Ranking Jornades Consecutives Empatant - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PE Temporada
1
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Izquierdo
27/09/1986 Madrid 10 2012-13
2
Santos Miguel Santos Alfageme
01/07/1991 Zamora 10 2012-13
3
Sergio García Sergio García de la Iglesia
08/08/1989 Zamora 10 2012-13
4
Javi Rodríguez Javier Rodríguez Méndez
28/09/1991 Zamora 10 2012-13
5
Prada Alberto Prada Vega
19/01/1989 Ponferrada 10 2012-13
6
Edu Eduardo Payá Monje
21/09/1992 Zaragoza 10 2012-13
7
Aliaga José Vicente Aliaga Cervera
18/04/1957 Bugarra 9 1987-88
8
González Silvestre González Diago
08/12/1958 La Vall d'Uixó 9 1987-88
9
Quico Francisco Javier Mata Álvarez
12/11/1961 A Coruña 9 1987-88
10
Rubiato Borja Rubiato Martínez
13/11/1984 Madrid 8 2012-13
11
Fran Navarro Francisco José Navarro Aliaga
03/02/1998 Valencia 8 2017-18
12
Ribes Salvador Ribes Diago
21/04/1958 Onda 8 1987-88
13
Nadal Sebastián Nadal Mejías
03/10/1963 Palma 8 1987-88
14
Centelles Alejandro José Centelles Plaza
30/08/1999 Valencia 8 2017-18
15
Aguilar Juan Emilio Aguilar Rodríguez
25/02/1964 Quart de Poblet 8 1987-88
16
Álex Blanco Alejandro Blanco Sánchez
16/12/1998 Benidorm 7 2017-18
17
Cruz Heredia Pedro Ángel Cruz Heredia
08/05/1961 Ciudad Real 7 1990-91
18
Isidro Isidro Salamanca Sanz
16/04/1972 Laguna de Duero 7 1993-94
19
Berruezo Pedro Berruezo Bernal
01/05/1973 Sevilla 7 2005-06
20
Muñoz Iñigo Muñoz Cuevas
16/12/1996 Bilbao 7 2016-17
21
Castillejo José Miguel Castillejo Aznarez
04/12/1974 Tudela 7 1995-96
22
Frías Francisco Javier Sanz Frías
03/11/1965 Segovia 7 1993-94
23
José Ángel José Ángel del Cerro Iglesias
08/02/1962 Salamanca 7 1988-89
24
Maldonado Francisco José Maldonado Collante
02/06/1981 San Fernando 7 2001-02
25
Carlinos Carlos Menéndez Hevia
17/02/1987 Noreña 7 2011-12
26
Jesús Mari Jesús María López Calahorrano
10/06/1971 San Adrián 7 1995-96
27
Basauri Garikoitz Basauri Amezua
03/08/1974 Elorrio 7 2005-06
28
Elezgaray Luis Elezgaray Aguirrebengoa
18/11/1967 7 1995-96
29
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 7 2005-06
30
Caballero Antonio Jesús Caballero Ramírez
06/01/1994 Martos 7 2018-19
31
Nando Fernando Álvarez Llamas
21/07/1971 Ávila 7 1990-91
32
Pol Ballesté Pol Ballesté López
22/08/1995 Barcelona 7 2014-15
33
Berto Alberto Pernas Rodríguez
05/02/1955 Puente Vea 7 1984-85
34
Iván Márquez Iván Márquez Álvarez
09/06/1994 Marbella 7 2014-15
35
Magallón Ángel Ricardo Magallón Yanguas
01/03/1969 Tudela 7 1995-96
36
Álvaro Campos Álvaro Campos Estellés
01/04/1987 Mislata 7 2018-19
37
Javi Javier Jiménez Martín
09/03/1969 Ávila 7 1993-94
38
Javi Javier Jiménez Martín
09/03/1969 Ávila 7 1990-91
39
Jorge Alonso Jorge Enrique Alonso Mantilla
25/09/1960 Puente Castro 7 1993-94
40
Chiqui Antonio Francisco López Gil
08/09/1978 Cartagena 7 2005-06
41
Saúl Saúl Huguet Nuño
21/02/1976 Ribaforada 7 1995-96
42
Briones Jesús Briones Ontoria
22/10/1960 Gumiel de Izán 7 1984-85
43
Emiliano Emiliano Domínguez Sánchez
08/05/1976 Montijo 7 2005-06
44
Mario Mario Nogales Buñuel
21/10/1974 Tudela 7 1995-96
45
De Navas David de Navas Alcalá
07/12/1976 Alcobendas 7 2005-06
46
Marín Alberto Marín Sánchez
31/08/1971 Bilbao 7 1991-93
47
Melli Juan Alberto Andreu Alvarado
06/06/1984 Barbate 7 2001-02
48
Etxaburu Aitor Etxaburu Olabarria
03/10/1973 Ondarroa 7 1995-96
49
Hicham Hicham Khaloua Khaloua
07/05/1995 San Javier 7 2018-19
50
Sánchez Manuel Sánchez Martínez
03/01/1964 Madrid 7 1989-90
51
Fran Villalba Francisco José Villalba Rodrigo
11/05/1998 Valencia 7 2017-18
52
Cayetano Cayetano Tomás Navarrete Parapar
21/12/1960 Viveiro 7 1991-92
53
Franch David Franch Conejero
25/04/1978 Burriana 7 2005-06
54
Manolo Díaz José Manuel Díaz Fernández
30/08/1968 Madrid 7 1989-90
55
Higes José Luis Higes Casalengua
09/08/1959 El Sotillo 7 1989-90
56
Juanma Juan Manuel Alamillos Rodríguez
05/05/1973 Madrid 7 2005-06
57
Abaroa Mikel Abaroa Sesma
02/10/1988 Lekeitio 7 2016-17
58
Piti Julio César San José Minguela
09/11/1969 Valladolid 7 1993-94
59
Javier Javier Rogido Calvelo
28/01/1961 Santiago de Compostela 7 1984-85
60
Alvite José Antonio Pérez Alvite
15/12/1962 Negreira 7 1991-92
61
Cubillas David Cubillas Peña
19/06/1990 Castelló de la Plana 7 2018-19
62
Acosta Antonio Acosta Rivera
22/11/1971 Madrid 7 1989-90
63
Villalba Jerónimo Rodríguez Villalba
20/06/1954 Asunción 7 1984-85
64
Miguel Miguel Ángel García Suárez
05/08/1964 Oviedo 7 1991-92
65
Varela José Agromayor Varela
30/11/1955 O Barco de Valdeorras 7 1984-85
66
Moure Jesús Moure Vieiro
26/08/1961 Santiago de Compostela 7 1984-85
67
Arturo Arturo Manzanares Amor
01/10/1965 Madrid 7 1989-90
68
Quique Enrique González de la Mota Villalba
08/07/1984 Málaga 7 2014-15
69
Vicente Vicente Javier Fernández Pino
08/11/1979 Cantillana 7 2001-02
70
Txema José Manuel Martín Rodríguez
11/07/1974 Iurreta 7 1995-96
71
Yeli Yelidá Oyola Palacios
26/03/1966 Salamanca 7 1990-91
72
Benítez Pedro Antonio Benítez Márquez
02/05/1979 Sevilla 7 2001-02
73
Estévez Antonio Estévez García
06/10/1978 Coria del Río 7 2001-02
74
Carracedo Jon Carracedo López
29/01/1987 Abadiño 7 2016-17
75
Fernando Fernando Iglesias Chamorro
03/09/1966 Panxón 7 1991-92
76
Barcala Miguel Ángel Barcala Rodríguez
03/02/1965 El Tiemblo 7 1990-91
77
Sanzol Ricardo Sanzol Goñi
08/04/1976 Pamplona 7 1995-96
78
Rafa Rafael Gutiérrez García
25/09/1976 7 1995-96
79
Barrena Jorge Barrena Cía
22/08/1978 Alloz 7 2005-06
80
Enziondo Ibon Enziondo Pineda
27/09/1988 Bilbao 7 2016-17
81
Aitor Santos Aitor Santos Primo
12/04/1976 Pamplona 7 1995-96
82
Doblas Antonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 7 2001-02
83
Modesto Modesto Martínez Pillado
09/06/1965 Cambados 7 1991-92
84
José José Manuel Álvarez Fernández
28/03/1967 Granada 7 1991-92
85
Mateos Daniel Mateos Martín
11/01/1992 Zamora 7 2012-13
86
Moya Miguel Ángel Díaz Moya
09/10/1969 7 1989-90
87
Cruz Heredia Pedro Ángel Cruz Heredia
08/05/1961 Ciudad Real 7 1993-94
88
Montoto Javier Montoto Quintero
17/04/1960 Vila de Cruces 7 1991-92
89
Salcedo Abel Salcedo Unzaga
02/12/1958 Laudio/Llodio 7 1984-85
90
Bautista
7 1984-85
91
Moisés Moisés Alberto Martínez Moldes
19/01/1982 Las Palmas de Gran Canaria 7 2005-06
92
Etxaniz Ion Etxaniz Llamas
10/01/1991 Arrasate 7 2016-17
93
Pardo
7 1988-89
94
Igna Ignacio Pérez Bermúdez
17/01/1985 Málaga 7 2014-15
95
Altamira Jon Altamira Areizaga
02/01/1990 Gernika-Lumo 7 2016-17
96
Eutiquio Eutiquio Casado González
24/06/1961 Toro 7 1993-94
97
Raúl Raúl Domínguez Carral
01/11/1986 Sarón 7 2011-12
98
Madrazo Jon Madrazo Gutiérrez
15/01/1993 Ortuella 7 2016-17
99
Eutiquio Eutiquio Casado González
24/06/1961 Toro 7 1990-91
100
Queco Juan Carlos Fraile Benito
27/05/1965 Salamanca 7 1988-89
101
Palacios Daniel Palacios Lumbreras
13/03/1986 Haro 7 2012-13
102
Calle Kevin Calle Ochoa
04/04/1993 Vitoria-Gasteiz 7 2016-17
103
Berasaluce Koldo Berasaluce Ibarzabal
17/05/1992 Gernika-Lumo 7 2016-17
104
Miguel Miguel Ángel García Suárez
17/03/1982 Avilés 7 2005-06
105
Béjar Fernando Béjar Durá
06/10/1980 Novelda 7 2005-06
106
Herbella Gorka Herbella Rodríguez
02/05/1972 Bilbao 7 1995-96
107
Astillero Esteban Astillero Puente
05/10/1963 Bilbao 7 1988-89
108
Muguruza Joseba Muguruza Bengoa
11/01/1994 Deba 7 2018-19
109
Durán Jorge Joaquín Durán Mesa
10/04/1982 Málaga 7 2014-15
110
Sigüenza José Francisco Sigüenza Soto
16/04/1966 Elx 7 1988-89
111
Sandro Sandro Marques Santos
31/10/1971 Porto Velho 7 2005-06
112
Juanillo Juan José Galdeano Benítez
07/04/1991 Málaga 7 2014-15
113
Álvarez Ricardo Álvarez de Mena
26/10/1957 Madrid 7 1990-91
114
Álvaro Pérez Álvaro Pérez Durán
07/03/1996 Valencia 7 2017-18
115
Pedro Pedro Manuel Sánchez Blázquez
10/09/1966 Madrid 7 1989-90
116
Casado Carlos Casado Ilundain
22/03/1972 Pamplona 7 1995-96
117
Carolo Jesús Rodríguez Muiños
03/05/1965 Padrón 7 1991-92
118
Oliva Juan Luis Oliva Barba
1959 Salamanca 7 1988-89
119
Javi Navarro Javier Navarro Muñoz
07/06/1980 Santurtzi 7 2005-06
120
Juanma Juan Manuel Barbero Sánchez
Cabezuela del Valle 7 1988-89
121
Cerveró José Carlos Cerveró Barberá
11/12/1979 Burjassot 7 2005-06
122
Txomín Moisés Barcina Santín
12/10/1963 Logroño 6 1987-88
123
Amate Francisco Amate Jiménez
20/07/1982 Sa Pobla 6 2002-03
124
Burgueña Xabier Burgueña Villaño
28/11/1979 Bilbao 6 2009-10
125
Rubén García Rubén García Canales
20/10/1998 Elx 6 2018-19
126
Abel Abel Valenzuela Salas
21/12/1981 Fuengirola 6 2009-10
127
Gaspar Gaspar Sastre Gomila
31/05/1965 Montuïri 6 1987-88
128
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 6 1996-97
129
Comas Lorenzo Comas Serra
13/02/1965 Sa Pobla 6 1987-88
130
Marc Martínez Marcos Martínez Castillero
11/04/1986 Navarcles 6 2017-18
131
Juampa Juan Pablo Barros Campos
25/03/1994 Buenos Aires 6 2018-19
132
Mikel Méndez Mikel Méndez Gutiérrez
27/07/1985 Barakaldo 6 2009-10
133
Martín Martín Rincón Marín
10/11/1956 San Pedro Manrique 6 1987-88
134
De Miguel Jesús de Miguel Malón
23/04/1962 Rada 6 1987-88
135
Bonaque Manuel Bonaque Acevedo
09/05/1991 Huelva 6 2015-16
136
Mentxaka Imanol Mentxaka Miranda
09/01/1989 Leioa 6 2010-11
137
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 6 2008-09
138
Iru Aitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 6 1990-91
139
Mágico Díaz Javier Díaz Pons
03/02/1968 Sa Pobla 6 1987-88
140
Recio Javier Recio Delgado
19/11/1972 Madrid 6 1999-00
141
Enziondo Ibon Enziondo Pineda
27/09/1988 Bilbao 6 2015-16
142
Moyano Jorge Moyano Peñas
28/04/1962 Traspinedo 6 1990-91
143
Fábio Júnior Fábio Júnior dos Santos
06/10/1982 Nossa Senhora da Glória 6 1999-00
144
Raúl Gañán Raúl Gañán Bermúdez
20/12/1974 Bilbao 6 1995-96
145
Miguel González Miguel Ángel González López
13/10/1968 Pamplona 6 1991-92
146
Raúl Vadillo Raúl Vadillo Sánchez
13/09/1979 Jerez de la Frontera 6 2002-03
147
Rafita Rafael Ramos Lozano
18/09/1982 Palma 6 2002-03
148
Fortes Pablo Sebastián Fortes Rodríguez
01/09/1974 Montevideo 6 1999-00
149
Moreno Ricardo Enrique Moreno Abad
06/04/1966 Logroño 6 1987-88
150
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 6 1999-00
151
Yeray Yeray Álvarez López
24/01/1995 Barakaldo 6 2014-15
152
Toni Bernal Antonio José Bernal Iniesta
12/12/1977 Sangonera la Verde 6 2010-11
153
Benjamín Benjamín Pérez Mora
10/01/1974 Alcoi 6 1999-00
154
Raúl Martín Raúl Martín Rodríguez
16/08/1979 Sevilla 6 2002-03
155
Pablo Oliveira Pablo Oliveira Serrano
08/03/1987 Puebla de Guzmán 6 2015-16
156
Solves Rafael Solves Vayà
22/08/1977 La Pobla Llarga 6 1999-00
157
Riera Roger Riera Canadell
17/02/1995 El Masnou 6 2018-19
158
Carmona Antonio Carmona Polo
04/08/1975 Madrid 6 1998-99
159
Juan Carlos Juan Carlos López Bastida
15/02/1980 Beniel 6 2010-11
160
Acero José Manuel Acero Rodríguez
Madrid 6 1990-91
161
Guillermo
6 1990-91
162
Molondro Miguel Bennasar Mojer
19/10/1964 Sa Pobla 6 1987-88
163
Sergio Rodríguez Sergio Rodríguez Cidoncha
05/10/1989 Mérida 6 2009-10
164
Edu Silva Eduardo Silva Lerma
11/04/1990 Zaragoza 6 2010-11
165
Tiquinho Fábio André Silva Ferraz
14/07/1985 Sesimbra 6 2010-11
166
Falomir José Luis Falomir Sanz
12/05/1957 Castelló de la Plana 6 1987-88
167
Quique
6 1989-90
168
Toledano Miguel Ángel Toledano Lorente
10/01/1968 Madrid 6 1990-91
169
Mariano Hoyas Mariano Hoyas de la Cruz
19/09/1970 Plasencia 6 1988-89
170
Aleix Coch Aleix Coch Lucena
18/10/1991 Tarragona 6 2017-18
171
Pablo Crespo Pablo Crespo González
16/10/1994 San Vicente de Toranzo 6 2018-19
172
Albizua Unai Albizua Urquijo
18/01/1989 Laudio/Llodio 6 2010-11
173
Paco Soler Francisco Manuel Soler Atencia
05/03/1970 Palma 6 1989-90
174
De la Calle José Antonio de la Calle Ramírez
21/11/1968 Madrid 6 1989-90
175
Pérez González José Luis Pérez González
1955 Madrid 6 1984-85
176
Quintanilla Alexander Quintanilla Urionabarrenetxea
02/07/1990 Bilbao 6 2011-13
177
Lander Lander Torrealdai Mandaluniz
15/03/1988 Gernika-Lumo 6 2018-19
178
Jon González Jon Aingeru González Díez
31/12/1973 Sestao 6 1995-96
179
Bautista Antonio García Bautista
1951 La Línea de la Concepción 6 1978-79
180
David David Fernández Sexto
10/03/1976 Dos Hermanas 6 1999-00
181
Llull Pedro Llull Fullana
05/12/1961 Manacor 6 1987-88
182
Sergio Rodríguez Sergio Rodríguez Cidoncha
05/10/1989 Mérida 6 2018-19
183
Miguel Miguel Hernández Sánchez
19/02/1970 Madrid 6 1989-90
184
Tainta Félix Ángel Tainta Irurzun
11/04/1967 Burlada 6 1987-88
185
Altamira Jon Altamira Areizaga
02/01/1990 Gernika-Lumo 6 2015-16
186
Piru Sergio Martínez Martínez
22/09/1981 Murcia 6 2010-11
187
Bernad Juan Carlos Bernad Esteban
20/10/1960 Zaragoza 6 1991-92
188
Tonete Antonio Martínez Tormos
08/10/1983 Yecla 6 2010-11
189
Silos Alfonso Romero Silos
31/10/1959 Villanueva de la Serena 6 1988-89
190
Neru Francisco Borja Enrique Ayesa
20/01/1974 Laredo 6 1997-98
191
Catón José Antonio Catón Gómez
08/02/1969 Valladolid 6 1992-93
192
Edu Silva Eduardo Silva Sales
11/08/1981 Entre Ríos 6 1999-00
193
Santamaría Josu Santamaría Nos
04/09/1989 Bilbao 6 2015-16
194
Juan Carlos Juan Carlos Sánchez Maroto
02/06/1973 Barakaldo 6 1992-93
195
Chino David Puche Martínez
14/10/1985 Yecla 6 2010-11
196
Calleja Daniel Calleja Sanz
13/04/1987 Iscar 6 2017-18
197
Fran Navarro Francisco José Navarro Aliaga
03/02/1998 Valencia 6 2018-19
198
Villena Juan Villena Corcobado
08/12/1961 Hornachos 6 1988-89
199
Miguel Miguel Ángel García Suárez
17/03/1982 Avilés 6 2005-06
200
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 6 2002-03
201
Álex Menéndez Alejandro Menéndez Díez
15/07/1991 Gijón 6 2011-12
202
Samanés Santiago Samanés Bonito
28/07/1995 Berriozar 6 2018-19
203
Chechu José Luis Díaz de Corcuera Valdivieso
08/12/1959 Vitoria-Gasteiz 6 1988-89
204
Molinero José Manuel Molinero Carballo
14/03/1965 Salas de los Infantes 6 1992-93
205
Chacón José Antonio Chacón Jiménez
11/03/1957 Zaragoza 6 1987-88
206
Duro Juan Antonio Duro Figueroa
08/06/1964 Madrid 6 1987-88
207
Ríos José Ríos Villasenín
29/04/1965 Matarrosa del Sil 6 1990-91
208
Alfredo Alfredo de la Fuente Núñez
22/01/1968 León 6 1989-90
209
Segovia Francisco Abel Segovia Vega
02/09/1979 Sevilla 6 2004-05
210
Francisco Francisco Javier Rodríguez Vílchez
17/06/1978 Almería 6 2000-01
211
Ibán Pérez Ibán Pérez Pascual
19/10/1974 Pamplona 6 1995-96
212
Fran Francisco Martín Hijosa
04/03/1970 Marcilla de Campos 6 1992-93
213
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 6 1991-92
214
García José Antonio Ondicol García
08/02/1968 Becerril de Campos 6 1992-93
215
Ignacio Ignacio García Cintado
24/06/1974 Jerez de la Frontera 6 1999-00
216
Petu Miguel Jesús Almansa Sevilla
26/02/1986 Alicante 6 2009-10
217
Javi Rosa Antonio Javier Rosa Illán
10/07/1984 Murcia 6 2009-10
218
Miguel Ángel Miguel Ángel González Hernández
03/01/1986 Las Torres de Cotillas 6 2009-10
219
Parches Jesús Fernández Guerrero
10/08/1983 Moratalla 6 2009-10
220
Vergara José Luis Vergara Serón
09/06/1984 Málaga 6 2009-10
221
Loren Lorenzo Jesús del Hoyo Gordo
19/11/1959 Torrejón de Ardoz 6 1984-85
222
Noain Juan Luis Noain Unanue
20/06/1966 Beasain 6 1990-91
223
Parra Pedro Francisco Parra del Apio
09/02/1966 Aranjuez 6 1990-91
224
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 6 1992-93
225
Gustavo Cañizares Gustavo Adolfo Cañizares Rocamora
31/08/1973 Dolores 6 1998-99
226
Lusarreta Pablo Lusarreta Zabalza
04/09/1976 Pamplona 6 2001-03
227
Iván Iván Gómez Romero
02/02/1980 Barcelona 6 2004-05
228
Aimar Aimar Sagastibelza Caballero
05/07/1984 Leitza 6 2018-19
229
Iñaki Ignacio Javier Saiz González
13/08/1965 Ortuella 6 1989-90
230
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 6 1990-91
231
Alejandro Alejandro Sánchez Gómez
10/09/1970 Madrid 6 1990-91
232
Basauri Garikoitz Basauri Amezua
03/08/1974 Elorrio 6 2005-06
233
Rojas Juan José Rojas Herrera
16/05/1964 6 1989-90
234
Benito Alberto Benito Castañeda
17/06/1972 Madrid 6 1990-91
235
Liébana Manuel Liébana Gómez
18/04/1971 Palma 6 1989-90
236
Huarte Francisco Javier Huarte Tohane
31/08/1974 Pamplona 6 1995-96
237
Julián Ronda Julián Ronda Cañaveras
07/06/1971 Carpentras 6 1989-90
238
Barcelona Roberto Barcelona Otaño
12/09/1966 Rotterdam 6 1987-88
239
Ibrahim Ibrahim Jorge Cruz
12/11/1972 Santa Cruz de Tenerife 6 2001-02
240
Mendiguren Eneko Mendiguren Egaña
28/05/1973 Vitoria-Gasteiz 6 1997-98
241
Bomba Guillermo Rodríguez Sánchez
18/04/1977 Sevilla 6 1999-00
242
Germán Germán Antonio García Yanes
07/10/1976 La Orotava 6 2001-02
243
Sabino Sabino Aranzabal Goitia
21/09/1965 Laudio/Llodio 6 1989-90
244
San José Sergio San José López
09/04/1983 Madrid 6 2010-11
245
Isusi Iñigo Isusi Antón
10/09/1966 Laudio/Llodio 6 1989-90
246
Otiñano Xabier Otiñano Erkiaga
20/05/1985 Portugalete 6 2015-16
247
Boni Bonifacio Amat Vicedo
14/08/1962 Petrer 6 1988-89
248
Oribe
Sestao 6 1988-89
249
Pedro Luis Pedro Luis Pérez Sorrondegui
29/12/1971 Gallarta 6 1992-93
250
Imanol Imanol Urquiaga Arrate
09/01/1970 Santurtzi 6 1992-93
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error