2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Primera División Femenina2007-08 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Levante712623216410291
2Rayo Vallecano712623218223251
3Athletic Club532617277231311
4Espanyol522617186240310
5Torrejón3726114114442392
6Puebla3626106104237312
7Atlético de Madrid3626113123642344
8Transportes Alcaine3526105114047325
9L'Estartit3426104123946254
10Real Sociedad262675142247261
11Sporting de Huelva232665152743415
12Colegio Alemán222664163659222
13Oviedo Moderno142642202068314
14Híspalis132641212374292
Descens
Women's Cup

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Erika Vázquez
21 Athletic Club
Natalia Pablos
21 Rayo Vallecano
Soni
20 Rayo Vallecano
Marta Cubí
15 Espanyol
Maribel
15 L'Estartit
Laura del Río
15 Levante
Joana
14 Transportes Alcaine
Eli Ibarra
13 Athletic Club
Irune Murua
13 Athletic Club
Mari Jose
12 Puebla
Nom Pos Minuts Club
Joana
2320 Transportes Alcaine
Eli Ibarra
2300 Athletic Club
Raquel
2299 Levante
Ruth
2296 Levante
Elena Pavel
2294 Sporting de Huelva
Suárez
2280 Híspalis
Jenny
2261 Sporting de Huelva
Ainhoa Tirapu
2250 Athletic Club
Vane
2243 Puebla
Mariajo
2232 Levante
Nom Pos Grogues Club
Vilanova
7 Levante
Tzibi
7 Athletic Club
Amparo
7 Híspalis
Chicho
7 Puebla
Erika Vázquez
6 Athletic Club
Marti
6 Atlético de Madrid
Míriam
5 Espanyol
Jenny
5 Sporting de Huelva
Evelyn
5 Real Sociedad
Laura Rus
5 Sporting de Huelva
  Nom Pos Vermelles Club
Julia
2 Transportes Alcaine
Yaiza
2 Oviedo Moderno
Vicky
2 Transportes Alcaine
Gio Carreras
1 L'Estartit
Natalia Pablos
1 Rayo Vallecano
Sandra
1 Sporting de Huelva
Thaís
1 Sporting de Huelva
Angulo
1 Sporting de Huelva
Laura Rus
1 Sporting de Huelva
Leire
1 Real Sociedad
Nom Pos Coef Club PJ G
Mariajo
0.36 Levante259
Alicia
0.92 Rayo Vallecano2422
Cecilia Portera
1.11 Puebla1820
Ainhoa Tirapu
1.2 Athletic Club2530
Vane
1.2 Atlético de Madrid1518
Noelia
1.35 Torrejón2331
Cinta
1.45 Sporting de Huelva1116
Cristina
1.5 Espanyol2233
Thaís
1.53 Sporting de Huelva1726
Andreia
1.55 Transportes Alcaine2234
Nom P TG TV
Romero García372
Muñoz Pérez350
Muñoz Corredor380
Llompart Pou392
Roldán Rodríguez270
Santana Ponce271
Sanjosé Galaviz270
Barranquero Sánchez200
Mariscal Sánchez280
Pedroso Ramos280
Díaz Rubio210
Fernández Barreña250
Quintana Soler220
Núñez García230
Gómez Landero Ossorio290
Manzano Roces220
Cardosa Montesinos251
Cuesta Ferrero250
José Ramón Alonso de la Lama2100
Torres Carrión230
Pablo Nanclares Centeno271
Gálvez Rascón230
Ruiz García230
López Quintana261
Felipe Mata Areces200
Morales Hernando250
Ros Calvo220
Daniel Gracia Álvarez271
Gil Coscollá240
García Gonzálvez261
David García Rosell120
Gorostegi Fernández120
Domingo Palomino Núñez140
Moruno Higuero131
Mateo Valero130
Masero Vesga100
Sánchez Rico100
Muñoz Caravaca100
Corchado Nieto112
Amoraga Martorell110
Viejo Salgado122
César Otal González180
Calle Martínez151
Pérez Muley120
Isturiz Latorre131
Martín Varillas120
Abad Esteban120
Piña García100
Enrique Arias Fernández100
Piñeiro Crespo110
Castillo Peláez130
Carretero170
Sánchez Barbas170
Bikandi Garrido110
Marín Castro130
Vázquez Galán100
Carlos Gallardo Martínez140
Sánchez López141
Gutiérrez Borjabad110
Elexpuru Sanz110
Mosqueira Antón140
Sánchez Palop130
Cervantes Górriz170
Lancharro Aranda110
David Tomás Bauló110
Juan Rodríguez Portolés140
Roche Ferrer110
Belloc Egea100
Núñez Cuéllar110
Zarrabeitia Arrieta150
Egilegor Iraragorri110
Raúl Sánchez Mateo120
López Rodríguez100
Guillermo Cuadra Fernández150
Pérez Fuentes120
Luis Antonio González Morilla152
Carralero Calvo110
César Bosqued170
Miquel Corredor Pérez110
Álvarez García142
Paloma Quintero Sile130
Fuentes Vicente120
Palacio Frade161
Macías Parrales141
José Luis Lesma López100
Del Río Ayete121
Tejedor Manzano130
Rebollo López100
Aretxabaleta Sarasola100
Emiliano Berenguer110
Ortiz Blanco150
Martínez Solana130
Pérez Vidarte131
Sagués Oscoz120
De la Torre Acedo100
Vizuete Sánchez150
Amoraga Carbonell120
Santiago Blanco110
Olías García110
Luis Miguel Vallejo Aznar120
Soriano Rubio130
Villanueva de Felipe100
José Vásquez110
Soto Miranda110
Araiz Bereciartua151
Del Bosque Espinosa180
Fernando José Yuste Heredero110
Pajares Holguín100
Jesús Salillas110
Jordi José Barrera130
Sánchez Maynero140
Duran Peidró120
Santos Pargaña130
Etxarri Losantos120
Delfa de la Morena143
De Burgos Bengoetxea120
López Abelleira120
Alegre Oliva150
Pardo Castellón100
Emilio José Rubio Pérez120
Rellano Aparicio140
Piñeiro Muñoz150
Almendros Zafra100
Rangel Merchán100
Ortiz Arias130
Pedro Ángel Rojas Domínguez120
Ndiaye140
Campos Escarpa120
Sanz Terrades130
Pavón Guillén130
Gutiérrez del Pozo130
Núñez132
Navarro Polo100
Galán Baró120
Martínez Sáez110
Belmonte García110
Sánchez-Seco Otero130
Larrañaga Agirre160
Olivera Vázquez130
Moreno Díaz120
Villate Martínez110
Gols:
609
Promig golejador:
3,35
Targetes Grogues:
426
Targetes Grogues Per Partit:
2,34
Expulsions:
34
Expulsions Per Partit:
0,19
Victòries locals:
93
Victòries visitants:
66
Empats:
23
Màxima victòria local:
7 - 0 Athletic Club-Real Sociedad
Màxima victòria visitant:
0 - 5 Torrejón-Rayo Vallecano

Progrés

Matriu