2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo VIII2021-22

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Atlético Bembibre9430173120
2Santa Marta9430196101
3Mirandés B943014390
4Almazán842205240
5Júpiter Leonés732108260
6Palencia7421175110
7Guijuelo6413064130
8Atlético Tordesillas632015360
9Real Ávila641304380
10La Virgen del Camino632015460
11Numancia B441125571
12Ciudad Rodrigo4411226130
13Atlético Astorga3410335100
14Salamanca UDS B1401336110
15Arandina140131530
16Ribert130122860
17Colegios Diocesanos1401317131

Destacats

Jugador Pos G Club
Roberto Puente
3 Atlético Bembibre
Ayllón
3 Atlético Tordesillas
Pertejo
3 Júpiter Leonés
Garcés
2 Almazán
Álex Caramelo
2 Guijuelo
Esaú
2 La Virgen del Camino
Garban
2 Palencia
Alberto Martín
2 Ciudad Rodrigo
Moreno
2 Santa Marta
Erik Rafael
2 Mirandés B
Nom Pos Minuts Club
Carpio
360 Palencia
Garcés
360 Almazán
Khalifa
360 Almazán
Diego Peláez
360 Atlético Astorga
Martínez
360 Guijuelo
Alberto Martín
360 Ciudad Rodrigo
Encinar
360 Colegios Diocesanos
Íñigo
360 Salamanca UDS B
Pablo Fernández
360 Santa Marta
Carlos Rubén
360 Guijuelo
Nom Pos Grogues Club
Dieguito
3 Atlético Bembibre
Javi Amor
3 Atlético Bembibre
Willy
3 Salamanca UDS B
Álex Hidalgo
3 Numancia B
Carpio
2 Palencia
Álex Caramelo
2 Guijuelo
Álvaro González
2 Guijuelo
Carlos Rubén
2 Guijuelo
Toti
2 Guijuelo
Deivis
2 Atlético Bembibre
  Nom Pos Vermelles Club
Estévez
1 Santa Marta
Raúl Hernández
1 Numancia B
Sergio Alonso
1 Colegios Diocesanos
Nom Pos Coef Club PJ G
Nom P TG TV
Gutiérrez Garrote250
Matia Gallo272
Gámez Illera110
Quirce Lorenzo160
Lain Pérez130
Rivera García150
Juan Bustos130
Obeja González170
Sanz Monge150
Piñuel150
Manso Rojas130
Gols:
77
Promig golejador:
2,41
Targetes Grogues:
148
Targetes Grogues Per Partit:
4,63
Expulsions:
3
Expulsions Per Partit:
0,09
Victòries locals:
16
Victòries visitants:
8
Empats:
8
Màxima victòria local:
6 - 1 Júpiter Leonés-Ribert
Màxima victòria visitant:
1 - 4 Colegios Diocesanos-Santa Marta

Progrés

Matriu

AlmAraAstBemCiuColGuiJúpLaMirNumPalReaRibSalSanTor
Almazán2-22-0
Arandina0-10-0
Atlético Astorga0-10-1
Atlético Bembibre4-10-1
Ciudad Rodrigo0-21-0
Colegios Diocesanos0-01-4
Guijuelo2-01-1
Júpiter Leonés6-1
La Virgen del Camino1-04-1
Mirandés B2-11-0
Numancia B1-22-0
Palencia2-13-3
Real Ávila0-01-0
Ribert1-1
Salamanca UDS B1-21-1
Santa Marta2-12-0
Atlético Tordesillas3-02-1