2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo VIII2014-15 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Arandina562916854921170
2Numancia B12733111340
3Bupolsa421102000
4Gimnastica Segoviana321011100
5Mirandes B321013500
6Tordesilas321011400
7Burgos Promesas3310221000
8Real Ávila230211200
9Salmantino110102200
10Palencia120112300
11La Virgen del Camino120110100
12Bembibre130120300
13La Bañeza120112600
14Villaralbo130122600
15Almazán010011200
16Cebrereña010011200
17La Granja010010100
18Villa de Simancas020021900

Resultats

04/10/2014
12/10/2014
26/10/2014
02/11/2014
15/11/2014
23/11/2014
04/10/2014
04/10/2014
04/10/2014
04/10/2014
10/05/2015
04/10/2014
27/09/2014
22/03/2015
05/04/2015
12/04/2015
19/04/2015
26/04/2015
03/05/2015
10/05/2015

Destacats

Jugador Pos G Club
David Álvarez
8 Arandina
Toni Seoane
2 Arandina
Gustavo
2 Arandina
Álex Caramelo
1 Salmantino
Edipo Rodríguez
1 Numancia B
Dieguito
1 Salmantino
Terleira
1 Arandina
Loza
1 Numancia B
Dani Calvo
1 Numancia B
Pablo Valcarce
1 Numancia B
Nom Pos Minuts Club
David Álvarez
2504 Arandina
Álex
990 Arandina
Borja Plaza
803 Arandina
Noche
450 Arandina
Pajarero
450 Arandina
Borja Collado
450 Arandina
Toni Seoane
360 Arandina
Loza
360 Numancia B
Gustavo
337 Arandina
Isma Rangel
211 Arandina
Nom Pos Grogues Club
David Álvarez
6 Arandina
Pajarero
3 Arandina
Borja Plaza
2 Arandina
Toni Seoane
2 Arandina
Borja Collado
2 Arandina
Edipo Rodríguez
1 Numancia B
Loza
1 Numancia B
Dani Calvo
1 Numancia B
Adri
1 Arandina
Isma Rangel
1 Arandina
  Nom Pos Vermelles Club
Nom Pos Coef Club PJ G
Álex
0.27 Arandina113
Nom P TG TV
Gols:
81
Promig golejador:
2,38
Targetes Grogues:
21
Targetes Grogues Per Partit:
0,62
Expulsions:
0
Expulsions Per Partit:
0,00
Victòries locals:
14
Victòries visitants:
10
Empats:
10
Màxima victòria local:
5 - 1 Arandina-La Bañeza
Màxima victòria visitant:
0 - 7 Villa de Simancas-Arandina

Progrés

Matriu

AlmAraBemBupBurCebGimLaLa BLa GMirNumPalReaSalTorVilVill
Almazán1-2
Arandina1-00-21-22-11-05-11-05-21-11-11-02-24-01-02-1
Bembibre0-2
Bupolsa0-0
Burgos Promesas0-40-5
Cebrereña
Gimnastica Segoviana1-0
La Virgen del Camino0-00-1
La Bañeza1-1
La Granja
Mirandes B1-0
Numancia B0-10-01-13-0
Palencia1-2
Real Ávila0-0
Salmantino
Tordesilas1-0
Villaralbo2-2
Villa de Simancas0-7
Jornada 5LocalVisitant
04/10/2014
Jornada 6LocalVisitant
04/10/2014
Jornada 7LocalVisitant
12/10/2014
Jornada 9LocalVisitant
26/10/2014
Jornada 10LocalVisitant
02/11/2014
Jornada 11LocalVisitant
09/11/2014
Jornada 12LocalVisitant
15/11/2014
Jornada 13LocalVisitant
23/11/2014
Jornada 14LocalVisitant
Jornada 15LocalVisitant
04/10/2014
Jornada 16LocalVisitant
04/10/2014
Jornada 17LocalVisitant
Jornada 18LocalVisitant
Jornada 19LocalVisitant
Jornada 20LocalVisitant
04/10/2014
Jornada 21LocalVisitant
Jornada 22LocalVisitant
04/10/2014
Jornada 23LocalVisitant
Jornada 24LocalVisitant
10/05/2015
Jornada 25LocalVisitant
04/10/2014
Jornada 26LocalVisitant
04/10/2014
Jornada 28LocalVisitant
Jornada 30LocalVisitant
29/03/2015
Jornada 31LocalVisitant
05/04/2015
Jornada 32LocalVisitant
12/04/2015
Jornada 33LocalVisitant
19/04/2015
Jornada 34LocalVisitant
26/04/2015
Jornada 35LocalVisitant
03/05/2015
Jornada 36LocalVisitant
10/05/2015