Ranking Jornades Consecutives No Guanyant - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Salcedo Manuel Salcedo Domingo
20/04/1977 Sagunt 26 1997-98
2
Koldo Jesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 25 1997-98
3
Camochu Javier López Iglesias
13/04/1989 Boal 24 2017-18
4
Nacho del Moral Ignacio del Moral Juez
09/10/1981 Sant Jordi de Cercs 24 2010-11
5
Rafa Rafael Martínez Francés
01/11/1986 Ciudad Real 24 2013-14
6
Palacios Alejandro Javier Palacios Chocarro
14/04/1980 Pamplona 23 2005-07
7
Manolo Manuel Muñoz Cordero
31/08/1973 Madrid 22 1997-98
8
Teo Teófilo Castedo Escudero
16/05/1962 Andratx 22 1988-89
9
Nacho Gómez Ignacio Gómez Pérez
20/11/1987 Zaragoza 22 2012-14
10
Alfaro Juan José Alfaro Ligero
11/08/1981 La Palma del Condado 21 2007-08
11
Toro Francisco Toro Frontera
29/01/1972 Palma 21 1992-94
12
Tistu Bautista Álvarez Rodríguez
01/03/1959 San Martín del Rey Aurelio 21 1980-82
13
Willy Barroso Jesús Bruno González Barroso
06/12/1973 Santa Cruz de Tenerife 21 1992-93
14
Lima Ildefons Lima Solà
10/12/1979 Barcelona 21 1997-98
15
Fran Moreno Francisco Javier Moreno Jiménez
07/05/1984 Pamplona 20 2016-18
16
Pablo Juan Pablo Ávila Pablos
18/06/1976 Madrid 20 2003-04
17
Héctor Peláez Héctor Peláez Valdés
20/01/1978 Cangas del Narcea 20 2001-03
18
Tata Felipe Hernández Álvarez
11/05/1964 Arrecife 20 1992-93
19
Cristian Cristian Andrés Sánchez Soriano
22/11/1980 Cuenca 20 2003-04
20
Borja Prieto Borja Prieto Ruiz
10/02/1987 Barakaldo 19 2017-18
21
Urigoitia José Luis García Urigoitia
04/08/1965 Zaragoza 19 1995-96
22
Calles Juan José Calles Castellano
27/12/1963 Madrid 19 1987-88
23
Luariz Gorka Luariz-Ayerdi Rona
20/12/1992 Zaragoza 19 2017-18
24
Chinto Jacinto Domínguez Ávila
13/09/1964 Cáceres 19 1987-88
25
Emiliano Emiliano González Arqués
20/09/1969 Santander 19 1997-98
26
Manu Taranilla Manuel Martínez Taranilla
10/05/1979 Puente Castro 19 2008-09
27
Nico Nicolás Rubio Sánchez
02/11/1987 Manacor 19 2011-12
28
Indias José María Indias Tello
20/09/1971 Donostia/San Sebastián 19 1994-96
29
Joseba Joseba Mezo Urrutia
16/05/1964 Bilbao 18 1987-88
30
Adri Cuevas Adrián Cuevas Algeciras
10/01/1990 Jerez de la Frontera 18 2012-14
31
Juan Simón Juan Simón Viñas García
10/10/1978 Oviedo 18 2001-02
32
Miguel Miguel Ángel García Suárez
17/03/1982 Avilés 18 2003-04
33
Forner Joaquín Forner Martín de Ojeda
27/01/1990 Almenara 18 2011-12
34
Jaime Jaime Hernández Salgado
02/09/1969 Huelva 18 1998-99
35
Nenu Luis Alberto Martínez Peláez
30/07/1980 Puente San Miguel 18 2013-14
36
Asián Manuel Asián Bejarano
17/02/1977 Coria del Río 18 1999-01
37
Rosillo Ignacio Rosillo López
17/02/1988 Barcelona 18 2013-14
38
Texeira Antonio Texeira Muñoz
27/07/1986 Barcelona 18 2013-14
39
Alonso José Javier Alonso Herrero
23/01/1964 Palencia 18 1987-88
40
Blas Blas García González
03/06/1962 Soto del Barco 18 1980-82
41
Elola Francisco Javier Elola Lekuona
29/01/1960 Tijuana 18 1995-96
42
Pedro Antonio Pedro Antonio Talavera García
30/07/1962 Badajoz 18 1988-89
43
Errea Unai Errea Berges
18/08/1973 Irun 18 1995-96
44
José Ramírez José Ramírez Martín
02/06/1977 La Bisbal d'Empordà 18 2008-10
45
Sergio Sergio Serrano Sopeña
07/05/1976 Madrid 18 1997-98
46
Dudi Eduardo Rodríguez Canseco
20/12/1980 Oviedo 18 2001-02
47
Varela Daniel Varela Keilholz
07/02/1964 Palma 18 1988-89
48
Moustapha Mouhamadou Moustapha Gning
21/01/1989 Dakar 18 2013-14
49
Alcalde Aitor Alcalde Caballero
22/05/1985 Erandio 18 2011-12
50
Soto David Soto Sánchez
16/10/1993 Ourense 18 2017-18
51
Roberto Tomás Roberto Tomás Martí
13/05/1978 Onda 18 2003-04
52
Álvaro Novo Álvaro Novo Ramírez
16/05/1978 Córdoba 18 1997-98
53
Txiki Asier Fernández Sáez de Asteasu
13/09/1981 Vitoria-Gasteiz 18 2005-06
54
Óscar Herreros Óscar Herreros Hernández
09/05/1972 Autol 17 2003-04
55
Breva José Ramón Breva Nebot
31/08/1964 Castelló de la Plana 17 1991-92
56
Montesdeoca Santiago Montesdeoca Jiménez
29/03/1972 Las Palmas de Gran Canaria 17 1993-94
57
Ramón Ramón Martínez Garrido
18/02/1960 Jaén 17 1989-90
58
Pablo Vidal Pablo Vidal Muñoz
20/01/1983 El Cabanyal 17 2010-11
59
Pedro Luis Pedro Luis Pérez Sorrondegui
29/12/1971 Gallarta 17 1992-93
60
Invernón Armando Invernón Menéndez
20/02/1980 Oviedo 17 2003-04
61
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 17 1992-93
62
Guillermo Guillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 17 2001-02
63
Alonso José Ramón Alonso Pérez
19/08/1966 Madrid 17 1991-93
64
Moisés Moisés Carrasco Vallespín
25/09/1973 Badalona 17 1998-99
65
Marín Santiago Marín El Busto
23/01/1956 Alfaro 17 1985-86
66
Imanol Imanol Urquiaga Arrate
09/01/1970 Santurtzi 17 1992-93
67
David Fas David Fas Rojo
16/08/1980 Valencia 17 2010-11
68
Herrero Juan Herrero García
23/06/1966 Benissanó 17 1996-97
69
Corbalán Armando Corbalán Domingo
30/03/1994 Valencia 17 2017-18
70
Vicente José Vicente Román Senra
08/08/1964 Vigo 17 1987-88
71
Juan Carlos Juan Carlos González Castro
01/06/1958 Avilés 17 1980-82
72
Serafín Serafín Guillén Folch
12/10/1969 Barcelona 17 1996-97
73
Santi Santiago Montesdeoca Gutiérrez
25/07/1970 Santa Cruz de Tenerife 17 1989-90
74
Chea
17 1987-88
75
David Pérez David Pérez García
05/04/1977 Vigo 17 1996-97
76
Vich Antonio Vich Cloquell
01/09/1966 Palma 17 1988-89
77
Mario Mario Fernando Julián Orduña
25/07/1967 Lima 17 1991-92
78
Pascual Juan Pascual Garrido
14/02/1967 Jaén 17 1989-90
79
Roque Mesa Roque Mesa Quevedo
07/06/1989 Telde 16 2007-08
80
Jalle David Jalle Martínez
21/05/1976 Logroño 16 2001-02
81
Cristóbal Cristóbal Márquez Crespo
21/04/1984 Madrid 16 2007-08
82
Manolín Manuel Francisco Sirviente Prius
08/05/1961 San Fernando 16 1980-81
83
Franchu Francisco Campos Domínguez
15/10/1967 Valencia 16 1991-92
84
Llano Adrián Llano Méndez
18/03/1991 Gijón 16 2017-18
85
Juan Antonio Juan Antonio Sánchez Franzón
08/09/1954 San Fernando 16 1980-81
86
Alberto Alberto González Marín
14/03/1993 Gijón 16 2017-18
87
Kiko de Diego Francisco Javier de Diego Díaz
20/02/1962 Granadilla de Abona 16 1992-93
88
Mundo Raimundo Gonzálvez Campos
24/12/1963 Elx 16 1985-86
89
Alberto Alberto Manuel Domínguez Rivas
11/02/1988 Santiago de Compostela 16 2010-12
90
Mawi Manuel Sánchez Aragón
26/04/1993 Chiclana de la Frontera 16 2016-17
91
Borja Borja Jiménez Macías
06/02/1994 Guadalcacín 16 2016-17
92
Koeman David Rodríguez Encinas
16/07/1984 Salamanca 16 2010-12
93
Ricky Ricardo Fernández Revuelta
24/04/1983 Santander 16 2013-14
94
Pico Juan Jesús Piñero Bolarín
13/07/1988 Mula 16 2012-13
95
Barrio Carlos Alberto Barrio Rodio
14/05/1964 Ourense 16 1994-95
96
Nico Nicolás Rubio Sánchez
02/11/1987 Manacor 16 2013-14
97
Prieto José Antonio Prieto Hernández
08/01/1987 Ceuta 16 2011-12
98
Pepito José García
08/11/1965 Cullera 16 1991-92
99
Sana Sana Ndiaye
24/11/1992 Mbour 16 2016-17
100
Nieto Carlos Nieto Herrero
06/05/1996 Zaragoza 16 2017-18
101
Yago Alonso Yago Yao Alonso-Fueyo Sako
19/08/1979 Abidjan 16 2010-12
102
José Manuel José Manuel Rodríguez González
19/10/1963 Avilés 16 1980-82
103
Pirri Antonio Sánchez Carrasco
15/01/1968 L'Hospitalet de Llobregat 16 1995-96
104
Tiago Portuga Tiago Venâncio Alves Pires
20/10/1991 Braga 16 2017-18
105
Grandal José Grandal Freire
16 1983-84
106
Gassama Saihou Gassama
11/12/1993 Banjul 16 2013-14
107
Rubén Rubén Carreras Carreras
12/05/1987 Maó 16 2013-14
108
Javi Bolo Javier Martínez López
08/07/1989 La Roda 16 2016-18
109
Calahorro Juan Calahorro Bares
12/05/1988 Torredonjimeno 16 2017-18
110
Jesús Jesús María Díaz Altuna
01/01/1970 Gordexola 16 1992-93
111
Llodrá Antonio Llodrá Mas
23/10/1967 Manacor 16 1993-94
112
Llario Rafael Llario Espí
03/01/1965 Benigànim 16 1995-96
113
Javier Campos Antonio Javier Campos Cabrera
13/05/1963 Las Palmas de Gran Canaria 16 1993-94
114
Llario Rafael Llario Espí
03/01/1965 Benigànim 16 1991-92
115
Pulga Víctor Herrero Forcada
06/11/1985 Almassora 16 2009-11
116
Óscar Sierra Óscar Sierra Luna
02/09/1981 Terrassa 16 2008-10
117
Ariño Joseba Ariño Umaran
23/04/1987 Barakaldo 15 2010-11
118
Juli Ferrer Julián Sánchez Romero
27/06/1983 Talavera de la Reina 15 2008-09
119
Veny Gaspar Veny Galmés
06/01/1981 Manacor 15 2011-12
120
Copi Isaac Luis Chico
15/10/1982 Algeciras 15 2008-09
121
Magallón Ángel Ricardo Magallón Yanguas
01/03/1969 Tudela 15 1995-96
122
Puigbó Josep Puigbó Rigola
07/08/1968 Centelles 15 1994-95
123
Sestelo Sergio Sestelo Guijarro
19/08/1978 Madrid 15 2007-08
124
Rubén Anuarbe Rubén Anuarbe Martín
18/06/1981 Madrid 15 2007-08
125
Teto Héctor Nogués Valien
28/02/1983 Zaragoza 15 2013-14
126
Joseiño José Domingo Segade Ferreiro
13/05/1958 Santiago de Louro 15 1988-90
127
Pedro Pedro Muñoz Molina
14/07/1985 Algeciras 15 2007-08
128
Besada Victor Besada Vila
03/03/1985 Porriño 15 2010-12
129
Cuero Wilson Antonio Cuero Llano
27/01/1992 Cali 15 2012-13
130
Lucas Cazorla Lucas Cazorla Luque
06/10/1962 Málaga 15 1987-88
131
Germán Germán Sánchez Barahona
12/12/1986 San Fernando 15 2012-14
132
Megías Antonio Megías Gaspar
03/07/1984 Murcia 15 2016-17
133
Thaer Tha'er Fayez Al Bawab
01/03/1985 Amman 15 2007-08
134
Álex Ruiz Alejandro Ruiz Cañada
29/03/1982 Madrid 15 2003-04
135
Omar Omar Álvarez Burgos
29/08/1990 Oviedo 15 2011-13
136
Juanma Juan Manuel Jiménez Ponce
30/03/1971 Lorquí 15 1994-96
137
Julián Julián Peinado Caro
25/12/1957 Getxo 15 1979-80
138
Cueva Fernando Agüeria Cueva
16/10/1962 Avilés 15 1981-82
139
Sola Jesús Manuel Sola Olivares
01/07/1957 Granada 15 1987-88
140
Suárez Diego Suárez Hernández
10/10/1994 Zaragoza 15 2019-20
141
Maté
15 1980-81
142
David Valle David Valle Millán
22/05/1978 Barcelona 15 2012-14
143
Gustavo Merino Gustavo Merino González
07/04/1981 Bilbao 15 2004-05
144
Cárdenas David Cárdenas Trias
02/02/1985 Barcelona 15 2010-11
145
Cristian Cristian Javier Arcega Rivera
10/06/1986 Zaragoza 15 2012-14
146
Cayetano Cayetano Tomás Navarrete Parapar
21/12/1960 Viveiro 15 1983-84
147
Julián Marcos Julián Marcos Marí
04/12/1970 Eivissa 15 1993-94
148
Juan Juan Fernández Ruiz
03/09/1964 Santander 15 1988-89
149
León Antonio Ruiz León
29/12/1972 Mareeba 15 1995-96
150
Marco Paixão Marco Filipe Lopes Paixão
19/09/1984 Sesimbra 15 2006-08
151
Garrido Luis Miguel Garrido Santos
18/06/1972 Valladolid 15 1991-93
152
Servera Gabriel Servera Brunet
13/09/1970 Sant Llorenç des Cardassar 15 1993-94
153
Ricarte Oriol Ricarte Iniesta
03/02/1989 Barcelona 15 2013-14
154
Vicente Vicente Javier Fernández Pino
08/11/1979 Cantillana 15 2003-05
155
Feijóo Esteban Feijóo Sarasola
08/03/1957 Bilbao 15 1979-80
156
Raúl Pérez Raúl Pérez López
30/03/1974 L'Hospitalet de Llobregat 15 1993-94
157
Hugo Rama Hugo José Rama Calviño
22/11/1996 Oroso 15 2017-18
158
Obieta Koldo Obieta Alberdi
08/10/1993 Gernika-Lumo 15 2019-20
159
Espejo Alfonso Espejo Navajas
27/04/1972 Córdoba 15 1996-97
160
Serrano Isaac Jiménez Serrano
11/09/1962 Albacete 15 1987-88
161
Sanmartín José Ramón Sanmartín Carreira
07/10/1957 Santiago de Compostela 15 1991-92
162
Ortiz Antonio Ortiz Romero
28/01/1964 15 1993-94
163
Enguita Víctor Enguita García
04/09/1977 Zaragoza 15 1996-97
164
Gustavo Gustavo García Eugenio
13/03/1979 Arrecife 15 2001-02
165
Joaquín Joaquín Vicente Alarcón
14/10/1967 Murcia 15 1989-90
166
Urresti Enrique Urresti Aldazábal
23/07/1961 Bilbao 15 1992-93
167
Borja Romero Borja Miguel Romero Ortiz
23/10/1992 Santiponce 15 2012-13
168
Criubaldo Criubaldo Hernández Gómez
11/11/1973 Albacete 15 1996-98
169
Rivas Marino Rivas Lamas
02/12/1959 Ferrol 15 1983-84
170
Rubén Rivera Rubén Rivera Sánchez
20/02/1986 Talavera de la Reina 14 2011-12
171
Saúl Saúl Suárez Hernández
27/02/1988 Las Palmas de Gran Canaria 14 2011-12
172
Aloisio Mohamed Hamed Al-lal
25/03/1979 Melilla 14 2006-08
173
Páez José Antonio Páez Rosa
13/09/1968 Málaga 14 1993-94
174
Tonete Antonio Martínez Tormos
08/10/1983 Yecla 14 2010-11
175
Juanjo II Juan José Martínez López
06/09/1970 Murcia 14 1994-95
176
Sabino Sabino Aranzabal Goitia
21/09/1965 Laudio/Llodio 14 1992-93
177
Adrián Adrián Armental González
24/07/1990 Ribeira 14 2017-18
178
Jorge Rodríguez Jorge Eugenio Rodríguez Álvarez
15/08/1980 Cee 14 2002-03
179
Barcala Miguel Ángel Barcala Rodríguez
03/02/1965 El Tiemblo 14 1994-95
180
Jorge Jorge Fernández Rodríguez
21/08/1980 Oviedo 14 2003-04
181
Aguirre José Luis Aguirregomezcorta Galdós
Mutriku 14 1980-81
182
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 14 2002-03
183
Alvero Rubén Alvero Yanguas
26/09/1973 Tudela 14 2001-02
184
Raúl Molina Raúl Molina Alcocer
25/11/1976 Jerez de la Frontera 14 1995-96
185
Zabala Iñaki Zabala Ipiñazar
10/12/1960 Lemona 14 1992-93
186
Granell Álex Granell Nogué
02/08/1988 Olot 14 2013-14
187
Jonathan Vila Jonathan Vila Pereira
06/03/1986 Porriño 14 2005-06
188
Rocamora Luis Rocamora Hernández
1951 Benferri 14 1980-81
189
Rafa Fernández Rafael Fernández Rodríguez
03/06/1977 Córdoba 14 2003-04
190
Pina Juan Pedro Pina Martínez
29/06/1985 Murcia 14 2012-13
191
Berto Alberto Sánchez Cobos
07/07/1981 Plasencia 14 2005-06
192
Quim Boadas Joaquim Boadas Esparch
29/10/1976 Cassà de la Selva 14 2003-04
193
Hugo Grandío Hugo Grandío Raigoso
04/05/1979 Gijón 14 2002-03
194
Laseca Gonzalo Laseca Calvo
11/11/1964 Zaragoza 14 1989-91
195
Edu Silva Eduardo Silva Sales
11/08/1981 Entre Ríos 14 1999-00
196
Gonzalo
14 1987-88
197
Aldea Ignacio Aldea San Evaristo
10/01/1967 Zaragoza 14 1989-91
198
Nano Fernando Macedo da Silva Rodilla
20/04/1982 A Coruña 14 2017-18
199
Otamendi Félix Otamendi Echauri
06/04/1966 Arazuri 14 1990-91
200
Luisito José Luis Míguez Iglesias
07/08/1966 Teo 14 1995-96
201
Portillo Juan Carlos Portillo González
07/07/1970 Málaga 14 1992-93
202
Pedrosa Roberto Pedrosa Lobato
11/08/1971 Areatza 14 1992-93
203
Socorro Juan Carlos Socorro Vera
13/05/1972 Caracas 14 1990-91
204
Segundo Segundo García Cordero
24/07/1962 Piedeloro 14 1993-94
205
Golo Óscar Santor Martínez
03/04/1978 Vitoria-Gasteiz 14 2003-04
206
Rangel Diego José Rangel Monge
23/06/1978 Almendralejo 14 2003-04
207
Chus Martínez Chus Martínez González
29/12/1962 Soria 14 1990-92
208
Xiker Xiker Ozerinjauregi Mendikoetxea
30/01/1997 Zalla 14 2016-18
209
Iñaki José Ignacio Gómez Ocaña
29/12/1986 Madrid 14 2006-08
210
Olea Francisco Javier Olea Calleja
18/04/1969 Palencia 14 1995-96
211
Ramos José Ramos Cascallana
05/01/1961 Cubillos del Sil 14 1990-92
212
Costanilla Mikel Costanilla Velasco
16/09/1976 Pamplona 14 2004-06
213
López Francisco López Colodrero
20/03/1962 Córdoba 14 1983-84
214
Polaco David Álvarez Vázquez
19/02/1990 Jerez de la Frontera 14 2017-18
215
Xabier Xabier Hurtado de Saracho Alazaga
12/10/1967 Bilbao 14 1992-93
216
Luque Antonio Javier Domingo Luque
20/08/1977 Jaén 14 2007-09
217
David Pérez David Pérez del Río
24/05/1974 Valladolid 14 2000-01
218
Catú Sergio González Quintans
06/07/1990 Santiago de Compostela 14 2017-18
219
Fierro Fernando Fierro López
21/04/1966 Salas de los Infantes 14 1990-92
220
Esparza Fernando Esparza Aizkorbe
07/05/1979 Pamplona 14 2013-14
221
Artigas José Luis Artigas Laborda
01/05/1960 Zaragoza 14 1989-91
222
Rafa Rafael González Gutiérrez
01/09/1975 14 1995-96
223
Álex Felip Alejandro Felip Selma
03/04/1992 Castelló de la Plana 14 2017-19
224
Eduardo Eduardo Pérez Morán
02/12/1976 Madrid 14 1996-97
225
Guerrero Adrià Guerrero Aguilar
28/01/1998 Blanes 14 2019-20
226
Richard Ricardo Ruiz Benito
24/09/1975 Alcolea de Calatrava 14 1994-95
227
Sergio García Sergio García de la Iglesia
08/08/1989 Zamora 14 2011-13
228
Juliá Jorge Juliá Obarti
18/12/1993 Valencia 14 2017-19
229
José Carlos José Carlos Fernández Compan
31/01/1973 Málaga 14 1994-95
230
Txiki Asier Fernández Sáez de Asteasu
13/09/1981 Vitoria-Gasteiz 14 2006-07
231
Alberto García Alberto Enrique García Salgueiro
22/02/1981 Vigo 14 2002-03
232
Mackay Ian Mackay Abad
14/07/1986 A Coruña 14 2017-18
233
Blázquez Pablo Blázquez Martínez
21/03/1980 Donostia/San Sebastián 14 2003-04
234
Toni Bernal Antonio José Bernal Iniesta
12/12/1977 Sangonera la Verde 14 2010-11
235
Gonzalo Gonzalo García Cea
25/02/1986 A Coruña 14 2008-10
236
Álvaro Campos Álvaro Campos Estellés
01/04/1987 Mislata 14 2017-19
237
Heredia Pedro Heredia Martín
09/09/1962 Marbella 14 1987-88
238
Villalba Vicente Fonfría Villalba
04/07/1962 Alfondeguilla 14 1981-82
239
Rodri Rodrigo Ángel Gil Torres
24/04/1985 Cehegín 14 2012-13
240
Oinatz Oinatz Bilbao Garay
25/08/1985 Bilbao 14 2011-12
241
Mezquita Manuel Luis Díez Alonso
04/02/1951 San Martín de la Falamosa 14 1980-81
242
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 14 1990-92
243
Jesús Jesús González Sahagún
07/01/1975 Valladolid 14 1995-96
244
Castillejo José Miguel Castillejo Aznarez
04/12/1974 Tudela 14 1995-96
245
Larrea Txema Larrea
14 1979-80
246
Tolo Muñoz Bartolomé Muñoz Sitges
07/10/1972 14 1993-94
247
Francis Francisco Gómez Chamorro
23/09/1958 La Vall d'Uixó 14 1981-82
248
Mario de la Roca Mario de la Roca Pascual
30/12/1965 Gijón 14 1988-89
249
Cruz Juan José Cruz López
03/10/1969 Córdoba 14 1993-94
250
Miguel Díaz Miguel Díaz Montes
24/01/1994 Estella 14 2019-20
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error