Ranking Jornades Consecutives No Guanyant - 1ª

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Mario Cotelo Mario Gutiérrez Cotelo
10/02/1975 La Felguera 20 1997-98
2
Vilanova Rodolfo Vilanova Romano
19/05/1948 Rosario 19 1976-77
3
Popo Miguel López García
13/09/1957 Marbella 18 1976-77
4
Míchel Miguel Ángel Sánchez Muñoz
30/10/1975 Madrid 18 2002-04
5
Gudelj Nebojša Gudelj
23/09/1968 Trebinje 18 1994-95
6
Berenguer Alejandro Berenguer Remiro
04/07/1995 Barañain 18 2016-17
7
Lito José Manuel Freire Chapela
13/09/1966 Moaña 18 1992-93
8
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 17 1997-98
9
Latorre Vicente Ramón Tomás Latorre
14/08/1960 Alicante 17 1984-85
10
Bebé Tiago Manuel Dias Correia
12/07/1990 Agualva-Cacém 17 2014-15
11
Alejandro Alejandro Rodríguez López
17/06/1964 Albacete 17 1992-93
12
Aráez Nicolás Aráez López
23/05/1945 Alguazas 16 1976-77
13
El-Arabi Youssef El-Arabi
03/02/1987 Caen 16 2014-15
14
Antón Francisco José Antón Lledó
02/07/1967 Alicante 16 1994-95
15
Babin Jean-Sylvain Claude Babin
14/10/1986 Corbeil-Essonnes 16 2014-15
16
Verón Juan Carlos Verón Ramos
01/06/1956 Buenos Aires 16 1982-84
17
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 16 1995-96
18
Miramón Jorge Miramón Santagertrudis
02/06/1989 Zaragoza 16 2018-19
19
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 16 1988-89
20
Antonio Hidalgo Antonio Hidalgo Morilla
06/02/1979 Granollers 16 2005-06
21
Cucho Hernández Juan Camilo Hernández Suárez
20/04/1999 Pereira 16 2018-19
22
Juani Juan Castillo Barreto
03/10/1955 Las Palmas de Gran Canaria 15 1984-86
23
Adrover Miguel Adrover Torregrosa
25/04/1922 Alicante 15 1941-43
24
Montañés Francesc Montañés Claverias
08/10/1986 Castelló de la Plana 15 2012-13
25
Narro Jesús Narro Sancho
04/01/1922 Tolosa 15 1944-46
26
Ameztoy Gregorio Ameztoy Querejeta
15/05/1916 La Carlota 15 1942-43
27
Sierra José Valdor Sierra
01/11/1914 Santander 15 1944-46
28
Larraz Jorge Roberto Larraz Camardelli
12/04/1934 Avellaneda 15 1959-60
29
Antía Mikel Antía Mendiaraz
13/02/1973 Donostia/San Sebastián 15 1995-96
30
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 15 1969-71
31
Juanma Juan Manuel Valero Martínez
03/01/1978 Alicante 15 2003-04
32
Pedro León Pedro León Sánchez Gil
24/11/1986 Mula 15 2013-14
33
Izquierdo José Alberto Izquierdo Valentín
11/04/1960 Madrid 15 1983-84
34
Felo Rafael Batista Hernández
24/10/1936 Las Palmas de Gran Canaria 15 1959-60
35
Luis García Luis García Fernández
06/02/1981 Oviedo 15 2003-04
36
Romea Francisco Romea Hernando
03/12/1946 Montón de Jiloca 15 1970-71
37
Delgado José Francisco Delgado Ramírez
29/12/1956 Puebla de Sancho Pérez 15 1983-84
38
Oier Olazábal Oier Olazábal Paredes
14/09/1989 Irun 15 2017-18
39
Rubén Rubén Iván Martínez Andrade
22/06/1984 Coristanco 15 2017-18
40
Joseba Aguirre Joseba Aguirre López
17/03/1964 Ortuella 15 1992-93
41
Adrián López Adrián López Álvarez
08/01/1988 Teverga 15 2017-18
42
Parra Pascual Luna Parra
27/02/1963 Biar 14 1984-85
43
Fabricio Fabricio Agosto Ramírez
31/12/1987 Las Palmas de Gran Canaria 14 2014-15
44
Čaušić Goran Čaušić
05/05/1992 Beograd 14 2016-17
45
Íñigo López Íñigo López Montaña
23/07/1982 Logroño 14 2013-15
46
Kiko Francisco Miguel Narváez Machón
26/04/1972 Jerez de la Frontera 14 1999-00
47
Zubillaga José Javier Zubillaga Martínez
12/08/1959 Logroño 14 1988-89
48
Fernando Fernando Sánchez Cipitria
12/09/1971 Madrid 14 1995-96
49
Luis Hernández Luis Hernández Rodríguez
14/04/1989 Madrid 14 2017-18
50
Oriol Riera Oriol Riera Magem
03/07/1986 Vic 14 2014-15
51
Labaka Mikel Labaka Zurriarain
01/08/1980 Azpeitia 14 2005-07
52
Tomás Tomás Alberto Hervás Girón
25/11/1970 Ponferrada 14 1997-98
53
Ferreiro David Ferreiro Quiroga
01/04/1988 Ourense 14 2018-19
54
Marković Dejan Marković
26/05/1973 Zemun 14 1994-95
55
Munúa Gustavo Adolfo Munúa Vera
27/01/1978 Montevideo 14 2009-11
56
Noly Manuel Afonso Mederos
27/06/1949 Las Palmas de Gran Canaria 14 1979-81
57
Roberto Roberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 14 2017-18
58
Hélder Postiga Hélder Manuel Marques Postiga
02/08/1982 Vila do Conde 14 2011-12
59
Gamarra Carlos Alberto Gamarra Pavón
17/02/1971 Ypacaraí 14 1999-00
60
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 14 1998-99
61
Jorge Molina Jorge Molina Vidal
22/04/1982 Alcoi 14 2013-14
62
García Navajas Antonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 14 1977-79
63
Luis García Luis García Fernández
06/02/1981 Oviedo 14 2011-12
64
Quevedo José María Quevedo García
01/06/1969 Cádiz 14 1995-96
65
Juani Juan Castillo Barreto
03/10/1955 Las Palmas de Gran Canaria 14 1979-81
66
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 14 1999-00
67
Álex Bergantiños Alejandro Bergantiños García
07/06/1985 A Coruña 14 2014-15
68
Pepín José Casas Gris
16/11/1931 Valencia 14 1959-60
69
Abel Abel Díez Tejerina
31/01/1953 Boñar 14 1984-85
70
Roberto Roberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 14 2011-12
71
Richi Ricardo Pérez de Zabalza Goytre
14/04/1977 Madrid 14 2003-04
72
Pedro Pablo Pedro Pablo Matesanz Muñoz
07/02/1961 Segovia 14 1988-89
73
Lafita Ángel Imanol Lafita Castillo
07/08/1984 Zaragoza 14 2011-12
74
Llompart Bartomeu Llompart Coll
06/10/1944 Inca 13 1968-69
75
Clerc Carlos Clerc Martínez
21/02/1992 Badalona 13 2016-17
76
Juanfran Juan Francisco Moreno Fuertes
11/09/1988 Madrid 13 2014-15
77
Llompart Bartomeu Llompart Coll
06/10/1944 Inca 13 1970-71
78
López Pérez José Alberto López Pérez
10/02/1960 Madrid 13 1988-89
79
Oier Oier Sanjurjo Maté
25/05/1986 Estella 13 2016-17
80
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 13 1994-95
81
Mosquera Pedro Mosquera Parada
21/04/1988 A Coruña 13 2015-16
82
Abadía Agustín Abadía Plana
15/04/1962 Binéfar 13 1992-93
83
Giuliano Carmelo Héctor Giuliano González
14/06/1951 Avellaneda 13 1977-78
84
Vavá Luciano Sánchez García
28/05/1944 Béjar 13 1968-69
85
Ochoa Francisco Guillermo Ochoa Magaña
13/07/1985 Guadalajara 13 2016-17
86
Jesús Gámez Jesús Gámez Duarte
10/04/1985 Fuengirola 13 2009-10
87
Batalla Manuel Batalla Jordá
31/08/1935 Amposta 13 1968-70
88
Abadía Agustín Abadía Plana
15/04/1962 Binéfar 13 1988-89
89
Quique Enrique Vicente Hernández
08/02/1945 Salamanca 13 1977-78
90
Aparicio Ernesto Aparicio Betancort
06/04/1936 Las Palmas de Gran Canaria 13 1959-60
91
González Ricardo González Rotela
07/02/1945 Piribebuy 13 1968-69
92
Gallar Alejandro Gallar Falguera
19/03/1992 Terrassa 13 2018-19
93
Pumpido Carlos Nery Alberto Pumpido Barrinat
30/07/1957 Monje 13 1988-89
94
Ballester Francisco Ballester Enguix
16/09/1946 Xàtiva 13 1968-69
95
Lopetegui Julen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 13 1992-93
96
Cortijo Alfonso Cortijo Cabrera
14/09/1966 Jerez de la Frontera 13 1990-91
97
Adrián Adrián González Morales
25/05/1988 Madrid 13 2011-12
98
Bračun Milivoj Bračun
22/04/1958 Zagreb 13 1988-89
99
Calleja Eduardo Chicharro Calleja
16/03/1937 Alcalá de Henares 13 1969-70
100
Oliva Ángel Oliva Beltrán
08/08/1961 Zaragoza 13 1990-91
101
Roberto Torres Roberto Torres Morales
07/03/1989 Arre 13 2016-17
102
Pepín José Calzado Ferrer
05/02/1954 Córdoba 13 1982-83
103
Amavisca Emilio Amavisca Albo
06/06/1946 Laredo 13 1969-70
104
Guaita Vicente Guaita Panadero
18/02/1987 Valencia 13 2015-16
105
Cobo José María Cobo Elosua
18/04/1937 Muskiz 13 1968-70
106
Diego Castro Diego Castro Jiménez
02/07/1982 Pontevedra 13 2013-14
107
Lezcano Juan Carlos Lezcano López
05/11/1938 Asunción 13 1970-71
108
Matute Roberto Matute Puras
26/08/1972 San Asensio 13 1994-95
109
Ochoa Francisco Guillermo Ochoa Magaña
13/07/1985 Guadalajara 13 2016-17
110
Bóvio Ricardo Bóvio de Souza
17/10/1982 Campos dos Goytacazes 13 2005-06
111
López Cesáreo López Rodríguez
04/07/1920 Valladolid 13 1945-47
112
Vidaña José Sánchez Vidaña
03/12/1956 Padules 13 1984-85
113
Diop Papakouli Diop
19/03/1986 Kaolack 13 2011-12
114
Irulegui José Antonio Irulegui Garmendia
01/04/1937 Lasarte-Oria 13 1968-70
115
Fajr Fayçal Fajr
01/08/1988 Rouen 13 2015-16
116
Jaén Rafael Jaén Rodríguez
03/01/1949 Córdoba 13 1968-69
117
Gail Luis Miguel Gail Martín
23/02/1961 Valladolid 13 1982-83
118
Munúa Gustavo Adolfo Munúa Vera
27/01/1978 Montevideo 13 2009-10
119
Iborra Vicente Iborra Richart
16/02/1932 Xàtiva 13 1968-69
120
Williams Iñaki Williams Arthuer
15/06/1994 Bilbao 13 2018-19
121
Barla José Manuel Barla García
01/01/1967 Cádiz 13 1990-91
122
Iturrino Luciano Iturrino Zenekorta
04/11/1963 Mutriku 13 1992-93
123
Gerardo Gerardo García León
07/12/1974 Sevilla 13 2005-07
124
Núñez Manuel Núñez Carapeto
21/01/1959 Olivenza 13 1984-85
125
Hernández José Hernández Aliaga
18/01/1944 Valencia 13 1970-71
126
Luis Cembranos Luis Cembranos Martínez
06/06/1972 Luzern 13 2002-03
127
Carmelo Carmelo José Navarro Careaga
25/03/1959 Murcia 13 1990-91
128
Subirats Javier Subirats Hernández
02/10/1957 Paterna 13 1985-86
129
Rivera José Manuel Delgado Rivera
20/05/1946 Belmez 13 1977-78
130
Vara Antonio Vara Romero
07/03/1955 Vélez-Málaga 13 1976-77
131
Baltasar Albéniz Baltasar Albéniz Martínez
06/01/1905 Eibar 13 1934-35
132
Ruggeri Óscar Alfredo Ruggeri Zocola
26/01/1962 Corral de Bustos 13 1988-89
133
Herrero Juan Carlos Herrero Duo
10/08/1961 Gernika 13 1994-95
134
Cervigón Manuel Cervigón Cartagena
14/09/1914 Madrid 13 1945-47
135
Raúl García Raúl García Escudero
11/07/1986 Zizur Nagusia 13 2018-19
136
Juan Carlos Juan Carlos Martín Corral
20/01/1988 Guadalajara 13 2014-15
137
Herrero Juan Carlos Herrero Duo
10/08/1961 Gernika 13 1988-89
138
Gámiz Emilio Gámiz Cuixart
24/10/1933 Badalona 13 1959-60
139
Barrenechea Ramón Félix Barrenechea Areitio
14/07/1940 Durango 13 1969-71
140
Cléber Cléber Américo da Conceição
26/07/1969 Belo Horizonte 13 1992-93
141
Adrián Colunga Adrián Colunga Pérez
17/11/1984 Oviedo 12 2008-09
142
Teixidó Antoni Teixidó Tizne
19/07/1952 Barcelona 12 1980-81
143
Aguilera Carlos Aguilera Martín
22/05/1969 Madrid 12 1999-00
144
Claudio Claudio Barragán Escobar
10/04/1964 Manises 12 1995-96
145
Velasco Jesús Enrique Velasco Muñoz
16/01/1972 Madrid 12 1994-95
146
Atilano Atilano Vecino Escuadra
18/08/1958 Coreses 12 1989-90
147
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 12 1995-96
148
Paco Jémez Francisco Manuel Jémez Martín
18/04/1970 Las Palmas de Gran Canaria 12 1992-93
149
Bermell José Ramón Bermell Sabater
26/03/1962 Palma 12 1986-87
150
Bermell José Ramón Bermell Sabater
26/03/1962 Palma 12 1987-89
151
Pérez García Ángel Pérez García
16/10/1957 Madrid 12 1984-85
152
Cruchaga César Cruchaga Lasa
26/01/1974 Ezcaroz 12 2000-01
153
Iturra Manuel Rolando Iturra Urrutia
23/06/1984 Temuco 12 2014-15
154
Villa Juan Manuel Villa Gutiérrez
26/09/1938 Sevilla 12 1969-71
155
García Pitarch Jesús Vicente García Pitarch Marco
14/11/1963 La Pobla de Vallbona 12 1992-93
156
Mateo José Manuel Mateo Azcona
23/01/1975 Pamplona 12 2000-01
157
Caminero José Luis Pérez Caminero
08/11/1967 Madrid 12 1991-92
158
Linares Jesús María Linares Loaiza
04/04/1958 Cádiz 12 1987-89
159
Juanfran Juan Francisco Moreno Fuertes
11/09/1988 Madrid 12 2015-16
160
Cortijo Alfonso Cortijo Cabrera
14/09/1966 Jerez de la Frontera 12 1987-89
161
Andreas Pereira Andreas Hugo Hoelgebaum Pereira
01/01/1996 Duffel 12 2016-17
162
Pedro Riesco Pedro Riesco Herrera
25/10/1969 Madrid 12 1992-93
163
Verdú Joan Verdú Fernández
05/05/1983 Barcelona 12 2011-13
164
Castellano Francisco Castellano Rodríguez
17/11/1944 Arucas 12 1965-66
165
Martínez Ricardo Martínez Fondo
07/08/1952 Buenos Aires 12 1979-81
166
Baena Juan Baena Ruiz
18/05/1950 Ceuta 12 1977-78
167
Bračun Milivoj Bračun
22/04/1958 Zagreb 12 1988-89
168
Barbarà Joan Barbarà Mata
23/07/1966 Barcelona 12 1995-96
169
Rosales Roberto José Rosales Altuve
20/11/1988 Caracas 12 2017-18
170
Tonono Antonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 12 1965-66
171
Bengoetxea Javier Bengoetxea Iparraguirre
13/12/1965 Usurbil 12 1992-93
172
Fernando Navarro Fernando Navarro Corbacho
25/06/1982 Barcelona 12 2015-16
173
Fonseca Gregorio Fonseca Recio
26/11/1965 La Seca 12 1991-92
174
Sala Josep Maria Sala Boix
24/04/1964 Sant Hipòlit de Voltregà 12 1993-95
175
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 12 1989-90
176
Juanito Juan Gutiérrez Moreno
23/07/1976 Cádiz 12 2006-07
177
Cuaresma Francisco Javier Cuaresma Gallego
02/02/1967 Valladolid 12 1991-92
178
Engonga Vicente Engonga Maté
20/10/1965 Barcelona 12 1991-92
179
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 12 1988-89
180
Aparicio Ernesto Aparicio Betancort
06/04/1936 Las Palmas de Gran Canaria 12 1965-66
181
Iturra Manuel Rolando Iturra Urrutia
23/06/1984 Temuco 12 2017-18
182
Rolón Clemente Rolón Montañés
23/11/1951 Asunción 12 1979-81
183
Félix Félix Víctor Marrero Morán
26/02/1955 Las Palmas de Gran Canaria 12 1979-81
184
Zubillaga Eustaquio Zubillaga Iraola
26/10/1933 Donostia/San Sebastián 12 1959-60
185
Bakero Santiago Bakero Escudero
31/01/1958 Goizueta 12 1984-85
186
Stîngă Ovidiu Stîngă
05/12/1972 Craiova 12 1995-96
187
Morales Richard Javier Morales Aguirre
21/02/1975 Montevideo 12 2004-05
188
Lucas Pérez Lucas Pérez Martínez
10/09/1988 A Coruña 12 2017-18
189
César César Blanco Rodríguez
07/05/1950 León 12 1979-81
190
Maxi José Antonio Rodríguez Callejón
21/02/1948 Berja 12 1979-81
191
Morris Mogammat Nasief Morris
14/04/1981 Cape Town 12 2008-09
192
Lledó José Vicente Lledó Samper
14/12/1971 Alicante 12 1996-97
193
Puñal Francisco Puñal Martínez
06/09/1975 Huarte 12 2004-05
194
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 12 2008-09
195
Poyatos Antonio Poyatos Medina
19/02/1966 Jerez de la Frontera 12 1992-93
196
Sabino Sabino Sánchez Parra
14/02/1978 Los Santos de Maimona 12 2000-01
197
Luna Antonio Manuel Luna Rodríguez
17/03/1991 Son Servera 12 2017-18
198
Iturrino Luciano Iturrino Zenekorta
04/11/1963 Mutriku 12 1995-96
199
Jarque Daniel Jarque González
01/01/1983 Barcelona 12 2008-09
200
Abel Buades Abel Buades Vendrell
11/07/1977 Benimodo 12 2006-07
201
Juanmi Juan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 12 1996-97
202
Navarro Joaquín Navarro Perona
02/08/1921 Gavà 12 1944-45
203
Gilberto Gilberto Rodríguez Pérez
07/12/1941 Los Silos 12 1965-66
204
Heath Adrian Paul Heath
11/01/1961 Newcastle-under-Lyme 12 1988-89
205
Cristian Álvarez Cristian Darío Álvarez Azad
13/11/1985 General Lagos 12 2011-13
206
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen
04/08/1964 Donostia/San Sebastián 12 1992-93
207
Álex Bergantiños Alejandro Bergantiños García
07/06/1985 A Coruña 12 2009-10
208
Iñigo Martínez Iñigo Martínez Berridi
17/05/1991 Ondarroa 12 2018-19
209
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 12 1998-99
210
Sánchez Lorenzo José Sánchez Lorenzo
14/02/1958 Béjar 12 1984-85
211
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 12 2008-09
212
Arnau Francesc Arnau Grabalosa
23/05/1975 Les Planes d'Hostoles 12 2005-06
213
Ruiz Juan Pedro Ruiz Cámara
28/08/1957 Mula 12 1984-85
214
Ravnić Mauro Ravnić
29/11/1959 Rijeka 12 1991-92
215
Zambrano Manuel Zambrano Díaz
08/03/1960 Huelva 12 1984-86
216
Fradera Esteve Fradera Serrat
07/05/1963 Santa Coloma de Farners 12 1993-95
217
Aragón Santiago Aragón Martínez
03/04/1968 Málaga 12 1991-92
218
Adriano Cano Adriano Cano Hernández
01/01/1958 Puerto de Béjar 12 1984-85
219
Fortes Francisco Fortes Calvo
04/01/1955 Barcelona 12 1976-77
220
Tomás Tomás Alberto Hervás Girón
25/11/1970 Ponferrada 12 1994-95
221
Lerín Andrés Lerín Bayona
07/12/1913 Jaurrieta 12 1944-46
222
Tendillo Miguel Tendillo Belenguer
01/02/1961 Moncada 12 1985-86
223
Villanova Isidro Villanova Abadía
11/11/1965 Zaragoza 12 1994-95
224
Asenjo Sergio Asenjo Andrés
28/06/1989 Palencia 12 2008-10
225
Renan Renan Brito Soares
24/01/1985 Viamão 12 2009-10
226
Nenê Anderson Luís Carvalho
19/07/1981 São Paulo 12 2008-09
227
Pérez Aguerri José Félix Pérez Aguerri
25/09/1955 Milagro 12 1982-84
228
Juninho Oswaldo Giroldo Júnior
22/02/1973 São Paulo 12 1998-99
229
Carmelo Carmelo José Navarro Careaga
25/03/1959 Murcia 12 1987-89
230
Piñero Agustín Piñero Narbona
01/12/1951 Jerez de la Frontera 12 1979-81
231
Peragón Roberto Peragón Lacalle
07/02/1978 Madrid 12 2002-03
232
Valbuena Raúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 12 2004-05
233
Sergio García Sergio García de la Fuente
09/06/1983 Barcelona 12 2013-15
234
José Ignacio José Ignacio Sáenz Marín
28/09/1973 Logroño 12 1994-95
235
Amato Gabriel Omar Amato
22/10/1970 Mar del Plata 12 1996-97
236
Julio Prieto Julio Prieto Martín
21/11/1960 Madrid 12 1989-90
237
Adam Vicente Adam Carrasco
21/11/1954 Algemesí 12 1980-81
238
Peternac Alen Peternac
16/01/1972 Zagreb 12 1995-96
239
Mágico González Jorge Alberto González Barillas
13/03/1958 San Salvador 12 1987-89
240
Pablo Pablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 12 1992-93
241
Aragón Santiago Aragón Martínez
03/04/1968 Málaga 12 1996-97
242
Pablo Pablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 12 1993-95
243
Zalazar José Luis Zalazar Rodríguez
26/10/1963 Montevideo 12 1993-95
244
José González José Manuel González López
14/10/1966 Cádiz 11 1990-91
245
Macua Juan Emilio Castellano Macua
20/11/1954 Madrid 11 1980-81
246
Cartagena Juan Manuel Cartagena Travesedo
29/06/1958 Orihuela 11 1984-85
247
Linares Jesús María Linares Loaiza
04/04/1958 Cádiz 11 1986-87
248
Kily González Cristian Alberto González Peret
04/08/1974 Rosario 11 1996-97
249
Ghilas Nabil Ghilas
20/04/1990 Marseille 11 2014-15
250
Martín Ignacio Martín Solanas
10/07/1962 Logroño 11 1992-93
En actiu la temporada 2019-20