Àrbitres

# Nom Edat Data Lloc de naixement Província P TG TV
1
39 12/07/1981 Brindisi 9 42 1
2
43 10/12/1977 Volterra 8 29 0
3
38 07/11/1982 Nocera Inferiore 8 30 2
4
39 15/07/1981 Imperia 8 39 2
5
44 20/02/1976 Teramo 7 30 1
6
38 25/02/1982 Roma 7 32 1
7
35 22/11/1985 Palermo 7 33 1
8
37 07/08/1983 Roma 7 38 3
9
42 16/05/1978 Roma 7 39 2
10
39 28/11/1981 Pinerolo 6 19 1
11
37 29/09/1983 Forlì 6 20 0
12
36 14/12/1984 Padova 6 28 0
13
43 06/11/1977 Trieste 6 28 0
14
45 23/11/1975 Montecchio Maggiore 6 34 2
15
39 12/04/1981 Nàpols 6 43 1
16
41 27/06/1979 Florència 5 17 0
17
36 14/04/1984 Turí 5 23 2
18
29 25/10/1991 Molfetta 5 25 3
19
36 11/07/1984 Roma 5 26 2
20
36 13/10/1984 Treia 5 29 1
21
37 08/12/1983 Ravenna 4 20 0
22
32 11/03/1988 Calangianus 3 12 0
23
36 06/11/1984 Tivoli 3 14 1
24
39 07/06/1981 Pompei 3 15 2
25
40 29/02/1980 Bolonia 3 16 0
26
32 04/10/1988 Città della Pieve 2 4 0
27
36 13/02/1984 Lecce 2 7 0
28
32 03/03/1988 L'Aquila 2 8 0
29
35 09/04/1985 Genova 2 8 0
30
38 09/09/1982 Turí 2 9 0
31
38 13/09/1982 Roma 2 9 0
32
33 19/08/1987 Milà 2 9 1
33
33 22/12/1987 Giulianova 2 10 1
34
35 10/04/1985 Rimini 2 11 0
35
38 28/12/1982 Bari 2 11 1
36
34 15/09/1986 Tricase 1 4 1
37
32 23/11/1988 Termoli 1 6 0
38
35 14/11/1985 San Vito al Tagliamento 1 6 1