Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Héber

Nom complet
Héber Pena Picos
Data de naixement
16/01/1990 (36 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter
Migcampista
Altura
176 cm
Pes
69 kg
Héber Pena Picos
16/01/1990 (36 anys)
Davanter
Migcampista
176 cm
69 kg
Top 3
Top 100
Top 250
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED
Temporades 3821181
Temporades seguides al mateix equip 222(#196)23-
Equips 281851
Partits Jugats 8621571301152
Partits complets 465156970
Partits titular 5118365234110
Partits suplent 353266742
Partits substituit 47117(#104)49(#96)164(#96)40
Partits incomplets 821495523182
Partits convocat 14902300
Partits convocat total 10022471324152
Guanyats 2211038(#218)13271
Empatats 2355187811
Perduts 4150159170
Minuts 442914731496719160110169
Gols 63063620
Gols de suplent 220400
Partits Marcant algun Gol 52763220
Promig golejador 0,070,140,090,120,130,00
Doblets 120300
Hat-tricks 010100
Gols pròpia porta 000000
Gols penalty 251710
Targetes grogues 833164110
Targetes vermelles 011100
Edat primer partit 302431242419
Edat últim partit 353633363319
Edat primer partit en marcar 3124312426-
Edat últim partit en marcar 3336333627-
Enfrontaments amb més equips 368530112132
Gols a més equips 52362820
Gols amb més equips 261710
Gols en una temporada 585810
Promig golejador en una temporada 0,140,350,140,351,000,00
Amonestacions en una temporada 4811(#125)810
Partits substituit en una temporada 23(#162)1829(#3)2320
Partits suplent en una temporada 18751812
Partits incomplets en una temporada 36(#47)253036(#52)32
Ascensos 0112--
Descensos 2002--
Jornades consecutives jugat 184732(#232)47--
Jornades consecutives titular 9181718--
Jornades consecutives complet 1545--
Jornades consecutives suplent 4454--
Jornades consecutives substituit 9(#99)710(#24)9--
Jornades consecutives partit incomplet 15(#187)111215--
Jornades consecutives guanyant 375(#187)7--
Jornades consecutives empatant 2333--
Jornades consecutives perdent 6236--
Jornades consecutives no guanyant 115511--
Jornades consecutives no empatant 714614--
Jornades consecutives no perdent 41412(#124)14--
Jornades consecutives marcant 2313--
Jornades consecutives sense marcar 18221022--
Jugats seguits 184732(#220)47152
Jugats consecutius titular 932343270
Jugats consecutius complet 154550
Jugats consecutius suplent 745722
Jugats consecutius substituit 9(#215)712(#23)920
Jugats consecutius partit incomplet 53(#30)131253(#124)42
Jugats consecutius guanyant 475(#248)731
Jugats consecutius empatant 633611
Jugats consecutius perdent 743730
Jugats consecutius no guanyant 13651331
Jugats consecutius no empatant 81561591
Jugats consecutius no perdent 71413(#189)1442
Jugats consecutius marcant 231310
Jugats consecutius sense marcar 4151275192
Col·labora amb BDFutbol!