Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Mario

Nom complet
Mario Domínguez Franco
Data de naixement
10/02/2004 (22 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter
Altura
175 cm
Pes
70 kg
Mario Domínguez Franco
10/02/2004 (22 anys)
Davanter
175 cm
70 kg
Top 3
Top 10
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ªB 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5 Eredivisie
Temporades 245021
Temporades seguides al mateix equip -4----
Equips 112011
Partits Jugats 57378054
Partits complets 099000
Partits titular 05151000
Partits suplent 52227054
Partits substituit 04343000
Partits incomplets 56469054
Partits convocat 9413192
Partits convocat total 1477911146
Guanyats 12526010
Empatats 22325021
Perduts 22527023
Minuts 464222426804660
Gols 02424000
Gols de suplent 033000
Partits Marcant algun Gol 02121000
Promig golejador 0,000,33(#225)0,310,000,000,00
Doblets 033000
Gols pròpia porta 000000
Gols penalty 066000
Targetes grogues 088001
Targetes vermelles 000000
Edat primer partit 181818-1822
Edat últim partit 192222-1922
Edat primer partit en marcar -1919---
Edat últim partit en marcar -2222---
Enfrontaments amb més equips 53237054
Gols a més equips 01717000
Gols amb més equips 011000
Gols en una temporada 01616000
Promig golejador en una temporada 0,000,470,470,000,000,00
Amonestacions en una temporada 044001
Partits substituit en una temporada 01818000
Partits suplent en una temporada 388034
Partits incomplets en una temporada 32626034
Jornades consecutives jugat 23434--3
Jornades consecutives titular 01313--0
Jornades consecutives complet 033--0
Jornades consecutives suplent 233--3
Jornades consecutives substituit 011(#74)8--0
Jornades consecutives partit incomplet 2129--3
Jornades consecutives guanyant 144--0
Jornades consecutives empatant 133--1
Jornades consecutives perdent 133--1
Jornades consecutives no guanyant 177--3
Jornades consecutives no empatant 166--1
Jornades consecutives no perdent 255--1
Jornades consecutives marcant 08(#3)8(#41)--0
Jornades consecutives sense marcar 277--3
Jugats consecutius titular 01313000
Jugats consecutius complet 033000
Jugats consecutius suplent 5810054
Jugats consecutius substituit 011(#155)11(#247)000
Jugats consecutius partit incomplet 53437054
Jugats consecutius guanyant 144010
Jugats consecutius empatant 133011
Jugats consecutius perdent 155012
Jugats consecutius no guanyant 3910034
Jugats consecutius no empatant 266022
Jugats consecutius no perdent 256021
Jugats consecutius marcant 08(#6)8(#30)000
Jugats consecutius sense marcar 51215054

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 14/05/2022 Espanyol - Valencia
Col·labora amb BDFutbol!