Ranking Jornades Consecutives Empatant - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1980-81
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PE Temporada
1
Prada Alberto Prada Vega
19/01/1989 Ponferrada 10 2012-13
2
Edu Eduardo Payá Monje
21/09/1992 Zaragoza 10 2012-13
3
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Izquierdo
27/09/1986 Madrid 10 2012-13
4
Santos Miguel Santos Alfageme
01/07/1991 Zamora 10 2012-13
5
Javi Rodríguez Javier Rodríguez Méndez
28/09/1991 Zamora 10 2012-13
6
Sergio García Sergio García de la Iglesia
08/08/1989 Zamora 10 2012-13
7
Aliaga José Vicente Aliaga Cervera
18/04/1957 Bugarra 9 1987-88
8
González Silvestre González Diago
08/12/1958 La Vall d'Uixó 9 1987-88
9
Quico Francisco Javier Mata Álvarez
12/11/1961 A Coruña 9 1987-88
10
Centelles Alejandro José Centelles Plaza
30/08/1999 Valencia 8 2017-18
11
Nadal Sebastián Nadal Mejías
03/10/1963 Palma 8 1987-88
12
Ribes Salvador Ribes Diago
21/04/1958 Onda 8 1987-88
13
Fran Navarro Francisco José Navarro Aliaga
03/02/1998 Valencia 8 2017-18
14
Rubiato Borja Rubiato Martínez
13/11/1984 Madrid 8 2012-13
15
Aguilar Juan Emilio Aguilar Rodríguez
25/02/1964 Quart de Poblet 8 1987-88
16
Béjar Fernando Béjar Durá
06/10/1980 Novelda 7 2005-06
17
Oliva Juan Luis Oliva Barba
1959 Salamanca 7 1988-89
18
Muñoz Iñigo Muñoz Cuevas
16/12/1996 Bilbao 7 2016-17
19
Jesús Mari Jesús María López Calahorrano
10/06/1971 San Adrián 7 1995-96
20
Mario Mario Nogales Buñuel
21/10/1974 Tudela 7 1995-96
21
Saúl Saúl Huguet Nuño
21/02/1976 Ribaforada 7 1995-96
22
Igna Ignacio Pérez Bermúdez
17/01/1985 Málaga 7 2014-15
23
Rafa Rafael Gutiérrez García
25/09/1976 7 1995-96
24
Bautista
7 1984-85
25
Madrazo Jon Madrazo Gutiérrez
15/01/1993 Ortuella 7 2016-17
26
Alvite José Antonio Pérez Alvite
15/12/1962 Negreira 7 1991-92
27
Txema José Manuel Martín Rodríguez
11/07/1974 Iurreta 7 1995-96
28
Moya Miguel Ángel Díaz Moya
09/10/1969 7 1989-90
29
Eutiquio Eutiquio Casado González
24/06/1961 Toro 7 1990-91
30
Sandro Sandro Marques Santos
31/10/1971 Porto Velho 7 2005-06
31
Estévez Antonio Estévez García
06/10/1978 Coria del Río 7 2001-02
32
De Navas David de Navas Alcalá
07/12/1976 Alcobendas 7 2005-06
33
Marín Alberto Marín Sánchez
31/08/1971 Bilbao 7 1991-93
34
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 7 2005-06
35
Yeli Yelidá Oyola Palacios
26/03/1966 Salamanca 7 1990-91
36
Berasaluce Koldo Berasaluce Ibarzabal
17/05/1992 Gernika 7 2016-17
37
Álvaro Pérez Álvaro Pérez Durán
07/03/1996 Valencia 7 2017-18
38
Calle Kevin Calle Ochoa
04/04/1993 Vitoria-Gasteiz 7 2016-17
39
Altamira Jon Altamira Areizaga
02/01/1990 Gernika 7 2016-17
40
Pardo
7 1988-89
41
Frías Francisco Javier Sanz Frías
03/11/1965 Segovia 7 1993-94
42
Álvarez Ricardo Álvarez de Mena
26/10/1957 Madrid 7 1990-91
43
Moure Jesús Moure Vieiro
26/08/1961 Santiago de Compostela 7 1984-85
44
Juanma
7 1988-89
45
Etxaniz Ion Etxaniz Llamas
10/01/1991 Arrasate 7 2016-17
46
Iván Márquez Iván Márquez Álvarez
09/06/1994 Marbella 7 2014-15
47
Montoto Javier Montoto Quintero
17/04/1960 Villacruces 7 1991-92
48
Astillero Esteban Astillero Puente
05/10/1963 Bilbao 7 1988-89
49
Miguel Miguel Ángel García Suárez
17/03/1982 Avilés 7 2005-06
50
Pol Ballesté Pol Ballesté López
22/08/1995 Barcelona 7 2014-15
51
Basauri Garikoitz Basauri Amezua
03/08/1974 Elorrio 7 2005-06
52
Abaroa Mikel Abaroa Sesma
02/10/1988 Lekeitio 7 2016-17
53
Miguel Miguel Ángel García Suárez
05/08/1964 Oviedo 7 1991-92
54
Casado Carlos Casado Ilundain
22/03/1972 Pamplona 7 1995-96
55
Queco Juan Carlos Fraile Benito
27/05/1965 Salamanca 7 1988-89
56
Maldonado Francisco José Maldonado Collante
02/06/1981 San Fernando 7 2001-02
57
Jorge Alonso Jorge Enrique Alonso Mantilla
25/09/1960 Puente Castro 7 1993-94
58
Vicente Vicente Javier Fernández Pino
08/11/1979 Cantillana 7 2001-02
59
Isidro Isidro Salamanca Sanz
16/04/1972 Laguna de Duero 7 1993-94
60
Álex Blanco Alejandro Blanco Sánchez
16/12/1998 Benidorm 7 2017-18
61
Manolo Díaz José Manuel Díaz Fernández
30/08/1968 Madrid 7 1989-90
62
Sánchez Manuel Sánchez Martínez
03/01/1964 Madrid 7 1989-90
63
Juanillo Juan José Galdeano Benítez
07/04/1991 Málaga 7 2014-15
64
Mateos Daniel Mateos Martín
11/01/1992 Zamora 7 2012-13
65
Caballero Antonio Jesús Caballero Ramírez
06/01/1994 Martos 7 2018-19
66
Arturo Arturo Manzanares Amor
Madrid 7 1989-90
67
Berto Alberto Pernas Rodríguez
05/02/1955 Puente Vea 7 1984-85
68
Carlinos Carlos Menéndez Hevia
17/02/1987 Oviedo 7 2011-12
69
Eutiquio Eutiquio Casado González
24/06/1961 Toro 7 1993-94
70
Álvaro Campos Álvaro Campos Estellés
01/04/1987 Mislata 7 2018-19
71
Aitor Santos Aitor Santos Primo
12/04/1976 Pamplona 7 1995-96
72
Franch David Franch Conejero
25/04/1978 Burriana 7 2005-06
73
Magallón Ángel Ricardo Magallón Yanguas
01/03/1969 Tudela 7 1995-96
74
Herbella Gorka Herbella Rodríguez
02/05/1972 Bilbao 7 1995-96
75
Etxaburu Aitor Etxaburu Olabarria
03/10/1973 Ondarroa 7 1995-96
76
Cubillas David Cubillas Peña
19/06/1990 Castelló de la Plana 7 2018-19
77
Hicham Hicham Khaloua Khaloua
07/05/1995 San Javier 7 2018-19
78
Javi Navarro Javier Navarro Muñoz
07/06/1980 Santurtzi 7 2005-06
79
Emiliano Emiliano Domínguez Sánchez
08/05/1976 Montijo 7 2005-06
80
Modesto Modesto Martínez Pillado
09/06/1965 Cambados 7 1991-92
81
Javier Javier Rogido Calvelo
28/01/1961 Santiago de Compostela 7 1984-85
82
Fran Villalba Francisco José Villalba Rodrigo
11/05/1998 Valencia 7 2017-18
83
Salcedo Abel Salcedo Unzaga
02/12/1958 Laudio/Llodio 7 1984-85
84
Carolo Jesús Rodríguez Muiños
03/05/1965 Padrón 7 1991-92
85
Carracedo Jon Carracedo López
29/01/1987 Abadiño 7 2016-17
86
Cruz Heredia Pedro Ángel Cruz Heredia
08/05/1961 Ciudad Real 7 1990-91
87
Barcala Miguel Ángel Barcala Rodríguez
03/02/1965 El Tiemblo 7 1990-91
88
Cruz Heredia Pedro Ángel Cruz Heredia
08/05/1961 Ciudad Real 7 1993-94
89
Varela José Agromayor Varela
30/11/1955 O Barco de Valdeorras 7 1984-85
90
Berruezo Pedro Berruezo Bernal
01/05/1973 Sevilla 7 2005-06
91
José Ángel José Ángel del Cerro Iglesias
08/02/1962 Salamanca 7 1988-89
92
Elezgaray Luis Elezgaray Aguirrebengoa
18/11/1967 7 1995-96
93
Barrena Jorge Barrena Cía
22/08/1978 Alloz 7 2005-06
94
Higes José Luis Higes Casalengua
09/08/1959 El Sotillo 7 1989-90
95
Javi Javier Jiménez Martín
09/03/1969 Ávila 7 1993-94
96
José José Manuel Álvarez Fernández
28/03/1967 Granada 7 1991-92
97
Doblas Antonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 7 2001-02
98
Piti Julio César San José Minguela
09/11/1969 Valladolid 7 1993-94
99
Quique Enrique González de la Mota Villalba
08/07/1984 Málaga 7 2014-15
100
Durán Jorge Joaquín Durán Mesa
10/04/1982 Málaga 7 2014-15
101
Briones Jesús Briones Ontoria
22/10/1960 Gumiel de Izán 7 1984-85
102
Melli Juan Alberto Andreu Alvarado
06/06/1984 Barbate 7 2001-02
103
Sanzol Ricardo Sanzol Goñi
08/04/1976 Pamplona 7 1995-96
104
Sigüenza José Francisco Sigüenza Soto
16/04/1966 Elx 7 1988-89
105
Nando Fernando Álvarez Llamas
21/07/1971 Ávila 7 1990-91
106
Cayetano Cayetano Tomás Navarrete Parapar
21/12/1960 Viveiro 7 1991-92
107
Benítez Pedro Antonio Benítez Márquez
02/05/1979 Sevilla 7 2001-02
108
Javi Javier Jiménez Martín
09/03/1969 Ávila 7 1990-91
109
Raúl Raúl Domínguez Carral
01/11/1986 Sarón 7 2011-12
110
Chiqui Antonio Francisco López Gil
08/09/1978 Cartagena 7 2005-06
111
Castillejo José Miguel Castillejo Aznarez
04/12/1974 Tudela 7 1995-96
112
Moisés Moisés Alberto Martínez Moldes
19/01/1982 Las Palmas de Gran Canaria 7 2005-06
113
Enziondo Ibon Enziondo Pineda
27/09/1988 Bilbao 7 2016-17
114
Muguruza Joseba Muguruza Bengoa
11/01/1994 Deba 7 2018-19
115
Villalba Jerónimo Rodríguez Villalba
20/06/1954 Asunción 7 1984-85
116
Fernando Fernando Iglesias Chamorro
03/09/1966 Panxón 7 1991-92
117
Juanma Juan Manuel Alamillos Rodríguez
05/05/1973 Madrid 7 2005-06
118
Acosta Antonio Acosta Rivera
22/11/1971 Madrid 7 1989-90
119
Palacios Daniel Palacios Lumbreras
13/03/1986 Haro 7 2012-13
120
Pedro Pedro Manuel Sánchez Blázquez
10/09/1966 Madrid 7 1989-90
121
Cerveró José Carlos Cerveró Barberá
11/12/1979 Burjassot 7 2005-06
122
Poveda Darío Poveda Romera
13/03/1997 Sant Vicent del Raspeig 6 2017-18
123
Clemot Luis Ángel Clemot Escobar
23/08/1954 Casasimarro 6 1988-89
124
Nicolau Vicente Nicolau Bonet
12/11/1973 Canet d'en Berenguer 6 1999-00
125
Morlanes Manuel Morlanes Ariño
12/01/1999 Zaragoza 6 2017-18
126
Mikel Méndez Mikel Méndez Gutiérrez
27/07/1985 Barakaldo 6 2009-10
127
Alfredo Alfredo de la Fuente Núñez
22/01/1968 León 6 1989-90
128
Anel José Luis Robles Anel
01/06/1979 Arévalo 6 2017-18
129
Alberto Alberto Manuel Domínguez Rivas
11/02/1988 Santiago de Compostela 6 2018-19
130
Ignacio Ignacio García Cintado
24/06/1974 Jerez de la Frontera 6 1999-00
131
David Sánchez David Sánchez Parrilla
13/12/1978 Tarragona 6 2001-02
132
Catón José Antonio Catón Gómez
08/02/1969 Valladolid 6 1992-93
133
Juan Carlos Juan Carlos Sánchez Maroto
02/06/1973 Barakaldo 6 1992-93
134
De Miguel Jesús de Miguel Malón
23/04/1962 Rada 6 1987-88
135
Txomín Moisés Barcina Santín
12/10/1963 Logroño 6 1987-88
136
Acero José Manuel Acero Rodríguez
Madrid 6 1990-91
137
Martín Martín Rincón Marín
10/11/1956 San Pedro Manrique 6 1987-88
138
Marcos Fernando Marcos Santiago
04/12/1968 Felanitx 6 2000-01
139
Comas Lorenzo Comas Serra
13/02/1965 Sa Pobla 6 1987-88
140
Marcos Fernando Marcos Santiago
04/12/1968 Felanitx 6 1989-90
141
Pichi Miguel Ángel Martín Encinar
10/05/1975 6 1993-94
142
Jaime Ramos Jaime Ramos Hernández
09/01/1973 Madrid 6 2008-09
143
López Miró Gregorio López Miró
29/11/1960 Castelló de la Plana 6 1988-89
144
Bonaque Manuel Bonaque Acevedo
09/05/1991 Huelva 6 2015-16
145
Moreno Ricardo Enrique Moreno Abad
06/04/1966 Logroño 6 1987-88
146
Méndez Josu Méndez Ibáñez
12/05/1978 Barakaldo 6 2001-02
147
Moreno Simón Moreno Barroso
02/07/1997 Cartaya 6 2018-19
148
Diego Diego Rodríguez Fernández
20/04/1960 La Orotava 6 1999-00
149
Pol Moreno Pol Moreno Sánchez
09/05/1994 Badalona 6 2017-18
150
Segovia Francisco Abel Segovia Vega
02/09/1979 Sevilla 6 2004-05
151
Becerra Ángel González Becerra
21/03/1973 Alcalá de Henares 6 2000-01
152
Alejandro Alejandro Sánchez Gómez
10/09/1970 Madrid 6 1990-91
153
Rubén Rubén Cortés Cano
11/05/1974 Santa Cruz de Tenerife 6 1996-97
154
Miguel González Miguel Ángel González López
13/10/1968 Pamplona 6 1991-92
155
Rafita Rafael Rodríguez Medina
06/06/1975 Granada 6 1996-97
156
Celigüeta Ángel María Celigüeta Verde
18/01/1960 Pamplona 6 1987-88
157
Dani Cobo Daniel Cobo Rasines
07/06/1977 Santander 6 1997-98
158
Chechu José Luis Díaz de Corcuera Valdivieso
08/12/1959 Vitoria-Gasteiz 6 1988-89
159
Molinero José Manuel Molinero Carballo
14/03/1965 Salas de los Infantes 6 1992-93
160
Neru Francisco Borja Enrique Ayesa
20/01/1974 Laredo 6 1997-98
161
Falomir José Luis Falomir Sanz
12/05/1957 Castelló de la Plana 6 1987-88
162
Cano José Mario Cano López
21/07/1957 Palencia 6 1992-93
163
Pablo Crespo Pablo Crespo González
16/10/1994 San Vicente de Toranzo 6 2018-19
164
Biri David Romero Paredes
17/01/1975 Moaña 6 2010-11
165
Germán Germán Antonio García Yanes
07/10/1976 La Orotava 6 2001-02
166
Recio Javier Recio Arenas
15/02/1976 Madrid 6 1998-99
167
Ibrahim Ibrahim Jorge Cruz
12/11/1972 Santa Cruz de Tenerife 6 2001-02
168
Lara Luis Lara Roa
03/03/1996 Torreperogil 6 2015-16
169
Juan Carlos Juan Carlos López Bastida
15/02/1980 Beniel 6 2010-11
170
Fuentes Francisco José Fuentes Escanero
23/01/1975 Zaragoza 6 1995-96
171
Piru Sergio Martínez Martínez
22/09/1981 Murcia 6 2010-11
172
Miguel Miguel Hernández Sánchez
19/02/1970 Madrid 6 1989-90
173
Lerga Fernando Lerga Martínez
18/03/1969 Zaragoza 6 1991-92
174
Capón Alberto José Díaz Capón
19/02/1963 Madrid 6 1984-85
175
Zamorano Francisco Javier Zamorano Gallego
05/09/1979 Madrid 6 2000-01
176
Vizcaíno Ángel Diego Vizcaíno Guil
04/01/1970 Almería 6 2000-01
177
Barcelona Roberto Barcelona Otaño
12/09/1966 Rotterdam 6 1987-88
178
Fierro Fernando Fierro López
21/04/1966 Salas de los Infantes 6 1991-92
179
Meji Antonio Muñoz Soto
25/04/1973 Alzira 6 1999-00
180
Julián Ronda Julián Ronda Cañaveras
07/06/1971 Carpentras 6 1989-90
181
Molondro Miguel Bennasar Mojer
19/10/1964 Sa Pobla 6 1987-88
182
Roberto Roberto García Fernández
28/01/1970 Avilés 6 1996-97
183
Sánchez José Antonio Sánchez Mahía
22/02/1968 Barakaldo 6 1989-90
184
Huarte Francisco Javier Huarte Tohane
31/08/1974 Pamplona 6 1995-96
185
Esparza Fernando Esparza Aizkorbe
07/05/1979 Pamplona 6 2001-02
186
Francisco Francisco Javier Rodríguez Vílchez
17/06/1978 Almería 6 2000-01
187
Ibai Rejas Ibai Rejas García
11/07/1982 Vitoria-Gasteiz 6 2004-05
188
Chus Martínez Chus Martínez González
29/12/1962 Soria 6 1991-92
189
Tiquinho Fábio André Silva Ferraz
14/07/1985 Sesimbra 6 2010-11
190
Mendiguren Eneko Mendiguren Egaña
28/05/1973 Vitoria-Gasteiz 6 1997-98
191
Manu Manuel Arias Carrera
13/09/1982 Zamora 6 2012-13
192
Edu Silva Eduardo Silva Lerma
11/04/1990 Zaragoza 6 2010-11
193
Juanan Juan Antonio Pérez Quesada
25/09/1963 Lemona 6 1989-90
194
Raúl Jaime Raúl Olmos Casamayor
12/04/1969 Palma 6 1989-90
195
Boni Bonifacio Amat Vicedo
14/08/1962 Petrer 6 1988-89
196
Ramos José Ramos Cascallana
05/01/1961 Cubillos del Sil 6 1991-92
197
Ramón Gabriel Ramón Florit
08/03/1964 Palma 6 1987-88
198
Selu José Luis Zaldívar González
10/12/1976 Puerto Real 6 1999-00
199
Àngel Àngel Martínez Cervera
31/01/1986 Girona 6 2017-18
200
Robles Ángel Luis Robles Berengüi
20/04/1982 Cehegín 6 2008-09
201
Ríos José Ríos Villasenín
29/04/1965 Matarrosa del Sil 6 1990-91
202
Fragoso Daniel Fragoso Escribano
31/03/1982 Mataró 6 2015-16
203
Vicen Vicente Gómez Fernández
09/09/1971 Santurtzi 6 1992-93
204
Machote David Sánchez Bendicho
13/03/1985 Calatayud 6 2008-09
205
Madrigal Antonio Jesús Madrigal Vílchez
19/12/1976 Alicante 6 1999-00
206
Álex Blanco Alejandro Blanco Sánchez
16/12/1998 Benidorm 6 2018-19
207
Otiñano Xabier Otiñano Erkiaga
20/05/1985 Portugalete 6 2015-16
208
Quintana Daniel Quintana Sosa
08/03/1987 Las Palmas de Gran Canaria 6 2008-09
209
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Quiroga
01/03/1976 Pola de Siero 6 2008-09
210
Mágico Díaz Javier Díaz Pons
03/02/1968 Sa Pobla 6 1987-88
211
Altamira Jon Altamira Areizaga
02/01/1990 Gernika 6 2015-16
212
Asier Arranz Asier Arranz Martín
28/03/1987 Segovia 6 2017-18
213
Enziondo Ibon Enziondo Pineda
27/09/1988 Bilbao 6 2015-16
214
Iru Aitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 6 1990-91
215
Benito Alberto Benito Castañeda
17/06/1972 Madrid 6 1990-91
216
Iñigo Iñigo Vélez de Mendizabal Fernández de Garaialde
15/03/1982 Vitoria-Gasteiz 6 2001-02
217
Dani Hernández Daniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 6 2009-10
218
Centelles Alejandro José Centelles Plaza
30/08/1999 Valencia 6 2018-19
219
Pons Juan Manuel Pons Bascones
19/02/1976 Madrid 6 2008-09
220
Santiago Manuel Santiago Santiago
05/04/1962 Alcantarilla 6 1988-89
221
Sandro Sandro Marques Santos
31/10/1971 Porto Velho 6 2005-06
222
Oribe
Sestao 6 1988-89
223
Liébana Manuel Liébana Gómez
18/04/1971 Palma 6 1989-90
224
Carmona Antonio Carmona Polo
04/08/1975 Madrid 6 1998-99
225
Bomba Guillermo Rodríguez Sánchez
18/04/1977 Sevilla 6 1999-00
226
Iván Iván Negro Castillo
07/09/1973 6 1992-93
227
Chino David Puche Martínez
14/10/1985 Yecla 6 2010-11
228
Patxi Patxi Mosquera
19/11/1972 6 1992-93
229
Sergio Cruz Sergio Alberto Cruz López
15/06/1976 Purullena 6 2000-01
230
Melo Carmelo Mejías Cardeña
16/07/1969 Navalcarnero 6 1989-90
231
Mariano Hoyas Mariano Hoyas de la Cruz
19/09/1970 Plasencia 6 1988-89
232
Paco Francisco José Fernández Mas
15/03/1979 Valencia 6 2008-09
233
Sedano Santiago García Sedano
02/09/1969 Valladolid 6 2000-01
234
Taña José Antonio Martínez de la Hoz
10/06/1977 Santander 6 1997-98
235
Morón Ángel Luis Morón Romero
15/07/1959 Madrid 6 1984-85
236
Etxabe Imanol Etxabe Bilbao
09/12/1984 Gernika 6 2015-16
237
Silos Alfonso Romero Silos
31/10/1959 Villanueva de la Serena 6 1988-89
238
Lanzarote Manuel Lanzarote Bruno
20/01/1984 Barcelona 6 2008-09
239
Mentxaka Imanol Mentxaka Miranda
09/01/1989 Leioa 6 2010-11
240
Xabi Sánchez Xabier Sánchez Bringas
05/05/1978 Oyón-Oion 6 2005-06
241
Álex Menéndez Alejandro Menéndez Díez
15/07/1991 Gijón 6 2011-12
242
Tonete Antonio Martínez Tormos
08/10/1983 Yecla 6 2010-11
243
Revuelta Alejandro Revuelta Candón
01/10/1971 Cádiz 6 1998-99
244
Basauri Garikoitz Basauri Amezua
03/08/1974 Elorrio 6 2005-06
245
Lekue Iñigo Lekue Martínez
04/05/1993 Bilbao 6 2014-15
246
Aimar Aimar Sagastibelza Caballero
05/07/1984 Leitza 6 2018-19
247
Jon González Jon Aingeru González Díez
31/12/1973 Sestao 6 1995-96
248
Rafita Rafael Ramos Lozano
18/09/1982 Palma 6 2002-03
249
Lusarreta Pablo Lusarreta Zabalza
04/09/1976 Pamplona 6 2001-03
250
García José Antonio Ondicol García
08/02/1968 Becerril de Campos 6 1992-93
En actiu la temporada 2019-20