Ranking Jugats Consecutius No Empatant - 1ª + 2ª + 2ªB

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
CeballosFernando Ceballos Sáez
09/11/1909 Torrelavega 60 1934-41
2
BergarecheJosé Luis Bergareche Ariño
27/05/1921 Erandio 51 1945-49
3
OrtegaJuan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 47 1948-53
4
CanitoNicanor Sagarduy Gonzalo
18/03/1931 Barakaldo 46 1947-50
5
DoroDoroteo Elorriaga Barrueta
22/04/1916 Sestao 46 1946-49
6
ManolínJuan Manuel Torres Soto
02/05/1928 Linares 45 1948-55
7
PitiFrancisco Medina Luna
26/05/1981 Reus 45 2011-13
8
OlivellaManuel Aparicio Aparicio
18/09/1944 Enguera 43 1966-70
9
IlardiaFélix Ilardia Urruchua
19/09/1913 Basauri 43 1934-42
10
VenancioVenancio Pérez García
22/04/1921 Sestao 42 1945-49
11
GarcíaFernando García Lorenzo
18/12/1912 El Astillero 42 1933-36
12
OrúeJosé María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 42 1958-61
13
RamoníRamón Martínez Pérez
06/02/1929 Melilla 42 1952-54
14
LabakaMikel Labaka Zurriarain
01/08/1980 Azpeitia 42 2009-13
15
Carmelo CedrúnCarmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 41 1958-61
16
GoiburuSeveriano Goiburu Lopetegui
08/11/1906 Pamplona 41 1932-35
17
MangüiManuel Rojas Moreno
04/03/1928 Málaga 41 1952-54
18
EturaManuel González Etura
21/03/1933 Sestao 40 1958-61
19
TomásTomás Barrios Rodríguez
10/03/1932 Santa Cruz de Tenerife 39 1953-56
20
ArtimeBlas Artime Lamar
29/10/1931 Gijón 39 1959-61
21
MiguelMiguel Sánchez Ruz
10/03/1937 Cádiz 39 1961-64
22
VelascoJuan Zambudio Velasco
25/11/1922 Alquerías 39 1948-54
23
PereraJosé Jesús Perera López
12/04/1980 Olivenza 39 2004-07
24
LeónFrancisco León Fandos
05/03/1926 Samper de Calanda 39 1953-56
25
LayolaAgustín Layola Riera
30/07/1907 L'Hospitalet de Llobregat 39 1930-34
26
QuincocesJuan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933 Vitoria-Gasteiz 38 1962-65
27
TorresJosé Torres Robles
20/06/1932 Málaga 38 1953-58
28
SolsonaDaniel Solsona Puig
18/01/1952 Cornellà de Llobregat 38 1974-76
29
UrquizuJuan José Urquizu Sustaeta
24/06/1901 Ondarroa 38 1931-48
30
CaboJosé María Cabo Puig
17/07/1907 Alfara del Patriarca 38 1929-40
31
LorínLorenzo Fernández Learra
15/07/1923 Erandio 37 1949-51
32
PujolRicardo Pujol Panadés
05/10/1921 Lleida 37 1947-51
33
GalloJuan Gallo Rolanía
16/02/1931 Irun 37 1953-57
34
FontelaJuan Fontela Leal
22/07/1919 Ferrol 37 1947-50
35
JuanitoJuan Gómez González
10/11/1954 Fuengirola 37 1976-78
36
EscrigSamuel Narciso Escrig Lliberós
29/10/1907 Vistabella del Maestrat 37 1929-32
37
Cuqui BienzobasAnastasio Bienzobas Ocariz
02/05/1913 Donostia/San Sebastián 37 1934-40
38
MateuLuis Antonio Mateu Bellet
05/10/1917 Castelldans 37 1949-52
39
VergaraJulián Vergara Medrano
13/09/1913 Olite 37 1934-40
40
Sánchez LageJosé María Sánchez Lage
11/05/1931 Buenos Aires 37 1963-65
41
MugarraJulio Mugarra Olano
14/07/1920 Getxo 36 1946-53
42
BoschCrisanto Bosch Espín
26/12/1907 Barcelona 36 1934-36
43
UcelayJosé Antonio Ucelay Urrengoechea
15/06/1931 Amorebieta-Etxano 36 1954-56
44
Paco BienzobasFrancisco Bienzobas Ocariz
26/03/1909 Donostia/San Sebastián 36 1934-40
45
MendozaFrancisco Javier Mendoza Pérez
29/03/1952 Llanes 36 1972-78
46
AyestaranMiguel Ayestaran Elizalde
29/09/1910 Pasaia 36 1929-32
47
Gustavo LópezGustavo Adrián López Pablos
13/04/1973 Valentín Alsina 36 2004-07
48
ChavalésJuan José Chavalés Barras
10/11/1993 Torreorgaz 35 2014-22
49
IrastorzaPedro Irastorza Ayerbe
22/04/1918 Zaldibia 35 1933-40
50
SolanasJosé Solanas Marín
05/12/1922 Zaragoza 35 1945-52
51
TurielJesús Ángel Turiel de la Cruz
06/10/1973 Málaga 35 2001-03
52
Alsúa IIRafael Alsúa Alonso
09/05/1923 Irun 35 1948-50
53
RaúlRaúl López Campos
27/04/1945 Sestao 35 1969-71
54
BilićMate Bilić
23/10/1980 Split 35 2007-09
55
MovillaJosé María Movilla Cubero
08/02/1975 Madrid 35 2011-13
56
JoseítoJosé Iglesias Fernández
23/12/1926 Zamora 35 1949-52
57
AmorebietaJesús Amorebieta Larrañaga
03/09/1919 Bermeo 35 1948-50
58
MunguíaGuillermo Munguía Seas
16/11/1952 Donostia/San Sebastián 35 1977-79
59
VilaltaErnesto Vilalta Peñarroja
10/02/1923 La Vall d'Uixó 34 1953-55
60
HillRamón Hill Plans
25/04/1925 Vilafranca del Penedès 34 1947-50
61
ZabaloRamón de Zabalo Zubiaurre
28/07/1910 South Shields 34 1931-35
62
AraujoJuan Araujo Pino
24/11/1920 La Carolina 34 1952-54
63
CristóbalCristóbal Pérez Domínguez
05/02/1952 Villarrobledo 34 1977-79
64
CorróManuel Antonio Esteva Corró
28/12/1919 Esporles 34 1946-49
65
GenereloJuan Manuel Generelo Carrasco
08/12/1957 Badajoz 34 1982-83
66
FerrerJosé Ferrer Selma
19/08/1950 Castelló de la Plana 34 1973-76
67
VenysJuan Venys Bojado
15/03/1919 Barcelona 34 1949-52
68
UrdirozMartín Urdiroz Apezarena
07/04/1911 Aoiz 33 1932-36
69
MarianoMariano Uceda Valdelvira
30/01/1922 Beas de Segura 33 1948-50
70
BarralDavid Barral Torres
10/05/1983 San Fernando 33 2007-09
71
MirloJosé Grande Garrido
25/11/1934 Ourense 33 1958-60
72
SasotVicenç Sasot Fraucà
21/01/1918 Peñalba 33 1939-41
73
Raúl CámaraRaúl Miguel Cámara
28/02/1984 Madrid 33 2007-10
74
Vall-lloveraFrancesc Vall-llovera Manau
06/02/1956 Sabadell 33 1975-78
75
DelibašićAndrija Delibašić
24/04/1981 Nikšić 33 2011-13
76
VicenteVicente Díaz Molina
20/04/1929 Granada 33 1953-55
77
Juan ManuelJuan Manuel Tartilán Requejo
15/03/1938 Lugo 33 1963-65
78
BienvenidoBienvenido Primo López
12/10/1928 Benimodo 33 1953-55
79
MartínezEsteban Martínez Calero
26/10/1950 Madrid 33 1977-79
80
Koldo AguirreKoldo Aguirre Bidaurrazaga
27/04/1939 Sondika 33 1957-61
81
AromaMartín Aroma Lete
03/09/1915 Portugalete 33 1939-43
82
Manu GarcíaManuel Alejandro García Sánchez
26/04/1986 Vitoria-Gasteiz 33 2016-19
83
UcelayFélix Ucelay Urrengoechea
06/07/1919 Amorebieta-Etxano 33 1946-49
84
NavarroGilberto Navarro Peidró
27/11/1935 Alcoi 33 1956-58
85
AmadeoAmadeo Labarta Rey
31/03/1905 Pasaia 32 1930-33
86
TorresAlfonso Martín Torres
12/10/1953 Melilla 32 1978-79
87
SantolariaAntonio Santolaria Balaguer
21/02/1912 Ribesalbes 32 1930-35
88
CaeiroJosé Valentín Caeiro Igós
14/02/1925 Hondarribia 32 1947-49
89
AñilAntonio Hernández Sánchez
16/10/1944 Cartagena 32 1972-76
90
IdígorasManuel Idígoras Aspiazu
01/01/1940 Sevilla 32 1963-65
91
SergioJosé Sergio Fernández Romero
30/03/1953 Madrid 32 1978-81
92
LlorensCarles Llorens Mestre
01/09/1969 Valencia 32 2001-03
93
PalauManuel Palau Carrión
23/11/1942 Valencia 32 1966-68
94
Fede San EmeterioFederico San Emeterio Díaz
16/03/1997 Sierra de Ibio 32 2017-19
95
OlarietaJosé Manuel Olarieta Araluce
13/03/1925 Barakaldo 32 1947-49
96
CalvoMartín Calvo Labarga
11/11/1912 Sestao 32 1934-41
97
RasetSergi Raset Reguero
14/01/1975 Barcelona 32 2000-02
98
ManéJosé Manuel Jiménez Ortiz
21/12/1981 Tarifa 32 2008-10
99
CeaEmilio Cea Medina
03/03/1927 Granada 32 1953-55
100
ArrietaJosé Félix Arrieta Achabal
19/01/1921 Barakaldo 32 1946-50
101
AguirreÁngel Aguirre
32 1943-48
102
NovoJosé Antonio Novo Guardado
12/03/1950 Luarca 32 1975-78
103
AgustínAgustín Jarabo Domínguez
11/10/1911 Ourense 32 1941-45
104
PedrínPedro Casabona Casabona
1908 Los Corrales de Buelna 32 1932-35
105
De DiegoLeocricio de Diego García
23/11/1950 Castrillo de la Vega 31 1977-79
106
MontesÁngel Montes Rodríguez
Valladolid 31 1932-36
107
BabotJuan Babot Xaus
19/09/1918 Sant Joan Despí 31 1947-49
108
ToriJosé Toribio Bilbao Eguiluz
21/03/1921 Barakaldo 31 1946-49
109
CerdáOctavio Cerdá Ferrándiz
03/04/1928 Cocentaina 31 1952-54
110
SantosVictoriano Santos Troya
05/05/1906 Torre de Juan Abad 31 1933-35
111
OlallaManuel Olalla Jurado
24/01/1935 Granada 31 1955-59
112
NavarroJoaquín Navarro Perona
02/08/1921 Gavà 31 1952-54
113
MuñozJuan Muñoz Corominas
Girona 31 1957-59
114
AlvaritoÁlvaro Núñez Marcial
21/12/1912 Vigo 31 1934-41
115
RiusAntonio Rius Tárrega
16/09/1928 Alaquàs 31 1956-59
116
HinojosaFrancisco Hinojosa Gala
22/12/1920 Granja de Torrehermosa 31 1950-57
117
Borja GalánBorja Galán González
26/04/1993 Madrid 31 2015-18
118
CeballosPedro Ceballos Castón
21/03/1961 Badajoz 31 1982-83
119
MatitoRomán Matito Domínguez
02/02/1927 Huelva 31 1958-60
120
LealAlejandro Leal Rodríguez
19/06/1950 Donostia/San Sebastián 31 1977-79
121
CallejaEduardo Chicharro Calleja
16/03/1937 Alcalá de Henares 31 1959-62
122
CandiCándido Gómez Álvarez
14/05/1928 Porriño 31 1956-59
123
Diego CostaDiego da Silva Costa
07/10/1988 Lagarto 31 2010-13
124
RieraJulián Riera Navarro
15/09/1940 Barcelona 31 1963-65
125
CurtaJosé Puig Puig
22/02/1922 Sant Martí de Llémena 31 1948-52
126
José LuisJosé Luis Prado Sánchez
15/11/1926 Madrid 31 1952-55
127
TirapuFernando Tirapu Arteta
07/11/1951 Pamplona 31 1981-84
128
OrtegaJuan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 31 1953-56
129
ChutiJuan Carlos López Rubio
22/09/1959 Madrid 31 1978-82
130
KakutaGaël Romeo Kakuta Mambenga
21/06/1991 Lille 31 2014-15
131
Manolín CuestaManuel de la Cuesta Martínez
26/02/1950 Córdoba 31 1974-76
132
ManuchoMateus Alberto Contreiras Gonçalves
07/03/1983 Luanda 31 2014-15
133
PáezFederico Páez Martín
18/02/1948 Las Palmas de Gran Canaria 31 1980-82
134
IsalGabriel Isal Miró
27/11/1923 Badalona 31 1954-57
135
FlorínFlorentino Muñiz Menéndez
22/11/1937 Avilés 30 1961-63
136
VaquerizaFelipe Vaqueriza Rodríguez
23/01/1975 Madrid 30 1997-99
137
SerretRamón Serret Llibre
1932 Vallfogona de Balaguer 30 1952-57
138
HerreroVicente Herrero Linares
05/04/1938 Sagunt 30 1959-61
139
BernardiBernardino Jiménez Reyes
11/08/1936 Puente Genil 30 1956-58
140
RipollRafael Ripoll Jordán
25/12/1938 Alzira 30 1958-62
141
AlustizaIgnacio Alustiza Izaguirre
22/07/1931 Barakaldo 30 1954-56
142
GrossoRamón Moreno Grosso
08/12/1943 Madrid 30 1971-73
143
ValbuenaRaúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 30 1997-99
144
JuaneteJuan García García
07/11/1920 Madrid 30 1947-49
145
SabatéJaime Sabaté Mercadé
09/08/1947 Badalona 30 1974-77
146
ErañaJuan Eraña Virumbrales
18/09/1938 Erandio 30 1961-63
147
QuetglasMiguel Quetglas Brotons
23/09/1918 Murcia 30 1943-51
148
MárquezRafael Márquez Álvarez
13/02/1979 Zamora 30 2007-10
149
ZamoraRicardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 30 1960-62
150
Mardones IJosé Mardones Llorente
04/02/1914 Vitoria-Gasteiz 30 1933-40
151
HermidaManuel Hermida Losada
09/09/1924 Gondomar 30 1950-52
152
Carmelo CedrúnCarmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 30 1962-65
153
VerdugoJuan Verdugo Pérez
25/05/1949 Montilla 30 1973-76
154
PomarTomás Pomar Pérez
10/06/1923 Cullera 30 1953-55
155
DavidDavid Román Cid
25/05/1970 Puerto Real 30 1989-93
156
AraujoJuan Araujo Pino
24/11/1920 La Carolina 30 1947-50
157
LarrinagaEnrique Larrinaga Esnal
20/06/1910 Sestao 30 1934-36
158
NavarroGilberto Navarro Peidró
27/11/1935 Alcoi 30 1955-57
159
MenaRafael de Francisco López
11/09/1933 Santa Cruz de Tenerife 30 1959-63
160
MacarroJuan Antonio Macarro Carmona
02/12/1965 Badajoz 30 1988-90
161
TamayoJosé Tamayo Alonso
01/06/1918 Torrijos 30 1945-48
162
GoiburuIgnacio Goiburu Madina
09/01/1928 Erandio 30 1949-51
163
PueyoJosé Pueyo Chaubel
1916 Palma 30 1945-48
164
ReyJesús Rey Martínez
04/05/1918 Zaragoza 30 1948-50
165
JulitoJulio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 30 1951-54
166
MartínMartín González Rizo
22/06/1920 Santa Cruz de Tenerife 30 1944-47
167
PocholoJosé Antonio Fernández Álvarez
18/03/1943 Gijón 30 1961-63
168
MorroAntonio Morro Mora
13/09/1927 Mancor de la Vall 30 1951-53
169
Roberto GilRoberto Gil Esteve
30/07/1938 Paterna 30 1962-64
170
CosmeJosé Sirvent Bas
31/08/1927 Sant Vicent del Raspeig 30 1946-49
171
GarayJesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 30 1949-51
172
TotóValentín García Pascual
05/05/1941 Gandia 30 1966-68
173
RiveraCesáreo Rivera Pérez
09/03/1940 O Carballiño 30 1968-70
174
ArribasAlejandro Arribas Garrido
01/05/1989 Madrid 30 2011-13
175
SolachiSantiago Solachi Ocerín
23/07/1916 Zeberio 30 1939-44
176
VivetJuan Vivet Molas
16/07/1924 Vic 30 1950-53
177
MurilloBartolomé Murillo Pascual
05/08/1923 Barcelona 30 1948-51
178
SoladreroEnrique Soladrero Arbide
30/04/1913 Arrigorriaga 30 1943-46
179
CarracedoJorge Carracedo Carracedo
1955 Ponferrada 30 1982-83
180
BermúdezJosé Bermúdez Rodríguez
27/11/1927 Las Palmas de Gran Canaria 30 1957-59
181
Paco ValeraFrancisco Pérez Valera
13/11/1973 Águilas 30 1993-95
182
AndrésJosé Andrés Villalba
11/10/1945 Valencia 30 1966-68
183
SerranoLuis Serrano Vilar
17/08/1930 Castelló de la Plana 30 1953-56
184
MauriJosep Mauri Carbonell
22/02/1930 Barcelona 30 1951-54
185
PortalésFrancisco Portalés Guillem
15/04/1943 Catarroja 30 1964-66
186
MedinaPedro Medina Atenza
1922 Archena 30 1948-50
187
ToqueroGaizka Toquero Pinedo
09/08/1984 Vitoria-Gasteiz 30 2009-11
188
JoseítoJosé Iglesias Fernández
23/12/1926 Zamora 30 1952-54
189
UmtitiSamuel Yves Umtiti
14/11/1993 Yaoundé 30 2016-18
190
PilongoAntonio García Barreda
01/02/1933 Alcalá de Guadaíra 30 1955-57
191
CifuentesLuis Cifuentes Zarracina
08/10/1928 Gijón 30 1958-61
192
EnriqueEnrique Martínez Alcón
16/02/1909 Murcia 29 1930-42
193
RamosJosé Antonio Ramos Huete
03/04/1951 Tetuán 29 1974-76
194
PeiróJaime Peiró Arbonés
09/08/1931 Barcelona 29 1957-59
195
PalmerJosé Palmer Calafell
31/07/1953 Andratx 29 1976-78
196
SierraAntonio Sierra Díaz
01/01/1919 Málaga 29 1949-52
197
RichardRicardo Moar Rios
20/09/1953 Ordes 29 1978-80
198
MarsalRamón Marsal Ribó
12/12/1934 Madrid 29 1959-63
199
CaldenteyPedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 29 1951-55
200
PacoFrancisco Machín Fernández de la Puente
17/11/1958 Palma 29 1984-86
201
KlimowiczDiego Fernando Klimowicz
06/07/1974 Quilmes 29 1996-97
202
VillaDavid Villa Sánchez
03/12/1981 Tuilla 29 2009-11
203
PeraltaFrancisco Peralta Acero
28/09/1919 Barcelona 29 1947-49
204
Víctor RamosVíctor Ramos Pérez
10/01/1983 Logroño 29 2003-06
205
FerrerMiguel Ferrer Aymami
27/11/1931 Les Borges del Camp 29 1952-54
206
GonzálezJosé Manuel González López
26/05/1943 Granada 29 1964-67
207
ArtetxeJosé Luis Artetxe Muguire
28/06/1930 Getxo 29 1958-60
208
GermánGermán Gómez Gómez
05/01/1914 Santander 29 1934-40
209
AstudilloMartín Mauricio Astudillo
11/10/1977 Mendoza 29 2001-02
210
MolownyLuis Molowny Arbelo
12/05/1925 Santa Cruz de Tenerife 29 1952-54
211
PeredaJesús María Pereda Ruiz de Temiño
15/06/1938 Medina de Pomar 29 1958-60
212
BarriosAntonio Barrios Seoane
21/05/1910 Getxo 29 1935-41
213
RetamarMariano Pérez Retamar
19/08/1917 Sevilla 29 1947-49
214
TrashorrasRoberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 29 2011-13
215
Mikel GonzálezMikel González de Martín Martínez
24/09/1985 Arrasate 29 2010-11
216
Diego CastroDiego Castro Jiménez
02/07/1982 Pontevedra 29 2007-09
217
ZárragaJosé María Zárraga Martín
15/08/1930 Getxo 29 1952-54
218
SantibáñezEduardo Santibáñez Díez
23/07/1946 Barakaldo 29 1974-78
219
ChinínJosé Arribas González
1933 Avilés 29 1956-58
220
SeguerJosé Seguer Sans
06/05/1923 Parets del Vallès 29 1950-52
221
YlleraGuillermo Yllera Cacho
11/03/1908 Santander 29 1929-33
222
BuenoAlberto Bueno Calvo
20/03/1988 Madrid 29 2014-15
223
BertranAlfredo Bertran Palacio
16/02/1932 Barcelona 29 1957-60
224
FabeiroManuel Fabeiro Taboada
10/02/1922 Padrón 29 1947-49
225
ArandaCarlos Reina Aranda
27/07/1980 Málaga 29 2011-13
226
CurtaJoan Puig Puig
03/03/1933 Sant Martí de Llémena 29 1957-59
227
Luis MoránLuis Morán Sánchez
26/07/1987 Luanco 29 2007-09
228
MorollónEmilio Morollón Estébanez
23/07/1937 Madrid 29 1958-60
229
Martínez VilasecaJuan Martínez Vilaseca
04/03/1943 Manresa 29 1963-65
230
CanellaRoberto Canella Suárez
07/02/1988 Pola de Laviana 29 2007-10
231
LorenLorenzo Jesús del Hoyo Gordo
19/11/1959 Torrejón de Ardoz 29 1978-83
232
AlexisHumberto Alexis Trujillo Oramas
30/07/1965 Las Palmas de Gran Canaria 29 1998-00
233
SamperRafael Franco Samper
04/09/1938 Las Palmas de Gran Canaria 29 1961-64
234
García BaoManuel García-Bao Hervás
1929 Madrid 29 1956-58
235
AznarJosé Aznar Beltrán
21/04/1932 Barcelona 29 1953-55
236
AnchíaSabino Anchía Cearreta
28/11/1932 Amorebieta-Etxano 29 1957-59
237
MíchelMiguel Marcos Madera
08/11/1985 Pola de Lena 29 2007-09
238
LeónFrancisco León Fandos
05/03/1926 Samper de Calanda 29 1950-52
239
BallesterÁngel Ballester Vilá
16/04/1911 Barcelona 29 1931-41
240
Esquisabel IIIsidro Esquisabel Miranda
15/05/1935 Pamplona 29 1955-60
241
CarrilloJosé Carrillo Mancilla
04/03/1995 Granada 29 2014-17
242
OlivaJoaquín Oliva Gomá
11/11/1926 Guisona 29 1957-59
243
LolinoManuel Jiménez Villahoz
02/10/1930 Mérida 29 1957-59
244
LamorenaAntonio de la Morena Laguna
29/10/1936 Talavera de la Reina 28 1956-59
245
TuhamiJuan José Tuhami Kaddur
1934 Ceuta 28 1957-59
246
SáenzBernabé Sáenz Moragues
07/10/1922 Valencia 28 1949-52
247
MagnoMagno Mocelin
26/02/1974 Curitiba 28 2001-02
248
GarcíaJosé García Santonja
12/02/1922 Barcelona 28 1948-50
249
EchevesteLuis Echeveste Ascasíbar
21/04/1927 Errenteria 28 1949-50
250
FustéJosep Maria Fusté Blanch
15/04/1941 Linyola 28 1963-65
En actiu la temporada 2021-22