Ranking Jornades Consecutives No Empatant - 1ª

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Manolín Cuesta Manuel de la Cuesta Martínez
26/02/1950 Córdoba 31 1974-76
2
Solsona Daniel Solsona Puig
18/01/1952 Cornellà de Llobregat 31 1974-76
3
Manucho Mateus Alberto Contreiras Gonçalves
07/03/1983 Luanda 31 2014-15
4
Kakuta Gaël Romeo Kakuta Mambenga
21/06/1991 Lille 31 2014-15
5
Larrinaga Enrique Larrinaga Esnal
20/06/1910 Sestao 30 1934-36
6
Ilardia Félix Ilardia Urruchua
19/09/1913 Basauri 29 1934-36
7
Orúe José María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 29 1958-60
8
Bilić Mate Bilić
23/10/1980 Split 29 2008-09
9
Ramos José Antonio Ramos Huete
03/04/1951 Tetuán 28 1974-76
10
Ferrer José Fernando Ferrer Selma
28/10/1950 Castelló de la Plana 28 1974-76
11
Bolao Ángel Gómez Benito
12/12/1935 Bilbao 27 1960-62
12
Alconero Pedro Alconero Artagoitia
03/09/1919 Barakaldo 27 1948-50
13
Florenza Lázaro Florenza Rifá
25/12/1904 Sant Feliu de Guíxols 27 1930-32
14
Haro Manuel Haro Ruiz
17/04/1931 Sevilla 27 1960-62
15
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 27 1958-60
16
Urquizu Juan José Urquizu Sustaeta
24/06/1901 Ondarroa 26 1931-33
17
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 26 1952-53
18
Marcet Francisco Javier Marcet Mundo
26/11/1928 Terrassa 26 1951-53
19
Navarro Joaquín Navarro Perona
02/08/1921 Gavà 26 1952-54
20
Astudillo Martín Mauricio Astudillo
11/10/1977 Mendoza 26 2001-02
21
Maxi Rodríguez Maximiliano Rubén Rodríguez
02/01/1981 Rosario 26 2003-04
22
Movilla José María Movilla Cubero
08/02/1975 Madrid 26 2011-12
23
Sergio Sergio González Soriano
10/11/1976 Barcelona 26 2002-04
24
Parra José Parra Martínez
20/08/1925 Blanes 26 1951-53
25
Bata Agustín Sauto Arana
11/05/1908 Barakaldo 26 1931-33
26
Larrinaga Enrique Larrinaga Esnal
20/06/1910 Sestao 25 1928-31
27
Cobo José Cobo Antoranz
06/01/1917 Madrid 25 1947-49
28
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 25 2002-04
29
Busto José María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 25 1952-53
30
Ter Stegen Marc-André ter Stegen
30/04/1992 Mönchengladbach 25 2016-18
31
Català Andrés Català Ballbona
13/07/1922 Argentona 25 1947-49
32
Cayetano Ré Cayetano Ré Ramírez
07/02/1938 Asunción 24 1963-65
33
Roberto Roberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 24 2011-13
34
Layola Agustín Layola Riera
30/07/1907 L'Hospitalet de Llobregat 24 1930-32
35
Sadurní Salvador Sadurní Urpí
03/04/1941 L'Arboç 24 1963-65
36
Zamora Ricardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 24 1960-62
37
Kroos Toni Kroos
04/01/1990 Greifswald 24 2014-15
38
Bosch Crisanto Bosch Espín
26/12/1907 Barcelona 24 1934-36
39
Amiano Juan María Amiano Mariñelarena
20/11/1947 Lecaroz 24 1974-76
40
Rodilla José María Sánchez Rodilla
10/10/1940 Fuentes de Béjar 24 1963-65
41
Lafuente Ramón de la Fuente Leal
31/12/1907 Bilbao 23 1931-33
42
Bueno Alberto Bueno Calvo
20/03/1988 Madrid 23 2014-15
43
Marculeta Martín Marculeta Barbería
24/09/1907 Donostia/San Sebastián 23 1930-32
44
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 23 2010-11
45
Ayestaran Miguel Ayestaran Elizalde
29/09/1910 Pasaia 23 1930-32
46
Regueiro Luis Regueiro Pagola
01/07/1908 Irun 23 1934-36
47
Navarro Joaquín Navarro Perona
02/08/1921 Gavà 23 1947-49
48
Geñupi Eugenio Rodrigo Rojo
02/01/1950 Valladolid 23 1975-76
49
Cerrillo Agustín García Cerrillo
03/07/1928 Córdoba 23 1957-58
50
Perdomo Alfonso Perdomo García
01/07/1919 Las Palmas de Gran Canaria 23 1947-49
51
Manolo Díaz Manuel Díaz Sánchez
11/09/1950 San Vicente de la Barquera 23 1975-76
52
Arieta II Antón Arieta-Araunabeña Piedra
06/01/1946 Durango 23 1971-72
53
Aitor Aguirre Aitor Martín Aguirre Uriarte
11/11/1949 Sondika 23 1975-76
54
Iñaki Sáez José Ignacio Sáez Ruiz
23/04/1943 Bilbao 23 1971-72
55
Hélder Postiga Hélder Manuel Marques Postiga
02/08/1982 Vila do Conde 23 2011-13
56
Ramoní Ramón Martínez Pérez
06/02/1929 Melilla 23 1952-53
57
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 23 1975-76
58
Bienzobas Francisco Bienzobas Ocariz
26/03/1909 Donostia/San Sebastián 23 1930-32
59
Huete Félix Huete Pineño
25/08/1914 Carrión de Calatrava 22 1944-45
60
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 22 2005-06
61
Wolff Enrique Ernesto Wolff dos Santos
21/02/1949 Victoria 22 1976-78
62
García Fernando García Lorenzo
18/12/1912 El Astillero 22 1934-36
63
Roque Olsen Roque Germán Olsen Fontana
09/09/1925 Viale 22 1952-54
64
Ipiña Juan Antonio Ipiña Iza
23/08/1912 Ortuella 22 1944-45
65
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 22 1964-65
66
Pauet Vicente Pascual Sebastiá
15/05/1926 Castelló de la Plana 22 1956-57
67
Roig Camilo Roig Zamora
30/07/1920 Santa Cruz de Tenerife 22 1947-48
68
Corona José Llopis Corona
04/06/1918 Alicante 22 1944-45
69
Bañón José Bañón Gonzálbez
19/04/1922 Alicante 22 1944-45
70
Larrauri José Ramón Martínez Larrauri
12/02/1940 Bilbao 22 1971-72
71
Juanito Juan Gómez González
10/11/1954 Fuengirola 22 1976-78
72
Arana José Arana Goróstegui
27/04/1911 Deba 22 1931-33
73
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 22 2011-12
74
Busquets Sergio Busquets Burgos
16/07/1988 Sabadell 22 2016-18
75
Ceballos Fernando Ceballos Sáez
09/11/1909 Torrelavega 22 1934-36
76
Puyol Carles Puyol Saforcada
13/04/1978 La Pobla de Segur 22 2005-06
77
Zuviría Rafael Dalmacio Zuviría Rodríguez
10/01/1951 Santa Fe 22 1975-76
78
Rubén Navarro Rubén Navarro Méndez
06/06/1978 Sallent 22 2001-02
79
Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro
05/02/1985 Funchal 22 2011-12
80
José María José María García Lavilla
23/05/1942 Pola de Siero 22 1974-76
81
Bienzobas Francisco Bienzobas Ocariz
26/03/1909 Donostia/San Sebastián 22 1935-36
82
José María José María García Lavilla
23/05/1942 Pola de Siero 22 1967-69
83
Sánchez Lage José María Sánchez Lage
11/05/1931 Buenos Aires 22 1963-64
84
Arza Juan Arza Íñigo
18/06/1923 Estella 22 1956-57
85
Guillamón Fernando Guillamón Rodríguez
05/06/1927 Sevilla 21 1952-54
86
Basora Estanislao Basora Brunet
18/11/1926 Valls de Torroella 21 1950-52
87
Castellanos José Maria Castellanos Ledo
08/04/1909 Bilbao 21 1929-31
88
Castellanos José Maria Castellanos Ledo
08/04/1909 Bilbao 21 1931-33
89
Bayona Francisco Javier Bayona Ruiz
18/09/1956 Olite 21 1981-82
90
Enrique Martín Enrique Martín Monreal Lizarraga
09/03/1956 Tiebas-Muruarte de Reta 21 1981-82
91
Viera Mario Sebastián Viera Galaín
07/03/1983 Florida 21 2006-08
92
Vázquez Santiago Vázquez Díez
02/03/1924 Irun 21 1949-50
93
Nando Fernando González Balenciaga
01/02/1921 Getxo 21 1943-45
94
Gorostiza Guillermo Gorostiza Paredes
15/02/1909 Santurtzi 21 1929-31
95
Martín Marrero Martín Marrero de la Cruz
04/09/1945 Santa Cruz de Tenerife 21 1972-74
96
Justo Gilberto Justo Gilberto González Expósito
04/10/1942 Santa Cruz de Tenerife 21 1972-74
97
Roberto Roberto Echevarría Arruti
06/05/1908 Eibar 21 1933-35
98
Roberto Roberto Echevarría Arruti
06/05/1908 Eibar 21 1929-31
99
Lecuona Ramón Lecuona Bordegaray
16/03/1913 Hondarribia 21 1935-36
100
Mariatges José Mariatges Atienza
25/11/1923 Barcelona 21 1949-50
101
Castellano Francisco Castellano Rodríguez
17/11/1944 Arucas 21 1972-74
102
Chas Antonio Chas Veira
14/03/1915 San Pedro de Nós 21 1935-36
103
Germán Germán Dévora Ceballos
16/11/1943 Las Palmas de Gran Canaria 21 1972-74
104
Patri Patricio Eguidazu Altuna
08/11/1919 Arrasate 21 1941-42
105
Amancio Amancio Amaro Varela
16/10/1939 A Coruña 21 1963-64
106
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 21 2009-10
107
Barral David Barral Torres
10/05/1983 San Fernando 21 2008-09
108
Floro Garrido Florencio Garrido Ajenjo
12/10/1952 Villanueva de Alcardete 21 1976-77
109
Germán Germán Gómez Gómez
05/01/1914 Santander 21 1939-41
110
Sagrado Rafael Sagrado Azurmendi
09/12/1921 Hondarribia 21 1941-42
111
Rivilla Feliciano Muñoz Rivilla
21/08/1936 Ávila 21 1959-61
112
Muguerza José Muguerza Anitúa
15/09/1911 Eibar 21 1929-31
113
Del Pino Juan del Pino Díaz
24/06/1914 Santa Cruz de Tenerife 21 1942-44
114
Muguerza José Muguerza Anitúa
15/09/1911 Eibar 21 1933-35
115
Zárraga José María Zárraga Martín
15/08/1930 Getxo 21 1952-54
116
Castañer Luis Castañer Viñas
26/08/1932 Banyoles 21 1957-59
117
Enrique Enrique Rubio Alcázar
19/07/1915 Ferrol 21 1939-41
118
Antón Antonio Manuel Martínez Morales
19/10/1944 Bilbao 21 1967-68
119
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 21 1952-54
120
Aranguren Jesús Aranguren Merino
26/12/1944 Portugalete 21 1971-72
121
Villar Ángel María Villar Llona
21/01/1950 Bilbao 21 1971-72
122
Cuca Ricardo García Martínez
23/12/1914 Sama de Langreo 21 1935-36
123
Bata Agustín Sauto Arana
11/05/1908 Barakaldo 21 1933-35
124
Joseíto José Iglesias Fernández
23/12/1926 Zamora 20 1952-53
125
Gabilondo Ramón Gabilondo Alberdi
15/03/1913 Eibar 20 1939-40
126
Arana Nemesio Arana Machaín
18/12/1908 Ordizia 20 1930-32
127
Txetxu Rojo José Francisco Rojo Arroitia
28/01/1947 Bilbao 20 1980-82
128
Purroy Carlos González Purroy
10/04/1957 Pamplona 20 1983-84
129
Díaz Luis Díaz Hernando
01/12/1922 Madrid 20 1950-52
130
Domoraud Depri Cyrille Leandre Domoraud
22/07/1971 Lakota 20 2003-04
131
Simón Francisco Simón Calvet
11/10/1917 Barcelona 20 1946-48
132
Núñez José María Núñez Urrezola
22/01/1952 Tolosa 20 1980-82
133
Garay Jesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 20 1958-60
134
Fabricio Fuentes Fabricio Fabio Fuentes
13/10/1976 Río Cuarto 20 2006-08
135
Pallás Manuel Pallás Ferrer
11/12/1920 Zaragoza 20 1947-49
136
Peruena Carlos Eduardo Peruena Rodríguez
13/03/1955 Florida 20 1980-82
137
Griezmann Antoine Griezmann
21/03/1991 Mâcon 20 2014-15
138
Muguerza José Muguerza Anitúa
15/09/1911 Eibar 20 1931-33
139
Loredo José Antonio Loredo Álvarez
26/11/1906 Gijón 20 1928-30
140
Xabi Prieto Xabier Prieto Argarate
29/08/1983 Donostia/San Sebastián 20 2010-11
141
Monzó Salvador Monzó Cros
20/08/1921 Valencia 20 1950-52
142
Candi Cándido Gómez Álvarez
14/05/1928 Porriño 20 1957-58
143
Cardeñosa Julio Cardeñosa Rodríguez
27/10/1949 Valladolid 20 1980-82
144
Jordi Cruyff Johan Jordi Cruijff Coster
09/02/1974 Amsterdam 20 2003-04
145
Palmer José Palmer Calafell
31/07/1953 Andratx 20 1976-77
146
Asensi Vicente Asensi Albentosa
28/01/1919 L'Alcúdia de Crespins 20 1950-52
147
Lafuente Ramón de la Fuente Leal
31/12/1907 Bilbao 20 1933-35
148
Argote Estanislao Argote Salaberría
21/10/1956 Zarautz 20 1980-82
149
Alonso Gabriel Alonso Aristiaguirre
09/11/1923 Hondarribia 20 1946-48
150
Paredes Javier Paredes Arango
05/07/1982 Oviedo 20 2011-13
151
Peiró Joaquín Peiró Lucas
29/01/1936 Madrid 20 1959-61
152
Soro Eduardo Soro Terol
21/12/1921 Villanueva de Castellón 20 1950-51
153
Enrique Martín Enrique Martín Monreal Lizarraga
09/03/1956 Tiebas-Muruarte de Reta 20 1983-84
154
Navarro Gilberto Navarro Peidró
27/11/1935 Alcoi 20 1957-58
155
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 20 2014-15
156
Santacatalina Nicolás Santacatalina Ferreres
10/08/1919 Canet d'en Berenguer 20 1950-52
157
Amadeo Amadeo Labarta Rey
31/05/1905 Pasaia 20 1930-32
158
Oceja Isaac Oceja Oceja
29/05/1915 Escalante 20 1943-45
159
Goikoetxea Andoni Goikoetxea Olaskoaga
23/08/1956 Alonsotegi 20 1980-82
160
Zamora Jesús María Zamora Ansorena
01/01/1955 Donostia/San Sebastián 19 1978-79
161
Castañeda Javier Castañeda López
05/10/1955 Madrid 19 1983-84
162
Babot Juan Babot Xaus
19/09/1918 Sant Joan Despí 19 1947-49
163
Magno Magno Mocelin
26/02/1974 Curitiba 19 2001-02
164
Medina Armando Menéndez Medina
30/09/1932 Gijón 19 1957-59
165
Luis García Luis García Fernández
06/02/1981 Oviedo 19 2010-11
166
Peralta Francisco Peralta Acero
28/09/1919 Barcelona 19 1947-49
167
Beristain Tiburcio Beristáin Berriozabal
06/12/1904 Elgoibar 19 1930-32
168
Olaizola Javier Olaizola Rodríguez
28/11/1969 Donostia/San Sebastián 19 1998-00
169
Sirio Sirio Blanco Fernández
10/11/1909 Santander 19 1933-35
170
Dani Daniel Ruiz-Bazán Justa
28/06/1951 Sopuerta 19 1980-82
171
Cata Díaz Daniel Alberto Díaz
13/07/1979 San Fernando del Valle de Catamarca 19 2009-10
172
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 19 2010-11
173
Verdugo Juan Verdugo Pérez
25/05/1949 Montilla 19 1975-76
174
Emilio Emilio Sánchez Díaz
16/06/1915 Madrid 19 1939-40
175
Lecue Simón Lecue Andrade
11/02/1912 Arrigorriaga 19 1939-40
176
Soro Eduardo Soro Terol
21/12/1921 Villanueva de Castellón 19 1947-48
177
Jordi Cruyff Johan Jordi Cruijff Coster
09/02/1974 Amsterdam 19 2001-02
178
Urquiri Luis Urquiri Urain
01/09/1906 Deba 19 1931-33
179
Vergés Martí Vergés Massa
08/03/1934 Vidreres 19 1964-65
180
Antón Antonio Manuel Martínez Morales
19/10/1944 Bilbao 19 1969-71
181
Pacheco Fernando Pacheco Flores
18/05/1992 Badajoz 19 2017-18
182
Cristià José Cristià Solé
25/05/1908 Badalona 19 1932-34
183
Mangüi Manuel Rojas Moreno
04/03/1928 Málaga 19 1952-53
184
Monzó Salvador Monzó Cros
20/08/1921 Valencia 19 1948-49
185
Raúl Raúl González Blanco
27/06/1977 Madrid 19 2008-10
186
Lángara Isidro Lángara Galarraga
25/05/1912 Pasaia 19 1933-35
187
Areta III José Luis Areta Vélez
13/06/1933 Pamplona 19 1959-60
188
Gento Francisco Gento López
21/10/1933 Guarnizo 19 1955-56
189
Paquito Francisco García Gómez
14/02/1938 Oviedo 19 1969-71
190
Germán Germán Gómez Gómez
05/01/1914 Santander 19 1935-36
191
Mangüi Manuel Rojas Moreno
04/03/1928 Málaga 19 1953-54
192
Alcázar Ángel Luis Alcázar Gutiérrez
16/04/1967 Madrid 19 1996-97
193
Puchades Antonio Puchades Casanova
04/06/1925 Sueca 19 1948-49
194
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 19 1984-85
195
Leoncito Antonio León Amador
30/08/1909 Sevilla 19 1939-40
196
Di Stéfano Alfredo Stéfano Di Stéfano Laulhé
04/07/1926 Buenos Aires 19 1955-56
197
Piti Francisco Medina Luna
26/05/1981 Reus 19 2011-12
198
Parra Antonio Joaquín Parra Fernández
17/06/1961 Sevilla 19 1984-85
199
Iraragorri José Iraragorri Ealo
16/03/1912 Basauri 19 1929-31
200
Rivero Javier Rivero Ugarte
15/08/1905 Leioa 19 1929-31
201
Tito Roberto Román Triguero
11/07/1985 Madrid 19 2012-13
202
Pachín Enrique Pérez Díaz
28/12/1938 Torrelavega 19 1963-64
203
Arana José Arana Goróstegui
27/04/1911 Deba 19 1935-36
204
Tito Roberto Román Triguero
11/07/1985 Madrid 19 2011-12
205
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 19 1978-79
206
Ipiña Juan Antonio Ipiña Iza
23/08/1912 Ortuella 19 1939-40
207
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 19 2008-10
208
Contreras Pedro Contreras González
07/01/1972 Madrid 19 1996-97
209
Verde Pedro Andrés Verde Erbetta
12/03/1949 General Pico 19 1973-74
210
Félix Ruiz Félix Ruiz Gabari
14/07/1940 Olite 19 1959-60
211
Mardones José Mardones Llorente
04/02/1914 Vitoria-Gasteiz 19 1939-40
212
Aracil Miguel Aracil Arnau
18/02/1957 Alicante 18 1978-79
213
Venys Juan Venys Bojado
15/03/1919 Barcelona 18 1949-51
214
Urreta Ramón Urreta Uriarte
30/09/1912 Vitoria-Gasteiz 18 1931-33
215
Riquelme Bienvenido López Riquelme
16/03/1930 Orihuela 18 1953-54
216
Santamaría Francisco Santamaría Mirones
08/09/1936 Santander 18 1964-65
217
Saccardi Gerónimo Saccardi Román
01/10/1949 Buenos Aires 18 1978-79
218
José Luis José Luis Pérez Álvarez
27/10/1940 Getxo 18 1961-63
219
Giuliano Carmelo Héctor Giuliano González
14/06/1951 Avellaneda 18 1978-79
220
Echarri Ignacio Echarri Isasti
15/03/1932 Donostia/San Sebastián 18 1961-62
221
Juanín Juan García Díaz
22/05/1940 Nerva 18 1966-68
222
Raúl Raúl González Blanco
27/06/1977 Madrid 18 1998-99
223
López Ufarte Roberto López Ufarte
19/04/1958 Fez 18 1985-86
224
Querejeta José María Querejeta Alberro
17/05/1919 Donostia/San Sebastián 18 1941-42
225
Mané José Manuel Jiménez Ortiz
21/12/1981 Tarifa 18 2008-10
226
Pineda José Pineda Álvarez
27/05/1924 Alcalá de Guadaíra 18 1952-54
227
Roig Francisco Roig Zamora
15/09/1915 Santa Cruz de Tenerife 18 1940-41
228
Doménech Manuel Doménech Pinto
04/12/1925 Castelló de la Plana 18 1952-53
229
Aparicio Alfonso Aparicio Gutiérrez de la Fuente
14/08/1919 Santander 18 1939-41
230
Paquito Francisco García Gómez
14/02/1938 Oviedo 18 1961-63
231
Lecumberri José María Lecumberri Gárriz
25/01/1958 Pamplona 18 1981-82
232
Sañudo Ildefonso Fernando Sañudo García
23/01/1912 Torrelavega 18 1934-36
233
Betancort Antonio Rodrigo Betancort Barrera
13/03/1937 Las Palmas de Gran Canaria 18 1964-66
234
Antúnez Francisco Antúnez Espada
01/11/1922 Sevilla 18 1948-49
235
Portu Antonio Rodríguez de la Concepción
17/01/1948 Basauri 18 1975-76
236
Canella Roberto Canella Suárez
07/02/1988 Pola de Laviana 18 2008-09
237
Segarra Joan Segarra Iracheta
15/11/1927 Barcelona 18 1958-59
238
Goicoechea José María Goicoechea Ibarguren
23/05/1940 Irun 18 1961-62
239
Aretio Juan Rodríguez Aretio
10/07/1922 Ferrol 18 1946-48
240
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 18 1980-82
241
Echeverria José Manuel Echeverria Salaverria
17/03/1952 Goizueta 18 1981-82
242
Ortiz José Luis Ortiz Peláez
19/03/1931 Gijón 18 1957-58
243
Pitarch Pascual Pitarch Orenga
05/08/1919 Castelló de la Plana 18 1950-51
244
Baena Juan Baena Ruiz
18/05/1950 Ceuta 18 1978-79
245
Fuentes Antonio Fuentes Fajardo
30/12/1917 Santa Cruz de Tenerife 18 1940-41
246
Ruiz Manuel Ruiz Echevarría
Ampuero 18 1933-35
247
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 18 1958-59
248
Ortega Antolín Ortega García
05/11/1951 Madrid 18 1984-85
249
Churruca José Ignacio Churruca Sistiaga
28/01/1949 Zarautz 18 1972-74
250
Navarro José Luis Navarro del Valle
27/05/1936 Aranjuez 18 1966-68
En actiu la temporada 2019-20