Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Antoñito Cordero

Nom complet
Antonio José Cordero Campillo
Data de naixement
14/11/2006 (19 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter
Altura
178 cm
Pes
70 kg
Antonio José Cordero Campillo
14/11/2006 (19 anys)
Davanter
178 cm
70 kg
Top 100
Top 250
Tipus 2ª 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP Proleague
Temporades 31321
Temporades seguides al mateix equip 2--2-
Equips 21211
Partits Jugats 71167147
Partits complets 1601620
Partits titular 4814830
Partits suplent 23152317
Partits substituit 3213210
Partits incomplets 55165527
Partits convocat 28207
Partits convocat total 732473414
Guanyats 1551511
Empatats 2382312
Perduts 3333324
Minuts 4150316415031386
Gols 1301300
Gols de suplent 20200
Partits Marcant algun Gol 1101100
Promig golejador 0,180,000,180,000,00
Doblets 20200
Gols pròpia porta 00000
Gols penalty 40400
Targetes grogues 40400
Targetes vermelles 00000
Edat primer partit 1716(#24)171618
Edat últim partit 1917191719
Edat primer partit en marcar 17(#79)-17--
Edat últim partit en marcar 19-19--
Enfrontaments amb més equips 31133146
Gols a més equips 80800
Gols amb més equips 20200
Gols en una temporada 60600
Promig golejador en una temporada 0,360,000,360,000,00
Amonestacions en una temporada 20200
Partits substituit en una temporada 1611610
Partits suplent en una temporada 16151617
Partits incomplets en una temporada 32163217
Ascensos 011--
Jornades consecutives jugat 19919-2
Jornades consecutives titular 12112-0
Jornades consecutives complet 606-0
Jornades consecutives suplent 48(#66)4-2
Jornades consecutives substituit 515-0
Jornades consecutives partit incomplet 999-2
Jornades consecutives guanyant 222-1
Jornades consecutives empatant 323-1
Jornades consecutives perdent 414-2
Jornades consecutives no guanyant 838-2
Jornades consecutives no empatant 525-2
Jornades consecutives no perdent 656-1
Jornades consecutives marcant 101-0
Jornades consecutives sense marcar 10910-2
Jugats consecutius titular 1211230
Jugats consecutius complet 60620
Jugats consecutius suplent 610(#242)617
Jugats consecutius substituit 51510
Jugats consecutius partit incomplet 16161627
Jugats consecutius guanyant 22211
Jugats consecutius empatant 33312
Jugats consecutius perdent 9(#50)1924
Jugats consecutius no guanyant 17(#171)61724
Jugats consecutius no empatant 92935
Jugats consecutius no perdent 65623
Jugats consecutius marcant 10100
Jugats consecutius sense marcar 20162047

Efemèrides

Gol

# Temporada Data Partit
1 2024-25 17/08/2024 Racing de Ferrol - Málaga

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2025-26 02/05/2026 Cultural Leonesa - Cádiz

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 02/09/2023 Málaga - Atlético de Madrid B

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 01/11/2023 Barakaldo - Málaga
Col·labora amb BDFutbol!