Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Febas

Nom complet
Aleix Febas Pérez
Data de naixement
02/02/1996 (30 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Altura
171 cm
Pes
64 kg
Aleix Febas Pérez
02/02/1996 (30 anys)
Migcampista
171 cm
64 kg
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5 EURO
Temporades 4721012841
Temporades seguides al mateix equip -22-33--
Equips 35167431
Partits Jugats 722476931938816721
Partits complets 3696401321725360
Partits titular 621935825531311620
Partits suplent 10541164755101
Partits substituit 2697(#65)16123(#138)1396260
Partits incomplets 36151(#97)2718721411361
Partits convocat 2515240422250
Partits convocat total 972627135943018971
Guanyats 17101(#188)341181528170
Empatats 207117911082200
Perduts 3575181101286351
Minuts 521917047523322266274991003521918
Gols 2881018320
Gols de suplent 01213100
Partits Marcant algun Gol 2861016320
Promig golejador 0,030,030,120,030,050,190,030,00
Doblets 00202000
Gols pròpia porta 00000000
Targetes grogues 16381254662160
Targetes vermelles 00202000
Edat primer partit 2321192119212330
Edat últim partit 3029213030293030
Edat primer partit en marcar 29211921192329-
Edat últim partit en marcar 29292029292729-
Enfrontaments amb més equips 245125628116241
Gols a més equips 275914320
Gols amb més equips 14145210
Gols en una temporada 23535220
Promig golejador en una temporada 0,060,110,150,110,150,670,060,00
Amonestacions en una temporada 1010810101100
Partits substituit en una temporada 17201120201170
Partits suplent en una temporada 723(#115)923(#178)23171
Partits incomplets en una temporada 24302030302241
Ascensos -2022---
Descensos 11022-1-
Jornades consecutives jugat 2146364646---
Jornades consecutives titular 2123162929---
Jornades consecutives complet 188132222---
Jornades consecutives suplent 36266---
Jornades consecutives substituit 46266---
Jornades consecutives partit incomplet 51031010---
Jornades consecutives guanyant 36767---
Jornades consecutives empatant 23333---
Jornades consecutives perdent 34344---
Jornades consecutives no guanyant 77779---
Jornades consecutives no empatant 8915915---
Jornades consecutives no perdent 71281212---
Jornades consecutives marcant 11212---
Jornades consecutives sense marcar 1546(#138)214646---
Jugats seguits 214636464616211
Jugats consecutius titular 39413268684390
Jugats consecutius complet 1881322221180
Jugats consecutius suplent 38388231
Jugats consecutius substituit 46266240
Jugats consecutius partit incomplet 1819320206181
Jugats consecutius guanyant 36767230
Jugats consecutius empatant 23333120
Jugats consecutius perdent 36366231
Jugats consecutius no guanyant 1010711112101
Jugats consecutius no empatant 12121512156121
Jugats consecutius no perdent 714131414570
Jugats consecutius marcant 11212210
Jugats consecutius sense marcar 45109211091096451

Efemèrides

Gol

# Temporada Data Partit
1 2025-26 23/11/2025 Elche - Real Madrid

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2026-27 16/09/2026 Omonia - Celta de Vigo

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2017-18 06/09/2017 Zaragoza - Granada

Gol

# Temporada Data Partit
1 2019-20 11/01/2020 Zamora - Mallorca
Col·labora amb BDFutbol!