Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Calera

Nom complet
Samuel Calera Ortiz
Data de naixement
18/07/2004 (22 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Lateral esquerre
Altura
178 cm
Pes
68 kg
Samuel Calera Ortiz
18/07/2004 (22 anys)
Lateral esquerre
178 cm
68 kg
Top 100
Top 250
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP
Temporades 04141
Temporades seguides al mateix equip -4---
Equips 01111
Partits Jugats 0645641
Partits complets 0191190
Partits titular 0433431
Partits suplent 0212210
Partits substituit 0232231
Partits incomplets 0444441
Partits convocat 4183221
Partits convocat total 4828862
Guanyats 0161161
Empatats 0272270
Perduts 0212210
Minuts 03790296379074
Gols 03030
Gols de suplent 00000
Partits Marcant algun Gol 03030
Promig golejador 0,000,050,000,050,00
Gols pròpia porta 00000
Targetes grogues 06160
Targetes vermelles 01010
Edat primer partit -18221821
Edat últim partit -21222121
Edat primer partit en marcar -20-20-
Edat últim partit en marcar -21-21-
Enfrontaments amb més equips 0295291
Gols a més equips 03030
Gols amb més equips 01010
Gols en una temporada 02020
Promig golejador en una temporada 0,000,070,000,070,00
Amonestacions en una temporada 04140
Partits substituit en una temporada 0112111
Partits suplent en una temporada 0102100
Partits incomplets en una temporada 0174171
Ascensos 1001-
Jornades consecutives jugat 021321-
Jornades consecutives titular 014214-
Jornades consecutives complet 0414-
Jornades consecutives suplent 0515-
Jornades consecutives substituit 0414-
Jornades consecutives partit incomplet 0636-
Jornades consecutives guanyant 0212-
Jornades consecutives empatant 07(#24)17(#105)-
Jornades consecutives perdent 0212-
Jornades consecutives no guanyant 010210-
Jornades consecutives no empatant 0323-
Jornades consecutives no perdent 0818-
Jornades consecutives marcant 0101-
Jornades consecutives sense marcar 011311-
Jugats consecutius titular 0222221
Jugats consecutius complet 04140
Jugats consecutius suplent 0131130
Jugats consecutius substituit 04141
Jugats consecutius partit incomplet 0244241
Jugats consecutius guanyant 03131
Jugats consecutius empatant 07(#202)17(#168)0
Jugats consecutius perdent 04140
Jugats consecutius no guanyant 0132130
Jugats consecutius no empatant 08281
Jugats consecutius no perdent 08281
Jugats consecutius marcant 01010
Jugats consecutius sense marcar 0275271

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2026-27 30/08/2026 Barakaldo - Cultural Leonesa

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 28/10/2025 SD Logroñés - Racing de Santander
Col·labora amb BDFutbol!