Ranking Jornades Consecutives Jugant - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1980-81
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PJ Temporada
1
Calleja Noé Calleja García
05/11/1979 Gijón 173 2005-10
2
Aguilera Javier Aguilera Gumpert
31/01/1963 Madrid 150 1988-92
3
Moure Jesús Moure Vieiro
26/08/1961 Santiago de Compostela 140 1983-87
4
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 139 1989-93
5
Artigas José Luis Artigas Laborda
01/05/1960 Zaragoza 138 1987-91
6
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 130 2004-08
7
Ávila Alejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 128 2006-10
8
Caballero Pedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 123 1988-92
9
Pascual Bartomeu Pascual Rosselló
24/07/1965 Capdepera 122 1987-91
10
Rodolfo Rodolfo Gómez Jiménez
23/08/1952 Aguilar de Campoo 115 1980-84
11
Joselu José Luis Gómez Pérez
10/06/1987 Ribeira 114 2014-17
12
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 114 1989-92
13
Boix Francesc Boix Cubiña
03/04/1958 Banyoles 114 1983-86
14
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 111 2014-17
15
Andrés Andrés Ramos Sánchez
03/03/1977 Marbella 110 2007-11
16
Eutiquio Eutiquio Casado González
24/06/1961 Toro 108 1991-94
17
Javi Prendes Francisco Javier Prendes Arango
18/09/1969 Cudillero 103 1991-94
18
Luna Eslava Juan Luna Eslava
15/09/1964 Fernán Núñez 103 1989-93
19
Marc Martínez Marc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 102 2017-20
20
Valero Alejandro Valero Pellicer
03/01/1955 Meliana 100 1983-86
21
Pagès Josep Maria Pagès Carol
20/11/1975 Barcelona 100 1999-02
22
Iñaki Ignacio Marigil Echevarría
25/03/1964 Donostia/San Sebastián 99 1987-90
23
Carlos Carlos Martínez Rodríguez
27/06/1986 Barcelona 99 2013-16
24
Pedro Díaz Pedro Díaz Muñoz
18/06/1977 Talavera de la Reina 98 2003-07
25
Álvaro Campos Álvaro Campos Estellés
01/04/1987 Mislata 98 2017-20
26
Ávila Alejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 98 2003-07
27
Asen Jaime Asensio de la Fuente
07/10/1978 Madrid 97 2002-05
28
Tete Alfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 93 2000-03
29
Alfonso José Alfonso Martínez Crespo
02/02/1962 Torneros de Bernesga 92 1987-91
30
Raúl Moreno Raúl Moreno Artalejo
21/11/1979 Madrid 91 2007-10
31
Jorge Félix Jorge Félix Muñoz García
22/08/1991 Madrid 91 2015-18
32
Abadal Eduard Abadal Almendros
21/08/1967 Barcelona 91 1990-93
33
Pau Torres Pau Torres Riba
04/06/1987 Capellades 90 2011-15
34
Altuna Jon Altuna Mendizábal
24/06/1980 Ibarra 90 2010-13
35
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 90 1992-96
36
Ros Joan Ros Mangrané
21/02/1961 Reus 89 1983-86
37
Maciá Alberto Maciá Poveda
31/01/1984 Alicante 89 2009-12
38
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 88 2008-11
39
Ares Manuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 87 1991-94
40
Higes José Luis Higes Casalengua
09/08/1959 El Sotillo 87 1988-91
41
Higón José Marco Higón
22/05/1991 Valencia 87 2016-19
42
Roggero Miguel Ángel Roggero González
1954 86 1981-84
43
Santisteban José Manuel Santisteban González
27/09/1967 Barakaldo 86 1999-02
44
Ricardo Ricardo Sanz Hernandorena
12/03/1965 Valencia 85 1987-90
45
Puente Miguel Puente Valcarce
21/06/1971 Ponferrada 85 1992-95
46
Melo José Luis Gutiérrez Delgado
02/04/1970 Plasencia 85 1994-97
47
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 84 1989-92
48
Blázquez Manuel Ángel González Blázquez
21/02/1967 Quart de Poblet 84 1987-90
49
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 83 2008-11
50
Alberto Alberto Manuel Domínguez Rivas
11/02/1988 Santiago de Compostela 83 2017-20
51
Revuelta José Antonio Revuelta Estévez
10/01/1963 Montilla 83 1988-91
52
Pita Jesús García Pérez
05/03/1957 La Puebla de Arganzón 82 1981-84
53
Javi Díaz José Javier Díaz Gómez
11/05/1960 Reinosa 82 1981-84
54
David David Díaz-Guerra Lorenzo
08/07/1967 Portillo de Toledo 80 1989-93
55
Gerardo Gerardo Rodríguez Morán
27/10/1951 León 80 1980-83
56
Ramírez Antonio Ramírez Muñoz
07/03/1967 Terrassa 80 1987-90
57
Tinoko Juan Antonio Tinoko Sagayo
16/01/1963 Amorebieta-Etxano 79 1991-94
58
Peri Pere Ventura Garcia
21/07/1969 Anglès 79 1991-95
59
Orlando Quintana Orlando Quintana García
25/03/1978 Las Palmas de Gran Canaria 79 2008-11
60
Marco Paixão Marco Filipe Lopes Paixão
19/09/1984 Sesimbra 79 2006-09
61
Armando Armando Gil Sanjuán
14/12/1955 La Almunia de Doña Godina 79 1983-86
62
Angelín Ángel Martínez Izquierdo
03/06/1966 Madrid 78 1991-94
63
Villar Iosu Villar Vidal
16/02/1987 Cangas 78 2011-14
64
Titi Javier Álvarez Pareja
27/10/1986 Gijón 77 2012-15
65
Paco Francisco José Fernández Mas
15/03/1979 Valencia 77 2013-16
66
España Miguel Ángel España Rosado
14/06/1973 Madrid 77 2001-04
67
Carolo Jesús Rodríguez Muiños
03/05/1965 Padrón 77 1987-90
68
Araujo Joaquim Araujo Delgado
10/03/1988 Barcelona 77 2011-14
69
Arrastia Miguel Ángel Arrastia Arricibita
19/04/1968 Pamplona 77 1991-94
70
Dorado José Antonio Dorado Ramírez
10/07/1982 Córdoba 77 2001-04
71
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 76 1991-94
72
Algar Julio Algar Pérez-Castilla
16/10/1969 Madrid 76 1996-99
73
Tistu Bautista Álvarez Rodríguez
01/03/1959 San Martín del Rey Aurelio 76 1980-82
74
Viña Avelino Viña Vázquez
12/04/1963 Montevideo 76 1992-95
75
Elola Francisco Javier Elola Lekuona
29/01/1960 Tijuana 76 1994-96
76
Marc Mas Marc Mas Costa
01/06/1990 Sils 76 2017-19
77
Iván Iván González Veiras
09/10/1978 Noia 76 2009-11
78
Matías Matías Ramis Mas
01/06/1964 Maria de la Salut 76 1984-86
79
Miramón Jorge Miramón Santagertrudis
02/06/1989 Zaragoza 76 2013-15
80
Cudi Javier Menéndez Sierra
18/12/1966 Gijón 76 1989-91
81
Saizar Mikel Saizar Soroa
18/01/1983 Ibarra 75 2017-19
82
Brais Pereiro Brais Pereiro Troncoso
15/05/1991 Porriño 75 2017-19
83
Torras Jaume Torras Planas
07/10/1968 Folgueroles 75 1990-92
84
Ricardo Ricardo José Barreda González
23/11/1974 Gijón 75 2000-03
85
Algar Julio Algar Pérez-Castilla
16/10/1969 Madrid 74 1995-97
86
Paredes Jaime Paredes Martín
02/11/1990 Leganés 74 2012-15
87
Iricibar Julio Iricibar Bayarri
24/10/1993 Valladolid 74 2017-19
88
Torras Jaume Torras Planas
07/10/1968 Folgueroles 74 1992-94
89
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 74 1987-89
90
Gaitán Carlos Javier Gaitán Vargas
03/11/1971 Madrid 74 1994-97
91
Escoda Gerard Escoda Nogués
26/05/1972 Reus 74 1994-96
92
Llario Rafael Llario Espí
03/01/1965 Benigànim 74 1991-93
93
Pere Pere Cornado Albana
02/01/1971 Puigverd de Lleida 73 1991-94
94
De Navas David de Navas Alcalá
07/12/1976 Alcobendas 73 2008-10
95
Emilio
73 1987-90
96
Ciaurriz Enrique Ciaurriz López
24/08/1964 Pamplona 73 1987-90
97
Indias José María Indias Tello
20/09/1971 Donostia/San Sebastián 73 1994-97
98
Coto Fernando Coto Aragonés
30/12/1960 Barcelona 73 1983-86
99
Lozano Ramón Lozano García
24/08/1962 Zaragoza 73 1988-90
100
Salvatierra Jesús Antonio Salvatierra Ciria
14/06/1953 Tudela 73 1983-86
101
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 73 2007-10
102
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 73 2015-18
103
Sandro Sandro Marques Santos
31/10/1971 Porto Velho 73 2005-07
104
Montes Juan Carlos Montes Blanco
17/01/1961 La Línea de la Concepción 73 1990-92
105
Badía Édgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 72 2014-16
106
Luis Luis Ernesto Paños Tórtola
10/09/1960 El Provencio 72 1987-90
107
Fierro Fernando Fierro López
21/04/1966 Salas de los Infantes 72 1990-92
108
Texeira Antonio Texeira Muñoz
27/07/1986 Barcelona 72 2012-14
109
Olabe Roberto Olabe Aranzábal
20/10/1967 Vitoria-Gasteiz 72 1992-94
110
Rubio Manuel Rubio Velasco
18/05/1975 Leganés 72 2002-04
111
Hans Hans Schönhöfer Martí
12/04/1962 Sant Cugat del Vallès 72 1983-86
112
Carmona Francisco José Carmona Torres
07/05/1968 Santa Coloma de Gramenet 72 1996-99
113
Mackay Juan Mackay Abad
14/07/1986 A Coruña 72 2016-19
114
Eduardo Eduardo Navarro Soriano
28/01/1979 Zaragoza 72 2002-04
115
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 71 2006-08
116
David Malo David Malo Azagra
21/08/1980 Marcilla 71 2005-07
117
Arumí Rafael Arumí Cebrián
05/02/1962 Barcelona 71 1991-93
118
Lekumberri Juan José Lekumberri Sesma
16/08/1961 Pamplona 71 1984-87
119
Pita Carlos Pita González
08/12/1984 A Coruña 71 2008-11
120
Iván Crespo Iván Crespo Secunza
10/12/1984 Santander 71 2017-19
121
Álvaro Campos Álvaro Campos Estellés
01/04/1987 Mislata 70 2012-14
122
Aketxe Isaac Aketxe Aranceta
19/06/1956 Getxo 70 1980-82
123
Amigó Vicente Amigó Navarro
01/10/1954 Silla 70 1982-84
124
José Vega José Vega Núñez
11/07/1989 Madrid 70 2014-16
125
Limones Jesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 70 2014-16
126
Morgades Josep Morgades Amargos
21/07/1956 Barcelona 70 1982-84
127
Adolfo Adolfo Romero León
15/09/1958 Sevilla 69 1984-86
128
Carrasco Juan Carrasco
1954 69 1982-85
129
Sancho Víctor Manuel Sánchez Sancho
19/01/1969 Madrid 69 1990-93
130
Craviotto Carlos Craviotto Martos
07/05/1983 Lleida 69 2012-15
131
Javi Cabezas Francisco Javier Cabezas Chounavelle
28/02/1990 Córdoba 69 2016-19
132
Ferrer Joaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 69 1980-82
133
Wilfred José Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 69 2017-19
134
Héctor Bosque Héctor Bosque Boix
16/08/1978 Alcañiz 69 1999-02
135
Valero Alejandro Valero Pellicer
03/01/1955 Meliana 69 1980-82
136
Niza Miguel Niza Peña
11/02/1957 Sevilla 69 1980-82
137
Horcajada Javier Horcajada Aceituno
05/01/1969 Lleida 69 1989-91
138
Rodri Francisco Ruiz Valbuena
03/12/1971 Reus 68 1996-98
139
Eguileor Iñaki Egileor Mateos
07/11/1963 Bilbao 68 1987-89
140
Paco Soler Francisco Manuel Soler Atencia
05/03/1970 Palma 68 1989-91
141
Galder Galder Izaola Azcona
13/06/1972 Bilbao 68 1993-96
142
Pepito José Martínez Ureña
02/05/1955 Madrid 68 1982-84
143
Masqué Ramón Masqué Rodón
26/07/1960 Reus 68 1983-86
144
Adrián Adrián Fernando Hernández Socorro
21/02/1992 Las Palmas de Gran Canaria 68 2014-16
145
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 67 1996-99
146
Horcajada Javier Horcajada Aceituno
05/01/1969 Lleida 67 1996-99
147
Márquez Argimiro Márquez Peñarrubia
15/02/1958 Ossa de Montiel 67 1984-87
148
Mallo Ignacio García Mallo
20/02/1960 Vigo 67 1980-82
149
Torrecilla Jordi Cosme Torrecilla López
08/12/1974 Barcelona 67 2002-04
150
Calle Kevin Calle Ochoa
04/04/1993 Vitoria-Gasteiz 67 2015-18
151
Bonis Nicolas Bonis
30/08/1981 Wissembourg 67 2005-07
152
Ayneto Mariano Ayneto Castro
10/03/1962 Zaragoza 67 1991-93
153
Raúl Moreno Raúl Moreno Artalejo
21/11/1979 Madrid 66 2005-07
154
Conde Florencio Conde Camarós
17/10/1969 Barcelona 66 1990-92
155
Jordi Ortega Jordi Ortega Alcalá
27/01/1995 Mataró 66 2016-18
156
Albístegui Alexander Albístegui Revilla
01/07/1987 Eibar 66 2012-15
157
De la Fuente José Ramón de la Fuente Morató
22/12/1970 Castell d'Aro 66 2000-02
158
Izurza Pedro María Izurza Moreno
08/06/1982 Durango 66 2004-07
159
Bautista José María Bautista Monente
17/08/1958 Donostia/San Sebastián 66 1980-82
160
Añete Antonio Salas Quinta
01/10/1985 Coria del Río 66 2009-12
161
Verdejo Vicente Verdejo Coloma
19/01/1980 Villena 66 2000-02
162
Jandri Alejandro Arenales Marchena
09/02/1968 Laguna de Duero 66 1990-93
163
Kike Royo Enrique Royo Herranz
14/06/1991 Logroño 65 2014-16
164
Munir Munir Mohand Mohamedi El Kajoui
10/05/1989 Melilla 65 2012-14
165
Raúl Polo José Raúl Polo Mangut
22/04/1972 Cáceres 65 1992-95
166
Melgar José Joaquín Melgar García
13/01/1968 Oviedo 65 1994-96
167
Luisito Luis Mayor Vega
28/04/1962 Madrid 65 1989-91
168
Coria Antonio Calvo Coria
03/06/1961 Zamora 65 1984-86
169
Mario Torres José Mario Torres Mirones
19/02/1963 Vioño 65 1989-91
170
Rubén Falcón Rubén Falcón Mínguez
08/10/1977 Zaragoza 65 2011-13
171
Castilla Juan Carlos Castilla Gómez
10/06/1978 Huelva 64 2004-06
172
Raúl Ruiz Raúl Ruiz Benito
20/12/1962 Logroño 64 1989-92
173
Ballester Bartolomé Ballester Mulet
01/07/1965 Campos 64 1987-89
174
Herrera Francisco Herrera Lorenzo
02/12/1953 Barcelona 64 1980-82
175
Kiki Fernando Nicolás Torres
22/01/1967 Torrevieja 64 1989-92
176
Petón José Antonio Martín Otín
20/09/1956 Madrid 64 1981-83
177
Herrera Juan Carlos López Pérez
07/02/1961 Pola de Laviana 64 1987-89
178
Eizmendi Eneko Eizmendi Blanco
10/06/1990 Donostia/San Sebastián 64 2014-16
179
César Cesáreo Reboredo Rozas
Prado 63 1988-90
180
López Miró Gregorio López Miró
29/11/1960 Castelló de la Plana 63 1987-89
181
Boris Boris Garrós Torrent
22/06/1988 Barcelona 63 2016-18
182
Iraola Andoni Iraola Sagarna
22/06/1982 Usurbil 63 2001-03
183
González Silvestre González Diago
08/12/1958 La Vall d'Uixó 63 1987-89
184
Fer Ruiz Fernando Ruiz Izaguirre
11/07/1991 Madrid 63 2016-18
185
Luisito José Luis Míguez Iglesias
07/08/1966 Teo 63 1994-97
186
Fernando Fernando Guzón Fernández
10/07/1966 Palencia 63 1992-94
187
Enrique Enrique Jiménez Hevia
25/01/1971 Marbella 63 1995-97
188
Miguel Ángel Miguel Ángel Trenado Prieto
09/06/1985 Madrid 63 2011-13
189
Guillén Aurelio Guillén García
16/09/1961 Barcelona 63 1989-92
190
Marcos Marcos Pérez de Arcos
14/09/1984 Barcelona 62 2014-16
191
Sola Jorge Sola Ruiz
03/09/1972 Olite 62 2004-06
192
Vellisca Martín Vellisca González
22/08/1971 Madrid 62 1991-94
193
Javi Rodríguez Javier Rodríguez Gonzalvo
06/10/1977 L'Hospitalet de Llobregat 62 2001-04
194
Ponzo Rafael Antonio Ponzo García
18/10/1978 Madrid 62 2013-15
195
Ramos José Ramos Cascallana
05/01/1961 Cubillos del Sil 62 1989-92
196
León Vicente León Pérez
16/08/1955 Zamora 62 1983-86
197
Rueda Antonio Rueda Galera
24/10/1963 Granollers 62 1994-96
198
Igoa Jon Igoa García
14/10/1966 Arrasate 62 1986-89
199
Boni Bonifacio Amat Vicedo
14/08/1962 Petrer 62 1989-91
200
Puig Solsona Joan Ramon Puig Solsona
31/10/1952 Puigverd de Lleida 62 1980-82
201
Mella Rafael Mella Ferreiro
06/11/1991 A Coruña 62 2014-16
202
Chechu José Luis Díaz de Corcuera Valdivieso
08/12/1959 Vitoria-Gasteiz 62 1982-84
203
Limones Jesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 62 2017-19
204
Moso Joaquín Andrés Moso Hernández
07/09/1978 Zaragoza 62 2008-10
205
Melero Tomás Melero Martínez
27/10/1954 Ripoll 61 1980-82
206
Latorre Vicente Latorre Bolea
18/09/1960 Valencia 61 1984-86
207
Dani Cobo Daniel Cobo Rasines
07/06/1977 Santander 61 2006-08
208
Manolín Manuel Francisco Sirviente Prius
08/05/1961 San Fernando 61 1980-83
209
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 61 1991-93
210
Asier Butrón Asier Butrón Astigarraga
16/04/1981 Santurtzi 61 2002-04
211
Menudo Juan Carlos Menudo Domínguez
18/06/1991 Sevilla 61 2014-17
212
Pozo Rafael Pozo Reinoso
25/04/1967 Barcelona 61 1989-91
213
Koldo Jesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 61 1994-96
214
Belanche Miguel Ángel Belanche Prados
26/07/1956 Villahermosa del Campo 61 1990-92
215
Vila José Luis Lago Vila
02/02/1958 Pontevedra 61 1980-82
216
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 61 2005-08
217
Escalona Miguel Escalona Verano
22/11/1983 Logroño 61 2009-11
218
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 60 2004-06
219
Rubén Anuarbe Rubén Anuarbe Martín
18/06/1981 Madrid 60 2006-09
220
David Martín David Martín García
27/08/1992 Segovia 60 2017-19
221
Melo José Luis Gutiérrez Delgado
02/04/1970 Plasencia 60 1997-99
222
León Vicente León Pérez
16/08/1955 Zamora 60 1980-82
223
Lekumberri Juan José Lekumberri Sesma
16/08/1961 Pamplona 60 1982-84
224
Luismi Luis Miguel Domínguez de los Ríos
09/02/1967 Zamora 60 1988-91
225
Rubén Rubén Zubiaga Jauregui
10/06/1969 Gernika 60 1996-98
226
Quico Francisco Javier Rey García
14/06/1967 Viveiro 60 1991-93
227
Luis Alonso Luis Alonso Cebada
16/01/1955 Vigo 60 1980-82
228
Sabin Bilbao Sabin Bilbao Bolumburu
16/01/1960 Loiu 60 1981-83
229
Glaría Jesús Glaría Yetano
27/10/1961 Villafranca 60 1985-87
230
Ríos
59 1981-83
231
Luis César Luis Ángel César Sampedro
03/05/1966 Vilagarcía de Arousa 59 1993-96
232
Museros Antonio José Museros Vinuesa
05/02/1960 Castelló de la Plana 59 1987-89
233
Pikabea José Antonio Pikabea Larrarte
26/09/1970 Donostia/San Sebastián 59 1989-92
234
Serrano Jesús María Serrano Eugui
29/04/1973 Pamplona 59 1992-94
235
Javi Fernández Javier Fernández Sanz
21/08/1978 Madrid 59 2002-04
236
Toni Laureano Antonio Villa Suárez
07/01/1995 Lorquí 59 2014-16
237
Luna Manuel Luna Navarro
04/02/1973 Barcelona 59 1993-95
238
Valero Vicente Javier Valero Verchili
28/02/1973 Castelló de la Plana 59 2000-02
239
Antonio López Antonio López Ameijenda
11/06/1982 A Coruña 59 2014-17
240
Valverde José Antonio Valverde García
20/01/1960 Badajoz 59 1989-91
241
Frank Francisco Javier Pérez García
01/04/1968 Burlada 59 1989-91
242
Òscar Rubio Òscar Rubio Fauria
14/05/1984 Lleida 59 2011-13
243
Dorronsoro Pedro José Dorronsoro González
12/05/1977 Torrelavega 59 2008-10
244
Lasaosa Agustín Lasaosa Laliena
02/12/1958 Huesca 59 1980-82
245
Elola Francisco Javier Elola Lekuona
29/01/1960 Tijuana 59 1987-89
246
Luis Ángel Luis Ángel Martínez Domínguez
10/12/1958 Bilbao 59 1990-92
247
Pato Guillén Patricio Damián Guillén Gandini
28/12/1984 Montevideo 58 2014-16
248
Luisito José Luis Míguez Iglesias
07/08/1966 Teo 58 1990-93
249
Pitu Roberto Doncel García
02/12/1997 Vigo 58 2018-20
250
Patino Juan Patino Pavón
02/05/1965 Rota 58 1984-86
En actiu la temporada 2019-20