2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo VIII2018-19 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Gimnástica Arandina7332211015913281
2Zamora421101031
3Burgos Promesas220202200
4Numancia B110100000
5Astorga110100000
6Briviesca110100000
7Ávila120112300
8Gimnástica Segoviana120111231
9Tordesillas120112400
10Cebrereña120111800
11Júpiter Leonés010011200
12La Bañeza020020200
13Bupolsa010011300
14Sporting Uxama010010300
15Cristo Atlético Palencia020020300
16La Virgen del Camino020020400
17Santa Marta020021500
18Bembibre020020500
19Almazan020020500
20La Granja020021800

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Rubiato
5 Gimnástica Arandina
Abad
2 Gimnástica Arandina
Adeva
1 Gimnástica Arandina
Rodri
1 Gimnástica Arandina
Asier Arranz
1 Gimnástica Segoviana
Asiel Mateo
1 Zamora
Ruba
1 Gimnástica Arandina
Nom Pos Minuts Club
Sebastián
2835 Gimnástica Arandina
Pablo Vicente
1080 Gimnástica Arandina
Rubiato
1056 Gimnástica Arandina
Rubio
1014 Gimnástica Arandina
Ruba
797 Gimnástica Arandina
De Frutos
766 Gimnástica Arandina
Del Olmo
748 Gimnástica Arandina
Adeva
733 Gimnástica Arandina
Marcos
719 Gimnástica Arandina
Barahona
698 Gimnástica Arandina
Nom Pos Grogues Club
De Frutos
3 Gimnástica Arandina
Borja Plaza
3 Gimnástica Arandina
Rubiato
3 Gimnástica Arandina
Del Olmo
3 Gimnástica Arandina
Adeva
2 Gimnástica Arandina
Barahona
2 Gimnástica Arandina
Ruba
2 Gimnástica Arandina
Alcañiz
2 Zamora
Abad
2 Gimnástica Arandina
Nacho Pérez
2 Gimnástica Arandina
  Nom Pos Vermelles Club
Adeva
1 Gimnástica Arandina
Marcos
1 Gimnástica Segoviana
Alcañiz
1 Zamora
Nom Pos Coef Club PJ G
Pablo Vicente
0.17 Gimnástica Arandina122
Nom P TG TV
Lain Perez111
Calvo Antolin131
Gols:
72
Promig golejador:
2,25
Targetes Grogues:
34
Targetes Grogues Per Partit:
1,06
Expulsions:
3
Expulsions Per Partit:
0,09
Victòries locals:
13
Victòries visitants:
9
Empats:
10
Màxima victòria local:
7 - 0 Gimnástica Arandina-Cebrereña
Màxima victòria visitant:
0 - 4 Almazan-Gimnástica Arandina

Progrés

Matriu

AlmAstÁviBemBriBupBurCebCriGimGimnJúpLaLa GLa VNumSanSpoTorZam
Almazan0-4
Astorga0-0
Ávila1-2
Bembibre0-3
Briviesca0-0
Bupolsa
Burgos Promesas0-0
Cebrereña1-1
Cristo Atlético Palencia0-1
Gimnástica Arandina1-01-12-03-12-27-02-01-12-11-04-13-03-03-03-10-0
Gimnástica Segoviana0-1
Júpiter Leonés
La Bañeza0-1
La Granja0-4
La Virgen del Camino0-1
Numancia B0-0
Santa Marta1-2
Sporting Uxama
Tordesillas1-1
Zamora1-0
Jornada 5LocalVisitant
Jornada 15LocalVisitant
25/11/2018
Jornada 18LocalVisitant
09/12/2018
Jornada 19LocalVisitant
22/12/2018
Jornada 21LocalVisitant
30/12/2018
Jornada 27LocalVisitant
03/03/2019
Jornada 29LocalVisitant
Jornada 30LocalVisitant
Jornada 32LocalVisitant
Jornada 34LocalVisitant
21/04/2019