Ranking Jugats Consecutius No Guanyant - 1ª

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Jaime Jaime Romero Gómez
31/07/1990 Valdeganga 31 2011-17
2
Cartagena Juan Manuel Cartagena Travesedo
29/06/1958 Orihuela 28 1986-89
3
Álex Alejandro Fernández Sama
24/05/1974 Gijón 28 1996-99
4
Bračun Milivoj Bračun
22/04/1958 Zagreb 28 1988-89
5
Curro Miguel Gómez Burgos
31/12/1943 Mérida 27 1969-72
6
Alejandro Alejandro Rodríguez López
17/06/1964 Albacete 27 1992-93
7
Vergara Iñaki Vergara Iríbar
26/01/1962 Ondarroa 26 1991-95
8
Marković Dejan Marković
26/05/1973 Zemun 26 1994-95
9
Iturra Manuel Rolando Iturra Urrutia
23/06/1984 Temuco 25 2014-15
10
Matute Roberto Matute Puras
26/08/1972 San Asensio 25 1993-95
11
Acosta Antonio Acosta Rivera
22/11/1971 Madrid 25 1992-95
12
Reyes Antonio Reyes González
16/10/1964 Sevilla 25 1988-96
13
Nikiforov Yuri Valeryevich Nikiforov
16/09/1970 Odesa 24 1996-98
14
Lito José Manuel Freire Chapela
13/09/1966 Moaña 24 1992-93
15
Gunino Adrián Javier Gunino Duque
03/02/1989 Montevideo 23 2014-15
16
Pablo Pablo Javier Díaz Stalla
05/08/1971 Buenos Aires 23 1996-98
17
Joseba Aguirre Joseba Aguirre López
17/03/1964 Ortuella 23 1992-93
18
Manolet Vicente López Barberá
13/03/1936 Alicante 23 1960-65
19
Cuartero Luis Carlos Cuartero Laforga
17/08/1975 Zaragoza 22 1995-97
20
Stuani Cristhian Ricardo Stuani Curbelo
12/10/1986 Tala 22 2011-13
21
Aguilera Carlos Aguilera Martín
22/05/1969 Madrid 22 1999-03
22
Mejías José Manuel Mejías López
21/01/1959 Cádiz 22 1989-91
23
Lei Wu Lei
19/11/1991 Pinyin 22 2019-20
24
Cléber Cléber Américo da Conceição
26/07/1969 Belo Horizonte 21 1992-93
25
Mario Cotelo Mario Gutiérrez Cotelo
10/02/1975 La Felguera 21 1995-98
26
Mario Mario Fernández Cuesta
30/04/1988 Santander 21 2010-17
27
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 21 1997-98
28
Atilano Atilano Vecino Escuadra
18/08/1958 Coreses 21 1989-90
29
Gerardo Gerardo García León
07/12/1974 Sevilla 21 2005-07
30
Nico Olivera Andrés Nicolás Olivera
30/05/1978 Montevideo 20 1999-02
31
Rufete Francisco Joaquín Pérez Rufete
20/11/1976 Benejúzar 20 2007-09
32
Clerc Carlos Clerc Martínez
21/02/1992 Badalona 20 2013-17
33
Sastre Rafel Sastre Reus
22/10/1975 Palma 20 2009-11
34
Narciso Narciso Manuel Rodríguez de Armas
05/10/1962 Cardones (Arucas) 20 1991-93
35
Oier Oier Sanjurjo Maté
25/05/1986 Estella 20 2016-17
36
Villar José Villar Pérez
21/12/1933 Las Palmas de Gran Canaria 20 1955-58
37
Geromel Pedro Tonon Geromel
21/09/1985 São Paulo 20 2012-13
38
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 20 1987-89
39
Diop Papakouli Diop
19/03/1986 Kaolack 20 2011-13
40
Portillo Javier García Portillo
30/03/1982 Aranjuez 20 2007-09
41
Kodro Kenan Kodro
19/08/1993 Donostia/San Sebastián 20 2016-17
42
Crespo José Ángel Crespo Rincón
09/02/1987 Sevilla 20 2009-15
43
Fidel Fidel Chaves de la Torre
27/10/1989 La Dehesa de Riotinto 20 2013-15
44
Ángel González Ángel González Castaños
03/12/1958 Ciudad Rodrigo 20 1983-88
45
Gálvez Alejandro Gálvez Jimena
06/06/1989 Granada 20 2017-19
46
Huerta Juan Huerta Fernández
20/01/1945 Valencia 20 1968-70
47
Aráez Nicolás Aráez López
23/05/1945 Alguazas 19 1976-77
48
Berenguer Alejandro Berenguer Remiro
04/07/1995 Barañain 19 2016-17
49
Muruaga Tomás Muruaga Elortegui
10/04/1918 Sestao 19 1942-44
50
Iturra Manuel Rolando Iturra Urrutia
23/06/1984 Temuco 19 2014-18
51
Embarba Adrián Embarba Blázquez
07/05/1992 Azuqueca de Henares 19 2015-16
52
Lombán David Rodríguez Lombán
05/06/1987 Avilés 19 2016-18
53
Jesús Gámez Jesús Gámez Duarte
10/04/1985 Fuengirola 19 2005-09
54
Montenegro Daniel Gastón Montenegro Casella
28/03/1979 Buenos Aires 19 2000-02
55
Vilanova Rodolfo Vilanova Romano
19/05/1948 Rosario 19 1976-77
56
Orejuela Diego Orejuela Rodríguez
20/01/1962 La Luisiana 19 1987-89
57
Bonet Carlos Macià Bonet
07/09/1947 Elx 19 1970-74
58
Martín Ignacio Martín Solanas
10/07/1962 Logroño 19 1992-93
59
Baraja Javier Baraja Vegas
24/08/1980 Valladolid 19 2008-10
60
Bango Ricardo González Bango
18/09/1968 Gijón 19 1996-99
61
Casado José Manuel Casado Bizcocho
09/08/1986 Coria del Río 19 2008-10
62
Tomás Tomás Alberto Hervás Girón
25/11/1970 Ponferrada 19 1997-98
63
Sergio León Sergio León Limones
06/01/1989 Palma del Río 19 2016-17
64
Fran Mérida Francisco Mérida Pérez
04/03/1990 Barcelona 19 2010-17
65
Aquilani Alberto Aquilani
07/07/1984 Roma 19 2017-18
66
Urbano Urbano Ortega Cuadros
22/12/1961 Beas de Segura 19 1992-94
67
Piccini Cristiano Piccini
26/09/1992 Firenze 19 2016-19
68
Jon García Jon García Sobrino
16/10/1961 Bilbao 19 1984-88
69
Bebé Tiago Manuel Dias Correia
12/07/1990 Agualva-Cacém 19 2014-16
70
Hernández José Hernández Aliaga
18/01/1944 Valencia 18 1970-71
71
Ivi Iván López Álvarez
29/06/1994 Collado Villalba 18 2017-18
72
Gudelj Nebojša Gudelj
23/09/1968 Trebinje 18 1994-95
73
Zubillaga José Javier Zubillaga Martínez
12/08/1959 Logroño 18 1988-89
74
Jairo Jairo Samperio Bustara
11/07/1993 Cabezón de la Sal 18 2011-14
75
Andone Florin Andone
11/04/1993 Joldești 18 2017-18
76
Andone Florin Andone
11/04/1993 Joldești 18 2014-15
77
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 18 1996-01
78
Juan Carlos Juan Carlos Rodríguez Moreno
19/01/1965 Puente Castro 18 1994-96
79
Bengoetxea Javier Bengoetxea Iparraguirre
13/12/1965 Usurbil 18 1992-93
80
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 18 1988-89
81
Álvaro Álvaro González Soberón
08/01/1990 Potes 18 2011-13
82
Luna Antonio Manuel Luna Rodríguez
17/03/1991 Son Servera 18 2016-18
83
Limperger Zsolt Limperger
13/09/1968 Pápa 18 1992-93
84
Popo Miguel López García
13/09/1957 Marbella 18 1976-77
85
Míchel Miguel Ángel Sánchez Muñoz
30/10/1975 Madrid 18 2002-04
86
Ciriaco Ciriaco Cano González
04/08/1948 Plasencia 18 1970-71
87
Gabriel Fernández Gabriel Matías Fernández Leites
13/05/1994 Montevideo 18 2019-20
88
Mañuz José Francisco Mañuz Trigueros
29/12/1960 Alicante 18 1984-85
89
Morales Richard Javier Morales Aguirre
21/02/1975 Montevideo 18 2005-06
90
Llompart Bartomeu Llompart Coll
06/10/1944 Inca 18 1970-71
91
Trotta Roberto Luis Trotta
28/01/1969 Pigüé 18 1997-98
92
Roberto Torres Roberto Torres Morales
07/03/1989 Arre 18 2016-17
93
Adrián Adrián González Morales
25/05/1988 Madrid 18 2011-12
94
Romea Francisco Romea Hernando
03/12/1946 Montón de Jiloca 18 1970-74
95
Milanko Goran Milanko
30/10/1968 Split 18 1991-93
96
Melli Juan Alberto Andreu Alvarado
06/06/1984 Barbate 18 2006-08
97
Maestre Fernando Maestre Bolinches
04/12/1962 Ontinyent 18 1988-89
98
Quino Francisco Cabrera Guinovart
05/03/1971 Málaga 18 1989-93
99
El-Arabi Youssef El-Arabi
03/02/1987 Caen 18 2014-15
100
Arnau Francesc Arnau Grabalosa
23/05/1975 Les Planes d'Hostoles 18 2005-09
101
Crespo José Ángel Crespo Rincón
09/02/1987 Sevilla 18 2014-16
102
Pedraza Ángel Pedraza Lamilla
04/10/1962 La Rinconada 18 1990-92
103
Mingo Carles Domingo Pladevall
10/06/1977 Hostalric 18 2004-07
104
Arechavaleta Jaime Arechavaleta Martínez de Quel
12/11/1960 Arnedo 18 1982-84
105
Bernardo Bernardo José Espinosa Zúñiga
11/07/1989 Cali 18 2011-16
106
Ghilas Nabil Ghilas
20/04/1990 Marseille 18 2014-16
107
Báez Carlos José Báez Vargas
01/11/1953 Asunción 17 1979-81
108
Román Román Fernando Martínez Scharner
27/03/1983 Morón 17 2008-09
109
Purroy Carlos González Purroy
10/04/1957 Pamplona 17 1985-88
110
Hernán Hernán Daniel Santana Trujillo
26/08/1990 Breña Baja 17 2015-18
111
Monreal José Luis Monreal Sotillo
10/04/1943 Madrid 17 1967-69
112
Jonatan Valle Jonatan Valle Trueba
30/12/1984 Santander 17 2003-05
113
Fernando Sanz Fernando Sanz Durán
04/01/1974 Madrid 17 2005-06
114
Pío Pío Echeverria Olaciregui
09/04/1924 Errenteria 17 1942-45
115
Higuera Francisco Higuera Fernández
30/01/1965 Escurial 17 1995-97
116
Lediakhov Igor Anatolyevich Lediakhov
22/05/1968 Sochi 17 1997-98
117
Díaz de Cerio Iñigo Díaz de Cerio Conejero
15/05/1984 Donostia/San Sebastián 17 2005-07
118
Rubiñán Benito Rubiñán Soutullo
11/09/1949 Redondela 17 1979-81
119
Lux Germán Darío Lux
07/06/1982 Carcarañá 17 2007-09
120
Parés Alfred Parés Bertran
25/07/1945 Olot 17 1967-71
121
Lemos José Lemos Rodríguez
01/02/1962 Salvaterra de Miño 17 1991-92
122
Biosca Antonio Biosca Pérez
08/12/1948 Almería 17 1971-75
123
Míchel Miguel Ángel Sánchez Muñoz
30/10/1975 Madrid 17 2003-04
124
Cheryshev Dmitri Nikolayevich Cheryshev
11/05/1969 Gorki 17 1996-98
125
Aranburu Mikel Aranburu Eizaguirre
18/02/1979 Azpeitia 17 2005-07
126
Francis Francisco Javier Rodríguez Hernández
18/12/1962 Tejina 17 1988-89
127
Arrien Ricardo Arrien Iriondo
15/11/1960 Gernika-Lumo 17 1983-86
128
Fernández Alfonso Fernández Leal
20/04/1963 Caborana 17 1988-90
129
Torrejón Marc Torrejón Moya
18/02/1986 Barcelona 17 2011-12
130
Success Isaac Success Ajayi
07/01/1996 Benin City 17 2014-16
131
Antón Francisco José Antón Lledó
02/07/1967 Alicante 17 1994-95
132
Zuviría Rafael Dalmacio Zuviría Rodríguez
10/01/1951 Santa Fe 17 1981-84
133
Čaušić Goran Čaušić
05/05/1992 Beograd 17 2016-17
134
Mateos José Antonio Mateos García
27/02/1971 San Fernando 17 1992-93
135
Jorge Molina Jorge Molina Vidal
22/04/1982 Alcoi 17 2013-14
136
Latorre Vicente Ramón Tomás Latorre
14/08/1960 Alicante 17 1984-85
137
Oregui Ignacio Oregui Arriategui
02/06/1938 Bergara 17 1965-67
138
Fede Cartabia Federico Nicolás Cartabia
20/01/1993 Bombal 17 2013-15
139
Pablo Pablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 17 1992-93
140
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen
04/08/1964 Donostia/San Sebastián 17 1992-93
141
Vigaray Carlos Martín Vigaray
07/09/1994 Leganés 17 2014-16
142
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 17 1983-91
143
Maya Anastasio Maya Olaiz
Irun 17 1930-32
144
Parra Pascual Luna Parra
27/02/1963 Biar 17 1984-85
145
Sarasúa Koldo Sarasúa Gamazo
18/03/1972 Durango 17 2001-02
146
Fredi Alfredo Lobeiras Sánchez
07/05/1974 Gijón 17 2002-04
147
Jaén Rafael Jaén Rodríguez
03/01/1949 Córdoba 17 1968-71
148
Miguel Ángel Miguel Ángel Lozano Ayala
16/09/1978 Sabadell 17 2006-08
149
Vallejo Francisco Domínguez Pérez
22/02/1944 Fuengirola 17 1969-73
150
Loren Lorenzo Juarros García
07/10/1966 Mambrillas de Lara 17 1992-93
151
José López José López Rodríguez
22/03/1943 Ferrol 17 1969-71
152
De las Cuevas Miguel Ángel de las Cuevas Barberá
19/06/1986 Alicante 16 2016-17
153
Víctor Rodríguez Víctor Rodríguez Romero
23/07/1989 Barcelona 16 2016-17
154
Estella Juan José Estella Salas
13/01/1956 Sant Feliu de Llobregat 16 1982-84
155
Belanche Miguel Ángel Belanche Prados
26/07/1956 Villahermosa del Campo 16 1984-85
156
Pascual Francisco Pascual Bermejo
27/01/1955 Madrid 16 1979-80
157
Iborra Vicente Iborra Richart
16/02/1932 Xàtiva 16 1970-71
158
Chica Francisco Javier Chica Torres
17/05/1985 Barcelona 16 2007-09
159
Fede Cartabia Federico Nicolás Cartabia
20/01/1993 Bombal 16 2014-16
160
Aicart Pedro Aicart Iniesta
21/02/1952 Chulumani 16 1976-77
161
Edimar Edimar Curitiba Fraga
21/05/1986 Cachoeiro de Itapemirim 16 2014-15
162
Roberto Roberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 16 2014-15
163
Amador Francisco Rodríguez Amador
13/12/1968 Madrid 16 1996-99
164
Aparicio Ernesto Aparicio Betancort
06/04/1936 Las Palmas de Gran Canaria 16 1959-60
165
Babin Jean-Sylvain Claude Babin
14/10/1986 Corbeil-Essonnes 16 2014-15
166
Mingorance José Mingorance Chimeno
10/04/1938 Castro de Sanabria 16 1959-61
167
Manolito Manuel Muñoz Ramírez
25/02/1961 Chiclana de la Frontera 16 1985-87
168
Eloy Eloy José Olaya Prendes
10/07/1964 Gijón 16 1995-97
169
Boateng Emmanuel Okyere Boateng
23/05/1996 Accra 16 2017-18
170
Gari Uranga Garikoitz Uranga Luluaga
21/06/1980 Tolosa 16 2005-07
171
Juani Juan Castillo Barreto
03/10/1955 Las Palmas de Gran Canaria 16 1984-86
172
Enrique Moreno Enrique Moreno Bellver
06/09/1963 Valencia 16 1989-92
173
Migueli Miguel Ramos Vargas
12/12/1942 Málaga 16 1976-77
174
Viqueira Emilio José Viqueira Moure
20/09/1974 Pontepedriña 16 2006-10
175
Edu Eduardo Vélez Díez
28/08/1967 Torrepadre 16 1992-93
176
Sergio Fernández Sergio Fernández González
23/05/1977 Avilés 16 1996-98
177
Blanco Vicente Blanco Brazales
25/04/1959 Almagro 16 1979-82
178
Félix Félix Palomares Poveda
06/01/1955 Campello 16 1979-85
179
Balaguer Juan Carlos Balaguer Zamora
06/05/1966 Valencia 16 1993-96
180
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 16 1995-96
181
Carmelo Carmelo José González Jiménez
09/07/1983 Las Palmas de Gran Canaria 16 2010-12
182
Turiel Jesús Ángel Turiel de la Cruz
06/10/1973 Málaga 16 2000-01
183
Pantić Aleksandar Pantić
11/04/1992 Aranđelovac 16 2014-16
184
Sabido Andrés Sabido Martín
13/11/1957 Madrid 16 1981-84
185
Lisandro López Lisandro Ezequiel López Dessypris
01/09/1989 Villa Constitución 16 2013-14
186
Osorio Humberto Osorio Botello
24/06/1988 Valledupar 16 2013-14
187
En-Nesyri Youssef En-Nesyri
01/06/1997 Fez 16 2018-20
188
Bueno Alberto Bueno Calvo
20/03/1988 Madrid 16 2014-17
189
Claudio Claudio Barragán Escobar
10/04/1964 Manises 16 1995-96
190
Luisinho Luís Carlos Correia Pinto
05/05/1985 Porto 16 2016-17
191
Miramón Jorge Miramón Santagertrudis
02/06/1989 Zaragoza 16 2018-19
192
Mingo Carles Domingo Pladevall
10/06/1977 Hostalric 16 1997-98
193
Juan Carlos Juan Carlos Martín Corral
20/01/1988 Marchamalo 16 2014-16
194
Álvaro Rubio Álvaro Rubio Robres
18/04/1979 Logroño 16 2004-08
195
Weligton Weligton Robson Pena de Oliveira
26/08/1979 Fernandópolis 16 2008-10
196
Ricardo Horta Ricardo Jorge Da Luz Horta
15/09/1994 Sobreda 16 2014-16
197
Juan Juan Díaz Prendes
28/06/1977 Gijón 16 2006-07
198
Dinei Telmario de Araújo Sacramento
11/11/1983 São Domingos 16 2009-10
199
Bakero Santiago Bakero Escudero
31/01/1958 Goizueta 16 1984-85
200
Lerma Jefferson Andrés Lerma Solís
25/10/1994 Cerrito 16 2017-18
201
Ricca Federico Ricca Rostagnol
01/12/1994 Tarariras 16 2016-18
202
Javi Moreno Javier Moreno Valera
10/09/1974 Silla 16 2000-03
203
Botía Alberto Tomás Botía Rabasco
27/01/1989 Alquerías 16 2010-11
204
Zé Castro José Eduardo Rosa Vale Castro
13/01/1983 Coimbra 16 2009-13
205
Orejuela Diego Orejuela Rodríguez
20/01/1962 La Luisiana 16 1988-91
206
Lafita Ángel Imanol Lafita Castillo
07/08/1984 Zaragoza 16 2013-14
207
Asenjo Sergio Asenjo Andrés
28/06/1989 Palencia 16 2008-10
208
Diego Castro Diego Castro Jiménez
02/07/1982 Pontevedra 16 2013-14
209
Reces Recesvinto Casero Úbeda
20/03/1962 Alcázar de San Juan 16 1984-85
210
Iñigo Iñigo Vélez de Mendizabal Fernández de Garaialde
15/03/1982 Vitoria-Gasteiz 16 2007-09
211
Juanma Juan Manuel Suárez del Valle
04/03/1966 Luanco 16 1992-94
212
Albis Ricardo Raúl Albisbeascoechea Pertica
18/08/1960 Mar del Plata 16 1984-88
213
David Cano David Sánchez Cano
09/10/1974 Madrid 16 1996-98
214
San José Mikel San José Domínguez
30/05/1989 Villava 16 2017-19
215
Barrenechea Ramón Félix Barrenechea Areitio
14/07/1940 Durango 16 1969-71
216
Antonio Hidalgo Antonio Hidalgo Morilla
06/02/1979 Granollers 16 2005-06
217
Soto José Luis Soto María
04/08/1972 Fradelo 16 1996-99
218
Fortes Francisco Fortes Calvo
04/01/1955 Barcelona 16 1976-78
219
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 16 1974-76
220
Manu Fernández Manuel Fernández Muñiz
09/05/1986 Gijón 16 2009-16
221
Lassad Lassad Hassen Nouioui
08/03/1986 Marseille 16 2009-11
222
Moj Andrei Vladimirovich Mokh
20/10/1965 Tomsk 16 1992-97
223
Oriol Riera Oriol Riera Magem
03/07/1986 Vic 16 2016-17
224
Cucho Hernández Juan Camilo Hernández Suárez
20/04/1999 Pereira 16 2018-19
225
Torrecilla Miguel Montes Torrecilla
22/12/1969 Morille 16 1995-96
226
Verón Juan Carlos Verón Ramos
01/06/1956 Buenos Aires 16 1982-84
227
Tirapu Mariano Tirapu Arteta
19/04/1954 Pamplona 16 1977-84
228
Cánovas Francisco Cánovas Candel
14/05/1927 Santomera 16 1946-51
229
García Navajas Antonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 16 1981-83
230
José María José María López Duque
14/07/1965 Madrid 16 1995-96
231
Pignol Stephane Jean François Pignol
03/01/1977 Aubagne 16 2004-05
232
David García David García Santana
25/02/1982 Las Palmas de Gran Canaria 15 2016-18
233
José Ignacio José Ignacio Sáenz Marín
28/09/1973 Logroño 15 1994-95
234
Duré Carlos Alejandro Duré Baltar
17/12/1970 Gualeguaychú 15 1996-97
235
Ríos Eusebio Ríos Fernández
30/03/1935 Portugalete 15 1964-66
236
Ríos Eusebio Ríos Fernández
30/03/1935 Portugalete 15 1965-68
237
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 15 1969-71
238
Arias Ricardo Penella Arias
25/02/1957 Catarroja 15 1985-86
239
Adrián López Adrián López Álvarez
08/01/1988 Teverga 15 2017-18
240
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 15 1998-99
241
Larraz Jorge Roberto Larraz Camardelli
12/04/1934 Avellaneda 15 1959-60
242
Juanma Juan Manuel Suárez del Valle
04/03/1966 Luanco 15 1993-95
243
Álvaro Novo Álvaro Novo Ramírez
16/05/1978 Córdoba 15 2005-07
244
Poyatos Antonio Poyatos Medina
19/02/1966 Jerez de la Frontera 15 1996-98
245
Medina Ángel Pedro Medina Ruiz
06/04/1967 Madrid 15 1995-96
246
Verde Luis Víctor Verde Ballesteros
21/07/1964 Madrid 15 1996-97
247
Roșu Laurențiu Dumitru Roșu
26/10/1975 Iași 15 2000-01
248
Vicente Gómez José Vicente Gómez Umpiérrez
31/08/1988 Las Palmas de Gran Canaria 15 2017-18
249
Peternac Alen Peternac
16/01/1972 Zagreb 15 1995-96
250
Bermell José Ramón Bermell Sabater
26/03/1962 Palma 15 1987-89
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error