2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo VIII2019-20 next
VIII

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Zamora752724306313260
2Gimnástica Segoviana682922255722371
3Arandina592818554417211
4Numancia B572817655118380
5Burgos Promesas 2000552716744519452
6Atlético Astorga492815494526502
7Palencia Cristo Atlético452613673717334
8Avila422612683126290
9Salamanca UDS B4229126113839555
10Almazan362899103535543
11Real Burgos3629106133639442
12Bupolsa3529105142733462
13Jupiter Leones3529105144150572
14Santa Marta322988132432441
15Becerril322895143046392
16La Virgen del Camino272983183256571
17Atlético Tordesillas2228410142642534
18Bembibre222757151737543
19Mirandes B2029311152454566
20La Bañeza182846181956461
21La Granja162944212570425
Promoció Ascens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Alberto Castro
16 Real Burgos
Herrera
13 Numancia B
Edipo Rodríguez
12 Almazan
Igor
12 La Virgen del Camino
Cortés
11 Salamanca UDS B
Sualdea
11 Numancia B
Adeva
10 Arandina
Rodri
10 Zamora
Valentín
9 Zamora
Sergio García
9 Zamora
Nom Pos Minuts Club
Alberto
3510 Avila
Rodríguez
2925 Jupiter Leones
Montes
2861 Santa Marta
Ángel Lerma
2528 Santa Marta
Javier Bernal
2520 Real Burgos
Porfirio
2520 La Virgen del Camino
Miguel
2498 Palencia Cristo Atlético
Gonzalo
2462 Atlético Astorga
Rubio
2430 Arandina
Fran
2430 La Virgen del Camino
Nom Pos Grogues Club
Fran
13 La Virgen del Camino
Víctor Velasco
13 La Granja
Fatah
9 Almazan
Javi Amor
9 Atlético Astorga
Díez
9 Jupiter Leones
Uña
8 Atlético Astorga
Herrera
8 Numancia B
Plaza
8 Almazan
Estefano
8 Mirandes B
Toura
8 Mirandes B
  Nom Pos Vermelles Club
Lucas Silva
2 Mirandes B
Mota
2 Burgos Promesas 2000
Valdez
2 Salamanca UDS B
Esteban
1 Bupolsa
Pesca
1 Arandina
Aitor
1 Atlético Tordesillas
Negral
1 La Virgen del Camino
Manu
1 Gimnástica Segoviana
Miguel
1 Palencia Cristo Atlético
Obispo
1 Palencia Cristo Atlético
Nom Pos Coef Club PJ G
Diego Rodríguez
24 Jupiter Leones1224
Lorenzo
36 La Granja2136
Ivanido
18 Bembibre1218
Alberto
52 Avila3952
Sevi
32 Becerril2532
Ibai
18 Real Burgos1518
Martínez
16 Almazan1416
Jara
12 Numancia B1312
Christian
13 Gimnástica Segoviana1513
Juanpa
7 Salamanca UDS B117
Nom P TG TV
Calvo Antolín13562
Rivera García11551
Calleja Castrillo9575
Frey Domínguez6313
del Bosque García6351
Valdés Varela6193
Lain Pérez6251
García De la Loma6310
Muriel Isidro6281
Sánchez Ingidua6232
Lorenzo Torres6275
Juan Bustos6170
Gómez Esteban5221
Mazo Mauri5150
Cuesta Revilla5141
Fernández Vera4373
Cañibaño Arias4230
Fernández González4150
Ruiz Aguado4211
Pablo Gómez4200
Sanz Monge4202
Valle Vicente Franqueza4181
Piñuel Peña4190
Obeja González3180
Gómez Illera3112
Álvarez Rodríguez3112
Gámez Illera2102
Álvarez Pérez280
Cabedo Figueredo270
Domínguez Zapatero2110
López Marin120
Llorente Melendo180
Gorka Marzo150
Crespo Calero1100
Villar Ruiz160
Blanco López150
Cuesta Valbuena151
Sanz Montoya170
Gols:
747
Promig golejador:
2,53
Targetes Grogues:
926
Targetes Grogues Per Partit:
3,14
Expulsions:
47
Expulsions Per Partit:
0,16
Victòries locals:
127
Victòries visitants:
106
Empats:
62
Màxima victòria local:
7 - 1 Almazan-La Granja
Màxima victòria visitant:
0 - 5 La Bañeza-Salamanca UDS B

Progrés

Matriu

AlmAraAstAviBecBemBupBurGimJupLaLa BLa GMirNumPalReaSalSanTorZam
Almazan0-10-01-12-10-00-21-32-17-14-10-20-21-01-00-2
Arandina1-21-01-02-01-22-12-14-04-00-02-03-20-21-0
Atlético Astorga2-14-23-11-12-01-03-22-35-14-11-00-10-00-1
Avila0-01-01-02-11-23-13-02-02-11-11-32-0
Becerril0-21-31-02-10-11-01-02-21-40-23-20-01-01-1
Bembibre2-11-22-20-10-21-00-20-10-11-12-20-1
Bupolsa1-00-11-02-11-10-20-13-00-03-20-10-21-21-2
Burgos Promesas 20002-23-03-03-03-03-11-02-11-20-04-11-21-01-1
Gimnástica Segoviana1-32-03-12-21-26-11-04-04-03-11-02-12-12-01-1
Jupiter Leones1-20-21-11-03-01-12-30-10-01-01-11-31-23-11-2
La Virgen del Camino2-21-51-00-05-11-32-11-31-20-30-20-12-01-4
La Bañeza0-00-40-22-40-01-30-43-00-12-00-51-10-3
La Granja1-11-31-51-00-20-10-13-13-01-21-41-32-31-1
Mirandes B2-21-31-10-10-00-20-20-22-42-21-00-31-11-1
Numancia B3-02-01-02-01-21-01-14-06-12-11-13-03-01-3
Palencia Cristo Atlético0-00-10-03-00-00-12-14-02-02-10-14-00-02-2
Real Burgos1-11-20-11-01-20-22-02-01-12-20-20-10-03-10-2
Salamanca UDS B3-20-00-40-11-20-02-41-31-13-11-01-11-22-01-0
Santa Marta0-20-10-02-00-20-11-10-03-00-01-12-41-02-1
Atlético Tordesillas0-00-24-01-12-01-22-12-31-11-40-30-21-10-2
Zamora2-01-04-11-01-03-04-16-04-01-02-12-05-22-1