Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Gálvez

Nom complet
Alejandro Gálvez Jimena
Data de naixement
06/06/1989 (37 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Central
Altura
186 cm
Pes
80 kg
Alejandro Gálvez Jimena
06/06/1989 (37 anys)
Migcampista
Central
186 cm
80 kg
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5 Bundesliga
Temporades 6232810782
Temporades seguides al mateix equip 222222222
Equips 412157551
Partits Jugats 1242182311452271816541
Partits complets 99764141061701512223
Partits titular 1141178231252031714733
Partits suplent 10104820241188
Partits substituit 123108152522210
Partits incomplets 22131416354934018
Partits convocat 4615121616215812
Partits convocat total 1703683522062891922353
Guanyats 4362011496945815
Empatats 1753410225672710
Perduts 641028107410278016
Minuts 1015910746912202811233181451498129732814
Gols 6071613082
Gols de suplent 000000000
Partits Marcant algun Gol 6071613082
Promig golejador 0,050,000,090,030,040,060,000,050,05
Gols pròpia porta 001001011
Targetes grogues 527401659999619
Targetes vermelles 324159030
Edat primer partit 223220342220222225
Edat últim partit 293322353333342926
Edat primer partit en marcar 22-20352220-2225
Edat últim partit en marcar 29-2235(#73)2929-2926
Enfrontaments amb més equips 291646203977114819
Gols a més equips 6071613082
Gols amb més equips 302135041
Gols en una temporada 203123021
Promig golejador en una temporada 0,250,000,100,100,250,250,000,250,05
Amonestacions en una temporada 15(#126)41691516315(#159)6
Partits substituit en una temporada 628668166
Partits suplent en una temporada 563666166
Partits incomplets en una temporada 67111271111010
Descensos 311146-30
Jornades Consecutives Jugat 11420101120--7
Jornades Consecutives Titular 11420101120--6
Jornades Consecutives Complet 1121241112--5
Jornades Consecutives Suplent 242344--4
Jornades Consecutives Substituit 212222--2
Jornades Consecutives Partit Incomplet 242544--4
Jornades Consecutives Guanyant 423344--4
Jornades Consecutives Empatant 226326--3
Jornades Consecutives Perdent 523255--2
Jornades Consecutives No Guanyant 648668--5
Jornades Consecutives No Empatant 636566--6
Jornades Consecutives No Perdent 537458--4
Jornades Consecutives Marcant 101111--1
Jornades Consecutives Sense Marcar 114961111--7
Jugats Seguits 1142010112018117
Jugats Consecutius Titular 53760105360164815
Jugats Consecutius Complet 17317417188177
Jugats Consecutius Suplent 292399144
Jugats Consecutius Substituit 212222133
Jugats Consecutius Partit Incomplet 210451010177
Jugats Consecutius Guanyant 533355255
Jugats Consecutius Empatant 226326233
Jugats Consecutius Perdent 634266264
Jugats Consecutius No Guanyant 20(#74)611820(#148)208208
Jugats Consecutius No Empatant 1988819193199
Jugats Consecutius No Perdent 849588486
Jugats Consecutius Marcant 101111011
Jugats Consecutius Sense Marcar 362120213636183634

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 10/10/2021 FC Cartagena - UD Ibiza

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 27/08/2023 Recreativo de Huelva - Intercity

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2011-12 13/12/2011 Mallorca - Sporting de Gijón

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2014-15 23/08/2014 Hertha Berliner - Werder Bremen

Gol

# Temporada Data Partit
1 2014-15 30/08/2014 Werder Bremen - Hoffenheim
Col·labora amb BDFutbol!