Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Willy

Nom complet
Luis Alfonso Ledesma Galán
Data de naixement
23/01/1989 (37 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter centre
Altura
178 cm
Pes
73 kg
Luis Alfonso Ledesma Galán
23/01/1989 (37 anys)
Davanter centre
178 cm
73 kg
Top 100
Top 250
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED
Temporades 21021161
Temporades seguides al mateix equip 23-43-
Equips 162641
Partits Jugats 4821165259105
Partits complets 8971010500
Partits titular 181684818640
Partits suplent 3043177365(#138)
Partits substituit 107037(#210)8030
Partits incomplets 401135315395
Partits convocat 12431600
Partits convocat total 6021568275105
Guanyats 1183249455
Empatats 1659197500
Perduts 2169229050
Minuts 205215046398817098425149
Gols 45720(#64)6131
Gols de suplent 273(#169)901
Partits Marcant algun Gol 45319(#53)5731
Promig golejador 0,080,270,31(#16)0,240,300,20
Doblets 041400
Gols pròpia porta 000000
Gols penalty 081801
Targetes grogues 34154410
Targetes vermelles 022(#193)210
Edat primer partit 291733172232
Edat últim partit 303335333432
Edat primer partit en marcar 292233222732
Edat últim partit en marcar 303335(#73)333132
Enfrontaments amb més equips 26603184105
Gols a més equips 43816(#54)4231
Gols amb més equips 142421
Gols en una temporada 21611(#79)1621
Promig golejador en una temporada 0,120,490,340,491,000,20
Amonestacions en una temporada 21141110
Partits substituit en una temporada 815191520
Partits suplent en una temporada 25(#56)131025(#141)35(#45)
Partits incomplets en una temporada 2723292735
Ascensos 0202--
Descensos 1203--
Jornades consecutives jugat 16282328--
Jornades consecutives titular 7221522--
Jornades consecutives complet 3737--
Jornades consecutives suplent 9(#76)449--
Jornades consecutives substituit 3464--
Jornades consecutives partit incomplet 12718(#79)12--
Jornades consecutives guanyant 3646--
Jornades consecutives empatant 2333--
Jornades consecutives perdent 4344--
Jornades consecutives no guanyant 5712(#53)7--
Jornades consecutives no empatant 710810--
Jornades consecutives no perdent 413913--
Jornades consecutives marcant 15(#133)4(#24)5--
Jornades consecutives sense marcar 914614--
Jugats consecutius titular 749274940
Jugats consecutius complet 31431400
Jugats consecutius suplent 14(#147)44145(#247)5(#28)
Jugats consecutius substituit 346420
Jugats consecutius partit incomplet 1710241775
Jugats consecutius guanyant 364625(#114)
Jugats consecutius empatant 233300
Jugats consecutius perdent 454530
Jugats consecutius no guanyant 9712(#179)1530
Jugats consecutius no empatant 710810105
Jugats consecutius no perdent 41391325
Jugats consecutius marcant 15(#175)4(#30)531
Jugats consecutius sense marcar 181461864
Col·labora amb BDFutbol!