Temporada 2015-16 Primera División Femenina

Resultats
05/09/2015
Valencia
Espanyol
2
0
06/09/2015
Granadilla
Barcelona
1
3
Santa Teresa
Collerense
3
1
Levante
Athletic Club
0
2
Oviedo Moderno
Transportes Alcaine
1
3
Oiartzun
Sporting de Huelva
2
2
Real Sociedad
Fundación Albacete
2
2
Atlético de Madrid
Rayo Vallecano
3
0
12/09/2015
Rayo Vallecano
Oviedo Moderno
0
1
13/09/2015
Transportes Alcaine
Granadilla
1
0
Collerense
Real Sociedad
0
2
Athletic Club
Valencia
3
2
Fundación Albacete
Oiartzun
4
3
Sporting de Huelva
Atlético de Madrid
1
1
Espanyol
Santa Teresa
1
0
Barcelona
Levante
7
1
26/09/2015
Real Sociedad
Espanyol
2
0
27/09/2015
Oiartzun
Collerense
2
1
Athletic Club
Barcelona
1
1
Granadilla
Rayo Vallecano
3
0
Oviedo Moderno
Sporting de Huelva
0
4
Atlético de Madrid
Fundación Albacete
9
1
Levante
Transportes Alcaine
2
3
08/12/2015
Valencia
Santa Teresa
2
2
03/10/2015
Transportes Alcaine
Athletic Club
0
1
Rayo Vallecano
Levante
2
0
Fundación Albacete
Oviedo Moderno
3
2
04/10/2015
Santa Teresa
Real Sociedad
1
3
Barcelona
Valencia
2
0
Espanyol
Oiartzun
2
1
Collerense
Atlético de Madrid
0
5
Sporting de Huelva
Granadilla
0
2
10/10/2015
Oviedo Moderno
Collerense
0
0
11/10/2015
Granadilla
Fundación Albacete
1
0
Athletic Club
Rayo Vallecano
1
0
Oiartzun
Santa Teresa
3
2
Valencia
Real Sociedad
1
2
Levante
Sporting de Huelva
4
0
Atlético de Madrid
Espanyol
3
0
Barcelona
Transportes Alcaine
6
0
18/10/2015
Collerense
Granadilla
1
2
Real Sociedad
Oiartzun
3
0
Santa Teresa
Atlético de Madrid
0
1
Transportes Alcaine
Valencia
0
2
Rayo Vallecano
Barcelona
1
2
Espanyol
Oviedo Moderno
4
0
Sporting de Huelva
Athletic Club
0
2
Fundación Albacete
Levante
1
6
31/10/2015
Granadilla
Espanyol
2
3
01/11/2015
Levante
Collerense
4
0
Athletic Club
Fundación Albacete
5
1
Transportes Alcaine
Rayo Vallecano
2
0
Barcelona
Sporting de Huelva
1
1
Valencia
Oiartzun
8
0
Atlético de Madrid
Real Sociedad
2
1
Oviedo Moderno
Santa Teresa
0
1
07/11/2015
Oiartzun
Atlético de Madrid
0
5
Real Sociedad
Oviedo Moderno
3
0
Espanyol
Levante
0
2
08/11/2015
Collerense
Athletic Club
0
3
Santa Teresa
Granadilla
1
4
Fundación Albacete
Barcelona
0
10
Rayo Vallecano
Valencia
1
1
Sporting de Huelva
Transportes Alcaine
3
1
14/11/2015
Oviedo Moderno
Oiartzun
3
1
15/11/2015
Granadilla
Real Sociedad
3
0
Valencia
Atlético de Madrid
0
2
Athletic Club
Espanyol
5
0
Levante
Santa Teresa
4
0
Transportes Alcaine
Fundación Albacete
3
0
Barcelona
Collerense
2
1
Rayo Vallecano
Sporting de Huelva
0
1
21/11/2015
Espanyol
Barcelona
0
0
22/11/2015
Oiartzun
Granadilla
2
0
Collerense
Transportes Alcaine
2
2
Santa Teresa
Athletic Club
0
1
Fundación Albacete
Rayo Vallecano
2
3
Sporting de Huelva
Valencia
1
0
Real Sociedad
Levante
4
0
Atlético de Madrid
Oviedo Moderno
5
1
05/12/2015
Athletic Club
Real Sociedad
5
0
Valencia
Oviedo Moderno
2
0
06/12/2015
Barcelona
Santa Teresa
5
1
Transportes Alcaine
Espanyol
0
1
Rayo Vallecano
Collerense
2
1
Granadilla
Atlético de Madrid
0
1
Levante
Oiartzun
1
1
Sporting de Huelva
Fundación Albacete
2
2
12/12/2015
Real Sociedad
Barcelona
0
3
Atlético de Madrid
Levante
1
2
13/12/2015
Oviedo Moderno
Granadilla
1
4
Collerense
Sporting de Huelva
0
4
Santa Teresa
Transportes Alcaine
2
0
Oiartzun
Athletic Club
0
4
Espanyol
Rayo Vallecano
2
1
Fundación Albacete
Valencia
2
6
09/01/2016
Transportes Alcaine
Real Sociedad
1
2
10/01/2016
Fundación Albacete
Collerense
3
2
Rayo Vallecano
Santa Teresa
2
1
Athletic Club
Atlético de Madrid
3
0
Valencia
Granadilla
3
0
Levante
Oviedo Moderno
3
1
Barcelona
Oiartzun
2
0
Sporting de Huelva
Espanyol
0
1
16/01/2016
Atlético de Madrid
Barcelona
0
0
Oviedo Moderno
Athletic Club
0
2
17/01/2016
Valencia
Collerense
3
1
Granadilla
Levante
0
0
Santa Teresa
Sporting de Huelva
3
2
Real Sociedad
Rayo Vallecano
3
1
Espanyol
Fundación Albacete
2
1
Oiartzun
Transportes Alcaine
1
2
30/01/2016
Levante
Valencia
0
0
31/01/2016
Rayo Vallecano
Oiartzun
1
1
Athletic Club
Granadilla
5
1
Fundación Albacete
Santa Teresa
4
4
Collerense
Espanyol
1
0
Barcelona
Oviedo Moderno
8
0
Transportes Alcaine
Atlético de Madrid
1
6
Sporting de Huelva
Real Sociedad
0
0
06/02/2016
Rayo Vallecano
Atlético de Madrid
0
3
07/02/2016
Athletic Club
Levante
0
0
Barcelona
Granadilla
3
0
Transportes Alcaine
Oviedo Moderno
1
0
Fundación Albacete
Real Sociedad
0
6
Collerense
Santa Teresa
2
2
Espanyol
Valencia
0
4
Sporting de Huelva
Oiartzun
3
0
20/02/2016
Valencia
Athletic Club
1
2
Granadilla
Transportes Alcaine
4
0
21/02/2016
Oviedo Moderno
Rayo Vallecano
1
2
Real Sociedad
Collerense
3
1
Santa Teresa
Espanyol
3
1
Levante
Barcelona
0
1
Oiartzun
Fundación Albacete
1
0
Atlético de Madrid
Sporting de Huelva
3
1
27/02/2016
Espanyol
Real Sociedad
0
0
Transportes Alcaine
Levante
1
2
28/02/2016
Collerense
Oiartzun
2
2
Rayo Vallecano
Granadilla
1
1
Santa Teresa
Valencia
2
0
Barcelona
Athletic Club
1
1
Sporting de Huelva
Oviedo Moderno
3
2
Fundación Albacete
Atlético de Madrid
1
3
12/03/2016
Levante
Rayo Vallecano
2
1
Athletic Club
Transportes Alcaine
3
0
13/03/2016
Granadilla
Sporting de Huelva
1
1
Valencia
Barcelona
1
2
Oiartzun
Espanyol
1
0
Real Sociedad
Santa Teresa
1
0
Oviedo Moderno
Fundación Albacete
0
3
Atlético de Madrid
Collerense
5
0
19/03/2016
Espanyol
Atlético de Madrid
1
2
20/03/2016
Rayo Vallecano
Athletic Club
2
0
Fundación Albacete
Granadilla
2
0
Collerense
Oviedo Moderno
2
2
Santa Teresa
Oiartzun
1
1
Transportes Alcaine
Barcelona
0
3
Sporting de Huelva
Levante
2
1
Real Sociedad
Valencia
0
1
25/03/2016
Granadilla
Collerense
3
2
26/03/2016
Levante
Fundación Albacete
1
1
27/03/2016
Athletic Club
Sporting de Huelva
3
0
Oiartzun
Real Sociedad
0
1
Barcelona
Rayo Vallecano
4
0
Oviedo Moderno
Espanyol
2
2
Atlético de Madrid
Santa Teresa
4
2
Valencia
Transportes Alcaine
2
0
02/04/2016
Fundación Albacete
Athletic Club
1
3
Collerense
Levante
1
2
Rayo Vallecano
Transportes Alcaine
2
1
03/04/2016
Santa Teresa
Oviedo Moderno
1
1
Sporting de Huelva
Barcelona
1
2
Real Sociedad
Atlético de Madrid
1
0
Oiartzun
Valencia
0
2
Espanyol
Granadilla
0
0
16/04/2016
Atlético de Madrid
Oiartzun
3
0
Athletic Club
Collerense
5
0
Levante
Espanyol
3
2
17/04/2016
Granadilla
Santa Teresa
4
1
Valencia
Rayo Vallecano
0
1
Transportes Alcaine
Sporting de Huelva
2
1
Barcelona
Fundación Albacete
2
0
Oviedo Moderno
Real Sociedad
1
2
23/04/2016
Oiartzun
Oviedo Moderno
1
0
24/04/2016
Santa Teresa
Levante
1
3
Real Sociedad
Granadilla
1
1
Espanyol
Athletic Club
0
2
Fundación Albacete
Transportes Alcaine
3
1
Collerense
Barcelona
0
3
Sporting de Huelva
Rayo Vallecano
3
1
Atlético de Madrid
Valencia
0
3
30/04/2016
Levante
Real Sociedad
2
1
Transportes Alcaine
Collerense
4
1
Granadilla
Oiartzun
4
0
Athletic Club
Santa Teresa
3
1
01/05/2016
Rayo Vallecano
Fundación Albacete
2
2
Valencia
Sporting de Huelva
1
2
Barcelona
Espanyol
7
1
Oviedo Moderno
Atlético de Madrid
0
1
14/05/2016
Santa Teresa
Barcelona
0
7
15/05/2016
Fundación Albacete
Sporting de Huelva
2
2
Collerense
Rayo Vallecano
1
3
Real Sociedad
Athletic Club
1
2
Oiartzun
Levante
0
1
Oviedo Moderno
Valencia
2
2
Espanyol
Transportes Alcaine
2
3
Atlético de Madrid
Granadilla
5
0
21/05/2016
Levante
Atlético de Madrid
1
1
Sporting de Huelva
Collerense
2
1
Granadilla
Oviedo Moderno
4
0
22/05/2016
Valencia
Fundación Albacete
6
2
Barcelona
Real Sociedad
1
0
Athletic Club
Oiartzun
2
0
Rayo Vallecano
Espanyol
1
1
Transportes Alcaine
Santa Teresa
1
4
08/05/2016
Real Sociedad
Transportes Alcaine
4
2
28/05/2016
Atlético de Madrid
Athletic Club
1
2
29/05/2016
Oviedo Moderno
Levante
0
3
Santa Teresa
Rayo Vallecano
3
0
Collerense
Fundación Albacete
4
4
Oiartzun
Barcelona
0
5
Granadilla
Valencia
1
0
Espanyol
Sporting de Huelva
1
0
04/06/2016
Athletic Club
Oviedo Moderno
3
0
05/06/2016
Collerense
Valencia
0
7
Rayo Vallecano
Real Sociedad
2
2
Levante
Granadilla
6
1
Fundación Albacete
Espanyol
0
1
Transportes Alcaine
Oiartzun
1
1
Barcelona
Atlético de Madrid
0
1
Sporting de Huelva
Santa Teresa
1
0
11/06/2016
Valencia
Levante
3
0
12/06/2016
Espanyol
Collerense
0
0
Santa Teresa
Fundación Albacete
1
0
Real Sociedad
Sporting de Huelva
0
1
Oiartzun
Rayo Vallecano
0
2
Oviedo Moderno
Barcelona
0
5
Granadilla
Athletic Club
2
1
Atlético de Madrid
Transportes Alcaine
7
2
Classificació
config
Data final:
Data inicial:
        Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Athletic Club783025327515533
2Barcelona773024519812140
3Atlético de Madrid693022358324270
4Levante543016685638420
5Real Sociedad533016595033331
6Valencia4930154116530301
7Granadilla4730145114944350
8Sporting de Huelva4630137104439423
9Espanyol3630106142848312
10Rayo Vallecano3630106143448300
11Santa Teresa323095164362281
12Transportes Alcaine3230102183868452
13Fundación Albacete253067174793502
14Oiartzun243066182467443
15Oviedo Moderno113025232178320
16Collerense103017222884231
Liga de Campeones
Descens
Destacats
  Nom Dem Gols Club
Jenni
24 Barcelona
Charlyn
22 Levante
Soni
21 Atlético de Madrid
Esther
19 Atlético de Madrid
Mari Paz
19 Valencia
Alexia
18 Barcelona
Nahikari
16 Real Sociedad
Estefa
15 Santa Teresa
Yulema Corres
14 Athletic Club
Martín-Prieto
13 Sporting de Huelva
Mari Jose
13 Granadilla
Bárbara
12 Barcelona
Paloma Lázaro
12 Granadilla
Priscila
11 Atlético de Madrid
Amanda
9 Atlético de Madrid
  Nom Dem Minuts Club
Ainhoa Tirapu
2700 Athletic Club
Ane
2700 Oviedo Moderno
Cora
2700 Collerense
Paloma
2671 Espanyol
Charlyn
2669 Levante
Ivana
2665 Valencia
Saray
2656 Rayo Vallecano
Alharilla
2635 Levante
Estefa
2631 Santa Teresa
Elena Pavel
2626 Sporting de Huelva
Eunate
2610 Athletic Club
Ramajo
2610 Real Sociedad
Vidal
2610 Collerense
Amanda
2602 Atlético de Madrid
Chica
2585 Santa Teresa
  Nom Dem Grogues Club
Miri
10 Fundación Albacete
Maitane
8 Levante
Lizaso
8 Athletic Club
Gimbert
7 Athletic Club
Erika Vázquez
7 Athletic Club
Mugarza
7 Oiartzun
Leles
6 Fundación Albacete
Mati
6 Fundación Albacete
Anita
6 Sporting de Huelva
Lucía
6 Transportes Alcaine
Nicart
6 Valencia
Gabi
6 Collerense
Inés
5 Espanyol
Mari
5 Rayo Vallecano
Sandra Bernal
5 Transportes Alcaine
  Nom Dem Vermelles Club
Erika Vázquez
2 Athletic Club
Elba
1 Espanyol
Virgy
1 Sporting de Huelva
Mati
1 Fundación Albacete
Sara Serrat
1 Sporting de Huelva
Anita
1 Sporting de Huelva
Itxaso
1 Real Sociedad
Natalia
1 Transportes Alcaine
Clara
1 Transportes Alcaine
María Molina
1 Espanyol
Lizaso
1 Athletic Club
Esti
1 Oiartzun
Tere
1 Fundación Albacete
Mulán
1 Valencia
Arranz
1 Santa Teresa
Nom P TG TV
Morales Yuste470
Mosqueira Antón4140
Ossa Fernández4250
Huerta de Aza4101
Quintero González4140
Sánchez Asla470
López Santos4140
García Gallegos381
Morales Hernando320
Andújar Raya380
Fernández Orozco392
Santiago Quijada3102
García Gómez330
Rodríguez Varela320
Gómez Abad352
Olivera Vázquez220
Barbeira Juste260
Cuesta Azcano292
García Reyes240
Mesón Castillero2130
Martín Varas230
Palencia Caballero210
Anduaga Sánchez270
Pardo Saavedra250
Veloso Blanco220
Ramos Domínguez280
Abad Esteban210
Gil Coscollá230
Frías Acedo281
Yuste Querol270
Gómez Luque220
Salguero Castillero280
Mouhamed Ndiaye290
Azpilicueta Saldias250
Granda Barros210
Pintado Calero230
Ávalos Martos251
Jesús Ruiz201
Vega Martín290
Pérez Guimera290
Sauleda Torrent220
Manuel García Gómez220
Sergio Maroto230
Collado López270
Bañó Solera200
Gutiérrez Novo250
Gómez Blázquez270
Arzamendi Argaya271
López Benito120
Yuste Heredero100
Escribano Giménez110
García Lozano120
Congost Larrosa110
Aarón Vázquez110
Muñoz Piedra150
Ávalos Barrera110
Brian Díaz Díaz120
Domato Pedreira110
Ferrera Macías160
Baniela García120
Gómez Landazabal120
Jiménez Yustos110
Ignacio G100
Héctor García Fernández150
Fernández Morillo120
González Rojas130
Negrín Díaz131
Ferrero Mansilla120
Miguel Carralero110
Villaquirán140
Albelda Bárcena110
Busquets Ferrer130
Ángel Luis Velasco100
González Pires130
Óscar Ruiz García150
Adrián Sánchez López160
Calle Martínez130
Montes García130
Mancera Antón120
Jon Mateos Martín110
Santiago Verger140
Alejandro Ferrecha110
Pablo Puente120
Jorge Andújar110
Rodríguez Enrique120
Armando Ramos110
Montes García Navas120
Barranquero Sánchez100
Suárez Suárez130
Bordoy Díaz110
Lara Ajona140
Toledo Galindo120
Romero Serrano100
Gamón Cánovas110
Alejandro Carrillo110
Manuel Pérez Hernández150
Fernández Pérez130
Carrera Moreno111
Arzamendi150
Gay Vázquez190
Cambronero González120
Alex Muñoz100
Moreno Aragón140
Guijarro Mercado190
Arnau Llompart110
Sergio Martín López120
Villaquirán Bidegain130
Rebollo López100
Ferrer Collado120
Carvallal Vales100
Delfa Ramos110
Antonio Santiago Blanco140
Arriola Echevarría140
E Rodríguez García150
David García Gutiérrez111
Barceló Roca130
Roldán Bernardo121
Almenara Martínez110
Haro Marcos150
López de los Mozos Merino150
Carbajales Gómez120
Monrabla Castaño120
Frigols Sancho140
Gordillo Aguilar110
Fernández Fernández110
Guadix Vivas160
Carballo Vázquez100
Oliveira Sánchez110
González Esteban100
Velasco Blanco140
Carlos Ruiz140
García Verdura110
Valencia Castillo110
González Umberto120
Palet Amunarriz110
López Carballo110
Borreda Giménez100
Flores Carrasco130
Lagardera Ventura140
Ramo Andrés100
Medié Jiménez100
Rodríguez Quintero140
Iglesias Hortal130
Víctor Parra110
Ángel Enrique Sanz110
Alex Meneses100
Oribe Ruiz150
Ibáñez Gutiérrez100
Asensio Silva100
Marinero Noval120
García Fuster110
Carralero Calvo110
Baiges110
Escriche Guzmán120
Montoro Ferreiro100
Del Río Lozano120
Sarasua Aramburi140
Azkano110
Álvarez Lana110
Gols:
783
Gols Per Partit:
3,26
Targetes Grogues:
559
Targetes Grogues Per Partit:
2,33
Expulsions:
19
Expulsions Per Partit:
0,08
Victòries locals:
116
Victòries visitants:
83
Empats:
41
Màxima victòria local:
9 - 1 Atlético de Madrid-Fundación Albacete
Màxima victòria visitant:
0 - 10 Fundación Albacete-Barcelona
Progrés
Matriu
ValEspGraBarSanColLevAthOviTraOiaSpoReaFunMadRay
Valencia-2-03-01-22-23-13-01-22-02-08-01-21-26-20-20-1
Espanyol0-4-0-00-01-00-00-20-24-02-32-11-00-02-11-22-1
Granadilla1-02-3-1-34-13-20-02-14-04-04-01-13-01-00-13-0
Barcelona2-07-13-0-5-12-17-11-18-06-02-01-11-02-00-14-0
Santa Teresa2-03-11-40-7-3-11-30-11-12-01-13-21-31-00-13-0
Collerense0-71-01-20-32-2-1-20-32-22-22-20-40-24-40-51-3
Levante0-03-26-10-14-04-0-0-23-12-31-14-02-11-11-12-1
Athletic Club3-25-05-11-13-15-00-0-3-03-02-03-05-05-13-01-0
Oviedo Moderno2-22-21-40-50-10-00-30-2-1-33-10-41-20-30-11-2
Transportes Alcaine0-20-11-00-31-44-11-20-11-0-1-12-11-23-01-62-0
Oiartzun0-21-02-00-53-22-10-10-41-01-2-2-20-11-00-50-2
Sporting de Huelva1-00-10-21-21-02-12-10-23-23-13-0-0-02-21-13-1
Real Sociedad0-12-01-10-31-03-14-01-23-04-23-00-1-2-21-03-1
Fundación Albacete2-60-12-00-104-43-21-61-33-23-14-32-20-6-1-32-3
Atlético de Madrid0-33-05-00-04-25-01-21-25-17-23-03-12-19-1-3-0
Rayo Vallecano1-11-11-11-22-12-12-02-00-12-11-10-12-22-20-3-
Última actualització: 15/04/2019