2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo X2021-22

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Gerena135410125110
2Sevilla C125401107121
3Recreativo Huelva1043108290
4Xerez10431063111
5Utrera9430193140
6Córdoba B8522143170
7Cartaya6520356130
8Conil5412121180
9Antoniano5312021101
10Ciudad de Lucena431114290
11Puente Genil4511368141
12Los Barrios4511346160
13Ceuta B441123780
14Cabecense3410324150
15Pozoblanco35032510161
16Rota030032860
17Tomares0400419111
Ascens
Promoció Ascens
Descens

Destacats

Jugador Pos G Club
Talaverón
7 Sevilla C
Melchor
4 Gerena
Wojcik
4 Cartaya
Gabi
4 Gerena
Colorado
3 Xerez
Gómez
2 Gerena
Triviño
2 Ciudad de Lucena
Cuenca
2 Puente Genil
Juan Carlos
2 Xerez
Peter
2 Recreativo Huelva
Nom Pos Minuts Club
Cubero
450 Puente Genil
Melchor
450 Gerena
Ángel García
450 Pozoblanco
Manolillo
450 Córdoba B
Agredano
450 Puente Genil
Dela
450 Los Barrios
Abel Moreno
450 Gerena
Adri
450 Cartaya
Sillero
450 Pozoblanco
Manu Moya
450 Pozoblanco
Nom Pos Grogues Club
Álex Guti
3 Sevilla C
Gómez
3 Gerena
José Carlos
3 Cabecense
Christian Delgado
3 Córdoba B
Agus
3 Pozoblanco
Cubero
2 Puente Genil
Nacho Holgado
2 Ceuta B
Tellado
2 Puente Genil
Revi
2 Conil
Carlos Moreno
2 Pozoblanco
  Nom Pos Vermelles Club
Carlos Moreno
1 Pozoblanco
Juanito
1 Xerez
Alberto
1 Antoniano
Ekedo
1 Puente Genil
David García
1 Tomares
Crespo
1 Sevilla C
Nom Pos Coef Club PJ G
Nom P TG TV
González Sánchez2151
Espina Domínguez2120
Ferrera Macías2131
Ballesteros Peralta2100
Martín Mora2110
Huertas Marqués161
Avilés Hernández180
Gamero Castro160
Alonso Ramírez150
Alcaraz Yáñez180
Navarro Galera131
Pozo Fernández171
Álvarez Rodríguez160
Bueso Jiménez140
Fernández Martínez160
Viñolo Payán160
Vázquez Hidalgo150
Fernández Barba140
Naranjo Marín180
De Santisteban Adame150
Caro Márquez150
Gutiérrez Perera130
Vaca Núñez131
Cruz Viejo180
Sarmiento Núñez180
Vázquez Tovar1120
Cruz Navarro160
Pareja Nieto180
Hidalgo Márquez130
Pérez Guerrero140
González Rodríguez120
Gols:
85
Promig golejador:
2,36
Targetes Grogues:
210
Targetes Grogues Per Partit:
5,83
Expulsions:
6
Expulsions Per Partit:
0,17
Victòries locals:
18
Victòries visitants:
10
Empats:
8
Màxima victòria local:
4 - 0 Utrera-Ceuta B
Màxima victòria visitant:
0 - 3 Tomares-Ciudad de Lucena

Progrés

Matriu

AntCabCarCeuCiuConCórGerLosPozPueRecRotSevTomUtrXer
Antoniano1-1
Cabecense1-00-1
Cartaya0-11-0
Ceuta B1-12-0
Ciudad de Lucena1-1
Conil2-00-0
Córdoba B0-01-0
Gerena2-01-04-1
Los Barrios0-00-1
Pozoblanco3-31-1
Puente Genil1-01-22-3
Recreativo Huelva2-03-0
Rota1-31-2
Sevilla C2-13-03-2
Tomares0-31-3
Utrera4-01-2
Xerez2-11-02-1
Jornada 5LocalVisitant
09/10/2021
09/10/2021
09/10/2021
09/10/2021
09/10/2021
Rota
Tomares
09/10/2021
Ciudad de Lucena
Utrera
09/10/2021
Cabecense
Ceuta B
10/10/2021
Antoniano
Recreativo Huelva