hontecillas Zamora
21/11/1959 Madrid 8 1983-84
190
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 8 1992-93
191
Hicham Hicham Khaloua Khaloua
07/05/1995 San Javier 8 2016-17
192
Falomir José Luis Falomir Sanz
12/05/1957 Castelló de la Plana 8 1987-88
193
Velázquez Jesús López Velázquez
26/03/1979 Cádiz 8 2000-01
194
Borja Iglesias Borja Iglesias Quintas
17/01/1993 Santiago de Compostela 8 2016-17
195
Pablo Suárez Pablo Suárez Álvarez
19/09/1979 Oviedo 8 2003-04
196
Olalla Juan José Olalla Fernández
13/01/1980 Madrid 8 2002-04
197
Ferreras Juan Carlos Ferreras González
08/06/1961 San Cipriano del Condado 8 1980-81
198
Arzubiaga Iker Arzubiaga Irusta
28/06/1977 Bilbao 8 2006-07
199
Roberto Rodríguez Roberto Rodríguez Puertas
29/11/1976 Barakaldo 8 1999-01
200
Raúl López Raúl López Gutiérrez
17/09/1976 Jerez de la Frontera 8 2000-01
201
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 8 2000-01
202
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 8 1994-95
203
Toñeca Antonio Ángel Martín Medina
04/03/1970 Santa Cruz de Tenerife 8 1994-95
204
Roteta Miguel Ángel Roteta Lopetegui
16/01/1970 Donostia/San Sebastián 8 1995-96
205
Pampín Roberto Pampín López
05/01/1984 Barakaldo 8 2006-07
206
Torres Antonio José García Muñoz
01/05/1974 Linares 8 1995-96
207
Hernández Miguel Ángel Hernández Moreno
12/12/1969 Madrid 8 1992-93
208
Karmona Antonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 8 1993-94
209
Deville José Manuel Deville-Bellechasse Sánchez
01/10/1957 Trobajo del Camino 8 1980-81
210
Iván Gil Iván Gil Calero
18/01/2000 Sant Boi de Llobregat 7 2019-20
211
Chuco José Antonio Fernández Pla
13/09/1956 Santoña 7 1982-83
212
Quique Joaquín Miguel Latasa
23/09/1963 Valencia 7 1988-90
213
Adrián López Adrián López Garrote
09/01/1999 Barcelona 7 2019-20
214
Nacho Castro Ignacio Castro García
30/06/1971 Avilés 7 2003-04
215
Asier Benito Asier Benito Sasiain
11/02/1995 Amurrio 7 2017-18
216
Dani Daniel Barroso Alcubilla
03/06/1966 Barakaldo 7 1988-89
217
Manolo Peña Manuel Jesús González Peña
06/05/1962 Olivares 7 1992-93
218
Guruzeta Gorka Guruzeta Rodríguez
12/09/1996 Donostia/San Sebastián 7 2017-18
219
Espigulé Josep Espigulé Badosa
09/05/1967 Castellfollit de la Roca 7 1988-89
220
Lander Lander Olaetxea Ibaibarriaga
12/04/1993 Abadiño 7 2019-20
221
Romeu Oriol Romeu Vidal
24/09/1991 Ulldecona 7 2009-10
222
Andoni López Andoni López Saratxo
05/04/1996 Barakaldo 7 2017-18
223
Toni Abad José Antonio Abad Martínez
03/11/1996 Valencia 7 2018-19
224
Dorado José Luis Dorado Chala
26/07/1962 Los Yébenes 7 1988-89
225
Ángel Bastos Ángel Bastos Teijeira
03/05/1992 Mos 7 2016-17
226
Iñigo Iñigo Mardones Oca
29/12/1972 Vitoria-Gasteiz 7 1996-97
227
Coulibaly Mohamed Moussa Coulibaly
07/08/1988 Bakel 7 2016-17
228
Cholo José Ángel Ruiz López
02/04/1962 Burgos 7 1982-83
229
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 7 2010-11
230
Ipintza Joseba Lizaso Odriozola
01/07/1972 Zestoa 7 1997-98
231
Ødegaard Martin Ødegaard
17/12/1998 Drammen 7 2015-16
232
Sangroniz Gorka Sangroniz Barcena
27/02/1973 Getxo 7 1993-94
233
Pugui José Manuel Puga Moreira
21/10/1980 Carballo 7 2008-10
234
Pablo Sánchez Pablo Sánchez Rodríguez
14/01/1969 Madrid 7 1993-94
235
Héber Héber Pena Picos
16/01/1990 Ferrol 7 2016-17
236
Altuna Iñaki Altuna Zinkunegi
13/09/1958 Lizartza 7 1987-88
237
Toni Laureano Antonio Villa Suárez
07/01/1995 Lorquí 7 2016-17
238
Moyano Ismael Moyano Navas
13/04/1983 Mollet del Vallès 7 2017-18
239
Nico Hidalgo Nicolás Hidalgo García
30/04/1992 Motril 7 2018-19
240
Iñigo Iñigo Sáenz Jiménez
05/04/1971 Pamplona 7 1993-94
241
Crespí José Crespí Fernández
02/01/1966 Lyon 7 1989-90
242
Fael Rafael Becerra Cortés
08/10/1966 Zafra 7 1995-96
243
Luluaga José María Luluaga Altuna
16/04/1962 Lizartza 7 1987-88
244
Santi Santiago Iñigo Huarte
28/08/1968 Lekeitio 7 1993-94
245
Antelo Jorge Antelo Liste
12/08/1964 Santiago de Compostela 7 1989-90
246
Medina Ángel Pedro Medina Ruiz
06/04/1967 Madrid 7 1992-93
247
Jiménez Domingo Jiménez Honrubia
21/12/1964 Alicante 7 1988-89
248
Jiménez Domingo Jiménez Honrubia
21/12/1964 Alicante 7 1988-90
249
Juanma Juan Manuel Jiménez Ponce
30/03/1971 Lorquí 7 1992-93
250
Xisco Campos Francisco Javier Campos Coll
10/03/1982 Binissalem 7 2012-13
En actiu la temporada 2019-20