2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo VIII (B)2020-21

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Gimnástica Segoviana33111100362232
2Avila2312723158382
3Numancia B21126331918251
4Burgos Promesas 20001813463129190
5Arandina18125342121320
6Almazan15124351620311
7Diocesanos14114251115153
8La Granja13124171419322
9Real Burgos1312345916403
10Mirandes B11122551417230
11Bupolsa10132471022331
12Cebrereña912237818203
Ascens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Adeva
9 Gimnástica Segoviana
Sualdea
7 Mirandes B
Terleira
7 Cebrereña
Pesca
6 Arandina
Santacruz
6 Almazan
Del Castillo
6 Gimnástica Segoviana
Rubiato
5 Avila
Borrego
5 Gimnástica Segoviana
Pibe
4 Burgos Promesas 2000
Álex Conde
4 Gimnástica Segoviana
Nom Pos Minuts Club
Terleira
1384 Cebrereña
Gorka Giralt
1170 Burgos Promesas 2000
Olguín
1170 Burgos Promesas 2000
Átomo
1160 Bupolsa
Varea
1080 Numancia B
Llorián
1080 Avila
Lorenzo
1080 La Granja
Sergio
1080 Bupolsa
Heras
1079 Burgos Promesas 2000
Albitre
1067 Almazan
Nom Pos Grogues Club
Salchi Taborda
6 Real Burgos
Pesca
5 Arandina
Kike
5 La Granja
Javi Marcos
5 Gimnástica Segoviana
Domingo
5 Avila
Javier
5 Arandina
Óscar
5 Real Burgos
Masogo
5 Mirandes B
Santacruz
4 Almazan
Elvira
4 Almazan
  Nom Pos Vermelles Club
Héctor Pose
2 Diocesanos
Borrego
1 Gimnástica Segoviana
Kike
1 La Granja
Adrián Pérez
1 Gimnástica Segoviana
Guzmán
1 Avila
Aitor Asensio
1 Avila
Ceinos
1 Numancia B
Jesu
1 Almazan
Mario
1 Diocesanos
Velasco
1 La Granja
Nom Pos Coef Club PJ G
Lorenzo
19 La Granja1219
Varea
18 Numancia B1218
Álex Campos
15 Real Burgos1215
Sergio
14 Bupolsa1214
Gorka Giralt
9 Burgos Promesas 2000139
Nom P TG TV
Calleja Castrillo6272
Balbas Calvo5300
Canibaño Arias4150
Sanz Monge4200
Pablo Gómez4211
Muriel Isidro3123
García De La Loma3112
Sánchez Ingidua390
Laín Pérez3161
Téllez De Meneses Martín3100
Blanco Núñez280
Mate Rincón242
Gómez Esteban261
Rivera García270
Gámez Illera290
Obeja González2150
Del Bosque García2150
Calvo Antolin281
Cabedo Figueredo130
Martín De la Calle160
Valle Vicente Franquesa170
Reyes Cristin140
Castaño Maestre151
Villar Ruiz190
Ruiz Aguado130
Martín Álvarez150
Suárez Larren140
Garía Presa141
Gómez Illera180
Juan Bustos130
Domínguez Zapatero110
Salvador Díez130
Piluel Peña150
Manso Rojas1112
Peláez Arnillas120
Gols:
185
Promig golejador:
2,57
Targetes Grogues:
331
Targetes Grogues Per Partit:
4,60
Expulsions:
18
Expulsions Per Partit:
0,25
Victòries locals:
35
Victòries visitants:
19
Empats:
18
Màxima victòria local:
6 - 1 Gimnástica Segoviana-Mirandes B
Màxima victòria visitant:
0 - 4 Diocesanos-Gimnástica Segoviana

Progrés

Matriu

AlmAraAviBupBurCebDioGimLaMirNumRea
Almazan1-21-02-12-22-23-0
Arandina1-24-31-12-13-20-0
Avila3-11-11-02-02-01-0
Bupolsa1-11-10-01-00-31-2
Burgos Promesas 20002-11-00-00-00-11-04-0
Cebrereña3-20-10-00-10-01-3
Diocesanos4-12-10-40-22-12-4
Gimnástica Segoviana3-05-11-05-06-14-0
La Granja0-33-12-12-00-11-2
Mirandes B3-01-20-03-00-0
Numancia B1-23-10-32-11-1
Real Burgos0-00-31-01-13-00-12-2
Jornada 11LocalVisitant