Àrbitres 2019-20

# Nom Edat Data Lloc de naixement Província P TG TV
1
37 25/02/1982 Roma 21 104 11
2
38 15/07/1981 Imperia 19 109 7
3
42 10/12/1977 Volterra 18 73 1
4
43 20/02/1976 Teramo 18 83 2
5
38 12/04/1981 Nàpols 18 96 5
6
34 22/11/1985 Palermo 18 101 2
7
42 06/11/1977 Trieste 17 70 1
8
35 14/12/1984 Padova 17 79 3
9
36 07/08/1983 Roma 17 88 6
10
41 16/05/1978 Roma 17 91 2
11
44 23/11/1975 Montecchio Maggiore 17 93 3
12
46 25/08/1973 Florència 17 98 6
13
38 07/06/1981 Pompei 17 99 10
14
38 12/07/1981 Brindisi 16 65 1
15
36 29/09/1983 Forlì 16 78 3
16
35 14/04/1984 Turí 16 79 7
17
40 27/06/1979 Florència 16 85 8
18
38 28/11/1981 Pinerolo 15 69 7
19
37 07/11/1982 Nocera Inferiore 14 51 0
20
31 11/03/1988 Calangianus 14 72 6
21
36 08/12/1983 Ravenna 14 77 4
22
31 04/10/1988 Città della Pieve 3 8 0
23
37 28/12/1982 Bari 3 11 0
24
35 13/10/1984 Treia 3 13 0
25
35 11/07/1984 Roma 3 20 1
26
33 15/09/1986 Tricase 2 5 0
27
32 19/08/1987 Milà 2 7 0
28
39 29/02/1980 Bolonia 2 8 0
29
28 25/10/1991 Molfetta 2 12 2
30
33 19/07/1986 Valdagno 1 2 0
31
31 23/11/1988 Termoli 1 3 0
32
34 09/04/1985 Genova 1 3 0
33
35 12/03/1984 Lecco 1 4 0
34
35 06/11/1984 Tivoli 1 4 0
35
37 09/09/1982 Turí 1 4 0
36
34 14/11/1985 San Vito al Tagliamento 1 5 0
37
32 22/12/1987 Giulianova 1 6 0
Notificar error