Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Fermín

Nom complet
Fermín López Marín
Data de naixement
11/05/2003 (23 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Altura
174 cm
Pes
64 kg
Fermín López Marín
11/05/2003 (23 anys)
Migcampista
174 cm
64 kg
Top 5
Top 10
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5 EURO
Temporades 424444
Temporades seguides al mateix equip 4--344
Equips 121211
Partits Jugats 953895169531
Partits complets 159155152
Partits titular 503350115017
Partits suplent 4554554514
Partits substituit 36223663615
Partits incomplets 802780118029
Partits convocat 110111113
Partits convocat total 106381061710634
Guanyats 751675137520
Empatats 888184
Perduts 1214122127
Minuts 493127134931101249311548
Gols 2412(#169)242249
Gols de suplent 6(#217)26061
Partits Marcant algun Gol 2010(#206)202206
Promig golejador 0,250,320,250,130,250,29
Doblets 424042
Hat Tricks 000001
Gols pròpia porta 000000
Targetes grogues 107103105
Targetes vermelles 12(#179)1010
Edat primer partit 201920192020
Edat últim partit 232023222323
Edat primer partit en marcar 201920202020
Edat últim partit en marcar 232023212322
Enfrontaments amb més equips 252025112521
Gols a més equips 1310(#166)132136
Gols amb més equips 111111
Gols en una temporada 812(#57)8186
Promig golejador en una temporada 0,670,320,670,500,670,55
Amonestacions en una temporada 454242
Partits substituit en una temporada 1422(#92)142148
Partits suplent en una temporada 175173177
Partits incomplets en una temporada 30(#144)273043011
Jornades Consecutives Jugat 2034(#165)20---
Jornades Consecutives Titular 5185---
Jornades Consecutives Complet 232---
Jornades Consecutives Suplent 7(#220)27---
Jornades Consecutives Substituit 545---
Jornades Consecutives Partit Incomplet 14(#148)1414---
Jornades Consecutives Guanyant 11(#39)411(#94)---
Jornades Consecutives Empatant 121---
Jornades Consecutives Perdent 232---
Jornades Consecutives No Guanyant 393---
Jornades Consecutives No Empatant 20(#153)920---
Jornades Consecutives No Perdent 11611---
Jornades Consecutives Marcant 23(#53)2---
Jornades Consecutives Sense Marcar 999---
Jugats Seguits 2034(#172)20162031
Jugats Consecutius Titular 6196669
Jugats Consecutius Complet 232122
Jugats Consecutius Suplent 929294
Jugats Consecutius Substituit 545256
Jugats Consecutius Partit Incomplet 28142842820(#23)
Jugats Consecutius Guanyant 18(#10)418(#5)518(#39)5
Jugats Consecutius Empatant 121111
Jugats Consecutius Perdent 232122
Jugats Consecutius No Guanyant 393133
Jugats Consecutius No Empatant 34(#32)1034(#68)834(#54)13
Jugats Consecutius No Perdent 1861811188
Jugats Consecutius Marcant 23(#72)2121
Jugats Consecutius Sense Marcar 1691681610

Efemèrides

Gol

# Temporada Data Partit
1 2023-24 26/09/2023 Mallorca - Barcelona

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2023-24 16/05/2024 Almería - Barcelona

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 28/08/2022 Linares - Mérida AD

Gol

# Temporada Data Partit
1 2022-23 30/10/2022 Rayo Majadahonda - Linares

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2022-23 12/02/2023 Linares - Unionistas de Salamanca

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 19/09/2023 Barcelona - Royal Antwerp

Gol

# Temporada Data Partit
1 2023-24 25/10/2023 Barcelona - Shakhtar Donetsk

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2025-26 21/01/2026 Slavia Praha - Barcelona

Hat Trick

# Temporada Data Partit
1 2025-26 21/10/2025 Barcelona - Olympiacos

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 13/11/2022 Adarve - Linares

Gol

# Temporada Data Partit
1 2023-24 07/01/2024 Barbastro - Barcelona

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1 05/06/2024 España - Andorra
Col·labora amb BDFutbol!