Ranking Jornades Consecutives Marcant - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Chili Vicente Allende Barreda
08/05/1968 Paris 10 1999-01
2
Zamarripa Jon Zamarripa Agirrezabala
24/01/1971 Getxo 9 1993-94
3
Gabarre Antonio Gabarre Ballarín
26/05/1990 Huesca 8 2019-20
4
Tariq Tariq Spezie Sevilla
21/06/1980 Sharjah 8 2008-09
5
Borja Iglesias Borja Iglesias Quintas
17/01/1993 Santiago de Compostela 8 2016-17
6
Quero Juan Carlos Quero Porras
12/08/1972 Fuengirola 8 2001-02
7
Cardona Salvador Cardona Olivé
15/02/1964 Sant Celoni 8 1988-89
8
Giménez Ángel Manuel Giménez Celma
22/02/1956 Zaragoza 8 1983-85
9
Chili Vicente Allende Barreda
08/05/1968 Paris 8 1991-92
10
Gerard Gerard Oliva Gorgori
07/10/1989 Riudecanyes 7 2016-17
11
Airam Airam López Cabrera
21/10/1987 Puerto de la Cruz 7 2013-14
12
Joselu José Luis Gómez Pérez
10/06/1987 Ribeira 7 2013-14
13
Gregory Gregory Lionel Laget
18/11/1979 Nîmes 7 2007-08
14
Mario Rosas Mario Alberto Rosas Montero
22/05/1980 Málaga 7 1997-98
15
Airam Airam López Cabrera
21/10/1987 Puerto de la Cruz 7 2009-10
16
Guede Pablo Adrián Guede Barreiro
12/11/1974 Buenos Aires 7 2004-05
17
Berastegui Ignacio Berastegui Araña
21/03/1968 Pamplona 6 1988-89
18
Cabello José David Cabello García
09/09/1977 Remscheid 6 2008-10
19
Losada Roberto Losada Rodríguez
25/10/1976 Vigo 6 1996-97
20
Javi Guerrero Francisco Javier García Guerrero
22/10/1976 Madrid 6 1995-96
21
Kaiku Carlos Martín Arceo
26/07/1972 Galdakao 6 1995-96
22
Linares Miguel Linares Cólera
30/09/1982 Zaragoza 6 2008-09
23
Belencoso Juan Carlos Rodríguez Belencoso
01/09/1981 Elche de la Sierra 6 2010-11
24
Zamora José Antonio Zamora Abanades
16/03/1961 Barakaldo 6 1983-84
25
Mangas Jesús Antonio Mangas García
02/08/1973 Salamanca 6 2000-01
26
Israel Israel González Mouriño
28/08/1972 Barcelona 6 1998-99
27
Cristo Cristo Ramón González Pérez
24/10/1997 Santa Cruz de Tenerife 6 2017-18
28
Castillejo Santiago Castillejo Castillejo
05/09/1971 Valtierra 6 1992-93
29
Nacho García Ignacio García Rodríguez
20/11/1975 Avilés 6 2000-01
30
Jona Jonathan Mejía Ruiz
07/01/1989 Málaga 6 2014-15
31
Dioni Dionisio Emanuel Villalba Rojano
21/12/1989 Málaga 6 2012-13
32
Diego Ribera Diego Ribera Ramírez
19/02/1977 Riba-roja de Túria 6 1996-97
33
Pedro Martín Pedro José Martín Moreno
16/01/1992 Málaga 6 2018-19
34
Cardona Salvador Cardona Olivé
15/02/1964 Sant Celoni 6 1988-89
35
Castillejo Santiago Castillejo Castillejo
05/09/1971 Valtierra 6 1994-95
36
Mesa Sergi Mesa Párraga
19/09/1978 Vilafranca del Penedès 6 1998-99
37
Poveda Darío Poveda Romera
13/03/1997 Sant Vicent del Raspeig 6 2019-20
38
Rafa Bono Rafael Bono García
03/07/1969 Madrid 6 1996-97
39
Loren Lorenzo Jesús Morón García
30/12/1993 Marbella 6 2015-16
40
Aridane Aridane Jesús Santana Cabrera
31/03/1987 Vecindario 6 2011-13
41
Jito Juan José Silvestre Cantó
02/03/1980 Barcelona 6 2009-10
42
Rubén Cano Rubén Andrés Cano Martínez
05/02/1951 San Rafael 6 1982-83
43
Miguélez David Miguélez Miguel
05/05/1981 Gijón 6 2010-11
44
Riki Iván Sánchez-Rico Soto
11/08/1980 Aranjuez 6 2003-04
45
Buil Juan José Buil Arregui
16/02/1963 Monzón 6 1989-90
46
Pintado Gorka Pintado del Molino
24/03/1978 Donostia/San Sebastián 6 2007-08
47
Estefan Estefan Rafael Juliá García
31/08/1972 Pau 6 1995-96
48
Luis López Luis Manuel López Gil
04/05/1975 Madrid 6 2000-01
49
Arturo Arturo Juan Rodríguez Pérez-Reverte
30/04/1989 Cartagena 6 2013-14
50
Aramburu Fernando Aramburu Escobar
06/09/1949 Santurtzi 6 1978-79
51
Estecha Iván Sánchez Ruiz
12/03/1980 Ávila 6 1999-01
52
Redondo José Manuel Redondo de Paz
18/02/1976 Madrid 6 2005-07
53
Mariano Mariano Díaz Mejía
01/08/1993 Barcelona 5 2015-16
54
Toni Moral Antonio del Moral Segura
29/08/1981 Terrassa 5 2004-05
55
Meca José Manuel Meca García
19/01/1978 Águilas 5 2008-09
56
Copito David Gascón Cordero
11/04/1978 Madrid 5 2001-02
57
Sarabia José Luis Sarabia Moreno
30/03/1965 Pamplona 5 1986-87
58
Óscar Martínez Óscar Martínez Cid
09/03/1979 Ourense 5 2007-08
59
Diego Gómez Diego Antonio Gómez Calvete
25/01/1978 Zaragoza 5 2001-02
60
Diego Gómez Diego Antonio Gómez Calvete
25/01/1978 Zaragoza 5 2004-05
61
Cardona Salvador Cardona Olivé
15/02/1964 Sant Celoni 5 1985-86
62
Julio Abando Julio Abando García
29/12/1982 Santander 5 2004-05
63
Quini Joaquín Álvarez Álvarez
04/07/1980 Madrid 5 2009-10
64
Puente Miguel Puente Valcarce
21/06/1971 Ponferrada 5 1996-98
65
López Antonio López Martínez
10/09/1962 Cornellà de Llobregat 5 1988-89
66
Juanto Juan Tomás Ortuño Martínez
11/02/1992 Yecla 5 2019-20
67
Pinki José García Juárez
11/12/1963 Madrid 5 1983-85
68
Adriano Adriano García García
22/12/1965 Piñar 5 1987-88
69
Menudo Juan Carlos Menudo Domínguez
18/06/1991 Sevilla 5 2014-15
70
Guede Pablo Adrián Guede Barreiro
12/11/1974 Buenos Aires 5 2003-04
71
Iván Rosado Juan Manuel Rosado Mojarro
24/04/1974 Huelva 5 1995-96
72
Cuxart Enric Cuxart Vaquer
27/03/1967 Cornellà de Llobregat 5 1995-96
73
Mundo Raimundo Gonzálvez Campos
24/12/1963 Elx 5 1984-85
74
Alcañiz Pedro Alcañiz Martínez
01/08/1965 Castelló de la Plana 5 1996-97
75
Manu Barreiro Manuel Barreiro Bustelo
08/07/1986 Santiago de Compostela 5 2013-14
76
Pau Franch Pau Franch Franch
25/07/1988 Betxí 5 2012-13
77
Manolo Manuel Muñoz Navas
05/09/1962 Barcelona 5 1986-87
78
Pepín José Ángel Pérez Cebrián
28/10/1975 Alicante 5 2003-05
79
Busto Juan Ramón Busto Feliz
02/01/1965 Arriondas 5 1989-90
80
Urbieta Imanol Urbieta Illarramendi
10/02/1963 Zarautz 5 1994-95
81
Jorge Rodríguez Jorge Rodríguez Martín
07/06/1982 Torrelavega 5 2006-07
82
Marc Jiménez Marc Jiménez de la Espada Martín
03/11/1985 Pollença 5 2011-12
83
Chando Alejandro Torres Román
18/06/1982 Palma 5 2008-09
84
Leo Leonardo del Cristo Ramírez Rodríguez
20/06/1992 Las Palmas de Gran Canaria 5 2019-20
85
Vera Antonio Vera Palomo
08/10/1964 Sevilla 5 1987-88
86
Calzado José Calzado Gómez
16/04/1956 Almagro 5 1982-83
87
Postigo Sergio Postigo Collado
23/01/1981 Barcelona 5 2005-06
88
Aleñá Francisco Aleñá Jiménez
23/09/1964 Mataró 5 1989-90
89
Mel José Mel Pérez
28/02/1963 Madrid 5 1983-84
90
Melo José Luis Gutiérrez Delgado
02/04/1970 Plasencia 5 2000-01
91
Juanjo Juan José Serrano Macías
03/10/1981 Calamonte 5 2010-11
92
Estecha Iván Sánchez Ruiz
12/03/1980 Ávila 5 2002-03
93
Morán Juan Carlos Morán Salvador
23/03/1970 Madrid 5 1993-94
94
Jonathan Soriano Jonathan Soriano Casas
24/09/1985 Pont de Vilomara i Rocafort 5 2004-05
95
Pozuelo Alejandro Pozuelo Melero
20/09/1991 Sevilla 5 2010-12
96
Lasaosa Agustín Lasaosa Laliena
02/12/1958 Huesca 5 1982-83
97
Melgarejo Sergio Javier Melgarejo Herrero
19/12/1975 Valencia 5 1994-95
98
Raúl Raúl González Blanco
27/06/1977 Madrid 5 1994-95
99
Airam Airam López Cabrera
21/10/1987 Puerto de la Cruz 5 2009-10
100
Benito Airam Benito Viera
23/09/1989 San Cristóbal de La Laguna 5 2016-17
101
Jesús Jesús de Huerta Bermejo
04/09/1963 Madrid 5 1992-93
102
Joaquín Villa Joaquín Villa García
04/06/1961 Gijón 5 1982-83
103
Sergi Guardiola Sergio Guardiola Navarro
29/05/1991 Manacor 5 2016-17
104
Obolo Mauro Iván Obolo
28/09/1981 Arroyito 5 2005-06
105
Del Castillo Mariano del Castillo Morales
18/07/1964 Jaén 5 1992-93
106
Javi Prendes Francisco Javier Prendes Arango
18/09/1969 Cudillero 5 1993-94
107
Rubén Pardo Rubén Pardo López
14/04/1986 Ortigueira 5 2009-10
108
Aiert Aiert Derteano Elorriaga
13/01/1973 Amorebieta-Etxano 5 2001-02
109
Abraham Abraham Jesús Noé Quesada
05/04/1985 Las Palmas de Gran Canaria 5 2013-14
110
Koné Mamadou Koné
25/12/1991 Bingerville 5 2013-14
111
Velázquez José Antonio Velázquez García
01/06/1963 Oviedo 5 1987-88
112
Rueda Antonio Rueda Galera
24/10/1963 Granollers 5 1991-92
113
Pepe Díaz José Díaz Sánchez
20/04/1980 Almodóvar del Río 5 2007-08
114
Yuri Yuri de Souza Fonseca
08/08/1982 Maceió 5 2006-07
115
Garzón José Luis Garzón Muñoz
22/08/1974 Sabadell 5 1999-00
116
Andrés Andrés González Brito
10/11/1960 Santa Cruz de Tenerife 5 1992-93
117
Kiko Francisco de Borja Lacasa Sánchez
21/04/1978 Gandia 5 2002-03
118
Elady Eladio Zorrilla Jiménez
13/07/1990 La Puerta de Segura 5 2018-19
119
Cabarcos David Cabarcos González
07/02/1977 Oviedo 5 2000-01
120
De Diego Juan Carlos de Diego Rica
07/08/1966 Burgos 5 1990-91
121
Luismi Loro Luis Miguel Loro Santiago
04/09/1979 Fuenlabrada 5 2010-11
122
Luismi Loro Luis Miguel Loro Santiago
04/09/1979 Fuenlabrada 5 2009-10
123
Javi Navarro Javier Navarro Muñoz
07/06/1980 Santurtzi 5 2005-06
124
Nacho Sierra Ignacio Sierra Garfia
21/08/1972 Valencia 5 2000-01
125
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 5 2009-10
126
Zamarripa Jon Zamarripa Agirrezabala
24/01/1971 Getxo 5 1995-96
127
Francisco Francisco Javier Alonso Alonso
1966 La Bañeza 5 1990-91
128
Abad Martín Máximo Abad Bartolomé
06/10/1954 Quintanar de la Sierra 5 1987-88
129
Castillejo Santiago Castillejo Castillejo
05/09/1971 Valtierra 5 2000-01
130
Mendiguren Eneko Mendiguren Egaña
28/05/1973 Vitoria-Gasteiz 5 1996-97
131
Castillejo Santiago Castillejo Castillejo
05/09/1971 Valtierra 5 1994-95
132
Carlos Carlos Martínez Rodríguez
27/06/1986 Barcelona 5 2016-17
133
Miguel Miguel Gregori Morell
22/01/1958 La Font d'en Carròs 5 1984-85
134
Arruabarrena Mikel Arruabarrena Arambide
09/02/1983 Tolosa 5 2003-05
135
Arruabarrena Mikel Arruabarrena Arambide
09/02/1983 Tolosa 5 2010-11
136
Cervero Diego Cervero Otero
13/08/1983 Oviedo 5 2012-13
137
Mateos Marcelino Mateos Hernández
24/12/1952 Calvarrasa de Abajo 5 1979-80
138
Tevenet Luis García Tevenet
08/05/1974 Sevilla 5 2006-07
139
Chus Hevia Jesús Hevia Martín
11/05/1990 Oviedo 5 2014-15
140
Cervero Diego Cervero Otero
13/08/1983 Oviedo 5 2017-18
141
Cervero Diego Cervero Otero
13/08/1983 Oviedo 5 2017-18
142
Molino Jorge Molino Baena
04/03/1988 Madrid 5 2014-15
143
Ormaechea Mario Ormaechea López
29/06/1968 Barcelona 5 1992-93
144
Julen Julen Castellano Paulis
31/12/1969 Donostia/San Sebastián 5 1996-97
145
Dioni Dionisio Emanuel Villalba Rojano
21/12/1989 Málaga 5 2011-12
146
Arturo Arturo Luis Patiño Cozar
05/03/1970 A Coruña 5 1995-96
147
Iker Torre Iker Torre Larrañaga
15/09/1982 Orio 5 2010-11
148
Escaich Xavier Escaich Ferrer
06/09/1968 Barcelona 5 1988-89
149
Míchel Miguel Alfonso Herrero Javaloyas
29/07/1988 Valencia 5 2008-09
150
Uriarte Jon Uriarte Ruiz
28/12/1987 Elda 5 2011-12
151
Martínez Jesús Martínez Souto
30/05/1952 Mondariz 5 1978-79
152
Alejandro Alejandro Campos Antúnez
09/05/1961 Coria del Río 5 1983-84
153
Kepa Kepa Blanco González
13/01/1984 Marbella 5 2004-05
154
Chico Francisco Javier Segundo Astorga
12/09/1975 Cádiz 5 2001-02
155
Valverde Francesc Valverde Anzuela
14/04/1954 Oliana 5 1980-81
156
Raillo Manuel Raillo Arenas
29/08/1990 Córdoba 5 2019-20
157
David Hernández David Hernández Chacón
20/11/1979 Puerto Real 5 2006-07
158
Chili Vicente Allende Barreda
08/05/1968 Paris 5 1997-98
159
Maikel Maikel Hermann Naujoks García
18/03/1976 Iserlohn 5 1999-00
160
Geijo Alexandre Geijo Pazos
11/03/1982 Genève 5 2002-03
161
Chili Vicente Allende Barreda
08/05/1968 Paris 5 1995-96
162
Jito Juan José Silvestre Cantó
02/03/1980 Barcelona 5 2013-14
163
Raúl Borrero Raúl Borrero Carpintero
27/03/1972 Donostia/San Sebastián 5 1997-98
164
Camacho Juan José Camacho Barrachina
27/03/1956 Zaragoza 5 1982-83
165
Luis García Luis García Fernández
06/02/1981 Oviedo 5 2002-03
166
Rodríguez Eduardo Rodríguez Fernández
08/06/1966 Sanlúcar de Barrameda 5 1992-93
167
Iván Martín Iván Martín Gómez
04/03/1995 Villaverde del Río 5 2015-16
168
Urko Vera Urko Vera Mateos
14/05/1987 Barakaldo 5 2010-11
169
Mandiola Javier Mandiola Alberdi
09/04/1958 Eibar 4 1984-85
170
Diop Matar Diop Martins
04/04/1985 Dakar 4 2009-10
171
Alain Arroyo Alain Arroyo Martínez de la Cuadra
05/07/1982 Bilbao 4 2009-10
172
Prieto Juan Manuel Prieto Velasco
30/06/1971 Madrid 4 1992-93
173
Félix Prieto Félix Jacinto Prieto Partido
24/05/1975 Salamanca 4 1999-00
174
Rubén Ramos Rubén Ramos Martínez
31/01/1989 Leganés 4 2019-20
175
Julián Julián Sanz Rodríguez
04/01/1969 Villahermosa 4 1992-93
176
Moisés Moisés Alberto Martínez Moldes
19/01/1982 Las Palmas de Gran Canaria 4 2007-08
177
Fito Miranda Adolfo Miranda Araujo
14/10/1989 Barcelona 4 2013-14
178
Óscar Engonga Óscar Engonga Maté
12/09/1968 Torrelavega 4 1996-97
179
Braulio Braulio Jesús Vázquez Benítez
14/03/1972 Pontevedra 4 2000-01
180
Choya Juan Antonio Choya Ruiz
20/01/1960 Sevilla 4 1979-80
181
Domingo Domingo Catoira Mosquera
09/09/1972 Evian Bains 4 1999-01
182
Nando Fernando José Socas Gorrín
30/05/1969 San Sebastián de La Gomera 4 1999-00
183
Mugüerza Luis Alberto Blanco Mugüerza
05/12/1964 Ourense 4 1993-94
184
Rodri José Miguel Rodríguez Machero
11/11/1969 Madrid 4 1993-94
185
Javi Rodríguez Javier Rodríguez Gonzalvo
06/10/1977 L'Hospitalet de Llobregat 4 2000-01
186
Alain Arroyo Alain Arroyo Martínez de la Cuadra
05/07/1982 Bilbao 4 2015-17
187
Pedro Carrión Pedro José Carrión Padial
25/01/1978 Cártama 4 2012-13
188
Alfredo Alfredo Louzao Suárez
19/06/1977 Gijón 4 1998-99
189
Kiko Ramírez Francisco Ramírez González
14/07/1970 Tarragona 4 1996-97
190
Ríos Juan José del Río Serrano
18/02/1978 Las Rozas 4 1999-00
191
Gustavo Souto Gustavo Souto Sampedro
19/04/1983 Vigo 4 2009-10
192
Juanjo Juan José Serrano Macías
03/10/1981 Calamonte 4 2009-11
193
Puigbó Josep Puigbó Rigola
07/08/1968 Centelles 4 1996-97
194
Quecho Santiago Sanz Méndez
01/03/1962 Vigo 4 1992-94
195
Quecho Santiago Sanz Méndez
01/03/1962 Vigo 4 1987-89
196
Del Pino Javier del Pino González
10/07/1980 Madrid 4 2001-02
197
Chupe Francisco Salvador Ela
09/05/1980 Mongomo 4 2000-01
198
Olivar Luis Miguel Olivar García
23/01/1973 Madrid 4 2005-06
199
Javi Soria Francisco Javier Saiz Soria
16/05/1984 Cuenca 4 2009-10
200
Maciot Maciot Ruymán Dévora García
07/07/1978 Arrecife 4 2006-07
201
Juanjo Juan José Serrano Macías
03/10/1981 Calamonte 4 2006-07
202
Pinilla Antonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 4 1990-91
203
Miguel Soro Luis Miguel Soro Asensio
08/06/1961 Zaragoza 4 1989-90
204
Ayneto Mariano Ayneto Castro
10/03/1962 Zaragoza 4 1990-91
205
Miguel Soro Luis Miguel Soro Asensio
08/06/1961 Zaragoza 4 1985-86
206
Aldrich Òscar Aldrich Roncero
12/03/1976 Barcelona 4 1999-00
207
Sendoa Sendoa Aguirre Basterretxea
31/12/1975 Erandio 4 1997-98
208
Joseíto José Antonio Izquierdo Darias
19/03/1957 Santa Cruz de Tenerife 4 1979-80
209
Sendoa Sendoa Aguirre Basterretxea
31/12/1975 Erandio 4 2004-05
210
Jairo Caballero Jairo Ismael Caballero González
06/02/1990 Sevilla 4 2010-11
211
Sousa Manuel Sousa Montero
27/10/1967 Utrera 4 1997-98
212
Vinyals Jordi Vinyals Martori
24/11/1963 Cardedeu 4 1996-98
213
Puskas Fernando Martínez Pérez
06/03/1963 Murcia 4 1994-95
214
Ayneto Mariano Ayneto Castro
10/03/1962 Zaragoza 4 1991-92
215
Iker Alegre Iker Alegre Sancho
29/10/1985 Gijón 4 2015-16
216
Naixes Vicente Naixes Lara
28/02/1966 Nules 4 1990-91
217
Javi Moreno Javier Moreno Valera
10/09/1974 Silla 4 2006-07
218
Copi Isaac Luis Chico
15/10/1982 Algeciras 4 2011-12
219
Carlos García Carlos García Becerra
09/09/1977 Caracas 4 1997-98
220
Dani Daniel Gallardo Sánchez
14/01/1963 Bilbao 4 1985-86
221
Ramón Ramón Hernández González
05/08/1960 Alicante 4 1984-85
222
Javi García Javier García Almendro
01/10/1969 Sabadell 4 1998-99
223
Jesús Jesús de los Ángeles Martín Sánchez
02/01/1961 Villalba de los Llanos 4 1983-84
224
Javi García Javier García Almendro
01/10/1969 Sabadell 4 2001-02
225
Pozo Rafael Pozo Reinoso
25/04/1967 Barcelona 4 1990-91
226
Vera José Antonio Vera Navarro
15/10/1968 Barcelona 4 1990-91
227
Diego Gómez Diego Antonio Gómez Calvete
25/01/1978 Zaragoza 4 2002-03
228
Lombán Jorge Rodríguez Lombán
12/03/1984 Salinas 4 2014-15
229
Choquet Rafael López Choquet de Isla
25/01/1957 Jerez de la Frontera 4 1985-86
230
Luis García Luis García Fernández
06/02/1981 Oviedo 4 2001-02
231
Qasmi Yacine Qasmi
03/01/1991 Pontoise 4 2014-15
232
Coméndez Rubén Coméndez Arranz
27/07/1972 Valladolid 4 1994-95
233
Carles Ignacio Pardo Venteo
26/06/1959 Linares 4 1987-88
234
Barrio Javier García Barrio
1958 Pontevedra 4 1984-85
235
Alcelay Iñaki Alcelay Larrión
05/08/1961 Legazpi 4 1986-87
236
Roger Roger Martí Salvador
03/01/1991 Torrent 4 2012-13
237
Estefan Estefan Rafael Juliá García
31/08/1972 Pau 4 1995-96
238
Perea Alberto Álvaro Perea Correoso
19/12/1990 Albacete 4 2015-16
239
Perea Alberto Álvaro Perea Correoso
19/12/1990 Albacete 4 2012-13
240
Juan Moreno Juan Moreno Fernández
15/02/1985 Granada 4 2008-09
241
Segundo Segundo Federico Ramos Cachaza
10/11/1957 Ferrol 4 1984-85
242
Loren Lorenzo del Pino Morales
17/06/1974 Sevilla 4 1995-97
243
Camuel Mario Pasantes García
09/01/1959 Camariñas 4 1984-85
244
Javi Moreno Javier Moreno Valera
10/09/1974 Silla 4 2005-06
245
Redondo José Manuel Redondo de Paz
18/02/1976 Madrid 4 1998-99
246
Miguel Miguel Gregori Morell
22/01/1958 La Font d'en Carròs 4 1980-81
247
Redondo José Manuel Redondo de Paz
18/02/1976 Madrid 4 1998-99
248
Iñaki Iñaki Tapia Anaut
Pamplona 4 1984-85
249
Embela José Manuel Embela Pi
08/06/1972 Barcelona 4 1995-96
250
Chota Mustafá Abdesalam Mohand
05/04/1975 Melilla 4 2013-14
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error