Ranking Jugats Consecutius No Empatant - 1ª + 2ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
CeballosFernando Ceballos Sáez
09/11/1909 Torrelavega 60 1934-41
2
BergarecheJosé Luis Bergareche Ariño
27/05/1921 Erandio 51 1945-49
3
OrtegaJuan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 47 1948-53
4
DoroDoroteo Elorriaga Barrueta
22/04/1916 Sestao 46 1946-49
5
CanitoNicanor Sagarduy Gonzalo
18/03/1931 Barakaldo 46 1947-50
6
ManolínJuan Manuel Torres Soto
02/05/1928 Linares 45 1948-55
7
PitiFrancisco Medina Luna
26/05/1981 Reus 45 2011-13
8
OlivellaManuel Aparicio Aparicio
18/09/1944 Enguera 43 1966-70
9
IlardiaFélix Ilardia Urruchua
19/09/1913 Basauri 43 1934-42
10
VenancioVenancio Pérez García
22/04/1921 Sestao 42 1945-49
11
GarcíaFernando García Lorenzo
18/12/1912 El Astillero 42 1933-36
12
RamoníRamón Martínez Pérez
06/02/1929 Melilla 42 1952-54
13
OrúeJosé María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 42 1958-61
14
LabakaMikel Labaka Zurriarain
01/08/1980 Azpeitia 42 2009-13
15
Carmelo CedrúnCarmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 41 1958-61
16
GoiburuSeveriano Goiburu Lopetegui
08/11/1906 Pamplona 41 1932-35
17
MangüiManuel Rojas Moreno
04/03/1928 Málaga 41 1952-54
18
EturaManuel González Etura
21/03/1933 Sestao 40 1958-61
19
ArtimeBlas Artime Lamar
29/10/1931 Gijón 39 1959-61
20
LeónFrancisco León Fandos
05/03/1926 Samper de Calanda 39 1953-56
21
MiguelMiguel Sánchez Ruz
10/03/1937 Cádiz 39 1961-64
22
PereraJosé Jesús Perera López
12/04/1980 Olivenza 39 2004-07
23
VelascoJuan Zambudio Velasco
25/11/1922 Alquerías 39 1948-54
24
LayolaAgustín Layola Riera
30/07/1907 L'Hospitalet de Llobregat 39 1930-34
25
TomásTomás Barrios Rodríguez
10/03/1932 Santa Cruz de Tenerife 39 1953-56
26
UrquizuJuan José Urquizu Sustaeta
24/06/1901 Ondarroa 38 1931-48
27
QuincocesJuan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933 Vitoria-Gasteiz 38 1962-65
28
TorresJosé Torres Robles
20/06/1932 Málaga 38 1953-58
29
SolsonaDaniel Solsona Puig
18/01/1952 Cornellà de Llobregat 38 1974-76
30
CaboJosé María Cabo Puig
17/07/1907 Alfara del Patriarca 38 1929-40
31
MateuLuis Antonio Mateu Bellet
05/10/1917 Castelldans 37 1949-52
32
EscrigSamuel Narciso Escrig Lliberós
29/10/1907 Vistabella del Maestrat 37 1929-32
33
FontelaJuan Fontela Leal
22/07/1919 Ferrol 37 1947-50
34
Sánchez LageJosé María Sánchez Lage
11/05/1931 Buenos Aires 37 1963-65
35
GalloJuan Gallo Rolanía
16/02/1931 Irun 37 1953-57
36
LorínLorenzo Fernández Learra
15/07/1923 Erandio 37 1949-51
37
PujolRicardo Pujol Panadés
05/10/1921 Lleida 37 1947-51
38
VergaraJulián Vergara Medrano
13/09/1913 Olite 37 1934-40
39
JuanitoJuan Gómez González
10/11/1954 Fuengirola 37 1976-78
40
Cuqui BienzobasAnastasio Bienzobas Ocariz
02/05/1913 Donostia/San Sebastián 37 1934-40
41
AyestaranMiguel Ayestaran Elizalde
29/09/1910 Pasaia 36 1929-32
42
Paco BienzobasFrancisco Bienzobas Ocariz
26/03/1909 Donostia/San Sebastián 36 1934-40
43
Gustavo LópezGustavo Adrián López Pablos
13/04/1973 Valentín Alsina 36 2004-07
44
BoschCrisanto Bosch Espín
26/12/1907 Barcelona 36 1934-36
45
UcelayJosé Antonio Ucelay Urrengoechea
15/06/1931 Amorebieta-Etxano 36 1954-56
46
MugarraJulio Mugarra Olano
14/07/1920 Getxo 36 1946-53
47
RaúlRaúl López Campos
27/04/1945 Sestao 35 1969-71
48
TurielJesús Ángel Turiel de la Cruz
06/10/1973 Málaga 35 2001-03
49
Alsúa IIRafael Alsúa Alonso
09/05/1923 Irun 35 1948-50
50
SolanasJosé Solanas Marín
05/12/1922 Zaragoza 35 1945-52
51
JoseítoJosé Iglesias Fernández
23/12/1926 Zamora 35 1949-52
52
AmorebietaJesús Amorebieta Larrañaga
03/09/1919 Bermeo 35 1948-50
53
MovillaJosé María Movilla Cubero
08/02/1975 Madrid 35 2011-13
54
BilićMate Bilić
23/10/1980 Split 35 2007-09
55
IrastorzaPedro Irastorza Ayerbe
22/04/1918 Zaldibia 35 1933-40
56
CorróManuel Antonio Esteva Corró
28/12/1919 Esporles 34 1946-49
57
FerrerJosé Ferrer Selma
19/08/1950 Castelló de la Plana 34 1973-76
58
AraujoJuan Araujo Pino
24/11/1920 La Carolina 34 1952-54
59
HillRamón Hill Plans
25/04/1925 Vilafranca del Penedès 34 1947-50
60
ZabaloRamón de Zabalo Zubiaurre
28/07/1910 South Shields 34 1931-35
61
VenysJuan Venys Bojado
15/03/1919 Barcelona 34 1949-52
62
VilaltaErnesto Vilalta Peñarroja
10/02/1923 La Vall d'Uixó 34 1953-55
63
AromaMartín Aroma Lete
03/09/1915 Portugalete 33 1939-43
64
Manu GarcíaManuel Alejandro García Sánchez
26/04/1986 Vitoria-Gasteiz 33 2016-19
65
DelibašićAndrija Delibašić
24/04/1981 Nikšić 33 2011-13
66
BienvenidoBienvenido Primo López
12/10/1928 Benimodo 33 1953-55
67
SasotVicenç Sasot Fraucà
21/01/1918 Peñalba 33 1939-41
68
Vall-lloveraFrancesc Vall-llovera Manau
06/02/1956 Sabadell 33 1975-78
69
MarianoMariano Uceda Valdelvira
30/01/1922 Beas de Segura 33 1948-50
70
MirloJosé Grande Garrido
25/11/1934 Ourense 33 1958-60
71
Juan ManuelJuan Manuel Tartilán Requejo
15/03/1938 Lugo 33 1963-65
72
NavarroGilberto Navarro Peidró
27/11/1935 Alcoi 33 1956-58
73
VicenteVicente Díaz Molina
20/04/1929 Granada 33 1953-55
74
BarralDavid Barral Torres
10/05/1983 San Fernando 33 2007-09
75
Raúl CámaraRaúl Miguel Cámara
28/02/1984 Madrid 33 2007-10
76
Koldo AguirreKoldo Aguirre Bidaurrazaga
27/04/1939 Sondika 33 1957-61
77
UrdirozMartín Urdiroz Apezarena
07/04/1911 Aoiz 33 1932-36
78
UcelayFélix Ucelay Urrengoechea
06/07/1919 Amorebieta-Etxano 33 1946-49
79
ManéJosé Manuel Jiménez Ortiz
21/12/1981 Tarifa 32 2008-10
80
PalauManuel Palau Carrión
23/11/1942 Valencia 32 1966-68
81
CalvoMartín Calvo Labarga
11/11/1912 Sestao 32 1934-41
82
GabriGabriel Francisco Garcia de la Torre
10/02/1979 Sallent 32 1998-00
83
AguirreÁngel Aguirre
32 1943-48
84
AmadeoAmadeo Labarta Rey
31/03/1905 Pasaia 32 1930-33
85
AñilAntonio Hernández Sánchez
16/10/1944 Cartagena 32 1972-76
86
PedrínPedro Casabona Casabona
1908 Los Corrales de Buelna 32 1932-35
87
LlorensCarles Llorens Mestre
01/09/1969 Valencia 32 2001-03
88
IdígorasManuel Idígoras Aspiazu
01/01/1940 Sevilla 32 1963-65
89
AgustínAgustín Jarabo Domínguez
11/10/1911 Ourense 32 1941-45
90
OlarietaJosé Manuel Olarieta Araluce
13/03/1926 Barakaldo 32 1947-49
91
Fede San EmeterioFederico San Emeterio Díaz
16/03/1997 Sierra de Ibio 32 2017-19
92
CeaEmilio Cea Medina
03/03/1927 Granada 32 1953-55
93
SantolariaAntonio Santolaria Balaguer
21/02/1912 Ribesalbes 32 1930-35
94
ArrietaJosé Félix Arrieta Achabal
19/01/1921 Barakaldo 32 1946-50
95
CaeiroJosé Valentín Caeiro Igós
14/02/1925 Hondarribia 32 1947-49
96
CallejaEduardo Chicharro Calleja
16/03/1937 Alcalá de Henares 31 1959-62
97
TirapuFernando Tirapu Arteta
07/11/1951 Pamplona 31 1981-84
98
PáezFederico Páez Martín
18/02/1948 Las Palmas de Gran Canaria 31 1980-82
99
ManuchoMateus Alberto Contreiras Gonçalves
07/03/1983 Luanda 31 2014-15
100
NavarroJoaquín Navarro Perona
02/08/1921 Gavà 31 1952-54
101
CandiCándido Gómez Álvarez
14/05/1928 Porriño 31 1956-59
102
CurtaJosé Puig Puig
22/02/1922 Sant Martí de Llémena 31 1948-52
103
Manolín CuestaManuel de la Cuesta Martínez
26/02/1950 Córdoba 31 1974-76
104
IsalGabriel Isal Miró
27/11/1923 Badalona 31 1954-57
105
KakutaGaël Romeo Kakuta Mambenga
21/06/1991 Lille 31 2014-15
106
MuñozJuan Muñoz Corominas
Girona 31 1957-59
107
RiusAntonio Rius Tárrega
16/09/1928 Alaquàs 31 1956-59
108
OlallaManuel Olalla Jurado
24/01/1935 Granada 31 1955-59
109
SantosVictoriano Santos Troya
05/05/1906 Torre de Juan Abad 31 1933-35
110
CerdáOctavio Cerdá Ferrándiz
03/04/1928 Cocentaina 31 1952-54
111
OrtegaJuan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 31 1953-56
112
HinojosaFrancisco Hinojosa Gala
22/12/1920 Granja de Torrehermosa 31 1950-57
113
BabotJuan Babot Xaus
19/09/1918 Sant Joan Despí 31 1947-49
114
MontesÁngel Montes Rodríguez
Valladolid 31 1932-36
115
Diego CostaDiego da Silva Costa
07/10/1988 Lagarto 31 2010-13
116
RieraJulián Riera Navarro
15/09/1940 Barcelona 31 1963-65
117
José LuisJosé Luis Prado Sánchez
15/11/1926 Madrid 31 1952-55
118
ToriBilbao
1922 31 1946-49
119
MatitoRomán Matito Domínguez
02/02/1927 Huelva 31 1958-60
120
ErañaJuan Eraña Virumbrales
18/09/1938 Erandio 30 1961-63
121
JulitoJulio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 30 1951-54
122
JuaneteJuan García García
07/11/1920 Madrid 30 1947-49
123
ZamoraRicardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 30 1960-62
124
SoladreroEnrique Soladrero Arbide
30/04/1913 Arrigorriaga 30 1943-46
125
NavarroGilberto Navarro Peidró
27/11/1935 Alcoi 30 1955-57
126
QuetglasMiguel Quetglas Brotons
23/09/1919 Murcia 30 1943-51
127
Mardones IJosé Mardones Llorente
04/02/1914 Vitoria-Gasteiz 30 1933-40
128
SabatéJaime Sabaté Mercadé
09/08/1947 Badalona 30 1974-77
129
FlorínFlorentino Muñiz Menéndez
22/11/1937 Avilés 30 1961-63
130
UmtitiSamuel Yves Umtiti
14/11/1993 Yaoundé 30 2016-18
131
MorroAntonio Morro Mora
13/09/1927 Mancor de la Vall 30 1951-53
132
MurilloBartolomé Murillo Pascual
05/08/1923 Barcelona 30 1948-51
133
MenaRafael de Francisco López
11/09/1933 Santa Cruz de Tenerife 30 1959-63
134
SerranoLuis Serrano Vilar
17/08/1930 Castelló de la Plana 30 1953-56
135
ArribasAlejandro Arribas Garrido
01/05/1989 Madrid 30 2011-13
136
Roberto GilRoberto Gil Esteve
30/07/1938 Paterna 30 1962-64
137
PilongoAntonio García Barreda
01/02/1933 Alcalá de Guadaíra 30 1955-57
138
GrossoRamón Moreno Grosso
08/12/1943 Madrid 30 1971-73
139
CifuentesLuis Cifuentes Zarracina
08/10/1928 Gijón 30 1958-61
140
VivetJuan Vivet Molas
16/07/1924 Vic 30 1950-53
141
BernardiBernardino Jiménez Reyes
11/08/1937 Puente Genil 30 1956-58
142
ReyJesús Rey Martínez
04/05/1918 Zaragoza 30 1948-50
143
MárquezRafael Márquez Álvarez
13/02/1979 Zamora 30 2007-10
144
AraujoJuan Araujo Pino
24/11/1920 La Carolina 30 1947-50
145
GoiburuIgnacio Goiburu Madina
09/01/1928 Erandio 30 1949-51
146
LarrinagaEnrique Larrinaga Esnal
20/06/1910 Sestao 30 1934-36
147
SolachiSantiago Solachi Ocerín
30 1939-44
148
RipollRafael Ripoll Jordán
25/12/1938 Alzira 30 1958-62
149
MedinaPedro Medina Atenza
1922 Archena 30 1948-50
150
PortalésFrancisco Portalés Guillem
15/04/1943 Catarroja 30 1964-66
151
HermidaManuel Hermida Losada
09/09/1924 Gondomar 30 1950-52
152
CosmeJosé Sirvent Bas
31/08/1927 Sant Vicent del Raspeig 30 1946-49
153
ToqueroGaizka Toquero Pinedo
09/08/1984 Vitoria-Gasteiz 30 2009-11
154
AlustizaIgnacio Alustiza Izaguirre
22/07/1931 Barakaldo 30 1954-56
155
VerdugoJuan Verdugo Pérez
25/05/1949 Montilla 30 1973-76
156
TamayoJosé Tamayo Alonso
01/06/1918 Torrijos 30 1945-48
157
MartínMartín González Rizo
22/06/1920 Santa Cruz de Tenerife 30 1944-47
158
RiveraCesáreo Rivera Pérez
09/03/1940 O Carballiño 30 1968-70
159
PueyoJosé Pueyo Chaubel
1916 Palma 30 1945-48
160
Carmelo CedrúnCarmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 30 1962-65
161
BermúdezJosé Bermúdez Rodríguez
27/11/1927 Las Palmas de Gran Canaria 30 1957-59
162
GarayJesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 30 1949-51
163
PocholoJosé Antonio Fernández Álvarez
18/03/1943 Gijón 30 1961-63
164
HerreroVicente Herrero Linares
05/04/1938 Sagunt 30 1959-61
165
MauriJosep Mauri Carbonell
22/02/1930 Barcelona 30 1951-54
166
PomarTomás Pomar Pérez
10/06/1923 Cullera 30 1953-55
167
AndrésJosé Andrés Villalba
11/10/1945 Valencia 30 1966-68
168
TotóValentín García Pascual
05/05/1941 Gandia 30 1966-68
169
JoseítoJosé Iglesias Fernández
23/12/1926 Zamora 30 1952-54
170
SerretRamón Serret Llibre
1932 Vallfogona de Balaguer 30 1952-57
171
Mikel GonzálezMikel González de Martín Martínez
24/09/1985 Arrasate 29 2010-11
172
PalmerJosé Palmer Calafell
31/07/1953 Andratx 29 1976-78
173
OlivaJoaquín Oliva Gomá
11/11/1926 Guisona 29 1957-59
174
EnriqueEnrique Martínez Alcón
16/02/1909 Murcia 29 1930-42
175
BertranAlfredo Bertran Palacio
16/02/1932 Barcelona 29 1957-60
176
SeguerJosé Seguer Sans
06/05/1923 Parets del Vallès 29 1950-52
177
BuenoAlberto Bueno Calvo
20/03/1988 Madrid 29 2014-15
178
KlimowiczDiego Fernando Klimowicz
06/07/1974 Quilmes 29 1996-97
179
Martínez VilasecaJuan Martínez Vilaseca
04/03/1943 Manresa 29 1963-65
180
ZárragaJosé María Zárraga Martín
15/08/1930 Getxo 29 1952-54
181
MolownyLuis Molowny Arbelo
12/05/1925 Santa Cruz de Tenerife 29 1952-54
182
LolinoManuel Jiménez Villahoz
02/10/1930 Mérida 29 1957-59
183
AnchíaSabino Anchía Cearreta
28/11/1932 Amorebieta-Etxano 29 1957-59
184
GermánGermán Gómez Gómez
05/01/1914 Santander 29 1934-40
185
FabeiroManuel Fabeiro Taboada
10/02/1922 Padrón 29 1947-49
186
MorollónEmilio Morollón Estébanez
23/07/1937 Madrid 29 1958-60
187
TrashorrasRoberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 29 2011-13
188
PeiróJaime Peiró Arbonés
09/08/1931 Barcelona 29 1957-59
189
BallesterÁngel Ballester Vilá
16/04/1911 Barcelona 29 1931-41
190
ArtetxeJosé Luis Artetxe Muguire
28/06/1930 Getxo 29 1958-60
191
PeraltaFrancisco Peralta Acero
28/09/1919 Barcelona 29 1947-49
192
CanellaRoberto Canella Suárez
07/02/1988 Pola de Laviana 29 2007-10
193
CurtaJoan Puig Puig
03/03/1933 Sant Martí de Llémena 29 1957-59
194
AstudilloMartín Mauricio Astudillo
11/10/1977 Mendoza 29 2001-02
195
RamosJosé Antonio Ramos Huete
03/04/1951 Tetuán 29 1974-76
196
PacoFrancisco Machín Fernández de la Puente
17/11/1958 Palma 29 1984-86
197
FerrerMiguel Ferrer Aymami
28/11/1932 Les Borges del Camp 29 1952-54
198
MarsalRamón Marsal Ribó
12/12/1934 Madrid 29 1959-63
199
Diego CastroDiego Castro Jiménez
02/07/1982 Pontevedra 29 2007-09
200
LeónFrancisco León Fandos
05/03/1926 Samper de Calanda 29 1950-52
201
BarriosAntonio Barrios Seoane
21/05/1910 Getxo 29 1935-41
202
AznarJosé Aznar Beltrán
21/04/1932 Barcelona 29 1953-55
203
YlleraGuillermo Yllera Cacho
11/03/1908 Santander 29 1929-33
204
SamperRafael Franco Samper
04/09/1938 Las Palmas de Gran Canaria 29 1961-64
205
García BaoManuel García-Bao Hervás
1929 Madrid 29 1956-58
206
VillaDavid Villa Sánchez
03/12/1981 Tuilla 29 2009-11
207
SierraAntonio Sierra Díaz
01/01/1919 Málaga 29 1949-52
208
GonzálezJosé Manuel González López
26/05/1943 Granada 29 1964-67
209
CaldenteyPedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 29 1951-55
210
RetamarMariano Pérez Retamar
19/08/1917 Sevilla 29 1947-49
211
MíchelMiguel Marcos Madera
08/11/1985 Pola de Lena 29 2007-09
212
Luis MoránLuis Morán Sánchez
26/07/1987 Luanco 29 2007-09
213
PeredaJesús María Pereda Ruiz de Temiño
15/06/1938 Medina de Pomar 29 1958-60
214
Esquisabel IIIsidro Esquisabel Miranda
15/05/1935 Pamplona 29 1955-60
215
ChinínJosé Arribas González
1933 Avilés 29 1956-58
216
RichardRicardo Moar Rios
20/09/1953 Ordes 29 1978-80
217
AlexisHumberto Alexis Trujillo Oramas
30/07/1965 Las Palmas de Gran Canaria 29 1998-00
218
ArandaCarlos Reina Aranda
27/07/1980 Málaga 29 2011-13
219
GuillénFrancisco Guillén Torres
09/07/1909 Castelló de la Plana 28 1931-35
220
ArangurenJesús Aranguren Merino
26/12/1944 Portugalete 28 1970-72
221
Rubén NavarroRubén Navarro Méndez
06/06/1978 Sallent 28 2001-02
222
AlcázarFrancisco Alcázar Talavera
08/08/1929 Murcia 28 1949-54
223
IbáñezSalvador Ibáñez Matoses
17/02/1927 Sueca 28 1953-55
224
EspeltRamón Espelt Auladell
19/10/1928 Calella 28 1957-59
225
EscuderoCristóbal Escudero Cebriá
11/01/1940 Picassent 28 1966-68
226
AranazLuis Aranaz Iliberri
19/08/1914 Estella 28 1935-40
227
EchevesteLuis Echeveste Ascasíbar
21/04/1927 Errenteria 28 1949-50
228
LoredoJosé Antonio Loredo Álvarez
26/11/1906 Gijón 28 1928-31
229
OlarietaJosé Manuel Olarieta Araluce
13/03/1926 Barakaldo 28 1952-54
230
SastreRafel Sastre Reus
22/10/1975 Palma 28 2007-09
231
PedrolEsteban Pedrol Albareda
20/11/1905 Tortosa 28 1932-35
232
BoladoEnrique Bolado Pineda
17/10/1931 Erandio 28 1954-58
233
VilaFrancisco Vila Monserrat
02/05/1939 Palma 28 1962-64
234
BartolíJuan Bartolí Figueras
30/10/1934 Molins de Rei 28 1963-66
235
Anca IIAlfonso Fernández Anca
23/01/1930 Ferrol 28 1958-60
236
RiveroJosé Francisco Rivero González
17/08/1924 Aranguren 28 1949-52
237
Jordi CruyffJohan Jordi Cruijff Coster
09/02/1974 Amsterdam 28 2001-02
238
AmianoJuan María Amiano Mariñelarena
20/11/1947 Lecaroz 28 1974-76
239
RicardoRicardo Alós Bailach
11/10/1931 Moncada 28 1953-56
240
ChordáSalvador Chordá Soria
28 1953-55
241
RamoncitoRamón García Díaz
15/03/1931 Nerva 28 1953-57
242
CarvajalJaime Fernández Carvajal
08/12/1938 Madrid 28 1959-62
243
LamorenaAntonio de la Morena Laguna
29/10/1936 Talavera de la Reina 28 1956-59
244
Diego CamachoDiego Camacho Quesada
03/10/1976 Madrid 28 2007-09
245
FerrónJordi Ferrón Forné
15/08/1978 Barcelona 28 1998-00
246
GarcíaJosé García Santonja
12/02/1922 Barcelona 28 1948-50
247
BorjaJosé Luis Borja Alarcón
29/05/1947 Cabezo de Torres 28 1973-76
248
ChanchoRamón García Blanco
15/09/1941 Santiago de Compostela 28 1961-63
249
Sergio RamosSergio Ramos García
30/03/1986 Camas 28 2013-15
250
Sergio RamosSergio Ramos García
30/03/1986 Camas 28 2010-12
En actiu la temporada 2020-21