Ranking Jugats Consecutius No Empatant - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1930-31, de 2ªB des de la 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Ceballos Fernando Ceballos Sáez
09/11/1909 Torrelavega 60 1934-41
2
Bergareche José Luis Bergareche Ariño
27/05/1921 Erandio 51 1945-49
3
Ortega Juan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 47 1948-53
4
Doro Doroteo Elorriaga Barrueta
22/04/1916 Sestao 46 1946-49
5
Canito Nicanor Sagarduy Gonzalo
18/03/1931 Barakaldo 46 1947-50
6
Manolín Juan Manuel Torres Soto
02/05/1928 Linares 45 1948-55
7
Piti Francisco Medina Luna
26/05/1981 Reus 45 2011-13
8
Ilardia Félix Ilardia Urruchua
19/09/1913 Basauri 43 1934-42
9
Olivella Manuel Aparicio Aparicio
18/09/1944 Enguera 43 1966-70
10
García Fernando García Lorenzo
18/12/1912 El Astillero 42 1933-36
11
Ramoní Ramón Martínez Pérez
06/02/1929 Melilla 42 1952-54
12
Orúe José María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 42 1958-61
13
Venancio Venancio Pérez García
22/04/1921 Sestao 42 1945-49
14
Labaka Mikel Labaka Zurriarain
01/08/1980 Azpeitia 42 2009-13
15
Goiburu Severiano Goiburu Lopetegui
08/11/1906 Pamplona 41 1932-35
16
Mangüi Manuel Rojas Moreno
04/03/1928 Málaga 41 1952-54
17
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 41 1958-61
18
Etura Manuel González Etura
21/03/1933 Sestao 40 1958-61
19
Tomás Tomás Barrios Rodríguez
10/03/1932 Santa Cruz de Tenerife 39 1953-56
20
Artime Blas Artime Lamar
29/10/1931 Gijón 39 1959-61
21
Miguel Miguel Sánchez Ruz
10/03/1937 Cádiz 39 1961-64
22
Perera José Jesús Perera López
12/04/1980 Olivenza 39 2004-07
23
León Francisco León Fandos
05/03/1926 Samper de Calanda 39 1953-56
24
Velasco Juan Zambudio Velasco
25/11/1922 Alquerías 39 1948-54
25
Layola Agustín Layola Riera
30/07/1907 L'Hospitalet de Llobregat 39 1930-34
26
Quincoces Juan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933 Vitoria-Gasteiz 38 1962-65
27
Torres José Torres Robles
20/06/1932 Málaga 38 1953-58
28
Urquizu Juan José Urquizu Sustaeta
24/06/1901 Ondarroa 38 1931-48
29
Solsona Daniel Solsona Puig
18/01/1952 Cornellà de Llobregat 38 1974-76
30
Cabo José María Cabo Puig
17/07/1907 Alfara del Patriarca 38 1929-40
31
Pujol Ricardo Pujol Panadés
05/10/1921 Lleida 37 1947-51
32
Fontela Juan Fontela Leal
22/07/1919 Ferrol 37 1947-50
33
Escrig Samuel Narciso Escrig Lliberós
29/10/1907 Vistabella del Maestrat 37 1929-32
34
Sánchez Lage José María Sánchez Lage
11/05/1931 Buenos Aires 37 1963-65
35
Mateu Luis Antonio Mateu Bellet
05/10/1917 Castelldans 37 1949-52
36
Juanito Juan Gómez González
10/11/1954 Fuengirola 37 1976-78
37
Gallo Juan Gallo Rolanía
16/02/1931 Irun 37 1953-57
38
Lorín Lorenzo Fernández Learra
15/07/1923 Erandio 37 1949-51
39
Cuqui Bienzobas Anastasio Bienzobas Ocariz
02/05/1913 Donostia/San Sebastián 37 1934-40
40
Vergara Julián Vergara Medrano
13/09/1913 Olite 37 1934-40
41
Gustavo López Gustavo Adrián López Pablos
13/04/1973 Valentín Alsina 36 2004-07
42
Ayestaran Miguel Ayestaran Elizalde
29/09/1910 Pasaia 36 1929-32
43
Bosch Crisanto Bosch Espín
26/12/1907 Barcelona 36 1934-36
44
Ucelay José Antonio Ucelay Urrengoechea
15/06/1931 Amorebieta-Etxano 36 1954-56
45
Mugarra Julio Mugarra Olano
14/07/1920 Getxo 36 1946-53
46
Paco Bienzobas Francisco Bienzobas Ocariz
26/03/1909 Donostia/San Sebastián 36 1934-40
47
Turiel Jesús Ángel Turiel de la Cruz
06/10/1973 Málaga 35 2001-03
48
Amorebieta Jesús Amorebieta Larrañaga
03/09/1919 Bermeo 35 1948-50
49
Alsúa II Rafael Alsúa Alonso
09/05/1923 Irun 35 1948-50
50
Raúl Raúl López Campos
27/04/1945 Sestao 35 1969-71
51
Solanas José Solanas Marín
05/12/1922 Zaragoza 35 1945-52
52
Movilla José María Movilla Cubero
08/02/1975 Madrid 35 2011-13
53
Joseíto José Iglesias Fernández
23/12/1926 Zamora 35 1949-52
54
Bilić Mate Bilić
23/10/1980 Split 35 2007-09
55
Irastorza Pedro Irastorza Ayerbe
22/04/1918 Zaldibia 35 1933-40
56
Vilalta Ernesto Vilalta Peñarroja
10/02/1923 La Vall d'Uixó 34 1953-55
57
Venys Juan Venys Bojado
15/03/1919 Barcelona 34 1949-52
58
Zabalo Ramón de Zabalo Zubiaurre
28/07/1910 South Shields 34 1931-35
59
Ferrer José Ferrer Selma
19/08/1950 Castelló de la Plana 34 1973-76
60
Corró Manuel Antonio Esteva Corró
28/12/1919 Esporles 34 1946-49
61
Araujo Juan Araujo Pino
24/11/1920 La Carolina 34 1952-54
62
Generelo Juan Manuel Generelo Carrasco
08/12/1957 Badajoz 34 1982-83
63
Hill Ramón Hill Plans
25/04/1925 Vilafranca del Penedès 34 1947-50
64
Munguía Guillermo Munguía Seas
16/11/1952 Donostia/San Sebastián 33 1978-79
65
Delibašić Andrija Delibašić
24/04/1981 Nikšić 33 2011-13
66
Vicente Vicente Díaz Molina
20/04/1929 Granada 33 1953-55
67
Mariano Mariano Uceda Valdelvira
30/01/1922 Beas de Segura 33 1948-50
68
Sasot Vicenç Sasot Fraucà
21/01/1918 Peñalba 33 1939-41
69
Urdiroz Martín Urdiroz Apezarena
07/04/1911 Aoiz 33 1932-36
70
Mirlo José Grande Garrido
25/11/1934 Ourense 33 1958-60
71
Bienvenido Bienvenido Primo López
12/10/1928 Benimodo 33 1953-55
72
Navarro Gilberto Navarro Peidró
27/11/1935 Alcoi 33 1956-58
73
Aroma Martín Aroma Lete
03/09/1915 Portugalete 33 1939-43
74
Vall-llovera Francesc Vall-llovera Manau
06/02/1956 Sabadell 33 1975-78
75
Koldo Aguirre Koldo Aguirre Bidaurrazaga
27/04/1939 Sondika 33 1957-61
76
Ucelay Félix Ucelay Urrengoechea
06/07/1919 Amorebieta-Etxano 33 1946-49
77
Manu García Manuel Alejandro García Sánchez
26/04/1986 Vitoria-Gasteiz 33 2016-19
78
Juan Manuel Juan Manuel Tartilán Requejo
15/03/1938 Lugo 33 1963-65
79
Chavalés Juan José Chavalés Barras
10/11/1993 Torreorgaz 33 2014-16
80
Barral David Barral Torres
10/05/1983 San Fernando 33 2007-09
81
Raúl Cámara Raúl Miguel Cámara
28/02/1984 Madrid 33 2007-10
82
Olarieta José Manuel Olarieta Araluce
13/03/1926 Barakaldo 32 1947-49
83
Amadeo Amadeo Labarta Rey
31/05/1905 Pasaia 32 1930-33
84
Cea Emilio Cea Medina
03/03/1927 Granada 32 1953-55
85
Idígoras Manuel Idígoras Aspiazu
01/01/1940 Sevilla 32 1963-65
86
Agustín Agustín Jarabo Domínguez
11/10/1911 Ourense 32 1941-45
87
Raset Sergi Raset Reguero
14/01/1975 Barcelona 32 2000-02
88
Aguirre Ángel Aguirre
32 1943-48
89
Llorens Carles Llorens Mestre
01/09/1969 Valencia 32 2001-03
90
Calvo Martín Calvo Labarga
11/11/1912 Sestao 32 1934-41
91
Pedrín Pedro Casabona Casabona
1908 Los Corrales de Buelna 32 1932-35
92
Mané José Manuel Jiménez Ortiz
21/12/1981 Tarifa 32 2008-10
93
Arrieta José Félix Arrieta Achabal
19/01/1921 Barakaldo 32 1946-50
94
Torres Alfonso Martín Torres
12/10/1953 Melilla 32 1978-79
95
Caeiro José Valentín Caeiro Igós
14/02/1925 Hondarribia 32 1947-49
96
Sergio José Sergio Fernández Romero
30/03/1953 Madrid 32 1978-81
97
Fede San Emeterio Federico San Emeterio Díaz
16/03/1997 Sierra de Ibio 32 2017-19
98
Palau Manuel Palau Carrión
23/11/1942 Valencia 32 1966-68
99
Añil Antonio Hernández Sánchez
16/10/1944 Cartagena 32 1972-76
100
Ortega Juan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 31 1953-56
101
Calleja Eduardo Chicharro Calleja
16/03/1937 Alcalá de Henares 31 1959-62
102
Páez Federico Páez Martín
18/02/1948 Las Palmas de Gran Canaria 31 1980-82
103
Tori Bilbao
31 1946-49
104
Hinojosa Francisco Hinojosa Gala
22/12/1920 Granja de Torrehermosa 31 1950-57
105
Borja Galán Borja Galán González
26/04/1993 Madrid 31 2015-18
106
Curta José Puig Puig
22/02/1922 Sant Martí de Llémena 31 1948-52
107
Cerdá Octavio Cerdá Ferrándiz
03/04/1928 Cocentaina 31 1952-54
108
Diego Costa Diego da Silva Costa
07/10/1988 Lagarto 31 2010-13
109
Santolaria Antonio Santolaria Balaguer
21/02/1912 Ribesalbes 31 1931-35
110
Manolín Cuesta Manuel de la Cuesta Martínez
26/02/1950 Córdoba 31 1974-76
111
José Luis José Luis Prado Sánchez
15/11/1926 Madrid 31 1952-55
112
Kakuta Gaël Romeo Kakuta Mambenga
21/06/1991 Lille 31 2014-15
113
Babot Juan Babot Xaus
19/09/1918 Sant Joan Despí 31 1947-49
114
Isal Gabriel Isal Miró
27/11/1923 Badalona 31 1954-57
115
Navarro Joaquín Navarro Perona
02/08/1921 Gavà 31 1952-54
116
Tirapu Fernando Tirapu Arteta
07/11/1951 Pamplona 31 1981-84
117
Muñoz Juan Muñoz Corominas
31 1957-59
118
Rius Antonio Rius Tárrega
16/09/1928 Alaquàs 31 1956-59
119
Montes Ángel Montes Nájera
31 1932-36
120
Olalla Manuel Olalla Jurado
24/01/1935 Granada 31 1955-59
121
Candi Cándido Gómez Álvarez
14/05/1928 Porriño 31 1956-59
122
Santos Victoriano Santos Troya
05/05/1906 Torre de Juan Abad 31 1933-35
123
Manucho Mateus Alberto Contreiras Gonçalves
07/03/1983 Luanda 31 2014-15
124
Ceballos Pedro Ceballos Castón
21/03/1961 Badajoz 31 1982-83
125
Matito Román Matito Domínguez
02/02/1927 Huelva 31 1958-60
126
Chuti Juan Carlos López Rubio
22/09/1959 Madrid 31 1978-82
127
Riera Julián Riera Navarro
15/09/1940 Barcelona 31 1963-65
128
Carracedo Jorge Carracedo Carracedo
1955 Ponferrada 30 1982-83
129
Garay Jesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 30 1949-51
130
Rivera Cesáreo Rivera Pérez
09/03/1940 O Carballiño 30 1968-70
131
Navarro Gilberto Navarro Peidró
27/11/1935 Alcoi 30 1955-57
132
Murillo Bartolomé Murillo Pascual
05/08/1923 Barcelona 30 1948-51
133
Pocholo José Antonio Fernández Álvarez
18/03/1943 Gijón 30 1961-63
134
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 30 1962-65
135
Pomar Tomás Pomar Pérez
10/06/1923 Cullera 30 1953-55
136
Julito Julio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 30 1951-54
137
Márquez Rafael Márquez Álvarez
13/02/1979 Zamora 30 2007-10
138
Sabaté Jaime Sabaté Mercadé
09/08/1947 Badalona 30 1974-77
139
Juanete Juan García García
07/11/1920 Madrid 30 1947-49
140
Andrés José Andrés Villalba
11/10/1945 Valencia 30 1966-68
141
Mauri Josep Mauri Carbonell
22/02/1930 Barcelona 30 1951-54
142
Cosme José Sirvent Bas
31/08/1927 Sant Vicent del Raspeig 30 1946-49
143
Bernardi Bernardino Jiménez Reyes
11/08/1937 Puente Genil 30 1956-58
144
Hermida Manuel Hermida Losada
09/09/1924 Gondomar 30 1950-52
145
Grosso Ramón Moreno Grosso
08/12/1943 Madrid 30 1971-73
146
Araujo Juan Araujo Pino
24/11/1920 La Carolina 30 1947-50
147
Vivet Juan Vivet Molas
16/07/1924 Vic 30 1950-53
148
Zamora Ricardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 30 1960-62
149
Alustiza Ignacio Alustiza Izaguirre
22/07/1931 Barakaldo 30 1954-56
150
Morro Antonio Morro Mora
13/09/1927 Mancor de la Vall 30 1951-53
151
Herrero Vicente Herrero Linares
05/04/1938 Sagunt 30 1959-61
152
Mena Rafael de Francisco López
11/09/1933 Santa Cruz de Tenerife 30 1959-63
153
Eraña Juan Eraña Virumbrales
18/09/1938 Erandio 30 1961-63
154
Umtiti Samuel Yves Umtiti
14/11/1993 Yaoundé 30 2016-18
155
Florín Florentino Muñiz Menéndez
22/11/1937 Avilés 30 1961-63
156
Valbuena Raúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 30 1997-99
157
Morales Pedro Morales Villanueva
22/05/1949 Alpedrete 30 1975-79
158
Ripoll Rafael Ripoll Jordán
25/12/1938 Alzira 30 1958-62
159
Paco Valera Francisco Pérez Valera
13/11/1973 Águilas 30 1993-95
160
Pilongo Antonio García Barreda
01/02/1933 Alcalá de Guadaíra 30 1955-57
161
Serret Ramón Serret Llibre
1932 Vallfogona de Balaguer 30 1952-57
162
Goiburu Ignacio Goiburu Madina
09/01/1928 Erandio 30 1949-51
163
Roberto Gil Roberto Gil Esteve
30/07/1938 Paterna 30 1962-64
164
Verdugo Juan Verdugo Pérez
25/05/1949 Montilla 30 1973-76
165
Pueyo José Pueyo Chaubel
1916 Palma 30 1945-48
166
Soladrero Enrique Soladrero Arbide
30/04/1913 Arrigorriaga 30 1943-46
167
Arribas Alejandro Arribas Garrido
01/05/1989 Madrid 30 2011-13
168
Mardones I José Mardones Llorente
04/02/1914 Vitoria-Gasteiz 30 1933-40
169
Serrano Luis Serrano Vilar
17/08/1930 Castelló de la Plana 30 1953-56
170
Totó Valentín García Pascual
05/05/1941 Gandia 30 1966-68
171
Quetglas Miguel Quetglas Brotons
23/09/1919 Murcia 30 1943-51
172
Rey Jesús Rey Martínez
04/05/1918 Zaragoza 30 1948-50
173
David David Román Cid
25/05/1970 Puerto Real 30 1989-93
174
Medina Pedro Medina Atenza
1922 Archena 30 1948-50
175
Toquero Gaizka Toquero Pinedo
09/08/1984 Vitoria-Gasteiz 30 2009-11
176
Macarro Juan Antonio Macarro Carmona
02/12/1965 Badajoz 30 1988-90
177
Joseíto José Iglesias Fernández
23/12/1926 Zamora 30 1952-54
178
Bermúdez José Bermúdez Rodríguez
27/11/1927 Las Palmas de Gran Canaria 30 1957-59
179
Vaqueriza Felipe Vaqueriza Rodríguez
23/01/1975 Madrid 30 1997-99
180
Martín Martín González Rizo
22/06/1920 Santa Cruz de Tenerife 30 1944-47
181
Larrinaga Enrique Larrinaga Esnal
20/06/1910 Sestao 30 1934-36
182
Tamayo José Tamayo Alonso
01/06/1918 Torrijos 30 1945-48
183
Cifuentes Luis Cifuentes Zarracina
08/10/1928 Gijón 30 1958-61
184
Solachi Santiago Solachi Ocerín
30 1939-44
185
Portalés Francisco Portalés Guillem
15/04/1943 Catarroja 30 1964-66
186
Ramos José Antonio Ramos Huete
03/04/1951 Tetuán 29 1974-76
187
Aznar José Aznar Beltrán
21/04/1932 Barcelona 29 1953-55
188
León Francisco León Fandos
05/03/1926 Samper de Calanda 29 1950-52
189
Palmer José Palmer Calafell
31/07/1953 Andratx 29 1976-78
190
Barrios Antonio Barrios Seoane
21/05/1910 Getxo 29 1935-41
191
González José Manuel González López
26/05/1943 Granada 29 1964-67
192
Molowny Luis Molowny Arbelo
12/05/1925 Santa Cruz de Tenerife 29 1952-54
193
Luis Morán Luis Morán Sánchez
26/07/1987 Luanco 29 2007-09
194
Marsal Ramón Marsal Ribó
12/12/1934 Madrid 29 1959-63
195
Oliva Joaquín Oliva Gomá
11/11/1926 Guisona 29 1957-59
196
Canella Roberto Canella Suárez
07/02/1988 Pola de Laviana 29 2007-10
197
Bueno Alberto Bueno Calvo
20/03/1988 Madrid 29 2014-15
198
Bertran Alfredo Bertran Palacio
16/02/1932 Barcelona 29 1957-60
199
Seguer José Seguer Sans
06/05/1923 Parets del Vallès 29 1950-52
200
Martínez Vilaseca Juan Martínez Vilaseca
04/03/1943 Manresa 29 1963-65
201
Zárraga José María Zárraga Martín
15/08/1930 Getxo 29 1952-54
202
Anchía Sabino Anchía Cearreta
28/11/1932 Amorebieta-Etxano 29 1957-59
203
Peiró Jaime Peiró Arbonés
09/08/1931 Barcelona 29 1957-59
204
Pereda Jesús María Pereda Ruiz de Temiño
15/06/1938 Medina de Pomar 29 1958-60
205
Caldentey Pedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 29 1951-55
206
Morollón Emilio Morollón Estébanez
23/07/1937 Madrid 29 1958-60
207
Míchel Miguel Marcos Madera
08/11/1985 Pola de Lena 29 2007-09
208
Richard Ricardo Moar Rios
20/09/1953 Ordes 29 1978-80
209
Paco Francisco Machín Fernández de la Puente
17/11/1958 Palma 29 1984-86
210
Esquisabel II Isidro Esquisabel Miranda
15/05/1935 Pamplona 29 1955-60
211
Artetxe José Luis Artetxe Muguire
28/06/1930 Getxo 29 1958-60
212
Sierra Antonio Sierra Díaz
01/01/1919 Málaga 29 1949-52
213
Aranda Carlos Reina Aranda
27/07/1980 Málaga 29 2011-13
214
Chinín José Arribas González
1933 Avilés 29 1956-58
215
Mikel González Mikel González de Martín Martínez
24/09/1985 Arrasate 29 2010-11
216
Germán Germán Gómez Gómez
05/01/1914 Santander 29 1934-40
217
Alexis Humberto Alexis Trujillo Oramas
30/07/1965 Las Palmas de Gran Canaria 29 1998-00
218
Enrique Enrique Martínez Alcón
16/02/1909 Murcia 29 1930-42
219
Retamar Mariano Pérez Retamar
19/08/1917 Sevilla 29 1947-49
220
Lolino Manuel Jiménez Villahoz
02/10/1930 Mérida 29 1957-59
221
Peralta Francisco Peralta Acero
28/09/1919 Barcelona 29 1947-49
222
Astudillo Martín Mauricio Astudillo
11/10/1977 Mendoza 29 2001-02
223
Curta Joan Puig Puig
03/03/1933 Sant Martí de Llémena 29 1957-59
224
García Bao Manuel García-Bao Hervás
1929 Madrid 29 1956-58
225
Carrillo José Carrillo Mancilla
04/03/1995 Granada 29 2014-17
226
Ferrer Miguel Ferrer Aymami
28/11/1932 Les Borges del Camp 29 1952-54
227
Fabeiro Manuel Fabeiro Taboada
10/02/1922 Padrón 29 1947-49
228
Yllera Guillermo Yllera Cacho
11/03/1908 Santander 29 1929-33
229
De Diego Leocricio de Diego García
23/11/1950 Castrillo de la Vega 29 1978-79
230
Víctor Ramos Víctor Ramos Pérez
10/01/1983 Logroño 29 2003-06
231
Villa David Villa Sánchez
03/12/1981 Tuilla 29 2009-11
232
Leal Alejandro Leal Rodríguez
19/06/1950 Donostia/San Sebastián 29 1978-79
233
Loren Lorenzo Jesús del Hoyo Gordo
19/11/1959 Torrejón de Ardoz 29 1978-83
234
Samper Rafael Franco Samper
04/09/1938 Las Palmas de Gran Canaria 29 1961-64
235
Trashorras Roberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 29 2011-13
236
Klimowicz Diego Fernando Klimowicz
06/07/1974 Quilmes 29 1996-97
237
Diego Castro Diego Castro Jiménez
02/07/1982 Pontevedra 29 2007-09
238
Altuna José Altuna Echegoyen
26/12/1910 Hondarribia 28 1928-33
239
Jordi Cruyff Johan Jordi Cruijff Coster
09/02/1974 Amsterdam 28 2001-02
240
Amiano Juan María Amiano Mariñelarena
20/11/1947 Lecaroz 28 1974-76
241
Marcelo Marcelo García Robles
29/03/1936 Madrid 28 1961-63
242
Muñoz Juan Martín Muñoz Elcuaz
06/10/1948 Pamplona 28 1978-79
243
Loredo José Antonio Loredo Álvarez
26/11/1906 Gijón 28 1928-31
244
Escudero Cristóbal Escudero Cebriá
11/01/1940 Picassent 28 1966-68
245
Lamorena Antonio de la Morena Laguna
29/10/1936 Talavera de la Reina 28 1956-59
246
Vila Francisco Vila Monserrat
02/05/1939 Palma 28 1962-64
247
Llorente Joseba Llorente Etxarri
24/11/1979 Hondarribia 28 2009-12
248
Olarieta José Manuel Olarieta Araluce
13/03/1926 Barakaldo 28 1952-54
249
Rial José Héctor Rial Laguía
14/10/1928 Pergamino 28 1954-57
250
Chancho Ramón García Blanco
15/09/1941 Santiago de Compostela 28 1961-63
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error