Ranking Jornades Consecutives No Guanyant - 1ª

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Mario Cotelo Mario Gutiérrez Cotelo
10/02/1975 La Felguera 20 1997-98
2
Vilanova Rodolfo Vilanova Romano
19/05/1948 Rosario 19 1976-77
3
Berenguer Alejandro Berenguer Remiro
04/07/1995 Barañain 18 2016-17
4
Míchel Miguel Ángel Sánchez Muñoz
30/10/1975 Madrid 18 2002-04
5
Popo Miguel López García
13/09/1957 Marbella 18 1976-77
6
Gudelj Nebojša Gudelj
23/09/1968 Trebinje 18 1994-95
7
Lito José Manuel Freire Chapela
13/09/1966 Moaña 18 1992-93
8
Alejandro Alejandro Rodríguez López
17/06/1964 Albacete 17 1992-93
9
Latorre Vicente Ramón Tomás Latorre
14/08/1960 Alicante 17 1984-85
10
Bebé Tiago Manuel Dias Correia
12/07/1990 Agualva-Cacém 17 2014-15
11
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 17 1997-98
12
Antonio Hidalgo Antonio Hidalgo Morilla
06/02/1979 Granollers 16 2005-06
13
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 16 1988-89
14
Antón Francisco José Antón Lledó
02/07/1967 Alicante 16 1994-95
15
Babin Jean-Sylvain Claude Babin
14/10/1986 Corbeil-Essonnes 16 2014-15
16
Aráez Nicolás Aráez López
23/05/1945 Alguazas 16 1976-77
17
Miramón Jorge Miramón Santagertrudis
02/06/1989 Zaragoza 16 2018-19
18
El-Arabi Youssef El-Arabi
03/02/1987 Caen 16 2014-15
19
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 16 1995-96
20
Cucho Hernández Juan Camilo Hernández Suárez
20/04/1999 Pereira 16 2018-19
21
Verón Juan Carlos Verón Ramos
01/06/1956 Buenos Aires 16 1982-84
22
Oier Olazábal Oier Olazábal Paredes
14/09/1989 Irun 15 2017-18
23
Rubén Rubén Iván Martínez Andrade
22/06/1984 Coristanco 15 2017-18
24
Felo Rafael Batista Hernández
24/10/1936 Las Palmas de Gran Canaria 15 1959-60
25
Luis García Luis García Fernández
06/02/1981 Oviedo 15 2003-04
26
Juanma Juan Manuel Valero Martínez
03/01/1978 Alicante 15 2003-04
27
Pedro León Pedro León Sánchez Gil
24/11/1986 Mula 15 2013-14
28
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 15 1969-71
29
Narro Jesús Narro Sancho
04/01/1922 Tolosa 15 1944-46
30
Delgado José Francisco Delgado Ramírez
29/12/1956 Puebla de Sancho Pérez 15 1983-84
31
Romea Francisco Romea Hernando
03/12/1946 Montón de Jiloca 15 1970-71
32
Adrover Miguel Adrover Torregrosa
25/04/1922 Alicante 15 1941-43
33
Izquierdo José Alberto Izquierdo Valentín
11/04/1960 Madrid 15 1983-84
34
Adrián López Adrián López Álvarez
08/01/1988 Teverga 15 2017-18
35
Joseba Aguirre Joseba Aguirre López
17/03/1964 Ortuella 15 1992-93
36
Larraz Jorge Roberto Larraz Camardelli
12/04/1934 Avellaneda 15 1959-60
37
Antía Mikel Antía Mendiaraz
13/02/1973 Donostia/San Sebastián 15 1995-96
38
Juani Juan Castillo Barreto
03/10/1955 Las Palmas de Gran Canaria 15 1984-86
39
Montañés Francesc Montañés Claverias
08/10/1986 Castelló de la Plana 15 2012-13
40
Ameztoy Gregorio Ameztoy Querejeta
15/05/1916 La Carlota 15 1942-43
41
Sierra José Valdor Sierra
01/11/1914 Santander 15 1944-46
42
Ferreiro David Ferreiro Quiroga
01/04/1988 Ourense 14 2018-19
43
Gamarra Carlos Alberto Gamarra Pavón
17/02/1971 Ypacaraí 14 1999-00
44
Marković Dejan Marković
26/05/1973 Zemun 14 1994-95
45
García Navajas Antonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 14 1977-79
46
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 14 1999-00
47
Íñigo López Íñigo López Montaña
23/07/1982 Logroño 14 2013-15
48
Noly Manuel Afonso Mederos
27/06/1949 Las Palmas de Gran Canaria 14 1979-81
49
Luis García Luis García Fernández
06/02/1981 Oviedo 14 2011-12
50
Lafita Ángel Imanol Lafita Castillo
07/08/1984 Zaragoza 14 2011-12
51
Juani Juan Castillo Barreto
03/10/1955 Las Palmas de Gran Canaria 14 1979-81
52
Tomás Tomás Alberto Hervás Girón
25/11/1970 Ponferrada 14 1997-98
53
Quevedo José María Quevedo García
01/06/1969 Cádiz 14 1995-96
54
Richi Ricardo Pérez de Zabalza Goytre
14/04/1977 Madrid 14 2003-04
55
Čaušić Goran Čaušić
05/05/1992 Beograd 14 2016-17
56
Zubillaga José Javier Zubillaga Martínez
12/08/1959 Logroño 14 1988-89
57
Munúa Gustavo Adolfo Munúa Vera
27/01/1978 Montevideo 14 2009-11
58
Jorge Molina Jorge Molina Vidal
22/04/1982 Alcoi 14 2013-14
59
Oriol Riera Oriol Riera Magem
03/07/1986 Vic 14 2014-15
60
Pepín José Casas Gris
16/11/1931 Valencia 14 1959-60
61
Parra Pascual Luna Parra
27/02/1963 Biar 14 1984-85
62
Álex Bergantiños Alejandro Bergantiños García
07/06/1985 A Coruña 14 2014-15
63
Fernando Fernando Sánchez Cipitria
12/09/1971 Madrid 14 1995-96
64
Fabricio Fabricio Agosto Ramírez
31/12/1987 Las Palmas de Gran Canaria 14 2014-15
65
Roberto Roberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 14 2011-12
66
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 14 1998-99
67
Kiko Francisco Miguel Narváez Machón
26/04/1972 Jerez de la Frontera 14 1999-00
68
Hélder Postiga Hélder Manuel Marques Postiga
02/08/1982 Vila do Conde 14 2011-12
69
Roberto Roberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 14 2017-18
70
Labaka Mikel Labaka Zurriarain
01/08/1980 Azpeitia 14 2005-07
71
Pedro Pablo Pedro Pablo Matesanz Muñoz
07/02/1961 Segovia 14 1988-89
72
Luis Hernández Luis Hernández Rodríguez
14/04/1989 Madrid 14 2017-18
73
Abel Abel Díez Tejerina
31/01/1953 Boñar 14 1984-85
74
Matute Roberto Matute Puras
26/08/1972 San Asensio 13 1994-95
75
Baltasar Albéniz Baltasar Albéniz Martínez
06/01/1905 Eibar 13 1934-35
76
Lopetegui Julen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 13 1992-93
77
Cortijo Alfonso Cortijo Cabrera
14/09/1966 Jerez de la Frontera 13 1990-91
78
Diego Castro Diego Castro Jiménez
02/07/1982 Pontevedra 13 2013-14
79
López Pérez José Alberto López Pérez
10/02/1960 Madrid 13 1988-89
80
Pepín José Calzado Ferrer
05/02/1954 Córdoba 13 1982-83
81
Ruggeri Óscar Alfredo Ruggeri Zocola
26/01/1962 Corral de Bustos 13 1988-89
82
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 13 1994-95
83
Vidaña José Sánchez Vidaña
03/12/1956 Padules 13 1984-85
84
Clerc Carlos Clerc Martínez
21/02/1992 Badalona 13 2016-17
85
Pumpido Carlos Nery Alberto Pumpido Barrinat
30/07/1957 Monje 13 1988-89
86
Williams Iñaki Williams Arthuer
15/06/1994 Bilbao 13 2018-19
87
Gail Luis Miguel Gail Martín
23/02/1961 Valladolid 13 1982-83
88
Cobo José María Cobo Elosua
18/04/1937 Muskiz 13 1968-70
89
Ochoa Francisco Guillermo Ochoa Magaña
13/07/1985 Guadalajara 13 2016-17
90
Llompart Bartomeu Llompart Coll
06/10/1944 Inca 13 1968-69
91
Quique Enrique Vicente Hernández
08/02/1945 Salamanca 13 1977-78
92
Gallar Alejandro Gallar Falguera
19/03/1992 Terrassa 13 2018-19
93
Subirats Javier Subirats Hernández
02/10/1957 Paterna 13 1985-86
94
Juan Carlos Juan Carlos Martín Corral
20/01/1988 Marchamalo 13 2014-15
95
Barrenechea Ramón Félix Barrenechea Areitio
14/07/1940 Durango 13 1969-71
96
Herrero Juan Carlos Herrero Duo
10/08/1961 Gernika-Lumo 13 1994-95
97
Herrero Juan Carlos Herrero Duo
10/08/1961 Gernika-Lumo 13 1988-89
98
Ochoa Francisco Guillermo Ochoa Magaña
13/07/1985 Guadalajara 13 2016-17
99
Oier Oier Sanjurjo Maté
25/05/1986 Estella 13 2016-17
100
Barla José Manuel Barla García
01/01/1967 Cádiz 13 1990-91
101
Llompart Bartomeu Llompart Coll
06/10/1944 Inca 13 1970-71
102
Gerardo Gerardo García León
07/12/1974 Sevilla 13 2005-07
103
Iturrino Luciano Iturrino Zenekorta
04/11/1963 Mutriku 13 1992-93
104
Munúa Gustavo Adolfo Munúa Vera
27/01/1978 Montevideo 13 2009-10
105
Bračun Milivoj Bračun
22/04/1958 Zagreb 13 1988-89
106
Vavá Luciano Sánchez García
28/05/1944 Béjar 13 1968-69
107
Fajr Fayçal Fajr
01/08/1988 Rouen 13 2015-16
108
Diop Papakouli Diop
19/03/1986 Kaolack 13 2011-12
109
Abadía Agustín Abadía Plana
15/04/1962 Binéfar 13 1992-93
110
Núñez Manuel Núñez Carapeto
21/01/1959 Olivenza 13 1984-85
111
Jaén Rafael Jaén Rodríguez
03/01/1949 Córdoba 13 1968-69
112
Abadía Agustín Abadía Plana
15/04/1962 Binéfar 13 1988-89
113
González Ricardo González Rotela
07/02/1945 Piribebuy 13 1968-69
114
López Cesáreo López Rodríguez
04/07/1920 Valladolid 13 1945-47
115
Gámiz Emilio Gámiz Cuixart
24/10/1933 Badalona 13 1959-60
116
Lezcano Juan Carlos Lezcano López
05/11/1938 Asunción 13 1970-71
117
Aparicio Ernesto Aparicio Betancort
06/04/1936 Las Palmas de Gran Canaria 13 1959-60
118
Hernández José Hernández Aliaga
18/01/1944 Valencia 13 1970-71
119
Mosquera Pedro Mosquera Parada
21/04/1988 A Coruña 13 2015-16
120
Vara Antonio Vara Romero
07/03/1955 Vélez-Málaga 13 1976-77
121
Amavisca Emilio Amavisca Albo
06/06/1946 Laredo 13 1969-70
122
Carmelo Carmelo José Navarro Careaga
25/03/1959 Murcia 13 1990-91
123
Jesús Gámez Jesús Gámez Duarte
10/04/1985 Fuengirola 13 2009-10
124
Luis Cembranos Luis Cembranos Martínez
06/06/1972 Luzern 13 2002-03
125
Cervigón Manuel Cervigón Cartagena
14/09/1914 Madrid 13 1945-47
126
Oliva Ángel Oliva Beltrán
08/08/1961 Zaragoza 13 1990-91
127
Cléber Cléber Américo da Conceição
26/07/1969 Belo Horizonte 13 1992-93
128
Giuliano Carmelo Héctor Giuliano González
14/06/1951 Avellaneda 13 1977-78
129
Guaita Vicente Guaita Panadero
18/02/1987 Valencia 13 2015-16
130
Iborra Vicente Iborra Richart
16/02/1932 Xàtiva 13 1968-69
131
Roberto Torres Roberto Torres Morales
07/03/1989 Arre 13 2016-17
132
Bóvio Ricardo Bóvio de Souza
17/10/1982 Campos dos Goytacazes 13 2005-06
133
Adrián Adrián González Morales
25/05/1988 Madrid 13 2011-12
134
Calleja Eduardo Chicharro Calleja
16/03/1937 Alcalá de Henares 13 1969-70
135
Irulegui José Antonio Irulegui Garmendia
01/04/1937 Lasarte-Oria 13 1968-70
136
Juanfran Juan Francisco Moreno Fuertes
11/09/1988 Madrid 13 2014-15
137
Rivera José Manuel Delgado Rivera
20/05/1946 Belmez 13 1977-78
138
Batalla Manuel Batalla Jordá
31/08/1935 Amposta 13 1968-70
139
Raúl García Raúl García Escudero
11/07/1986 Zizur Nagusia 13 2018-19
140
Ballester Francisco Ballester Enguix
16/09/1946 Xàtiva 13 1968-69
141
Félix Félix Víctor Marrero Morán
26/02/1955 Las Palmas de Gran Canaria 12 1979-81
142
Fradera Esteve Fradera Serrat
07/05/1963 Santa Coloma de Farners 12 1993-95
143
Amato Gabriel Omar Amato
22/10/1970 Mar del Plata 12 1996-97
144
Morris Mogammat Nasief Morris
14/04/1981 Cape Town 12 2008-09
145
Lucas Pérez Lucas Pérez Martínez
10/09/1988 A Coruña 12 2017-18
146
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 12 1989-90
147
Barbarà Joan Barbarà Mata
23/07/1966 Barcelona 12 1995-96
148
Carmelo Carmelo José Navarro Careaga
25/03/1959 Murcia 12 1987-89
149
Caminero José Luis Pérez Caminero
08/11/1967 Madrid 12 1991-92
150
Teixidó Antoni Teixidó Tizne
19/07/1952 Barcelona 12 1980-81
151
Lerín Andrés Lerín Bayona
07/12/1913 Jaurrieta 12 1944-46
152
García Pitarch Jesús Vicente García Pitarch Marco
14/11/1963 La Pobla de Vallbona 12 1992-93
153
Sala Josep Maria Sala Boix
24/04/1964 Sant Hipòlit de Voltregà 12 1993-95
154
Juanfran Juan Francisco Moreno Fuertes
11/09/1988 Madrid 12 2015-16
155
Verdú Joan Verdú Fernández
05/05/1983 Barcelona 12 2011-13
156
Nenê Anderson Luís Carvalho
19/07/1981 São Paulo 12 2008-09
157
Adam Vicente Adam Carrasco
21/11/1954 Algemesí 12 1980-81
158
Adriano Cano Adriano Cano Hernández
01/01/1958 Puerto de Béjar 12 1984-85
159
Pedro Riesco Pedro Riesco Herrera
25/10/1969 Madrid 12 1992-93
160
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 12 1998-99
161
José Ignacio José Ignacio Sáenz Marín
28/09/1973 Logroño 12 1994-95
162
Abel Buades Abel Buades Vendrell
11/07/1977 Benimodo 12 2006-07
163
Cristian Álvarez Cristian Darío Álvarez Azad
13/11/1985 General Lagos 12 2011-13
164
Luna Antonio Manuel Luna Rodríguez
17/03/1991 Son Servera 12 2017-18
165
Linares Jesús María Linares Loaiza
04/04/1958 Cádiz 12 1987-89
166
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 12 1995-96
167
Tonono Antonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 12 1965-66
168
Sánchez Lorenzo José Sánchez Lorenzo
14/02/1958 Béjar 12 1984-85
169
Zubillaga Eustaquio Zubillaga Iraola
26/10/1933 Donostia/San Sebastián 12 1959-60
170
Iñigo Martínez Iñigo Martínez Berridi
17/05/1991 Ondarroa 12 2018-19
171
Fonseca Gregorio Fonseca Recio
26/11/1965 La Seca 12 1991-92
172
César César Blanco Rodríguez
07/05/1950 León 12 1979-81
173
Julio Prieto Julio Prieto Martín
21/11/1960 Madrid 12 1989-90
174
Navarro Joaquín Navarro Perona
02/08/1921 Gavà 12 1944-45
175
Juanito Juan Gutiérrez Moreno
23/07/1976 Cádiz 12 2006-07
176
Arnau Francesc Arnau Grabalosa
23/05/1975 Les Planes d'Hostoles 12 2005-06
177
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 12 2008-09
178
Ravnić Mauro Ravnić
29/11/1959 Rijeka 12 1991-92
179
Tendillo Miguel Tendillo Belenguer
01/02/1961 Moncada 12 1985-86
180
Velasco Jesús Enrique Velasco Muñoz
16/01/1972 Madrid 12 1994-95
181
Puñal Francisco Puñal Martínez
06/09/1975 Huarte 12 2004-05
182
Zambrano Manuel Zambrano Díaz
08/03/1960 Huelva 12 1984-86
183
Mágico González Jorge Alberto González Barillas
13/03/1958 San Salvador 12 1987-89
184
Bakero Santiago Bakero Escudero
31/01/1958 Goizueta 12 1984-85
185
Aguilera Carlos Aguilera Martín
22/05/1969 Madrid 12 1999-00
186
Rolón Clemente Rolón Montañés
23/11/1951 Asunción 12 1979-81
187
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen
04/08/1964 Donostia/San Sebastián 12 1992-93
188
Cruchaga César Cruchaga Lasa
26/01/1974 Ezkaroze 12 2000-01
189
Aparicio Ernesto Aparicio Betancort
06/04/1936 Las Palmas de Gran Canaria 12 1965-66
190
Peternac Alen Peternac
16/01/1972 Zagreb 12 1995-96
191
Iturrino Luciano Iturrino Zenekorta
04/11/1963 Mutriku 12 1995-96
192
Pérez García Ángel Pérez García
16/10/1957 Madrid 12 1984-85
193
Ruiz Juan Pedro Ruiz Cámara
28/08/1957 Mula 12 1984-85
194
Gilberto Gilberto Rodríguez Pérez
07/12/1941 Los Silos 12 1965-66
195
Morales Richard Javier Morales Aguirre
21/02/1975 Montevideo 12 2004-05
196
Bermell José Ramón Bermell Sabater
26/03/1962 Palma 12 1986-87
197
Castellano Francisco Castellano Rodríguez
17/11/1944 Arucas 12 1965-66
198
Bermell José Ramón Bermell Sabater
26/03/1962 Palma 12 1987-89
199
Maxi José Antonio Rodríguez Callejón
21/02/1948 Berja 12 1979-81
200
Cuaresma Francisco Javier Cuaresma Gallego
02/02/1967 Valladolid 12 1991-92
201
Engonga Vicente Engonga Maté
20/10/1965 Barcelona 12 1991-92
202
Jarque Daniel Jarque González
01/01/1983 Barcelona 12 2008-09
203
Mateo José Manuel Mateo Azcona
23/01/1975 Pamplona 12 2000-01
204
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 12 2008-09
205
Aragón Santiago Aragón Martínez
03/04/1968 Málaga 12 1991-92
206
Aragón Santiago Aragón Martínez
03/04/1968 Málaga 12 1996-97
207
Zalazar José Luis Zalazar Rodríguez
26/10/1963 Montevideo 12 1993-95
208
Martínez Ricardo Martínez Fondo
07/08/1952 Buenos Aires 12 1979-81
209
Fernando Navarro Fernando Navarro Corbacho
25/06/1982 Barcelona 12 2015-16
210
Sabino Sabino Sánchez Parra
14/02/1978 Los Santos de Maimona 12 2000-01
211
Bengoetxea Javier Bengoetxea Iparraguirre
13/12/1965 Usurbil 12 1992-93
212
Stîngă Ovidiu Stîngă
05/12/1972 Craiova 12 1995-96
213
Álex Bergantiños Alejandro Bergantiños García
07/06/1985 A Coruña 12 2009-10
214
Andreas Pereira Andreas Hugo Hoelgebaum Pereira
01/01/1996 Duffel 12 2016-17
215
Juninho Oswaldo Giroldo Júnior
22/02/1973 São Paulo 12 1998-99
216
Cortijo Alfonso Cortijo Cabrera
14/09/1966 Jerez de la Frontera 12 1987-89
217
Heath Adrian Paul Heath
11/01/1961 Newcastle-under-Lyme 12 1988-89
218
Tomás Tomás Alberto Hervás Girón
25/11/1970 Ponferrada 12 1994-95
219
Peragón Roberto Peragón Lacalle
07/02/1978 Madrid 12 2002-03
220
Villa Juan Manuel Villa Gutiérrez
26/09/1938 Sevilla 12 1969-71
221
Paco Jémez Francisco Manuel Jémez Martín
18/04/1970 Las Palmas de Gran Canaria 12 1992-93
222
Adrián Colunga Adrián Colunga Pérez
17/11/1984 Oviedo 12 2008-09
223
Atilano Atilano Vecino Escuadra
18/08/1958 Coreses 12 1989-90
224
Fortes Francisco Fortes Calvo
04/01/1955 Barcelona 12 1976-77
225
Claudio Claudio Barragán Escobar
10/04/1964 Manises 12 1995-96
226
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 12 1988-89
227
Lledó José Vicente Lledó Samper
14/12/1971 Alicante 12 1996-97
228
Rosales Roberto José Rosales Altuve
20/11/1988 Caracas 12 2017-18
229
Renan Renan Brito Soares
24/01/1985 Viamão 12 2009-10
230
Poyatos Antonio Poyatos Medina
19/02/1966 Jerez de la Frontera 12 1992-93
231
Baena Juan Baena Ruiz
18/05/1950 Ceuta 12 1977-78
232
Asenjo Sergio Asenjo Andrés
28/06/1989 Palencia 12 2008-10
233
Juanmi Juan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 12 1996-97
234
Iturra Manuel Rolando Iturra Urrutia
23/06/1984 Temuco 12 2014-15
235
Piñero Agustín Piñero Narbona
01/12/1951 Jerez de la Frontera 12 1979-81
236
Iturra Manuel Rolando Iturra Urrutia
23/06/1984 Temuco 12 2017-18
237
Bračun Milivoj Bračun
22/04/1958 Zagreb 12 1988-89
238
Pablo Pablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 12 1993-95
239
Villanova Isidro Villanova Abadía
11/11/1965 Zaragoza 12 1994-95
240
Pérez Aguerri José Félix Pérez Aguerri
25/09/1955 Milagro 12 1982-84
241
Sergio García Sergio García de la Fuente
09/06/1983 Barcelona 12 2013-15
242
Valbuena Raúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 12 2004-05
243
Pablo Pablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 12 1992-93
244
Rodolfo Rodolfo Dapena Dapena
04/05/1960 Outomuro 11 1989-90
245
De las Cuevas Miguel Ángel de las Cuevas Barberá
19/06/1986 Alicante 11 2010-11
246
Viela José Viela Romero
22/08/1921 Gallur 11 1942-43
247
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 11 2013-14
248
Lora Alberto Lora Ramos
25/03/1987 Móstoles 11 2010-11
249
Nekounam Javad Nekounam
07/09/1980 Rey 11 2008-09
250
Soler José Ignacio Soler Bayona
30/10/1967 Zaragoza 11 1996-97
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error