2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo VIII (A)2020-21

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Atlético Astorga2413733218302
2Jupiter Leonés24146622015331
3Palencia Cristo Atlético2312723168230
4Atlético Tordesillas20136251514292
5Bembibre1913472139424
6Santa Marta19155461111403
7La Bañeza16144461720400
8Salamanca UDS B16134451219324
9La Virgen del Camino1111254911291
10Becerril1113328715281
11Peñaranda1011317920314
Ascens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Diego Peláez
6 Atlético Astorga
Adrián
6 Palencia Cristo Atlético
Roberto Puente
5 Bembibre
Javi Amor
4 Atlético Astorga
Pertejo
4 Jupiter Leonés
Álvaro
4 La Bañeza
Abad
3 Jupiter Leonés
David Sanz
3 Atlético Tordesillas
Montes
3 Santa Marta
Sergio
3 Atlético Astorga
Nom Pos Minuts Club
Montes
1350 Santa Marta
Pablo Fernández
1277 Santa Marta
Pablo
1260 La Bañeza
Álvaro López
1256 Jupiter Leonés
Yago
1247 Santa Marta
Barbero
1205 Santa Marta
Martiña
1195 Santa Marta
Samu
1181 La Bañeza
Martínez
1170 Atlético Astorga
Sevi
1170 Becerril
Nom Pos Grogues Club
Asensio
7 Santa Marta
Tano
6 Bembibre
Víctor Fernández
6 La Bañeza
Kever
6 Salamanca UDS B
Uña
5 Atlético Astorga
Willy
5 Bembibre
Barbero
5 Santa Marta
Willy
5 Salamanca UDS B
Aitor
5 Peñaranda
Roberto Puente
4 Bembibre
  Nom Pos Vermelles Club
Jorge Mateos
2 Peñaranda
Víctor Merino
1 Becerril
Villa
1 Atlético Tordesillas
Fran
1 La Virgen del Camino
Ibra
1 Salamanca UDS B
Miguel
1 Atlético Astorga
David Lorenzo
1 Atlético Astorga
Aaron
1 Santa Marta
Aramís
1 Salamanca UDS B
José Manuel
1 Bembibre
Nom Pos Coef Club PJ G
Sevi
15 Becerril1315
Ivanildo
9 Bembibre139
Martínez
8 Atlético Astorga138
Nom P TG TV
Juan Bustos580
Frey Domínguez5261
Valdes Varela4190
Valle Vicente-Franquesa4201
Álvarez Rodríguez4141
Muriel Isidro4242
Rivera García4151
Blanco Núñez3180
Cabedo Figueredo3161
Calvo Antolin3232
Gómez Esteban3140
Peláez Arnillas3150
Piñuel Piña2130
García de la Loma2110
Cañibano Arias2131
Pablo Gómez2122
Calleja Castrillo260
Del Bosque García2102
Domínguez Zapatero2101
Sánchez Ingidua280
Gámez Illera2120
Obeja González182
Lain Pérez141
García Presa140
Ruiz Aguado1100
Manso Rojas160
Hernández Álvarez151
Balbas Calvo153
Téllez De Menese Martín180
Gols:
150
Promig golejador:
2,11
Targetes Grogues:
357
Targetes Grogues Per Partit:
5,03
Expulsions:
22
Expulsions Per Partit:
0,31
Victòries locals:
31
Victòries visitants:
20
Empats:
20
Màxima victòria local:
5 - 0 Jupiter Leonés-Peñaranda
Màxima victòria visitant:
1 - 5 Jupiter Leonés-Bembibre

Progrés

Matriu

AstBecBemJupLaLa VPalPeñSalSanTor
Atlético Astorga2-03-04-13-02-13-0
Becerril0-00-10-33-41-01-00-1
Bembibre1-10-20-02-11-00-1
Jupiter Leonés1-11-51-13-25-01-10-0
La Bañeza2-01-21-11-10-25-02-1
La Virgen del Camino1-00-01-11-40-11-1
Palencia Cristo Atlético1-00-03-00-12-01-0
Peñaranda0-13-01-01-10-2
Salamanca UDS B0-01-10-11-11-02-33-2
Santa Marta1-00-00-12-01-00-01-00-1
Atlético Tordesillas2-11-02-22-01-21-2