Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Solano

Nom complet
Rubén Solano Sánchez
Data de naixement
19/01/1993 (33 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter
Altura
181 cm
Pes
70 kg
Rubén Solano Sánchez
19/01/1993 (33 anys)
Davanter
181 cm
70 kg
Top 100
Top 250
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED
Temporades 181952
Temporades seguides al mateix equip -2--22
Equips 141531
Partits Jugats 11981119996
Partits complets 03903924
Partits titular 0117311735
Partits suplent 181(#232)88261
Partits substituit 07937911
Partits incomplets 11591116072
Partits convocat 056501
Partits convocat total 12031720497
Guanyats 07647633
Empatats 06036011
Perduts 16246352
Minuts 101089830810908423524
Gols 04014012
Gols de suplent 012(#65)01200
Partits Marcant algun Gol 03913911
Promig golejador 0,000,200,090,200,110,33
Doblets 010101
Gols pròpia porta 000000
Gols penalty 020211
Targetes grogues 01501500
Targetes vermelles 010100
Edat primer partit 192630192632
Edat últim partit 193330333233
Edat primer partit en marcar -2630262932
Edat últim partit en marcar -3330332932
Enfrontaments amb més equips 186118796
Gols a més equips 03313311
Gols amb més equips 041411
Gols en una temporada 081812
Promig golejador en una temporada 0,000,300,090,300,330,50
Amonestacions en una temporada 040400
Partits substituit en una temporada 01731711
Partits suplent en una temporada 11981921
Partits incomplets en una temporada 128112831
Ascensos 0101--
Descensos 0101--
Jornades consecutives jugat 165(#222)765--
Jornades consecutives titular 017217--
Jornades consecutives complet 0707--
Jornades consecutives suplent 1626--
Jornades consecutives substituit 0525--
Jornades consecutives partit incomplet 119(#172)719--
Jornades consecutives guanyant 0535--
Jornades consecutives empatant 0414--
Jornades consecutives perdent 1414--
Jornades consecutives no guanyant 110210--
Jornades consecutives no empatant 112312--
Jornades consecutives no perdent 011611--
Jornades consecutives marcant 0212--
Jornades consecutives sense marcar 115515--
Jugats consecutius titular 01721735
Jugats consecutius complet 070723
Jugats consecutius suplent 164651
Jugats consecutius substituit 052511
Jugats consecutius partit incomplet 119111961
Jugats consecutius guanyant 053522
Jugats consecutius empatant 041411
Jugats consecutius perdent 143421
Jugats consecutius no guanyant 11241232
Jugats consecutius no empatant 11241283
Jugats consecutius no perdent 01161123
Jugats consecutius marcant 021211
Jugats consecutius sense marcar 11781755

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2011-12 25/02/2012 Elche - Recreativo de Huelva

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 03/09/2023 Antequera - Real Madrid Castilla

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2019-20 19/12/2019 Cornellà - Orihuela CF

Gol

# Temporada Data Partit
1 2022-23 12/11/2022 Cacereño - Córdoba
Col·labora amb BDFutbol!