2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo X (1ª Fase B)2020-21

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Ciudad de Lucena2412732209375
2San Roque2010622128311
3Puente Genil20126241715402
4Córdoba B18134631814473
5Sevilla C18125341010310
6Utrera17105231410262
7Gerena17124531112483
8Castilleja14134271516322
9Pozoblanco1412354912351
10Coria911236817433
11La Palma311038415363
Ascens
Promoció Ascens
Promoció Permanència

Resultats

17/01/2021
27/02/2021
San Roque
Puente Genil
-
-
28/02/2021
Coria
La Palma
-
-
24/01/2021
Ciudad de Lucena
San Roque
-
-
03/02/2021
Utrera
Coria
-
-
31/01/2021
San Roque
Sevilla C
-
-
Utrera
La Palma
-
-

Destacats

Jugador Pos G Club
Lamarca
7 Puente Genil
Delgado
7 Ciudad de Lucena
Domínguez
6 Córdoba B
Rubén Cruz
6 Utrera
Chenkam
4 Puente Genil
Abeledo
4 San Roque
Wojcik
4 Castilleja
Conejero
4 Ciudad de Lucena
Santacruz
3 Pozoblanco
Juanito
3 Coria
Nom Pos Minuts Club
Iván Navarro
1136 Córdoba B
Dela
1080 Pozoblanco
Adrián
1080 Ciudad de Lucena
Álex Meléndez
1080 Córdoba B
Capitas
1070 Sevilla C
Pitero
1046 Castilleja
Salva
1044 Gerena
Morillo
1035 Castilleja
Núñez
1028 Puente Genil
Alfonso
1010 Castilleja
Nom Pos Grogues Club
Diego
7 Coria
Tore
7 Gerena
Visus
7 Córdoba B
Santacruz
6 Pozoblanco
Cristian Toro
6 Coria
Salva Vegas
6 Puente Genil
Abeledo
6 San Roque
Juanito
5 Coria
Dani Romero
5 Coria
Fermín
5 Gerena
  Nom Pos Vermelles Club
Toni Pérez
2 Ciudad de Lucena
Armenta
2 Castilleja
Sedeño
1 Gerena
Curro
1 Coria
Del Moral
1 Córdoba B
Juanito
1 Coria
Visus
1 Córdoba B
Agredano
1 Puente Genil
Maero
1 Ciudad de Lucena
Beke
1 San Roque
Nom Pos Coef Club PJ G
Fermín
12 Gerena1112
Dela
12 Pozoblanco1212
Álex Lázaro
9 Ciudad de Lucena119
Nom P TG TV
Roldán Gómez4221
Hernández Maestre3211
López Salinas3161
Vaca Núñez3161
Vázquez Herrera3110
Vázquez Hidalgo3190
Naranjo Marín3151
Martín Mora3200
Sarmiento Núñez2150
Muñoz González2122
Sánchez Carreras2101
Alonso Ramírez260
Álvarez Dorado2203
Guzmán Mansilla2150
Bazán Muñoz2181
Fernández Martínez2130
Ferrera Macías2192
Alcaraz Yáñez150
Tejado Gutiérrez150
Gutiérrez Pérez141
Viñolo Payán160
Estévez Garaluz1100
Aranda Zayas160
Pulido Valero161
Casas Martínez160
Fernández Moral160
González Sánchez160
Pérez Guerrero131
Rodríguez Caparrós180
Huertas Marqués160
Sevilla Marín150
Aranda Delgado192
Montijano Linde181
Camacho Garrote192
Alcoba Montes1102
Montoro Garrido130
Tauste Fernández1111
Hidalgo Márquez160
Gols:
138
Promig golejador:
2,16
Targetes Grogues:
406
Targetes Grogues Per Partit:
6,34
Expulsions:
25
Expulsions Per Partit:
0,39
Victòries locals:
26
Victòries visitants:
20
Empats:
18
Màxima victòria local:
4 - 1 Puente Genil-Coria
Màxima victòria visitant:
0 - 4 Coria-Castilleja

Progrés

Matriu

CasCiuCorCórGerLaPozPueSanSevUtr
Castilleja0-32-01-00-11-11-31-3
Ciudad de Lucena2-11-13-01-04-1
Coria0-41-21-33-10-10-0
Córdoba B0-02-20-14-23-12-11-21-1
Gerena1-00-00-21-11-0
La Palma0-00-01-10-10-11-2
Pozoblanco2-11-11-10-11-0
Puente Genil0-30-14-11-30-03-1
San Roque1-00-01-12-11-0
Sevilla C2-11-01-01-00-01-21-2
Utrera1-12-03-12-0
Jornada 12LocalVisitant
17/01/2021
17/01/2021
17/01/2021
27/02/2021
San Roque
Puente Genil
28/02/2021
Coria
La Palma
Jornada 13LocalVisitant
24/01/2021
Ciudad de Lucena
San Roque
24/01/2021
24/01/2021
24/01/2021
03/02/2021
Utrera
Coria
Jornada 14LocalVisitant
31/01/2021
San Roque
Sevilla C
31/01/2021
31/01/2021
31/01/2021
Utrera
La Palma
31/01/2021