2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo XVI2015-16 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1SD Logroñés5220171259800
2Haro16751120210
3Varea622004100
4Tedeón110100000
5San Marcial120110300
6Anguiano010010100
7Alfaro010010200
8Pradejón010011300
9Agoncillo010010300
10La Calzada010010400
11San Ignacio010010400
12Peña Balsamaiso020022700
13Calasancio020021600
14Vianés010010500
15Arnedo010010600
16Villegas030030800
17Oyonesa0200201000
18Alberite0300311500

Resultats

10/01/2016
06/09/2015
10/01/2016
20/09/2015
04/10/2015
25/10/2015
08/11/2015
15/11/2015
13/12/2015
10/01/2016

Destacats

Jugador Pos G Club
Gómez
1 Haro
Alcalde
1 Haro
Leo
1 Haro
Nom Pos Minuts Club
Loza
1800 SD Logroñés
Alcalde
504 Haro
Aimar
90 Haro
Liébana
90 Haro
Carrio
90 Haro
Rojas
90 Haro
Pirri
90 Haro
Gómez
90 Haro
Godoy
90 SD Logroñés
Viola
90 Haro
Nom Pos Grogues Club
Alcalde
1 Haro
  Nom Pos Vermelles Club
Nom Pos Coef Club PJ G
Nom P TG TV
Gols:
88
Promig golejador:
3,38
Targetes Grogues:
1
Targetes Grogues Per Partit:
0,04
Expulsions:
0
Expulsions Per Partit:
0,00
Victòries locals:
16
Victòries visitants:
8
Empats:
2
Màxima victòria local:
7 - 0 Haro-Oyonesa
Màxima victòria visitant:
0 - 7 Alberite-SD Logroñés

Progrés

Matriu

AgoAlbAlfAngArnCalHarLaOyoPeñPraSDSanSan MTedVarViaVil
Agoncillo
Alberite0-7
Alfaro0-2
Anguiano0-1
Arnedo
Calasancio1-4
Haro4-07-03-13-03-0
La Calzada
Oyonesa
Peña Balsamaiso1-3
Pradejón
SD Logroñés3-04-16-02-01-04-03-04-14-00-00-13-0
San Ignacio
San Marcial0-0
Tedeón
Varea3-1
Vianés0-5
Villegas0-2
Jornada 1LocalVisitant
10/01/2016
Jornada 2LocalVisitant
23/08/2015
Jornada 3LocalVisitant
Jornada 4LocalVisitant
Jornada 5LocalVisitant
30/08/2015
Jornada 6LocalVisitant
06/09/2015
Jornada 7LocalVisitant
13/09/2015
Jornada 8LocalVisitant
10/01/2016
Jornada 9LocalVisitant
Jornada 10LocalVisitant
20/09/2015
Jornada 11LocalVisitant
27/09/2015
Jornada 12LocalVisitant
04/10/2015
Jornada 13LocalVisitant
11/10/2015
Jornada 15LocalVisitant
25/10/2015
Jornada 17LocalVisitant
08/11/2015
Jornada 18LocalVisitant
Jornada 19LocalVisitant
15/11/2015
Jornada 20LocalVisitant
22/11/2015
Jornada 21LocalVisitant
29/11/2015
Jornada 22LocalVisitant
Jornada 23LocalVisitant
Jornada 24LocalVisitant
06/12/2015
Jornada 25LocalVisitant
Jornada 26LocalVisitant
Jornada 27LocalVisitant
13/12/2015
Jornada 28LocalVisitant
Jornada 29LocalVisitant
Jornada 30LocalVisitant
20/12/2015
Jornada 31LocalVisitant
Jornada 32LocalVisitant
Jornada 34LocalVisitant
Jornada 35LocalVisitant
10/01/2016