Ranking Jugats Consecutius No Empatant - 1ª

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Paco Bienzobas Francisco Bienzobas Ocariz
26/03/1909 Donostia/San Sebastián 50 1930-42
2
Ceballos Fernando Ceballos Sáez
09/11/1909 Torrelavega 48 1934-40
3
Piti Francisco Medina Luna
26/05/1981 Reus 45 2011-13
4
Manolín Juan Manuel Torres Soto
02/05/1928 Linares 45 1948-55
5
Orúe José María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 42 1958-61
6
García Fernando García Lorenzo
18/12/1912 El Astillero 42 1933-36
7
Santos Victoriano Santos Troya
05/05/1906 Torre de Juan Abad 42 1929-35
8
Ramoní Ramón Martínez Pérez
06/02/1929 Melilla 42 1952-54
9
Goiburu Severiano Goiburu Lopetegui
08/11/1906 Pamplona 41 1932-35
10
Mangüi Manuel Rojas Moreno
04/03/1928 Málaga 41 1952-54
11
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 41 1958-61
12
Etura Manuel González Etura
21/03/1933 Sestao 40 1958-61
13
Layola Agustín Layola Riera
30/07/1907 L'Hospitalet de Llobregat 39 1930-34
14
Velasco Juan Zambudio Velasco
25/11/1922 Alquerías 39 1948-54
15
Solsona Daniel Solsona Puig
18/01/1952 Cornellà de Llobregat 38 1974-76
16
Quincoces Juan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933 Vitoria-Gasteiz 38 1962-65
17
Labaka Mikel Labaka Zurriarain
01/08/1980 Azpeitia 38 2006-13
18
Sánchez Lage José María Sánchez Lage
11/05/1931 Buenos Aires 37 1963-65
19
Urquizu Juan José Urquizu Sustaeta
24/06/1901 Ondarroa 37 1931-35
20
Juanito Juan Gómez González
10/11/1954 Fuengirola 37 1976-78
21
Ayestaran Miguel Ayestaran Elizalde
29/09/1910 Pasaia 36 1929-32
22
Bosch Crisanto Bosch Espín
26/12/1907 Barcelona 36 1934-36
23
Vantolrà Martín Vantolrà Fort
16/12/1906 Barcelona 35 1929-35
24
Movilla José María Movilla Cubero
08/02/1975 Madrid 35 2011-13
25
Turiel Jesús Ángel Turiel de la Cruz
06/10/1973 Málaga 35 2001-03
26
Zabalo Ramón de Zabalo Zubiaurre
28/07/1910 South Shields 34 1931-35
27
Araujo Juan Araujo Pino
24/11/1920 La Carolina 34 1952-54
28
Ferrer José Ferrer Selma
19/08/1950 Castelló de la Plana 34 1973-76
29
Delibašić Andrija Delibašić
24/04/1981 Nikšić 33 2011-13
30
Juan Manuel Juan Manuel Tartilán Requejo
15/03/1938 Lugo 33 1963-65
31
Manu García Manuel Alejandro García Sánchez
26/04/1986 Vitoria-Gasteiz 33 2016-19
32
Koldo Aguirre Koldo Aguirre Bidaurrazaga
27/04/1939 Sondika 33 1957-61
33
Venys Juan Venys Bojado
15/03/1919 Barcelona 33 1949-52
34
Amadeo Amadeo Labarta Rey
31/05/1905 Pasaia 32 1930-33
35
Llorens Carles Llorens Mestre
01/09/1969 Valencia 32 2001-03
36
Mané José Manuel Jiménez Ortiz
21/12/1981 Tarifa 32 2008-10
37
Bilić Mate Bilić
23/10/1980 Split 32 2008-09
38
Elicegui Julio Antonio Elicegui Cans
05/12/1910 Castejón 32 1939-42
39
Idígoras Manuel Idígoras Aspiazu
01/01/1940 Sevilla 32 1963-65
40
Cuqui Bienzobas Anastasio Bienzobas Ocariz
02/05/1913 Donostia/San Sebastián 32 1931-42
41
Kakuta Gaël Romeo Kakuta Mambenga
21/06/1991 Lille 31 2014-15
42
Riera Julián Riera Navarro
15/09/1940 Barcelona 31 1963-65
43
Babot Juan Babot Xaus
19/09/1918 Sant Joan Despí 31 1947-49
44
Manolín Cuesta Manuel de la Cuesta Martínez
26/02/1950 Córdoba 31 1974-76
45
Tirapu Fernando Tirapu Arteta
07/11/1951 Pamplona 31 1981-84
46
Páez Federico Páez Martín
18/02/1948 Las Palmas de Gran Canaria 31 1980-82
47
Manucho Mateus Alberto Contreiras Gonçalves
07/03/1983 Luanda 31 2014-15
48
Navarro Joaquín Navarro Perona
02/08/1921 Gavà 31 1952-54
49
Alcázar Ángel Luis Alcázar Gutiérrez
16/04/1967 Madrid 31 1996-00
50
Diego Costa Diego da Silva Costa
07/10/1988 Lagarto 31 2010-13
51
Sabaté Jaime Sabaté Mercadé
09/08/1947 Badalona 30 1974-77
52
Márquez Rafael Márquez Álvarez
13/02/1979 Zamora 30 2007-10
53
Zamora Ricardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 30 1960-62
54
Verdugo Juan Verdugo Pérez
25/05/1949 Montilla 30 1973-76
55
Araujo Juan Araujo Pino
24/11/1920 La Carolina 30 1947-50
56
Arribas Alejandro Arribas Garrido
01/05/1989 Madrid 30 2011-13
57
Roberto Gil Roberto Gil Esteve
30/07/1938 Paterna 30 1962-64
58
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 30 1962-65
59
Joseíto José Iglesias Fernández
23/12/1926 Zamora 30 1952-54
60
Juanete Juan García García
07/11/1920 Madrid 30 1947-49
61
Umtiti Samuel Yves Umtiti
14/11/1993 Yaoundé 30 2016-18
62
Grosso Ramón Moreno Grosso
08/12/1943 Madrid 30 1971-73
63
Barral David Barral Torres
10/05/1983 San Fernando 30 2008-09
64
Hermida Manuel Hermida Losada
09/09/1924 Gondomar 30 1950-52
65
Pellicer Luis Pellicer Coma
19/09/1930 Solsona 30 1950-56
66
Corró Manuel Antonio Esteva Corró
28/12/1919 Esporles 30 1947-49
67
Larrinaga Enrique Larrinaga Esnal
20/06/1910 Sestao 30 1934-36
68
Mauri Josep Mauri Carbonell
22/02/1930 Barcelona 30 1951-54
69
Toquero Gaizka Toquero Pinedo
09/08/1984 Vitoria-Gasteiz 30 2009-11
70
Seguer José Seguer Sans
06/05/1923 Parets del Vallès 29 1950-52
71
Astudillo Martín Mauricio Astudillo
11/10/1977 Mendoza 29 2001-02
72
Villa David Villa Sánchez
03/12/1981 Tuilla 29 2009-11
73
Martínez Vilaseca Juan Martínez Vilaseca
04/03/1943 Manresa 29 1963-65
74
Esquisabel II Isidro Esquisabel Miranda
15/05/1935 Pamplona 29 1955-60
75
Mikel González Mikel González de Martín Martínez
24/09/1985 Arrasate 29 2010-11
76
Bueno Alberto Bueno Calvo
20/03/1988 Madrid 29 2014-15
77
Trashorras Roberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 29 2011-13
78
Retamar Mariano Pérez Retamar
19/08/1917 Sevilla 29 1947-49
79
Palmer José Palmer Calafell
31/07/1953 Andratx 29 1976-78
80
Zárraga José María Zárraga Martín
15/08/1930 Getxo 29 1952-54
81
Peralta Francisco Peralta Acero
28/09/1919 Barcelona 29 1947-49
82
Aranda Carlos Reina Aranda
27/07/1980 Málaga 29 2011-13
83
Ramos José Antonio Ramos Huete
03/04/1951 Tetuán 29 1974-76
84
Agustín Agustín Jarabo Domínguez
11/10/1911 Ourense 29 1941-44
85
Molowny Luis Molowny Arbelo
12/05/1925 Santa Cruz de Tenerife 29 1952-54
86
Félix Ruiz Félix Ruiz Gabari
14/07/1940 Olite 29 1959-62
87
Klimowicz Diego Fernando Klimowicz
06/07/1974 Quilmes 29 1996-97
88
Ilardia Félix Ilardia Urruchua
19/09/1913 Basauri 29 1934-36
89
Diego Castro Diego Castro Jiménez
02/07/1982 Pontevedra 29 2005-09
90
Artetxe José Luis Artetxe Muguire
28/06/1930 Getxo 29 1958-60
91
Germán Germán Gómez Gómez
05/01/1914 Santander 29 1934-40
92
Cardús Josep Cardús Aguilar
19/10/1917 Barcelona 29 1940-46
93
Alexis Humberto Alexis Trujillo Oramas
30/07/1965 Las Palmas de Gran Canaria 29 1998-00
94
Aranguren Jesús Aranguren Merino
26/12/1944 Portugalete 28 1970-72
95
Loredo José Antonio Loredo Álvarez
26/11/1906 Gijón 28 1928-31
96
Amiano Juan María Amiano Mariñelarena
20/11/1947 Lecaroz 28 1974-76
97
Borja José Luis Borja Alarcón
29/05/1947 Cabezo de Torres 28 1973-76
98
Curta José Puig Puig
22/02/1922 Sant Martí de Llémena 28 1948-51
99
Diego Camacho Diego Camacho Quesada
03/10/1976 Madrid 28 2007-09
100
Jordi Cruyff Johan Jordi Cruijff Coster
09/02/1974 Amsterdam 28 2001-02
101
Rial José Héctor Rial Laguía
14/10/1928 Pergamino 28 1954-57
102
Carmelo Carmelo José González Jiménez
09/07/1983 Las Palmas de Gran Canaria 28 2006-09
103
Ibarra Manuel Ibarra Echano
21/02/1905 Bilbao 28 1934-40
104
Pedrol Esteban Pedrol Albareda
20/11/1905 Tortosa 28 1932-35
105
Rubén Navarro Rubén Navarro Méndez
06/06/1978 Sallent 28 2001-02
106
Mugarra Julio Mugarra Olano
14/07/1920 Getxo 28 1947-50
107
Sergio Ramos Sergio Ramos García
30/03/1986 Camas 28 2010-12
108
Sergio Ramos Sergio Ramos García
30/03/1986 Camas 28 2013-15
109
Magno Magno Mocelin
26/02/1974 Curitiba 28 2001-02
110
Olarieta José Manuel Olarieta Araluce
13/03/1926 Barakaldo 28 1952-54
111
Llorente Joseba Llorente Etxarri
24/11/1979 Hondarribia 28 2009-12
112
Fusté Josep Maria Fusté Blanch
15/04/1941 Linyola 28 1963-65
113
Martínez Juan Manuel Martínez Cosin
16/02/1927 Badalona 27 1950-53
114
Calleja Isacio Calleja García
06/12/1936 Valle de Cerrato 27 1959-61
115
Roque Olsen Roque Germán Olsen Fontana
09/09/1925 Viale 27 1952-54
116
Peiró Jaime Peiró Arbonés
09/08/1931 Barcelona 27 1957-60
117
Alconero Pedro Alconero Artagoitia
03/09/1919 Barakaldo 27 1948-50
118
Florenza Lázaro Florenza Rifà
25/12/1904 Sant Feliu de Guíxols 27 1930-32
119
Luis Regueiro Luis Regueiro Pagola
01/07/1908 Irun 27 1934-36
120
Bolao Ángel Gómez Benito
12/12/1935 Bilbao 27 1960-62
121
Sertucha Ángel Sertucha Ereñozaga
27/01/1931 Gatika 27 1957-66
122
Domínguez Ernesto Domínguez Hernández
09/03/1941 Móra d'Ebre 27 1964-70
123
Oliva Joaquín Oliva Gomá
11/11/1926 Guisona 27 1952-54
124
Peiró Joaquín Peiró Lucas
29/01/1936 Madrid 27 1959-61
125
Rodolfo Rodolfo Gutiérrez Fernández
20/08/1929 Ourense 27 1955-57
126
Angulo Miguel Ángel Angulo Valderrey
23/06/1977 Oviedo 27 2006-09
127
Haro Manuel Haro Ruiz
17/04/1931 Sevilla 27 1960-62
128
Aranaz Luis Aranaz Iliberri
19/08/1914 Estella 27 1935-44
129
Tito Roberto Román Triguero
11/07/1985 Madrid 27 2014-15
130
Mascherano Javier Alejandro Mascherano
08/06/1984 San Lorenzo 27 2014-15
131
Víctor Víctor Sánchez del Amo
23/02/1976 Madrid 27 1999-00
132
Mauri Mauricio Ugartemendia Lauzirika
26/04/1934 Gernika-Lumo 27 1958-60
133
Waldo Waldo Machado da Silva
09/09/1934 Niterói 27 1962-64
134
Luis Fernández Luis Fernández Gutiérrez
29/09/1972 Argomilla 27 1998-00
135
Garay Jesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 27 1957-60
136
Vázquez Santiago Vázquez Díez
02/03/1924 Irun 27 1949-51
137
Medrán Álvaro Medrán Just
15/03/1994 Dos Torres 27 2016-19
138
Loureda Manuel Loureda Calvete
11/11/1941 A Coruña 27 1962-67
139
Rivera Luis Rivera Marón
13/05/1937 Madrid 27 1961-65
140
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 27 2002-04
141
Barrenechea Manuel Barrenechea Bilbao
31/03/1924 Plentzia 27 1953-55
142
Duscher Álvaro Pedro Duscher
22/03/1979 Esquel 27 2009-11
143
Rodilla José María Sánchez Rodilla
10/10/1940 Fuentes de Béjar 27 1963-65
144
Amaya Antonio Amaya Carazo
31/05/1983 Madrid 27 2013-16
145
Zaballa Pedro Tomás Zaballa Barquín
29/07/1938 Castro-Urdiales 26 1965-67
146
Coloccini Fabricio Tomás Coloccini
22/01/1982 Alta Gracia 26 2001-02
147
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 26 1952-53
148
Enrique Enrique Romero Barco
19/09/1929 Coria del Río 26 1954-56
149
Puyol Carles Puyol Saforcada
13/04/1978 La Pobla de Segur 26 2011-13
150
Lecue Simón Lecue Andrade
11/02/1912 Arrigorriaga 26 1939-42
151
Pablo Pablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 26 2001-02
152
Seminario Juan Roberto Seminario Rodríguez
22/07/1936 Lima 26 1962-65
153
Germán Germán Bagur Carreras
14/02/1917 Maó 26 1947-49
154
Tito Roberto Román Triguero
11/07/1985 Madrid 26 2011-13
155
Sergio Sergio González Soriano
10/11/1976 Barcelona 26 2002-04
156
Pachín Enrique Pérez Díaz
28/12/1938 Torrelavega 26 1962-65
157
Maxi Rodríguez Maximiliano Rubén Rodríguez
02/01/1981 Rosario 26 2003-04
158
Zaldúa José Antonio Zaldúa Urdanavia
15/12/1941 Elizondo 26 1960-63
159
Canella Roberto Canella Suárez
07/02/1988 Pola de Laviana 26 2008-10
160
Luis Morán Luis Morán Sánchez
26/07/1987 Luanco 26 2008-09
161
Gámiz David Gámiz Viana
26/06/1906 Losa del Obispo 26 1928-32
162
Cerrillo Agustín García Cerrillo
03/07/1928 Córdoba 26 1957-59
163
Miguel Miguel Sánchez Ruz
10/03/1937 Cádiz 26 1962-64
164
Piquer Vicente Piquer Mora
24/02/1935 Algar de Palancia 26 1962-64
165
Villar Ángel María Villar Llona
21/01/1950 Bilbao 26 1971-72
166
Trashorras Roberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 26 2014-15
167
Naybet Noureddine Naybet
10/02/1970 Casablanca 26 2002-04
168
Hernández Francisco Hernández Galán
28/06/1907 Santander 26 1932-40
169
Gustavo López Gustavo Adrián López Pablos
13/04/1973 Valentín Alsina 26 2003-07
170
Kubala László Kubala Stecz
10/06/1927 Budapest 26 1958-61
171
Abraham Abraham Minero Fernández
22/02/1986 Granollers 26 2011-13
172
Marcet Francisco Javier Marcet Mundo
26/11/1928 Terrassa 26 1951-53
173
Parra José Parra Martínez
20/08/1925 Blanes 26 1951-53
174
Callejo Alberto Callejo Román
08/04/1932 Madrid 26 1953-58
175
Bosch Andrés Bosch Pujol
22/02/1931 Barcelona 26 1959-61
176
James Rodríguez James David Rodríguez Rubio
12/07/1991 Cúcuta 26 2014-15
177
Gálvez José Gálvez Estévez
03/08/1974 Palma 26 1997-00
178
Mardones I José Mardones Llorente
04/02/1914 Vitoria-Gasteiz 26 1935-40
179
Pais Antonio Pais Castroagudín
07/12/1938 Padrón 26 1963-67
180
Engonga Vicente Engonga Maté
20/10/1965 Barcelona 26 1998-00
181
Míchel Miguel Marcos Madera
08/11/1985 Pola de Lena 26 2008-09
182
Irastorza Pedro Irastorza Ayerbe
22/04/1918 Zaldibia 26 1933-42
183
Víctor Víctor Sánchez del Amo
23/02/1976 Madrid 26 2002-04
184
Miguel Muñoz Miguel Muñoz Mozún
19/01/1922 Madrid 26 1952-54
185
Zamora Ricardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 26 1962-65
186
Bata Agustín Sauto Arana
11/05/1908 Barakaldo 26 1931-33
187
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 26 1972-74
188
Rafinha Rafael Alcántara do Nascimento
12/02/1993 São Paulo 26 2013-15
189
Miguel Torres Miguel Torres Gómez
28/01/1986 Madrid 26 2008-10
190
Florenza Francisco Florenza Gubern
30/05/1912 Barcelona 26 1933-35
191
Carlos Carlos Ruiz Herrero
07/06/1948 Bilbao 25 1970-72
192
Maristany Francisco Javier Álvarez Maristany
27/03/1929 A Coruña 25 1951-55
193
Juan Ramón Juan Ramón Santiago
08/03/1912 Erandio 25 1930-36
194
Illgner Bodo Illgner
07/04/1967 Koblenz 25 1998-00
195
Sastre Rafel Sastre Reus
22/10/1975 Palma 25 2008-09
196
Geli Delfí Geli Roura
22/04/1969 Salt 25 2001-02
197
Torón Julián Torón López
30/01/1904 Santander 25 1928-33
198
Larrauri José Ramón Martínez Larrauri
12/02/1940 Bilbao 25 1971-73
199
Miguel Torres Miguel Torres Gómez
28/01/1986 Madrid 25 2006-08
200
Escrig Samuel Narciso Escrig Lliberós
29/10/1907 Vistabella del Maestrat 25 1929-31
201
Pini Mario Rolando Pini Stagi
25/10/1938 Fray Bentos 25 1963-66
202
Luis Sierra José Luis Sierra Mediavilla
07/12/1965 Alba de los Cardaños 25 1993-94
203
Vukčević Nikola Vukčević
13/12/1991 Podgorica 25 2018-20
204
Busquets Sergio Busquets Burgos
16/07/1988 Sabadell 25 2009-11
205
Busquets Sergio Busquets Burgos
16/07/1988 Sabadell 25 2016-18
206
Català Andrés Català Ballbona
13/07/1922 Argentona 25 1947-49
207
Pepe Képler Laveran Lima Ferreira
26/02/1983 Maceió 25 2010-12
208
Vázquez Juan Vázquez Toledo
05/03/1930 La Línea de la Concepción 25 1958-60
209
Lasa José María Lasa Ibarguren
03/03/1948 Andoain 25 1977-79
210
Romero Francisco Romero Vázquez
17/12/1943 Concepción 25 1967-71
211
Jordi Cruyff Johan Jordi Cruijff Coster
09/02/1974 Amsterdam 25 2003-04
212
Candi Cándido Gómez Álvarez
14/05/1928 Porriño 25 1951-60
213
Guillamón Fernando Guillamón Rodríguez
05/06/1927 Sevilla 25 1960-62
214
Gago Fernando Rubén Gago
10/04/1986 Ciudadela 25 2008-10
215
Mundo Edmundo Suárez de Trabanco
22/01/1916 Barakaldo 25 1948-51
216
Iraragorri José Iraragorri Ealo
16/03/1912 Basauri 25 1931-33
217
Perera José Jesús Perera López
12/04/1980 Olivenza 25 2004-07
218
Vicente Vicente Díaz Molina
20/04/1929 Granada 25 1958-60
219
Sáenz Bernabé Sáenz Moragues
07/10/1922 Valencia 25 1945-51
220
Olivella Ferran Olivella Pons
22/06/1936 Poble Sec 25 1958-60
221
Arqué Jaime Arqué Ballester
20/10/1932 Viladrau 25 1960-62
222
Ter Stegen Marc-André ter Stegen
30/04/1992 Mönchengladbach 25 2016-18
223
Hilario Juan Hilario Marrero Pérez
08/12/1905 Las Palmas de Gran Canaria 25 1933-35
224
Aretio Juan Rodríguez Aretio
10/07/1922 Ferrol 25 1948-50
225
Muguerza José Muguerza Anitúa
15/09/1911 Eibar 25 1931-33
226
Santín Santos Magdaleno Collantes
17/02/1931 Peñacastillo 25 1958-60
227
Ibon Begoña Ibon Begoña Zubiaur
17/11/1973 Bilbao 25 2001-02
228
Amancio Amancio Amaro Varela
16/10/1939 A Coruña 25 1962-64
229
Castellanos José Maria Castellanos Ledo
08/04/1909 Bilbao 25 1931-33
230
Michu Miguel Pérez Cuesta
21/03/1986 Oviedo 25 2011-12
231
Becerril José Becerril Minguela
21/08/1926 Madrid 25 1953-59
232
Casas José Casas Sansoli
06/11/1921 Sabadell 25 1946-48
233
Cobo José Cobo Antoranz
06/01/1917 Madrid 25 1947-49
234
Quesada Félix Quesada Mas
01/07/1902 Madrid 25 1933-35
235
Liz Manuel Díaz Gil
29/03/1929 Sevilla 25 1955-57
236
Antúnez Francisco Antúnez Espada
01/11/1922 Sevilla 25 1947-50
237
Canito Nicanor Sagarduy Gonzalo
18/03/1931 Barakaldo 25 1958-60
238
Maguregui José María Maguregui Ibargutxi
16/03/1934 Ugao-Miraballes 25 1958-60
239
Soler Miquel Soler Sarasols
16/03/1965 Hostalets d'en Bas 25 1998-00
240
Iturraspe Carlos Iturraspe Cuevas
10/06/1910 Donostia/San Sebastián 25 1934-36
241
Joaquín Joaquín Jiménez Postigo
18/04/1918 Alcalá de Guadaíra 25 1948-50
242
Bosch Crisanto Bosch Espín
26/12/1907 Barcelona 25 1929-32
243
Téllez Óscar Téllez Gómez
02/04/1975 Madrid 25 2001-02
244
Larrinaga Enrique Larrinaga Esnal
20/06/1910 Sestao 25 1928-31
245
Solé Pere Solé Junoy
07/05/1905 Barcelona 25 1934-36
246
Casado Pedro Casado Bucho
20/11/1937 Madrid 25 1961-63
247
Busto José María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 25 1952-53
248
Bolico Ilundain Félix Ilundain Tulie
22/08/1908 Pamplona 25 1930-36
249
Camus Pedro Camus Pérez
13/07/1955 Santander 25 1976-79
250
Sergio García Sergio García de la Fuente
09/06/1983 Barcelona 25 2010-12
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error