2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31

prev Superliga Femenina2008-09

Classificació


Data inicial
Data final

      Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1
Rayo Vallecano813026319816151
2
Levante763024428617251
3
Athletic Club6530212710043335
4
Espanyol603018667125311
5
Transportes Alcaine513015695233206
6
Barcelona493014794832122
7
Atlético de Madrid4830146104933302
8
Torrejón3830122165268233
9
Sporting de Huelva3730107134348528
10
Real Sociedad333096152846281
11
Lagunak323095162959132
12
L'Estartit313094174872252
13
Atlético Málaga263082203384151
14
Colegio Alemán253081213981162
15
Extremadura FCF203062222864111
16
Pozuelo de Alarcón1630512432115130
Descens
Liga de Campeones

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Erika Vázquez
32 Athletic Club
Maribel
20 L'Estartit
Adriana
18 Espanyol
Natalia Pablos
17 Rayo Vallecano
Conti
16 Levante
Laura del Río
16 Levante
Peque
13 Levante
Vero Boquete
13 Espanyol
Irune Murua
12 Athletic Club
Julia
12 Transportes Alcaine
Nom Pos Minuts Club
Thaís
2700 Sporting de Huelva
Torrejón
2610 Espanyol
Ruth
2602 Levante
Leire
2570 Real Sociedad
Elena Pavel
2550 Sporting de Huelva
Mariajo
2542 Levante
Steffy
2529 L'Estartit
Maribel
2520 L'Estartit
Eli Ibarra
2482 Athletic Club
Erika Vázquez
2468 Athletic Club
Nom Pos Grogues Club
Tzibi
8 Athletic Club
Priscila
7 Sporting de Huelva
Saioa
7 L'Estartit
Jenny
6 Sporting de Huelva
Constanza
6 Sporting de Huelva
Julia
6 Transportes Alcaine
Laura Rus
5 Sporting de Huelva
Vilanova
5 Levante
Avión
5 Sporting de Huelva
Lucía
5 Atlético de Madrid
  Nom Pos Vermelles Club
Julia
3 Transportes Alcaine
Elena Pavel
2 Sporting de Huelva
Orueta
2 Athletic Club
Rita
2 Sporting de Huelva
Adriana
1 Espanyol
Priscila
1 Sporting de Huelva
Saray
1 Torrejón
Prim
1 Levante
Alicia
1 Rayo Vallecano
Eli Ibarra
1 Athletic Club
Nom Pos Coef Club PJ G
Eloísa
64 Pozuelo de Alarcón1564
Chelsea
33 Atlético Málaga1233
Noelia
43 Torrejón1643
Alba
37 L'Estartit1437
Irina
30 L'Estartit1230
Mainguy
44 Extremadura FCF2044
María Goñi
28 Lagunak1528
Thaís
48 Sporting de Huelva3048
Leguina
19 Athletic Club1219
Ainhoa Tirapu
21 Athletic Club1421
Nom P TG TV
Márquez Domínguez5142
Yuste Heredero340
Núñez García330
Mata García3112
Rebollo López362
Alfonso Oliva Bueno340
Sánchez Rodríguez370
Morillo Cotano330
Gutiérrez Borjabad312
Corredor Pérez220
Mateo Valero260
Quintero Siles220
Almendros Zafra250
Melero López260
Morales Hernando290
Guillermo Olías García220
Martín Castro260
David Tomás Bauló2100
Sanz Terrades220
De la Torre Acedo230
Sánchez Palop270
Mesa Romero210
Masero Vesga270
Cuadra Fernández231
Llompart Pou291
Sagués Oscoz221
Calle Martínez230
Arias Fernández200
Galán Baró270
Simón del Pino293
Bernal Moreno262
Isturiz Latorre130
Araiz Bereciartua100
Fermín Lambreabe120
Dídac Durán110
Díaz Rubio131
Alberto Ruiz130
Muñoz Corredor140
Raúl Sánchez-Mateo Domínguez130
Piña García110
García Rosel100
Ricardo de Burgos Bengoetxea152
Monfort González110
Fuentes Vicente100
Iván Muñoz142
Santiago Blanco120
Juan Gabriel Gómez Navarrete100
Velasco Arribas100
Rubio Ponsatí100
Gil Coscollá110
González Esteban110
Manuel Ángel Moruno Gala100
Miguel Ángel Ortiz120
Martínez Domínguez151
Pintado Calero120
Abaurrea Ostiz100
Miguel Ángel Pascual100
Duran Peiró110
Mosqueira Antón130
Munarriz Fernández100
Javier Hyakpe140
Usón Rosel140
José E Sánchez160
Sanchís Cambra100
Hernández Navarrete120
Sergio Olivera101
José Delfa de la Morena100
Muñoz Pérez100
Martín Varillas121
Torralba Jiménez120
Pedro Tomás Merchán100
Elexpuru Sanz130
Santana110
De Luis Medina160
Ortiz Arias110
Raúl Martínez Calle110
Villoria Linacero110
Berasategi Zeberio120
Juan Manuel Asuar Fernández101
Rodríguez Pórtoles150
Etxeberría Goñi140
Pérez Muley140
Pérez Bueno100
Gómez Navarrete151
Santana Ponce141
Lixandru141
Campos Escarpa121
Vicandi Garrido110
Sánchez Rico110
Larrañaga Agirre130
Amoraga Carbonell100
Fernando Castillejo Álvarez110
Chavet García110
Rafael Domínguez Cervantes130
Villanueva de Felipe100
Sancho Rodríguez130
Aretxabaleta Sarasola100
Sánchez Aparicio150
Ruiz García110
Cortés Sardinero120
Ferrer Escudero110
Paradas Romero120
David García Rosel150
Mateo Montades120
Arias Domínguez110
Armero Conde100
Cervantes Górriz110
Belmonte Campo171
Javier Estrada Fernández100
Navarro Polo151
Torres Carrión100
Egilegor Iraragorri110
Palacio Frade120
Felguera Montero120
Piñeiro Muñoz120
César Bosqued100
Berjano Ariztegui150
Mateos Martín132
Llorente Lluch120
Martínez Turón120
Soriano Rubio130
González Molano120
Alejandro Fernández Pérez100
Gorostegi Fernández100
Marín Castro171
Zarrabeitia Arrieta130
César Otal González111
Fernández Chía100
Andújar Ajenjo100
Company Jiménez101
Sergio Velasco Ortega130
Salguero Castillero110
Haro Marcos131
Imas Corera120
Sánchez Maroto100
José Francisco Pérez Bueno110
Gols:
836
Gols Per Partit:
3,48
Targetes Grogues:
362
Targetes Grogues Per Partit:
1,51
Expulsions:
38
Expulsions Per Partit:
0,16
Victòries locals:
133
Victòries visitants:
75
Empats:
32
Màxima victòria local:
11 - 0 Athletic Club-Pozuelo de Alarcón
Màxima victòria visitant:
1 - 8 Pozuelo de Alarcón-Espanyol

Progrés

Matriu

Notificar error