Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Fuentes

Nom complet
Adrián Fuentes González
Data de naixement
17/07/1996 (30 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter centre
Altura
188 cm
Pes
80 kg
Adrián Fuentes González
17/07/1996 (30 anys)
Davanter centre
188 cm
80 kg
Top 100
Top 250
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED
Temporades 223442
Temporades seguides al mateix equip ----2-
Equips 224322
Partits Jugats 5044869467
Partits complets 1310202322
Partits titular 4431507536
Partits suplent 61336(#167)1931
Partits substituit 3121305214
Partits incomplets 373466(#211)7145
Partits convocat 1120200
Partits convocat total 51451069667
Guanyats 2227344926
Empatats 1312262500
Perduts 155262041
Minuts 3557254946096106255462
Gols 201418(#95)3411
Gols de suplent 142510
Partits Marcant algun Gol 171316(#92)3011
Promig golejador 0,400,320,210,360,170,14
Doblets 312(#92)400
Gols pròpia porta 000000
Gols penalty 003(#72)000
Targetes grogues 4791100
Targetes vermelles 000000
Edat primer partit 292426242521
Edat últim partit 302528302925
Edat primer partit en marcar 292426242721
Edat últim partit en marcar 302528302721
Enfrontaments amb més equips 2424414766
Gols a més equips 141112(#130)2511
Gols amb més equips 222311
Gols en una temporada 141316(#16)1411
Promig golejador en una temporada 0,600,390,440,600,330,50
Amonestacions en una temporada 244400
Partits substituit en una temporada 27(#45)141527(#61)13
Partits suplent en una temporada 613171321
Partits incomplets en una temporada 33(#184)27253324
Ascensos 0101--
Jornades consecutives jugat 383336(#142)38--
Jornades consecutives titular 321033(#69)32--
Jornades consecutives complet 5285--
Jornades consecutives suplent 659(#46)6--
Jornades consecutives substituit 9(#96)359--
Jornades consecutives partit incomplet 111016(#159)11--
Jornades consecutives guanyant 6546--
Jornades consecutives empatant 2333--
Jornades consecutives perdent 6126--
Jornades consecutives no guanyant 8458--
Jornades consecutives no empatant 1310513--
Jornades consecutives no perdent 812612--
Jornades consecutives marcant 35(#82)3(#70)5--
Jornades consecutives sense marcar 68168--
Jugats consecutius titular 4411334436
Jugats consecutius complet 528521
Jugats consecutius suplent 659631
Jugats consecutius substituit 11(#74)3511(#198)13
Jugats consecutius partit incomplet 111037(#99)2134
Jugats consecutius guanyant 654625(#113)
Jugats consecutius empatant 233300
Jugats consecutius perdent 613621
Jugats consecutius no guanyant 847821
Jugats consecutius no empatant 131061367
Jugats consecutius no perdent 81271225
Jugats consecutius marcant 35(#131)3(#89)511
Jugats consecutius sense marcar 6845836

Efemèrides

Gol

# Temporada Data Partit
1 2025-26 25/08/2025 Córdoba - Las Palmas

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2025-26 25/10/2025 Albacete - Córdoba

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2020-21 07/02/2021 Murcia - CF Lorca Deportiva

Gol

# Temporada Data Partit
1 2020-21 21/03/2021 Murcia - El Ejido

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2021-22 23/01/2022 Córdoba - Xerez Deportivo

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 01/12/2021 Córdoba - Sevilla

Gol

# Temporada Data Partit
1 2023-24 06/12/2023 Lugo - Mirandés
Col·labora amb BDFutbol!