Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Zarraga

Nom complet
Oier Zarraga Egaña
Data de naixement
04/01/1999 (27 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Altura
175 cm
Pes
75 kg
Oier Zarraga Egaña
04/01/1999 (27 anys)
Migcampista
175 cm
75 kg
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ªB 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5 Serie A
Temporades 335274
Temporades seguides al mateix equip 333244
Equips 112121
Partits Jugats 6238100812765
Partits complets 33336174
Partits titular 15375233116
Partits suplent 4714859649
Partits substituit 1241622412
Partits incomplets 59564712061
Partits convocat 2602647448
Partits convocat total 883812612201113
Guanyats 22194154725
Empatats 18112923416
Perduts 2283014624
Minuts 20863293537931339471861
Gols 178143
Gols de suplent 101021
Partits Marcant algun Gol 156143
Promig golejador 0,020,180,080,130,030,05
Doblets 022000
Gols pròpia porta 000000
Gols penalty 101010
Targetes grogues 105151122
Targetes vermelles 000000
Edat primer partit 212020232124
Edat últim partit 242224242727
Edat primer partit en marcar 232020242324
Edat últim partit en marcar 232123242626
Enfrontaments amb més equips 22224474422
Gols a més equips 156143
Gols amb més equips 112121
Gols en una temporada 155122
Promig golejador en una temporada 0,030,220,220,250,130,13
Amonestacions en una temporada 535152
Partits substituit en una temporada 636288
Partits suplent en una temporada 23(#64)123423(#173)22(#71)
Partits incomplets en una temporada 2832842823
Jornades consecutives jugat 112828--14
Jornades consecutives titular 32828--3
Jornades consecutives complet 21313--1
Jornades consecutives suplent 11(#17)111(#156)--7(#185)
Jornades consecutives substituit 111--3
Jornades consecutives partit incomplet 11111--14(#145)
Jornades consecutives guanyant 344--2
Jornades consecutives empatant 233--2
Jornades consecutives perdent 323--3
Jornades consecutives no guanyant 545--4
Jornades consecutives no empatant 477--7
Jornades consecutives no perdent 588--4
Jornades consecutives marcant 121--1
Jornades consecutives sense marcar 11911--14
Jugats consecutius titular 43728343
Jugats consecutius complet 21913121
Jugats consecutius suplent 18(#53)118(#238)418(#241)12(#182)
Jugats consecutius substituit 111133
Jugats consecutius partit incomplet 38(#104)238546(#188)24
Jugats consecutius guanyant 444366
Jugats consecutius empatant 333132
Jugats consecutius perdent 323133
Jugats consecutius no guanyant 959295
Jugats consecutius no empatant 77741010
Jugats consecutius no perdent 6814477
Jugats consecutius marcant 122111
Jugats consecutius sense marcar 36103654031

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2018-19 03/02/2019 Bilbao Athletic - Leioa

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 06/01/2022 Mancha Real - Athletic Club

Gol

# Temporada Data Partit
1 2022-23 05/01/2023 Eldense - Athletic Club

Gol

# Temporada Data Partit
1 2023-24 23/12/2023 Torino - Udinese
Col·labora amb BDFutbol!