Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Bilbao

Nom complet
Iker Bilbao Mendiguren
Data de naixement
20/03/1996 (30 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Altura
181 cm
Pes
77 kg
Iker Bilbao Mendiguren
20/03/1996 (30 anys)
Migcampista
181 cm
77 kg
Top 250
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP
Temporades 24163
Temporades seguides al mateix equip -3--3
Equips 22131
Partits Jugats 4485331295
Partits complets 82510332
Partits titular 295325822
Partits suplent 15328473
Partits substituit 212714480
Partits incomplets 365922953
Partits convocat 13174300
Partits convocat total 57102371595
Guanyats 114310542
Empatats 17247410
Perduts 161816343
Minuts 2544478421217328237
Gols 26180
Gols de suplent 03030
Partits Marcant algun Gol 25170
Promig golejador 0,050,070,030,060,00
Doblets 01010
Gols pròpia porta 00000
Targetes grogues 6146201
Targetes vermelles 01110
Edat primer partit 2521282123
Edat últim partit 2825292825
Edat primer partit en marcar 25222822-
Edat últim partit en marcar 25252825-
Enfrontaments amb més equips 253119545
Gols a més equips 24160
Gols amb més equips 11110
Gols en una temporada 23130
Promig golejador en una temporada 0,050,110,030,110,00
Amonestacions en una temporada 56661
Partits substituit en una temporada 21914210
Partits suplent en una temporada 9158152
Partits incomplets en una temporada 302322302
Ascensos 0101-
Descensos 2013-
Jornades Consecutives Jugat 19221622-
Jornades Consecutives Titular 138513-
Jornades Consecutives Complet 3333-
Jornades Consecutives Suplent 2818-
Jornades Consecutives Substituit 6446-
Jornades Consecutives Partit Incomplet 1312713-
Jornades Consecutives Guanyant 1343-
Jornades Consecutives Empatant 2323-
Jornades Consecutives Perdent 4234-
Jornades Consecutives No Guanyant 104510-
Jornades Consecutives No Empatant 41011(#178)10-
Jornades Consecutives No Perdent 3949-
Jornades Consecutives Marcant 1111-
Jornades Consecutives Sense Marcar 13141614-
Jugats Seguits 192216225
Jugats Consecutius Titular 15136151
Jugats Consecutius Complet 53351
Jugats Consecutius Suplent 78283
Jugats Consecutius Substituit 64460
Jugats Consecutius Partit Incomplet 18127183
Jugats Consecutius Guanyant 29(#127)491
Jugats Consecutius Empatant 33230
Jugats Consecutius Perdent 42341
Jugats Consecutius No Guanyant 1045101
Jugats Consecutius No Empatant 101115(#106)115
Jugats Consecutius No Perdent 59491
Jugats Consecutius Marcant 11110
Jugats Consecutius Sense Marcar 292824295

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 23/08/2021 Mirandés - Amorebieta

Gol

# Temporada Data Partit
1 2021-22 29/08/2021 Amorebieta - Almería

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 25/08/2024 Barcelona Atlètic - Real Unión

Gol

# Temporada Data Partit
1 2024-25 09/11/2024 Real Unión - Ponferradina

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2019-20 19/12/2019 Amorebieta - CD Badajoz
Col·labora amb BDFutbol!