2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo X2019-20 next

Classificació


Data inicial
Data final

Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Betis Deportivo592918566828675
2Xerez Deportivo552917484424797
3Ciudad de Lucena552916764624823
4Utrera522915774122703
5Ceuta512914964921685
6Sevilla C512914963419898
7Antoniano512914964228804
8Puente Genil502914874835737
9Rota4329127104749982
10Coria4229119939361066
11San Roque4029117113931854
12Conil4029101093437811
13Lebrijana3429810113342861
14Gerena332996143137814
15Xerez2929951531431007
16Arcos312987143040824
17Los Barrios302951592535843
18Pozoblanco2629751732511006
19Córdoba B232965182953774
20Écija029002908700
Promoció Ascens

Resultats

14/03/2020
Córdoba B
Coria
-
-
Ceuta
Sevilla C
-
-
15/03/2020
San Roque
Pozoblanco
-
-
Utrera
Rota
-
-
Conil
Arcos
-
-
Betis Deportivo
Ciudad de Lucena
-
-
Puente Genil
Gerena
-
-
Xerez
Antoniano
-
-
Lebrijana
Xerez Deportivo
-
-
Los Barrios
Écija
-
-
22/03/2020
Arcos
Puente Genil
-
-
Gerena
San Roque
-
-
Pozoblanco
Los Barrios
-
-
Rota
Xerez
-
-
Antoniano
Lebrijana
-
-
Xerez Deportivo
Córdoba B
-
-
Coria
Betis Deportivo
-
-
Ciudad de Lucena
Ceuta
-
-
Sevilla C
Conil
-
-
Écija
Utrera
-
-
29/03/2020
San Roque
Puente Genil
-
-
Los Barrios
Gerena
-
-
Utrera
Pozoblanco
-
-
Lebrijana
Rota
-
-
Córdoba B
Antoniano
-
-
Betis Deportivo
Xerez Deportivo
-
-
Ceuta
Coria
-
-
Conil
Ciudad de Lucena
-
-
Sevilla C
Arcos
-
-
Xerez
Écija
-
-
05/04/2020
Arcos
San Roque
-
-
Puente Genil
Los Barrios
-
-
Gerena
Utrera
-
-
Pozoblanco
Xerez
-
-
Rota
Córdoba B
-
-
Antoniano
Betis Deportivo
-
-
Xerez Deportivo
Ceuta
-
-
Coria
Conil
-
-
Ciudad de Lucena
Sevilla C
-
-
Écija
Lebrijana
-
-
19/04/2020
Los Barrios
San Roque
-
-
Utrera
Puente Genil
-
-
Xerez
Gerena
-
-
Lebrijana
Pozoblanco
-
-
Betis Deportivo
Rota
-
-
Ceuta
Antoniano
-
-
Conil
Xerez Deportivo
-
-
Sevilla C
Coria
-
-
Ciudad de Lucena
Arcos
-
-
Córdoba B
Écija
-
-
26/04/2020
Arcos
Los Barrios
-
-
San Roque
Utrera
-
-
Puente Genil
Xerez
-
-
Gerena
Lebrijana
-
-
Pozoblanco
Córdoba B
-
-
Rota
Ceuta
-
-
Antoniano
Conil
-
-
Xerez Deportivo
Sevilla C
-
-
Coria
Ciudad de Lucena
-
-
Écija
Betis Deportivo
-
-
03/05/2020
Utrera
Los Barrios
-
-
Xerez
San Roque
-
-
Lebrijana
Puente Genil
-
-
Córdoba B
Gerena
-
-
Betis Deportivo
Pozoblanco
-
-
Conil
Rota
-
-
Sevilla C
Antoniano
-
-
Ciudad de Lucena
Xerez Deportivo
-
-
Coria
Arcos
-
-
Ceuta
Écija
-
-
10/05/2020
Utrera
Arcos
-
-
Los Barrios
Xerez
-
-
San Roque
Lebrijana
-
-
Puente Genil
Córdoba B
-
-
Gerena
Betis Deportivo
-
-
Pozoblanco
Ceuta
-
-
Rota
Sevilla C
-
-
Antoniano
Ciudad de Lucena
-
-
Xerez Deportivo
Coria
-
-
Écija
Conil
-
-
17/05/2020
Xerez
Utrera
-
-
Lebrijana
Los Barrios
-
-
Córdoba B
San Roque
-
-
Betis Deportivo
Puente Genil
-
-
Ceuta
Gerena
-
-
Conil
Pozoblanco
-
-
Ciudad de Lucena
Rota
-
-
Coria
Antoniano
-
-
Sevilla C
Écija
-
-
Arcos
Xerez Deportivo
-
-

Destacats

Jugador Pos G Club
Raúl
16 Betis Deportivo
Javi Henares
14 Ciudad de Lucena
Mizzian
12 Betis Deportivo
Cristopher
12 Ceuta
Pablo García
11 Coria
Casas
11 Sevilla C
Delgado
10 Puente Genil
Giráldez
10 Lebrijana
Ranchero
9 Antoniano
Rober
9 Betis Deportivo
Nom Pos Minuts Club
Ayala
2520 Utrera
Álex del Río
2520 Utrera
Adri González
2430 Sevilla C
David León
2430 Sevilla C
Javi Cuenca
2430 Ciudad de Lucena
Juande
2430 Lebrijana
Pinto
2416 San Roque
Núñez
2411 Utrera
Brando
2351 Antoniano
Edet
2343 Xerez Deportivo
Nom Pos Grogues Club
Cristopher
15 Ceuta
Lucena
13 Pozoblanco
Gustavo
13 Los Barrios
Tore
13 Coria
Rubén Díaz
13 Conil
Hedrera
12 Rota
Akouokou
11 Betis Deportivo
Marrufo
11 Utrera
Misffut
11 Gerena
Juanma
11 Lebrijana
  Nom Pos Vermelles Club
Álex Revuelta
3 Xerez
Santacruz
2 Pozoblanco
Isaac
2 Sevilla C
Altamirano
2 Betis Deportivo
Barba
2 Betis Deportivo
Manolo Cano
2 Puente Genil
Ríos
2 Sevilla C
Marcos
2 Sevilla C
Chema
1 Pozoblanco
Gonzalo
1 Pozoblanco
Nom Pos Coef Club PJ G
Gonzalo
42 Pozoblanco2242
Llamas
21 Córdoba B1221
Manu López
34 Rota2134
Isco
22 Coria1522
Lebrón
35 Arcos2535
Miguel
23 Xerez1723
Agredano
19 Puente Genil1519
Fermín
30 Gerena2430
Iván Ares
16 Lebrijana1316
Álex Maqueda
15 Coria1315
Gols:
742
Promig golejador:
2,56
Targetes Grogues:
1588
Targetes Grogues Per Partit:
5,48
Expulsions:
84
Expulsions Per Partit:
0,29
Victòries locals:
138
Victòries visitants:
80
Empats:
72
Màxima victòria local:
7 - 0 Ceuta-Rota
Màxima victòria visitant:
0 - 4 Puente Genil-Sevilla C

Progrés

Matriu

Jornada 30LocalVisitant
14/03/2020
Córdoba B
Coria
14/03/2020
Ceuta
Sevilla C
15/03/2020
San Roque
Pozoblanco
15/03/2020
Utrera
Rota
15/03/2020
Conil
Arcos
15/03/2020
Betis Deportivo
Ciudad de Lucena
15/03/2020
Puente Genil
Gerena
15/03/2020
Xerez
Antoniano
15/03/2020
Lebrijana
Xerez Deportivo
15/03/2020
Los Barrios
Écija
Jornada 31LocalVisitant
22/03/2020